Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) apatyas válasza Puller_ (#22100) üzenetére


apatyas
Korrektor

Nem ér véget a játék ott, hogy kiépíted a gépparkot ;) Én pl csak azért direkt nem siettem vele sosem.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22102) Serricon válasza apatyas (#22098) üzenetére


Serricon
senior tag

apa kezdődik!!! ;]

Dynmapot cseréltem mert beakadt, többit hagytam úgy.

[ Szerkesztve ]

(#22103) zgmzgm


zgmzgm
tag

Van valami stabil modpack ami stabil (nem szál el az egész map több 100 óra után)és még jó is?

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#22104) apatyas válasza zgmzgm (#22103) üzenetére


apatyas
Korrektor

Milyen szempontból jó? Kalandozós témákat kínáljon, vagy nehezített kraftolási menetet, ahol minden mindenre épül? Esetleg kezdődjön a semmiben egy blokk föld+egy szál fa tetején? Erős magic téma olyan szörnyekkel, hogy besz.sz ijedtedben? Vagy valami súlyos questelős, amiben neked megmondják a feladatokat, amiket teljesítened kell? (erre most nem tudok példát)
- Karma (dungeonok, kalózhajók, sok harcias állat)
- Age of Engineering (erős gép ajánlott, ha sokáig viszed a tech tree-t)
- Sky Factory 2.5 vagy 3 (ha kb a teremtés érzését akarod egyszál semmiből)
- Banished

Vagy gyere fel most az Ender Twilight szeróra, egy páran kb két hónapig fogunk játszani, most ez egy egész kis kompakt csomag. A végén megkaphatod majd a mentett mapot, hogy tudd folytatni singleben, ha kedved van hozzá.
Ami a stabilitást illeti, az 1.9, 1.10-es és afeletti pakkokkal sokáig nem volt túl sok szerencsénk, most ez az Age of Engineering már jól működött.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22105) zgmzgm válasza apatyas (#22104) üzenetére


zgmzgm
tag

Köszi szépen. :R Átmazsolázom őket. :))

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#22106) Amur


Amur
addikt

Nem tudjátok a twitch kliensbe hogyan lehet modpackot közzétenni?
A Curse-hoz van neten leírás, de az már nem müködik..
Amit Twitchre írtak azt megcsináltam, de ott nincs meg az utolsó lépés..mégpedig a közzététel..
Kész a pack, van hozzá leírás, nincs benne tiltott mod(amit nem enged a készítő engedély nélkül packba rakni), de nem tudom tovább..
Twitch supportnak írtam, hátha válaszolnak..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22107) noharka válasza apatyas (#22096) üzenetére


noharka
újonc

Üdv !

Noharka vagyok , Füstöltsajt pedig szerintem a fiam lesz, a bázisom a Spawn pointnál van.

Érdekel amúgy a dolog , csak családos apukaként nem mindig van időm játszani. :B

Hali !

[ Szerkesztve ]

(#22108) Amur


Amur
addikt

Itt a megoldás a magical crops problémára farming station-nel:
RE: ender io farming station eating magical seeds
Hi,
open \ATLauncher\Instances\SkyFactory\config\MagicalCrops\MagicalCropsMain.cfg with any text editor

# Configuration file
"crop options" {
B:"Magical crops when broke/harvested re-plant themselves, default true"=false

and check if re-plant is set to False as shown above.
This settings work perfect for me with magic crops and farming station.

Ha szerón javítjuk a config fájlban a re-plant opciót false-ra rakjuk elméletileg javítja a farming station együttmüködését.
Persze ha azt akarjátok hogy maradjon az adventure feeling, és ne nyomassuk ezerrel akkor felölem maradhat.
Akkor valószínüleg soronként telerakom block breakerrel +pár vacuum chest, és legalább egyszerre leszedetem vele.
Valahol írták hogy felérakott piston aktiválás is leszedi a kinőtt crops-okat, és talán kézi leszedésnek veszi és extra seed drop is jöhet.(a modkészítő úgy írta meg szándékosan hogy ha géppel takarítjuk be akkor extra seed nincs még 1.7.10-ben(bár én nem így emlékszem más packból-de fene tudja az 1.7.10 volt-e..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22109) #56573440


#56573440
törölt tag

Hoppá. Lett új horizons 3 pack. Papíron egész jól néz ki

(#22110) apatyas válasza Amur (#22108) üzenetére


apatyas
Korrektor

Kijavítanám, de a "Drag and drop to upload files, or click to download." -ból csak a letöltés megy.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22111) csoki válasza #56573440 (#22109) üzenetére


csoki
senior tag

na ez már izgalmasabbnak néz ki mint a mostani 1.7-es pack :)

következő lehetne ez, addigra kijön jópár frissítés is hozzá úgyis, vagy még ez: Modern Skyblock 2 , skyblock de nem a szokásos szitálós módszerrel kell nyersanyagot szerezni, valamint questbook is van, 4 féle nehézség: könnyű, normál, nehéz, speedrun :D normal vagy nehéz közt még lehetne is választani

ftb beyond expert módja nem tudom ki jön-e egyáltalán még...

