Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) #56573440 válasza Buster17 (#14000) üzenetére


#56573440
törölt tag

vanillában a ph szerveren vagy úgy általában?:D

ha építesz van, a ph szerón talán, nem tudom nem néztem mostanában, geri csinált valamit, akkor nem volt az igazi, azóta nem volt róla szó.

(#14002) bugmenot1


bugmenot1
tag

mennyi a max enchant szint? IV? az üllőn melléteszem a könyvet, és nem írja, hogy rárakta, attól még rajta van? nem változik semmi a leírásban.

(#14004) mikk2000 válasza #56573440 (#13999) üzenetére


mikk2000
őstag

Adjál linket akkor, mert én nem találtam... :)

(#14005) mikk2000 válasza bugmenot1 (#14002) üzenetére


mikk2000
őstag

Az enchant szint változó.

A közepe felé nézd: [link]

(#14006) Buster17 válasza #56573440 (#14001) üzenetére


Buster17
addikt

a vanilla szerveren. lehet csinálni is? hogyan?

(#14007) bugmenot1 válasza mikk2000 (#14005) üzenetére


bugmenot1
tag

:R

(#14008) #56573440 válasza mikk2000 (#14004) üzenetére


#56573440
törölt tag

o.O

tehát google-be beírva ftb-t nem találtad meg az első találatot?

download, ledob egy oldallal és .exe, vagy más kiterjesztésben le tudod rántani.

(#14009) #56573440 válasza Buster17 (#14006) üzenetére


#56573440
törölt tag

őőő na akkor kezdjük az elején:D tehát ha egyedül játszol akkor nincs, a szerveren azért van mert mi építettünk:D

jellemzően a nether tetején lévő bedrockot áttörve (tutorial a yt-n dögivel) érdemes felépíteni az ott megnyíló üres tér tetején. 1.8 alatt a pigmanek másképp viselkednek, erre építve pedig lehet gold és xp farmot csinálni, ami gyak azt fedi hogy megjelennek, rádrontanának, de nem érnek el, helyette lezuhannak, meghalnak, goldot dobnak azt egy hopperes tárolórendszer kezeli, te meg xp-t visszapattintod magadnak:D

ezekre is van tutorial dögivel. nem kis projekt, de nem is valami óriási cucc

[ Szerkesztve ]

(#14010) Buster17 válasza #56573440 (#14009) üzenetére


Buster17
addikt

most ha én simán harcba állok velük akkor is adják a goldot nem?

(#14011) #56573440 válasza Buster17 (#14010) üzenetére


#56573440
törölt tag

persze. erre épül a farm. amit mi csináltunk, az arra épül hogy amikor spawnolnak, azaz megjelennek, akkor ha látnak egy másik pigmant ami feléd rohan és haragszik rád, akkor az új is begurul. a farmban gyak meglőttél nyíllal egy pigmant, onnantól elindult az őrület és automatikusan jöttek, meghaltak, adták a goldot, adták az xp-t :)

ilyesmi a végeredmény csak ez a videóban nem lett befejezve.

(#14012) mikk2000 válasza #56573440 (#14008) üzenetére


mikk2000
őstag

Te elolvasod amit írok, vagy igazából leszarod? :D

Ez egy launcher. Majd keresek valakit aki elküld nekem pár konfig fájlt, de köszi.

(#14013) #56573440 válasza mikk2000 (#14012) üzenetére


#56573440
törölt tag

a launcherből lehet leszedni a dw-t... magában nem... launchert meg nem fogsz? továbbra se mondtál egy értelmes indokot se hogy miért...nem fáj. tényleg nem.

tudod mit extra jófej leszek. leírtam 4x, de látom tök fölöslegesen. kár volt magyarázni neked. tessék, itt az egész cofh config mappa. itt meg a teljes config mappa. dw 20 packból.

remélem tökéletesen meg fog neked felelni a jövőben, és lezárhatjuk ezt :R ha megkérdeznéd hogy miért csak ennyi ore-t tud akkor előtte olvass vissza. ha hőbörögni akarsz hogy miért csak ennyit tud akkor is kérlek ugyan ezt tedd. :R

