Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) MasterDeeJay válasza föccer (#2000) üzenetére

Ügyfélszolgálat nem éppen a barátom, még a korábbi szakadásoknál hívtam őket, vártam 45 percet hogy élő emberrel beszéljek aztán meguntam hogy csak géphang mondja 10 percenként hogy 5 perc van hátra.
Valamelyik nyugodt órámat rááldozom hátha összejön valami. Amúgy nekem nem nagy gond, mert ilyenkor wifi-re állok át egy másik netre, csak a szerver nem talál ki.

Most is szakad, sávszéllel nincs gond. Egyszerűen van net nincs net.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2002) föccer válasza MasterDeeJay (#2001) üzenetére


föccer
nagyúr

Be kell hozzájuk menni, és ott panaszt tenni, hogy 45 percen keresztül elérhetetlenek, illetve a nem megfelelő szolgáltatás miatt kell verni az asztalt. Tapasztalatom szerint az upc nem szarja le (olyan magasról) az ügyfeleket, mint más egyéb szolgáltató. Egyébként menyik régióról van szó?

Üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2003) MasterDeeJay válasza föccer (#2002) üzenetére

Ez konkrétan Herend. Szerencsére Veszprémben van pont ügyfélszolgálat. De nem offolom tovább a topicot, megoldom valahogy.
Ha nem megy a szerver akkor tudjátok hogy nagy valószínűséggel ezért van.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2004) amoba válasza MasterDeeJay (#2003) üzenetére


amoba
tag

Ismerős probléma. Nekem modemet cseréltek, és amúgy a 30-as csomagot hivatalból leváltja az 50-es amihez szintén modemet kell cserélni.

Üdv. Amoba.

A jó üzlet titka, a kölcsönös tisztelet.

(#2005) netpeti98


netpeti98
addikt

Megkésve bár de feltettem az 1.8-at a régi mapet töltöttem be.
A fű egy kicsit fura lett így elsőre, de azért nem rossz.
Ez az új elem (neve nem jut eszembe 4 kőből kell kirakni) járdának nagyon mutatós.
És az állatok is majdnem 3x többet vannak.
Bar a ládák elég sötétek illetve begenerált egy pár új föld kockát a víz közepébe.

Üdv netpeit98

(#2006) netpeti98 válasza netpeti98 (#2005) üzenetére


netpeti98
addikt

Lenne egy:
A régi mapen hogy fog inda nőni a fákon? Nem feltétlenül szükséges csak jól mutatna pár db a trapen. :D Vagy ha új fát ültetek azon automatikusan nő?

üdv netpeti98

(#2007) veector válasza netpeti98 (#2006) üzenetére


veector
senior tag

Shears-szel leszeded az indát, és azt fel tudod rakni akárhova.

(#2008) Weißturul


Weißturul
senior tag

tényleg, inda minden fán terem?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2009) netpeti98


netpeti98
addikt

Na megvan el kell barangolni egy kicsit és lehet már találni, mert elkezdi generálni az új rendszer szerint.
Weißturul:Egyébként az indák a víz közelében lévő fáknál gyakoriak.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#2010) Cucuska2 válasza Weißturul (#2008) üzenetére


Cucuska2
őstag

Tudod a keresés egy fantasztikus dolog.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2011) Weißturul válasza Cucuska2 (#2010) üzenetére


Weißturul
senior tag

aha, kösz, tuti tudok pörfiktül inglist :U
leszállhatnál már rólam

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2012) netpeti98


netpeti98
addikt

Nem lesz semmi:[link]

Üdv netpeti98

(#2013) BMWFan


BMWFan
aktív tag

A jelenlévők közül mindenki épített már hullámvasutat? :D

[link]

(#2014) CPT.Pirk válasza BMWFan (#2013) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én egy nagy toronyban csináltam kilövőt, a powered rail felgyorsította, aztán repült kicsit a toronyból kifelé a semmibe. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2015) Weißturul válasza BMWFan (#2013) üzenetére


Weißturul
senior tag

kezdő munka :N :D
de nem rossz, ifjú padawan :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2016) sto1911 válasza netpeti98 (#2012) üzenetére


sto1911
veterán

Inkabb lasszo lenne benne :((

(#2017) veector válasza Weißturul (#2015) üzenetére


veector
senior tag

:W

(#2018) netpeti98 válasza sto1911 (#2016) üzenetére


netpeti98
addikt

A horgász bottal is magad felé tudsz rántani állatokat (pl. disznó)

Üdv netpeti98

(#2019) sto1911 válasza netpeti98 (#2018) üzenetére


sto1911
veterán

Ne mar, ez komoly? Tobbet kellene olvasgatni a manualt, de kinek van arra ideje?