[ Szerkesztve ]

(#22112) apatyas válasza csoki (#22111) üzenetére


apatyas
Korrektor

A modern skyblokkot néztem én is. Nem minechem, de biztos jó lesz. Majd letesztelem.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22113) #56573440 válasza apatyas (#22112) üzenetére


#56573440
törölt tag

nekem az elején nem jön be az ore generálás, ez a varázslós móka valahogy nem a világom most :D

(#22114) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, tudtok ajánlani valami modpackot ami "jó masszív" azaz jó sok mod van benne, és van valami expert módja. Nem ilyen ultra lehetetlen módra gondolok, csak ne 1 hét alatt jussak el az endgame-be. Kb fél év a project ozone 2-t játszottam, az se volt rossz kappa módban, de hátha van valami újabb jobb.

(#22115) Puller_


Puller_
csendes újonc

Sziasztok!

A chance cube folyton crash-el, de ha kiveszem akkor el sem indul a szerver.
Valami ötlet?
[Log]

(#22116) Mr Dini válasza Puller_ (#22115) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

java.io.IOException: No space left on device

Ez bizony azt jelenti, hogy ahova szeretne írni, ott nincs elég hely. Próbálj meg a meghajtódon tárhelyet felszabadítani!

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#22117) Puller_


Puller_
csendes újonc

Hát mivel bérelt szerver ezért nem igazán tudom ezt megcsinálni.

(#22118) apatyas


apatyas
Korrektor

Úgy tűnik, a zivicio armornak van némi bugja.
-felveszed
-felrepülsz
-átcseréled bármi más páncélra úgy hogy nem leveszed csak ráhúzod,
%%% MÉG MINDIG LEBEGSZ! %%%
-leveszed azt a páncélt is
%%% AZTAFŰZFÁNFÜTYÜLŐJÉT? MÉG MINDIG LEBEGSZ!!!!! %%%
-és akkor is fel tudsz még szállni, ha közben leereszkedsz a földre. Kilépést már nem éli túl azért az effekt.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22119) kmisi99


kmisi99
addikt

Végül csak project ozone lett. Viszont aki ért jobban a javahoz vagy a minecraft lelkéhez, az miért van, hogy ~20-30 másodpercenként 60 ról 20fps re ledroppol megakad a játék. Ilyenkor mindig leüríti 1GB körülre a ram használatot majd megy tovább. Kb 5GB ramot adtam neki, és a játék is mutatja de ~2GB fölé nem megy, hanem kiüríti 1GB ra folyton és szaggat mindig.
4 magos 2nd gen i7 16GB ram, SSD ről fut a játék. Szóval nem a szarral gurigázok.

(#22120) #56573440 válasza kmisi99 (#22119) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mintha nem a 64 bites hanem 32 bites javát hasznalna.

(#22121) kmisi99 válasza #56573440 (#22120) üzenetére


kmisi99
addikt

Lehet reinstallálom majd a java-t, de egyébként 32 bites javaval jóval gagyibb modpackek még csak el se tudnak indulni, ez azért megyeget, szóval nem hinném.

(#22122) kmisi99


kmisi99
addikt

Illetve folyton crashel a játékom, itt a crash report, mi okozhatja?

[link]

(#22123) csoki válasza kmisi99 (#22122) üzenetére


csoki
senior tag

lehet a legújabb java miatt, próbáld a modpackba építettel, vagy még lehet videókártyadriver a sok tesszalálós, renderelős hiba üzi miatt, amúgy 64 bites javad van az látszik.

ez azért vicces :D
JVM Flags: 4 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_
minecraft.exe.heapdump

[ Szerkesztve ]

(#22124) Amur


Amur
addikt

Ma reggel kaptam egy emailt a mojang-tól hogy a minecraft vásárlásom befejezéséhez itt a verifikációs kód.
Amennyiben nem én voltam hagyjam figyelmen kivül.
Egy olyan email címemre jött amit sosem használtam játék célra.
Nem értem milyen logikával hozott valaki azzal az email címmel létre mojang accountot?
Még reggel van kicsit, gondoljátok már át ti is hogy tud visszaélni ilyen próbálkozással?
(szerintem sehogy)
Mindenesetre annak az email címnek megváltoztatom a jelszavát!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22125) apatyas válasza csoki (#22123) üzenetére


apatyas
Korrektor

Úgy gondolod arra utal a kódrészlet, hogy megmókolja maga alatt a java futtatókörnyezet eljárásait?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22126) apatyas válasza csoki (#22123) üzenetére


apatyas
Korrektor

Utóbb jutott eszembe:
Tesszellálás a minecraftban, ugggyan hol?? ;]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22127) kmisi99 válasza csoki (#22123) üzenetére


kmisi99
addikt

Megoldottam mindkettő problémám, a crashelésre elővettem a régi februári modpack mentésem, azt töltöttem be, ez stabilabb.

És amit rohadtul nem értek, hogy mivel régi modpackot raktam be ezért a java memória beállítások resetelődtek 3070mB ramot kap így a project ozone 2. És feltűnt, hogy hé miért van fix 40-60fps. Erre látom, hogy csak 3GB ramot kap. Amint átállítom többre tiszta szar lesz folyton 15-60fps közt ugrál. Erre van logikus magyarázat?