(#14014) Geryson válasza Buster17 (#14006) üzenetére


Geryson
addikt

Ott van az en farmom, csak tokeletesiteni kellene!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14015) Buster17 válasza Geryson (#14014) üzenetére


Buster17
addikt

Igazából nekem 1 max 2 stock arany kéne a gyorsítóhoz.
Ez lenne a legjobb megoldás ha valaki elad nekem ennyit :)

[ Szerkesztve ]

(#14016) #56573440 válasza Buster17 (#14015) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha a ph szerón kell akkor gyere fel és adok:)

(#14017) Buster17 válasza #56573440 (#14016) üzenetére


Buster17
addikt

Ma már nem tudok meg amúgy is a map végén vagyok és 3 játékbeli nap lovaglás kell mire elérek a központba :DDD

(#14018) nbarnabas válasza Buster17 (#14017) üzenetére


nbarnabas
tag

akkor csinálj pokolban utat, és akkor csak 7-8 perc lesz

(#14019) bugmenot1


bugmenot1
tag

Milyen jó kreatív védelmi plugint ismertek?

LimitedCreative - Nem véd rendesen, a blokk mentőjétől összeomlik a szerver.
LimitCreative - Túl keveset tud.
Creativecontrol - Összeomlik tőle a szerver.
Antishare - Összeomlik tőle a szerver.

(#14020) apatyas


apatyas
Korrektor

java crash log
Ebből meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi száll el? Ez a nálam szokásos crashelés, 3-4 óra játék után (pár napja bővítettem 4-ről 8GB-ra, előtte is crashelt, memtest86 stabil). Valószínűleg nem maga a TPPI modpack, mert a többiek is ezt használják a szerveren és nekik nincs gondjuk. Játékostul, FTB launcherestül egy pillanat alatt eltűnik az egész.
Húzzam újra a java-t?

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#14021) Amur válasza apatyas (#14020) üzenetére


Amur
addikt

videkari driver frissités talán segíthet.
Nem böngésztem végig a java-nak kiosztott memóriabeállításodat,de
látom hogy java8-at használsz, 64bit-es mint a rendszered, viszont java8nál ha belenyúlsz a permgen beállításaiba azt nem szereti(hagyd 64mb-n).
MC fórumokon korábban írták hogy az ftb launcher is okozhatja ezt(bug-os kicsit), azt is érdemes kipróbálni hogy miután elindítod a játékot bezárod a launchert.
Egy force update-et is tolhatsz a launcherben, fene tudja.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#14022) mikk2000 válasza apatyas (#14020) üzenetére


mikk2000
őstag

corvette megjegyzéseit kiegészíteném úgy általános logika alapján

A java paramétereket magadtól adtad meg? Mert így ránézésre hülyeségnek tűnik. Minimum 256 mega? 8GB memóriánál? Maximum 5GB? Mikor a megadottnál minimum 2x annyit eszik valójában?

Szerintem akkor érdemes állítgatni a paramétereket ha bajod van. Első körben ne legyen paraméter megadva. (Elszáll-e). Második körben mondjuk -Xms2G -Xmx2G
Nyugi, ezzel is bőven kihasználod a 8GB ramot.

Videókártya driver többféle egyenként, sajnos az ATI mindig egy hulladék volt, az is lesz (nekem is az van nyugi). A CCC-ben nyomj alapbeállítások visszaállítását. Ne fusson fraps vagy bármi tuning osd program (msi afterburned/raden pro stb). Shaderek nélkül is próbáld futtatni, azaz shader core mod ne legyen.

Más játékok elszállnak?

Ha túl van húzva a gép vedd vissza alapra, ez mind a procira, mind a vga-ra vonatkozik. Általában mindenki ész nélkül tuningol.

A memtest általános infónak jó, de mivel órák után száll el a játék, ezért a memtestnek is órákig kéne futnia, mondjuk 24 órán át. De windows alatt érdemes picit értelmesebb programmal tesztelni a stabilitást, ami közben hajtja is a gépet, azaz jobban megfelel egy terhelés szimulációnak, mondjuk nagyon szeretik a prime-ot [link]. Just test stressing. A második teszt elég jó stabilitás teszt, kevés memóriát tesztel, a harmadik tesztel inkább több memóriát, de alul a customnál tudod megadni részletesen. Régen külön tesztprogramot írtak a prime-hoz mivel csak egy szálat tudott, de már helyből tud többet, tehát jó ez is. Ha nem jó a géped hűtése akkor kinyírhatja, szóval saját felelősségre.

