Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Alusky válasza pumukli93 (#26998) üzenetére


Alusky
aktív tag

Puli? Vagy... Ja nem ő Puller vagy mi volt a neve. Akkor te más vagy. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#27002) pumukli93 válasza kisi (#26999) üzenetére


pumukli93
csendes tag

Köszönöm! :R

@Sanyaaa26

Kíváncsi vagyok, olvasgattam itt a kommenteket aztán pont ilyen pakkot nézegettem, amiben nagy a kihívás. :D

(#27003) kisi válasza pumukli93 (#27002) üzenetére


kisi
aktív tag

Hát, erre a kedvenc könyvsorozatomból ugrott be a Dimitrij, a Sinorusz harctéri irányító szavai, amikor a Nemzetközösségi srácok ki akarták próbálni a szerzett sinorusz fejadagokat...

... Bele fogtok dögleni....
(Marko Kloos - Frontvonalak sorozat)


(#27004) Alusky válasza pumukli93 (#27002) üzenetére


Alusky
aktív tag

A Terrafirmacraft alapvetően egy idegőrlően nehéz pakk, ez meg gondolom már azóta módosított verziója.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#27005) Sanyaaa26 válasza Alusky (#27004) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

+gregtech

(#27006) Amur válasza PeL (#26995) üzenetére


Amur
addikt

letöltöttem, de nekem összesen 21 modot húzott le.Curseforge-ról szedtem.
nézzem meg máshol? mert ez elég gyanús..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#27007) PeL válasza Amur (#27006) üzenetére


PeL
addikt

Nem kell félni tőle :N Alapból ennyit szed le, majd az első, launcherből indításnál lehúzza a szükséges .jar fileokat magától, ha végzett akkor csak újra kell indítani a launchert, de majd ki is fogja írni.

[ Szerkesztve ]

(#27008) PeL válasza Amur (#27006) üzenetére


PeL
addikt

Ha semmiképp nem bízol benne akkor innen lehúzható a teljes pakk:

http://downloads.gtnewhorizons.com/ClientPacks/

(#27009) Amur válasza PeL (#27007) üzenetére


Amur
addikt

úgy történt ahogy mondtad.Letöltötte a többit.
De nekem nagyon akad. 12 gb rammal. 7-et adtam neki.
Majd optimalizálom valahogy. nálam lehet a hiba, mert a GT packok tényleg jól össze szoktak lenni rakva.
Most machohista kedvemben vagyok, magamnak is egy nehéz packot raktam össze.
Az elején még az sem mindegy mit bányászok, mert akkor nem fejlődik a képességem, és nem használhatok még egy kőbaltát sem.(levelup-nak van valami új koppintása, de nem olyan egyszerű mint az RL craftban. Sajnos nincs időm optimalizálni hogy közkincsé tegyem.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#27010) PeL válasza Amur (#27009) üzenetére


PeL
addikt

Passz. Nálam az eddigi legjobban futó pack jelenleg, hiába ősrégi 1.7.10-en van csak. Amúgy egy csomó a packban lévő mod, azok újabb verzióiban lévő feature vissza van portolva benne, pl. a NEI szinte úgy fel van pimpelve, hogy simán tud annyit mint az újabb MC packokban lévő JEI, ez a GTNH meg úgy tudom az egyik legnagyobb múltú GT alapú pack, van benne vagy 2000 quest, állítólag alsó hangon 2-3000 óra végigjátszani. Én egyszer majdnem eljutottam MV-ig benne, de abbamaradt mert mást kezdtem el játszani, de most újra megjött hozzá a kedvem.

(#27011) apatyas válasza PeL (#27010) üzenetére


apatyas
Korrektor

A sírban is ezt fogjuk játszani. Akkor már úgyis ráérünk.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#27012) PeL válasza apatyas (#27011) üzenetére


PeL
addikt

Igen :DDD Amúgy nem kötelező senkinek sem :) Tudom, lehet kicsit túlzásba viszem a rajongásomat meg az ajánlgatást a modpack iránt, de ez az egyetlen eddig általam játszott pack, amin valóban érezhető az hogy évek óta foglalkoznak vele és nincs igénytelenül összehányva, mint pl. a Project Ozone packok, amik amúgy jó packok, de tényleg igénytelenek, meg nem kezdőknek szólnak, és a legtöbb questhez is csak annyi van lírás írva hogy "nézz utána a neten ha nem értesz valamit" vagy hasonló, ez már akkor is bosszantott mikor játszottam velük. Ez meg hiába rohadt nehéz és hosszú expert pack, mégis rendesen le van írva minden a questeken keresztül, mi hogy működik, érthetően. Példát vehetnének róluk bármelyik modpack készítői, hogyan kell egy ilyen modcsomagot rendesen, igényesen, kezdőknek is érthető módon kidolgozni. Tény hogy nem is 1-2 ember dolgozik rajta hanem egy egész community, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#27013) lm83


lm83
őstag

Sziasztok,

Mióta akciós a játék és meddig tart az akció, lehet tudni?