(#2020) Weißturul válasza veector (#2017) üzenetére


Weißturul
senior tag

:U
meg is dícsértem a munkát, de a legalapabb dolog szerintem a parton kanyargó hullámvasút, de kis kreativitással sokkal jobb végeredmény születhet...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2021) veector válasza Weißturul (#2020) üzenetére


veector
senior tag

nem. az elején mondtad jól. kezdő munka. konkrétan a legelső hullámvasút.

(#2022) föccer válasza netpeti98 (#2018) üzenetére


föccer
nagyúr

No, ma is tanultam valamit :)

Egyébként meg lassan lehet sorban állni a belépési oldalon...

ps: talán 180x100 blokk volt a mérete, már nem emlékszem.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2023) Weißturul válasza föccer (#2022) üzenetére


Weißturul
senior tag

nájsz kert :C

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2024) föccer válasza Weißturul (#2023) üzenetére


föccer
nagyúr

Még nincsen teljesen kész. Atomantival gőzerővel dolgozunk rajta lassan egy hete. Talán ma-holnap készen lesz :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2025) netpeti98 válasza föccer (#2024) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez mi lesz kert vagy labirintus?
Bocs ha valahol leírtad. :)

Üdv netpeti98

(#2026) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Ha valakit érint, van Industrialcraft2 1.8ra smpre. plussz a mo'creatures is szintén smp-kész.
Plasmasworddel a cápák ellen!!!

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2027) netpeti98


netpeti98
addikt

Virágot hogy elehet szaporítani?

Üdv netpeti98

(#2028) Cucuska2 válasza netpeti98 (#2027) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szaporítani nem, ellenben ha bonemeallel a fűre kattintasz, akkor keletkezhet virág. :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2029) netpeti98 válasza Cucuska2 (#2028) üzenetére


netpeti98
addikt

ok kösz.
Másik kérdés egy kocka magas szobában spawnoloódnak az állatok ha van fű igaz?

Üdv netpeti98

(#2030) Sirandrish válasza KicsiPaszuj (#2026) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor toljad a jar-t ecsééém :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2031) X3B6O0X válasza Weißturul (#2020) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Tudod egyáltalán, ki építette ezt a hullámvasutat?

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2032) Cucuska2 válasza netpeti98 (#2029) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem spawnolnak, egyedül a squidek tudnak egy magas szobában spawnolni ha van víz.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2033) Weißturul


Weißturul
senior tag

Silverfish-el (vagy mi) találkoztatok már?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2034) X3B6O0X válasza Weißturul (#2033) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Én nem, mert kreatívban játszok, egy luxusvárost építek.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2035) netpeti98


netpeti98
addikt

Láttam vidit a kaktusz farmról, de mivel ezek régi verzióval készültek lenne egy kérdésem:
na a lényeg működik ez az 1.8-ban:[link]

Üdv netpeti98

(#2036) Cucuska2 válasza netpeti98 (#2035) üzenetére


Cucuska2
őstag

Igen, még működik.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2037) netpeti98 válasza Cucuska2 (#2036) üzenetére


netpeti98
addikt

Kösz, akkor egy újabb építmény tervbe véve. :D

Üdv netpeti98

(#2038) föccer


föccer
nagyúr

Tisztelt Nagyérdemű!

Az elmúlt héten a PH! szerón rengeteget dolgoztunk Atomanti játékostársunkkal. A folyamatban lévő munkáról ízelítőként be is mutattam 1-1 screenshootot. Ma este eljött a pillanat, amikor végre lehull a lepel, hiszen kihirdetésre kerül az

I. Labirintus Race

Mi is ez a Labirintus Race?

Ez egy verseny, ahol a játékosok önmagukkal versenyeznek. Egy verseny, ahol cél az, hogy megszerezd a kincset. Egy verseny, ami a MineCraft világ egyik legnagyobb, kézzel épített labirintusában játszódik.

Mi a feladat?

A feladat amilyen egyszerű, olyan nehéz. A készítők által megépített labirintusban meg kell keresni az elrejtett kincset. Úgy nem is nehéz? Akkor hajrá előre, csak el ne tévedj.

Szabályok:

Mint minden versenyben itt is vannak szabályok. A Labirintus Race-nek mindössze 4 szabálya van.

1: Nem lehet blokkot lerakni,
2: nem lehet blokkot elvenni,
3: a kijelölt helyen lévő ládában lévő felszerelést a magtalálója szabadon magához veheti, és távozhat nyereményével.
4: a játék során csak és kizárólag a home mod használható. Aki fly hack, vagy bármi egyéb módon tisztességtelen módon játszik, úgy az megrovásban részesül.