És valóban, a nekem bőszen ajánlgatott launcherrel kapcsolatban tömegével jönnek ilyen elszállás gondok, szerintem aki nem tud programozni az ne programozzon, hanem menjen kapálni mondjuk. Force update ahogy említve lett.

Ez csak így ránézésre. Szóval van mit próbálgatni.

(#14023) Buster17


Buster17
addikt

Skinemet hogy lehet negváltoztatni? Alap kék ruciban vagyok és mindenki más a szerón tök jól néz ki.

Amúgy egyszer elfogyott a 8gb ramom. Nem tudom hogy csináltam :DDD

(#14024) mikk2000 válasza #56573440 (#14013) üzenetére


mikk2000
őstag

Kösz a konfigot, amúgy szerintem nem én szoktam hőbörögni. Ha az ember elkezd foglalkozni valamivel, és látja hogy szar az egész, akkor próbál valami rendet tenni a káoszban. Persze aki a káoszban él, az nem látja már át, hogy mennyire hulladék az egész (másik példa a linux desktop "OS" nevű szörnyszülött), és visít ha valakinek egységesítési elképzelései vannak, mivel a káoszból lehet tanácsokat adni, ha minden jól menne, akkor erre nem lenne szükség. :) Nem túl bonyolult dolog lefektetni konvenciókat, perszer nem kötelező azokat használni, de érdemes, és ahogyan a Forge-t használják, úgy használnák azt is, csak a fejlesztő szarik rá, jól megél a modderek munkájából ingyen, akik megírják az MC 1000%-át ingyen, aztán meg eladja milliárdokért az MS-nek az egészet. De mikor rájön hogy fél napig tart eljutni biciklivel a hálóból az ebédlőig az új méretes házban, talán már nem örül annyira. :)

(#14025) #56573440 válasza mikk2000 (#14022) üzenetére


#56573440
törölt tag

"És valóban, a nekem bőszen ajánlgatott launcherrel kapcsolatban tömegével jönnek ilyen elszállás gondok, szerintem aki nem tud programozni az ne programozzon, hanem menjen kapálni mondjuk. Force update ahogy említve lett.
Ez csak így ránézésre. Szóval van mit próbálgatni."

linket pls amirok a launcher száll el :R nem java gond, nem user error, nem modpack error, nem mod error, launcher error. :R

(#14026) #56573440 válasza mikk2000 (#14024) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Kösz a konfigot, amúgy szerintem nem én szoktam hőbörögni."

és megtaláltad azt amit nem linkeltem már be és annyira nagyon kellett? ami a pastebinen nem volt fent? a hőbörgést meg inkább nyers fikázásnak mondanám akkor a nem tudsz programozni mehetsz kapálni szint azért szépen definiál :R építő szándék ftw \o/

"Ha az ember elkezd foglalkozni valamivel, és látja hogy szar az egész, akkor próbál valami rendet tenni a káoszban."

ezen dolgoznak ők is megsúgom, próbálják ahogy lehet egységesíteni legalább a nagyobb modokat. a kicsikkel nem igazán lehet mit kezdeni.

"(másik példa a linux desktop "OS" nevű szörnyszülött)"

hmmpff ezt inkább ne feszegessük jó ;]

"de érdemes, és ahogyan a Forge-t használják"

te tudod mi az a forge és ha valaki moddolni akar manapság és nem bukkit pluginokat írni akkor miért kell az? akkor miért alkotsz véleményt?

"csak a fejlesztő szarik rá"

a fejlesztő azt mondta hogy a játékot árulom, azt csináltok vele amit akartok, a saját felelősségetekre. ez jóval több mint a legtöbb játékfejlesztő szerint hozzányúlsz és letöröm a gerinced elperelem a házad. nem az ő felelőssége hogy reverse engineering után ki mit kezd vele. soha nem is ígért ilyet. egy forge jellegű api-t elkezdtek talán csinálni, de ennyi. egyébként rég kiszállt a "fejlesztő" a játék mögül, a mojangos arcok csinálják, markus nem írt bele kódot ki tudja mióta.