Vásárolni az MS storeban érdemes ugye ezt a Java & Bedrock Edition for PC?
Jól emlékszem, hogy ha androidra is veszek egyet akkor a gépről a Bedrock verziót indítva lehet együtt játszani?

(#27014) lm83 válasza lm83 (#27013) üzenetére


lm83
őstag

Közben megtaláltam, hogy mégcsak most indult. Csak pont feldobta valahol a hirdetést, aztán egyből ugrottam.... Bestbuy fórum hatása :)

(#27015) kopee1980


kopee1980
tag

Sziasztok!

A fiamnak (8 éves) szeretném a játékot letölteni, de sok helyen olvasom, hogy trükkös a dolog. Tudnátok segíteni abban, hogy melyik minecraftot érdemes neki letölteni és hogy hogyan kell azt telepíteni?

Egyáltalán van a játéknak magyar verziója?

Köszönettel:

kopee1980

[ Szerkesztve ]

(#27016) PeL válasza kopee1980 (#27015) üzenetére


PeL
addikt

Üdv. Az attól függ hol lett megvásárolva. Ha nem lett megvásárolva, akkor itt a fórumon nem valószínű hogy fogsz segítséget kapni, mert tiltott a warez.

(#27017) apatyas válasza kopee1980 (#27015) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia!
Van magyar verziója, a MS storeban vásárolt és letöltött játék telepítése next next finish után a win nyelvéhez igazodik, de át is lehet váltani más nyelvekre is.
Most már együtt árulják a java és a bedrock verziót, úgyhogy nem kell válogatni köztük, sőt mindkettőt el tudja indítani ugyanaz a launcher.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#27018) lm83


lm83
őstag

Még azt nézem, hogy multihoz mindkettőnél be kell jelentkezni az MS fiókba.
A gépen ez alap akkor. De akkor telon egy másik MS fiókkal kell bejelentkezni, hogy ez menjen?

(#27019) apatyas válasza lm83 (#27018) üzenetére


apatyas
Korrektor

Vélhetően egy fiókkal egyszerre csak egy helyen lehet játszani, kivéve ha közben offline állapotba kerül. Ezt mondjuk le tudom tesztelni, pill.
Egyszer elindítottam a játékot. Aztán becsuktam teljesen. Kihúztam a lan kábelt, elindítottam a játékot (bedrock), beléptem a saját mentésembe és megy.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#27020) lm83 válasza apatyas (#27019) üzenetére


lm83
őstag

Köszi.

Itt a kérdés, hogy akkor telefonra is megveszem a játékot, akkor ott akkor mivel kell belépnem, hogy biztos menjen a multi?
Gépre egyszer megveszem az MS áruházban. Ott a Launcher-be már bekell jelentkezni.
Megveszem android telóra is a játékot. Ott is bekell jelentkezni a multihoz MS fiókkal.
Most akkor ha mindkettőbe ugyanazzal jelentkezek be, akkor az nem fog menni?
Kell csinálnom mégegy fiókot, amivel a telon bejelentkezek?

(#27021) apatyas válasza lm83 (#27020) üzenetére


apatyas
Korrektor

Kipróbáltam volna neked, de mivel úgy látom, telefonon külön kell fizetni a telepítésért, így azt hiszem ez örök homályban fog maradni nekem.
Viszont, ha külön pénzt szednek érte, akkor onnantól kezdve illik nem tovább buzgerálni a felhasználó jogait korlátozásokkal.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#27022) TIT


TIT
veterán

Hány gigát eszik a minecraft?
Az lehet,hogy a c-be megeszik 8gb-t 1-2 nap alatt?

(#27023) PeL válasza TIT (#27022) üzenetére


PeL
addikt

Memóriát annyit eszik amennyit engedélyezel neki a launcherben. Mentésnél meg attól függ a méret, hogy mekkora terület van felfedezve a különböző dimenziókban.

(#27024) TIT válasza PeL (#27023) üzenetére


TIT
veterán

Tárhelyre gondoltam.

(#27025) PeL válasza TIT (#27024) üzenetére


PeL
addikt

Akkor a második mondat a lényeges.

(#27026) TIT válasza PeL (#27025) üzenetére


TIT
veterán

Hát igen logikusan,csak kérdés mennyit?
Azért 7 gb mentés nemigen lehet.

(#27027) PeL válasza TIT (#27026) üzenetére


PeL
addikt

Modolt minecraftod van? Lehet hogy a biztonsági mentések miatt fogy a hely, ha fél óránként backupol a játék és alapból van már 4-500MB a mentésed, összejöhet több GB is egy nap alatt ha sok órát játszol.

(#27028) kopee1980


kopee1980
tag

Sziasztok!

Megvásároltam az ms storeban a játékot. Hogyan tudom telepíteni PC-re?

Köszönettel:

kopee1980

(#27029) TIT válasza PeL (#27027) üzenetére


TIT
veterán

Nem,microfostól van.

(#27030) kisi válasza kopee1980 (#27028) üzenetére


kisi
aktív tag

Nem tudom hogy megy most, de gondolom a bejelntkezett accounthoz kötődik, amivel vásároltad.
Letölteni pld innen tudod

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.