Hol lehet játszani?

A Labirintus a PH! szerveren lett megépítve. Elérhetőségért kérlek lépj kapcsolatba az adminisztrátorral.

Ennyi?

Igen. Jössz, játszol és bízz benne hogy nyersz.

Némi technikai információ.

- A labirintus mérete 100x180 blokk, ami 18.000 blokk alapterületet jelent.
- a labirintus alatt közvetlenül egy monster trap üzemel, teljes (és nem kicsi) kapacitással.
- az építés kockánként végeztük, kezdve a tereprendezéstől a trap megépítésén keresztül egészen a kincsek elhelyezéséig. Ez megközelítőleg 1 hetet vett igénybe napi 15-20 óra munkával (fejenként 8-10 óra naponta),
- minden egyes beépítésre kerülő blokkot és a felhasznált szerszámokat darabonként bányásztuk és craftoltuk,
- a fenti 4 pontot figyelembe véve kéretik mindenkinek a szabályok betartását!
- a szerver adminja és moderátora MasterDeeJay fórumtársunk. Amennyiben még nincs hozzáférésed a játék szerveréhez, úgy kérlek keresd fel őt privát üzenetben.
- a labirintus bejárata az [1;35] vízszintes koordinátán található,
- a szerveren engedélyezve van a /home set <név> és a /home <név> konzolparancsokkal elérhető teleportálós mod. Kérek mindenkit, hogy ezt használja, minthogy a kijutá érdekében szétrombolja a labirintust. Lásd szabályok és az itteni első 4 pontot,
- a labirintus teljes területe (elvileg) teljesen biztonságos. Oda mob-ok nem tudnak bejutni, és nem tudnak spawnolni. Így mind nappal, mind éjszaka biztonságosan játszható.

És végezetül néhány screenshoot kedvcsinálónak:

A bejárat:

A kincsesláda és annak megjelölése:

Valamint a nyeremény:

Mindenkinek jó szórakozást kívánnak a készítők.

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2039) amoba


amoba
tag

Nagyon nagy! Gondolom abból nincs baj ha az ember nem csak elvesz a nyeremények közül, hanem be is pakol mást? Mint mondjuk a geocaching esetén, ahol az ember a megtalált láda tartalmát tulajdonképp csak "cserélheti".

A jó üzlet titka, a kölcsönös tisztelet.

(#2040) föccer válasza amoba (#2039) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze, lehet bele rakni is, de ha nem raksz vissza semmit az sem baj. Azért attól nem tartunk, hogy naponta 10x teljesíteni fogják a feladatot. :) Azért annál nehezebb :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2041) kexksz


kexksz
addikt

Labirintus Race? Most döntsük már el, hogy angol, vagy magyar :D

(#2042) Nyiscsák válasza föccer (#2040) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Megtaláltam a kincset amúgy :D

(#2043) netpeti98


netpeti98
addikt

Föccer: szép lett

Más: van egy kis problémám kiviteleztem a trapem, most éppen jutnék ki mert elfogyott a létra nagy nehezen kijutok. Na de a kérdés: A mobok tudják használni a létrát?

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#2044) athos79 válasza netpeti98 (#2043) üzenetére


athos79
tag

Röviden: igen :)

It's not a bug - it's a feature!

(#2045) X3B6O0X válasza athos79 (#2044) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Pontosítok: csak a Creeper.

Sto1911: Dehogy, az ajtó pont azért van, hogy azt nem tudják kinyitni. Mondjuk a jövőben el tudnám képzelni, hogy az Endermen kiveszi a helyéről a fa ajtót, vagy egy új, erős mob kiüti a helyéről...

Az 1.9 véglelges verziójától a Hold kerek lesz, mint ahogy a Nap is, és lesznek holdfázisok.

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2046) sto1911 válasza athos79 (#2044) üzenetére


sto1911
veterán

Ezek szerint az ajtokat is?

(#2047) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Egy kis ötlet Nocsnak, mit implantáljon 1.9be....
[SmartMove]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#2048) netpeti98


netpeti98
addikt

Akkor majd valami rejtett ajtón fogok lejutni. :)

Üdv netpeti98

(#2049) dabadab válasza KicsiPaszuj (#2047) üzenetére


dabadab
titán

Nem lesz beta 1.9, helyette lesznek kb hetente prerelease-ek a veglegesbol: [link]

DRM is theft

(#2050) netpeti98


netpeti98
addikt

Durvák ezek az évszakok az 1.9-ben.

Üdv netpeti98

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.