"jól megél a modderek munkájából ingyen, akik megírják az MC 1000%-át ingyen, aztán meg eladja milliárdokért az MS-nek az egészet"

te tényleg read only vagy. tényleg nem olvasod hogy earl is leírta akkor megpróbálom értelmesen én is. 2014 okt kimutatások 60 milla eladott példány. ebből 17 millió pc. 12 millió box. a pc és mac eladásokat együttesen lenyomja a box és a ps eladás. a pc-s játékosok igen kis része játszik moddolt mc-vel, pár százezer max. azok egy nagyon kis százaléka vette csak a modok miatt a játékot. ez a mérési hibahatár se... ne állítsuk már be globálisan azt hogy csak a moddolt mc miatt fut így a mojang mert egyszerűen ez nem igaz. számodra lehet hogy így van. te egy vagy a 60 millából. ne általánosítsunk.

"akik megírják az MC 1000%-át ingyen"

ez nekik első sorban egy hobbi. aztán az adfly is csöpögtet, mivel ismertek a modder körökben ezért pl donáció is akad itt ott, twitch-en is csöpög ez az ha streamelnek, yt csatornájuk is akad amin nézik pár százezren a kontentet, és igazából ha nem is ebből élnek, akkor is önként csinálják. nem kényszer. hobbi. egyébként meg keresnek vele a jobbak nem is szarul.

[ Szerkesztve ]

(#14027) Amur


Amur
addikt

Egyetértek Blackrulz-al, a launcher nem száll el, az csak segít összefogni a bughalmaznak tünő káoszt, játszható értelmes játékká.
Bármennyire is bugos, káoszos az egész, egy addiktív, abbahagyhatatlan játék, és ennek szerves része az új majd újabb, és még több mod. Amikor egyiket már unod, letöltesz másik 10-et, és szinte új játékot kapsz, megint leköt egy időre. Ettől, és a modkészítők munkájától olyan zseniális.
Lehet szapulni, csak a hibáit látni, de nem érdemes! Nézd hogy mennyi időt toltál már bele, és mennyit fogsz még!
Tippem hogy te magad nem tudod átprogramozni, újraírni, ezért nem érdemes azon agyalni hogy hogyan tehetnéd jobbá(ez amúgy is olyan politikus duma), jó ez így ahogy van! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#14028) Geryson válasza Buster17 (#14015) üzenetére


Geryson
addikt

Ott van nekem is a pincében, bármikor elmehetsz érte!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14029) Buster17 válasza Geryson (#14028) üzenetére


Buster17
addikt

Már kaptam, de szerintem az is kevés lesz.
Akkor majd meglátogatlak téged is! Köszi :)

(#14030) Buster17


Buster17
addikt

Amúgy ti milyen sínt használtok? Én a sima sín + elektromos sín kombót használom, de láttam másoknál, hogy csak érzékelő sín van. Mi a különbség közte meg melyik a jobb?

(#14031) Serricon válasza Buster17 (#14023) üzenetére


Serricon
senior tag

Letöltesz, vagy csinálsz egyet, és bejelentkezve a minecraft oldalán lesz egy feltöltés opció, de a linkelt oldalon a skineknél is van olyan opció, hogy ezt használod, és akkor login után be is rakja.

(#14032) Geryson válasza Buster17 (#14030) üzenetére


Geryson
addikt

Szerintem nálam láttad az érzékelős sín kombót. :) Egyszerű az oka, a powered és a detector railt lehet duplikálni, azaz lehet vele csalni (4 darabból végtelelent lehet gyártani 10-15 perc alatt). Ott van a pincémben a gép, szívesen megmutatom. Nem véletlenül van belőle egy-egy duplachest mennyiségem. :) A sima sínt csak a bányában használom, amit anno felszedtem elhagyott bányákból.

Másik előnye, hogy átmegy a vasúti kocsi a detectoron, az kiad egy redstone jelet és ezáltal áram alá helyezi a powered railt, ergo nem kell hozzá fáklya sem, csak rakod és rakod.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14033) Serricon válasza Buster17 (#14030) üzenetére


Serricon
senior tag

Csak annyi a különbség, hogy érzékelősnél nem kell külön redstone a gyorsítóhoz, mivel ha odaérsz aktiválódik.

(#14034) Buster17 válasza Geryson (#14032) üzenetére


Buster17
addikt

Én hülye hát nekem ez kéne. Bár már mindegy lassan meglesz az 5500 blokk hosszú vasutam :DDD

(#14035) #19617792 válasza apatyas (#14020) üzenetére


#19617792
törölt tag

Java8u25 a probléma, MC1.6.4 és Forge .965 nem szereti a Java8u20+-at, valami legacy Java kódot akar használni a Forge és ez nincs a Java 8-ban, emiatt crashel. kell egy LegacyJavaFixer mod - TPPI legújabb verziójába utólag tették bele, töltsd le megint az egészet (lehet alapból xyz.disabled a fájlnév).
másik megoldás, Java8u11 vagy Java7u72.

(#14021) corvette: mivel Java8-ban már nincs permgen, ki is írja, hogy ha ezt a paramétert piszkálod ignorálja. MC1.7.10 és legfrisebb Forgenak már nincs baja Java8u25-tel.

(#14027) corvette: pontosabban a Forge fogja össze a mindenséget, a launcher csak disztribúciós platform (a'la Steam, Origin) amin keresztül szedheted a packokat és frissítéseit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14036) #56573440 válasza #19617792 (#14035) üzenetére


#56573440
törölt tag

csak a steam meg az origin tényleg meg szokott borulni ;]

[ Szerkesztve ]

(#14037) #19617792 válasza #56573440 (#14036) üzenetére


#19617792
törölt tag

azért néha kiakad az FTB launcher is, de a többi launcher nem. :DDD MultiMC-nél meg nincs jobb.

(#14038) apatyas válasza #19617792 (#14035) üzenetére


apatyas
Korrektor

:R amint lehet, kipróbálom. Most, hogy mondod, valami ilyenről beszéltetek már nemrég.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#14039) #56573440 válasza #19617792 (#14037) üzenetére


#56573440
törölt tag

nekem ha nem mókoltam bele semmibe akkor soha nem csinált semmi galibát. frissített amikor akartam, downgradelt amikor akartam, úgyhogy ennyi. neked hogy sikerült?:D

(#14040) #19617792 válasza #56573440 (#14039) üzenetére


#19617792
törölt tag

olyan volt, hogy a console window elkezdte enni a memóriát, jobban mint maga a Minecraft. de volt olyan, hogy bezártam a launchert, a process meg ott maradt. :DDD

(#14041) Amur válasza #56573440 (#14039) üzenetére


Amur
addikt

Nekem FTB launchert sikerült már crash-re bírni.
De egy jó ideje már (szerintem több mint 1 éve) MultiMC-t használok
(kipipálom a follow FTB instance-t az opciókban és az FTB launcherrel letöltött modpackokat is szimplán kezeli, na meg bele tudok mókolni bármelyikbe. Így lett saját modpackom a direwolf 1.6.4-esét kitakarítva, meg beledobálva 10-15 dolgot a szemét dolgok helyett)
Még Earl 007 ajánlotta a MultiMC launchert, tényleg nem kellett még csalódnom benne!
Nagyon egyszerűen lehet benne a modolt(és nem modolt) MC-ket kezelni.

Más:
csináltam egy vidit hogyan érdemes bekonfigolni az optifine-t gyengébb gépekre:
optifine beállítások gyengébb gépre
Nem nagy szám,de segíthet! ;)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#14042) #56573440 válasza Amur (#14041) üzenetére


#56573440
törölt tag

vagy két éve egyszer se sikerült megborítanom:D ha meg is borult kiderült utána hogy a java ugrott meg amikor lekezdte betölteni a modokat :B

(#14043) mikk2000 válasza #19617792 (#13970) üzenetére


mikk2000
őstag

Már nagyjából képben vagyok a CoFHCore ásvány generálásával kapcsolatban. Ebben segített amit írtál, meg találtam oldalakat amik kicsit bővebben magyarázzák. Egy ilyen lista egész részletes már, kár hogy csak részleges: [link] de az ID meg a metadata megnézhető játékon belül.

Szép hogy ennyire jól lehet paraméterezni a generálást. Mondjuk az uniform template nekem szimpatikusabb. A biome megadás lehetőség is szép, csak kár hogy "Note that in the version 3.0.0B3-26 release of CoFH Core, biome specific generation is broken." és nem írják hogy kijavították volna. A CoFH weboldala baromi lassan jön be. Fóruma már nincs (minecraftforum) mert a fejlesztő otthagyta őket. Így visszajelzés azért nehézkesebb. Változáslista luxus. Remélem nem fog behalni az egész mod. :)

(#14044) mikk2000 válasza Amur (#14041) üzenetére


mikk2000
őstag

Csak belenéztem ebbe az optifine videóba (nincs időm hosszú videókra), a "fejlett opengl" gombról volt szó, azt mondod, hogy az opengl támogatás az szükséges, a grafikus megjelenítéshez kell az opengl és kész, ennyi...

Ez a kapcsoló teljesen másról szól. Arról szól, hogy "fast" állásban igyekszik nagyon nem renderelni azt ami elvileg nem látszik, ezáltal gyorsíthat. Viszont ha a driver nem jó, akkor hibák keletkezhetnek, ezért ekkor ajánlott másra állítani. A "fancy" ugyancsak erre van, de kevésbé okozhat hibát, és lassabb lesz. Az off pedig mikor renderel mindent. Az hogy melyik állásban lesz használható vagy gyors, az próbálgatással derül ki. Néha a kiszámolom hogy mi nem látszik nagyobb terhet ró a rendszerre mintha csak úgy tolja ki amit látni kell. Amúgy ezek az infók megjelennek ha az egeret fölé viszed a gombnak.

(#14045) Mottie válasza Geryson (#14032) üzenetére


Mottie
őstag

Önnek van raktára a spawnfalu kútjában? :) Ha igen kölcsönvettem egy stack Iront, kellett a nether kapum megépítéséhez :)

Be Victorious!

(#14046) #56573440 válasza Mottie (#14045) üzenetére


#56573440
törölt tag

enyém. egy stack vas kellett a kapuhoz?:D az milyen kapu lett?:D

(#14047) Geryson válasza Mottie (#14045) üzenetére


Geryson
addikt

Spawnfalu kútjában bázis? Igen-igen, az az én bázisom lesz. Figyu, nyugodtan szedj össze mindent és utána az lenne a legjobb ha TNT-vel teleraknád a pincéd és rágyújtasz egy kicsit.

Tényleg nyugodtan csináld meg, nekem nem gond... :)

Ezek után én egy kicsit eltűnök innen és blackrulz-t letíltom Skype-on... :):):)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14048) Buster17 válasza Geryson (#14047) üzenetére


Buster17
addikt

Ez az én hibám mert én indítottam ezt a láncot...
Szerintem a továbbiakban ne legyen ilyen maximum cserélni lehessen vagy megbeszélés alapján megbeszélni nem utólag tudósítani.

(#14049) Mottie válasza #56573440 (#14046) üzenetére


Mottie
őstag

Nézd meg, -1300,-300 környékén, mapon csak a csücske látszik :D

-> Egyébként érdekes módon jutottam hozzád, eltévedtem Netherben és oda kerültem :D

-> Btw kölcsön volt csak, hiányzott egy kevés még és az én 2 stackemet elhasználtam hozzá. Megyek úgyis bányászni, visszaviszem :)

Be Victorious!

(#14050) Geryson válasza #56573440 (#14046) üzenetére


Geryson
addikt

Ez egy vaskapu lesz! :) Ezen át oda jutsz, ahol még nem járt játékos! :)

Mottie: Ott van WeekendWarrior (Gomez) elhagyott bázisa a levegőben, a vasfarm annyi vasat ad ott Neked, hogy elvinni nem fogod tudni! :)

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.