(#22128) Amur válasza kmisi99 (#22127) üzenetére


Amur
addikt

Mennyi memóriád van?
Nem lehet hogy winyóra csinál már lapozófájlt, és attól lassúl be ha oda kell "nyúlnia"?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22129) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

szevasztok,

Random kékhalálom van a játék használata közben.Az i7 3770-es IGP-jét használom.
Tudnátok segíteni pls?
prime95 és heaven bench stabil.

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#22130) apatyas válasza SZKEBE75 (#22129) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia!
Csak tippelgetek egyelőre, meg kérdezek:
Alapon megy a gép? Ez most noti? Az adatlapodon nem (ezt) láttam.
Modpakkot használsz, vagy csak az alapjátékot? Meg egyáltalán, melyiket, a win10-eset, vagy a javásat?
Korábban jó volt?
A crashlogot tedd fel nyugodtan Pastebin-re és linkeld, hátha látunk benne valamit.
Ha újabban van baj, akkor lehet piszkálni a Java-t, újrahúzni vagy visszarakni régebbit ha épp frissült, illetve a játékot is lehet, hogy megéri újratölteni. A meglevő mentésben crashel csak, vagy új pályán is?
Nem kizárt amúgy a vga-driver gubanc sem, ezt illetve hardver hibát ki lehet zárni egy akármilyen másik kártyán kipróbálással.
Meg kipróbálhatos, hogy a grafikai beállításokat lejjebb veszed, hátha kisebb terhelés mellett nem jön elő, aztán kitaláljuk mit jelent ha így áll a helyzet.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22131) kmisi99 válasza Amur (#22128) üzenetére


kmisi99
addikt

16GB ramom van 4 magos 2nd gen i7 laptop proci nvidia quadro videokártya. Szóval nem gagyi.

Viszont most is rengeteget crashel a játék. :( :(

Valaki aki tudja értelmezni a crash reportokat rá tudna ezekre nézni?

[link]
[link]
[link]
[link]

Ahogy látom kicsit más crashek.
Teljesen előjel nélkül egyszer csak befagy a játék, majd minden nélkül kilép a játék és feldobja a crash reportot.

Maga a modpackal ~fél éve több tucat órát játszottam gond nélkül, most több tucatszor kifagy.

Annyi a más, hogy most benne van a thaumcraft, de a crash reportban nem látom, hogy azzal problémázna. Meg most a biomes o plenty generálja a mapot, de azt se hinném gondnak. Barátnőm is 1-1 ben ugyan ezt a verziót használja. Ugyan az én gépem a "szerver" de neki soha nem fagy ki mindig az én gépem lép ki. És mivel ez a szerver csomószor "tönkremegy" a mentés.

[ Szerkesztve ]

(#22132) #56573440 válasza kmisi99 (#22131) üzenetére


#56573440
törölt tag

"

EnderIO: Found the following problem(s) with your installation:
* Optifine is installed. This is NOT supported.
* An unknown AE2 API is installed (rv3 from appliedenergistics2-rv3-beta-6.jar).
Ender IO was build against API version rv2 and may or may not work with a newer version.
This may have caused the error. Try reproducing the crash WITHOUT this/these mod(s) before reporting it.

"

[ Szerkesztve ]

(#22133) kmisi99 válasza #56573440 (#22132) üzenetére


kmisi99
addikt

Kipróbálom nélkülük, bár totálisan ugyan ez a játék érintetlenül frissítetlenül fél évvel ezelőtt nem problémázott ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#22134) SZKEBE75 válasza apatyas (#22130) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Alapon megy a gép,és atom stabil.adatlapot még nem frissítettem.
A Javás eredeti alap játék megy.
Hónapokkal ez előtt volt feltelepítve akkor jó volt,bár azóta a procit és az alaplapot cseréltem.
Játékot már töröltem és újra is raktam.
Driverek naprakészek,a hardwerek cseréjénél újra húztam.
Graf levéve átlag 60 fps ok.

Problémaesemény neve: AppHangB1
Alkalmazásnév: javaw.exe
Alkalmazás verziója: 8.0.25.18
Alkalmazás időbélyegzője: 54345ca0
Lefagyási aláírás: 27cf
Lefagyás típusa: 67246080
Operációs rendszer verziója: 10.0.16299.2.0.0.256.48
Területibeállítás-azonosító: 1038
1. további lefagyási aláírás: 27cf847195c40cdae6769642d3eff4d9
2. további lefagyási aláírás: fc58
3. további lefagyási aláírás: fc58c574604a7092028461d2b9e24ddf
4. további lefagyási aláírás: 27cf
5. további lefagyási aláírás: 27cf847195c40cdae6769642d3eff4d9
6. további lefagyási aláírás: fc58
7. további lefagyási aláírás: fc58c574604a7092028461d2b9e24ddf

update:most beszéltem a lányommal,hogy a probléma valami multis szerverhez csatlakozás óta áll fent.
Bár én azóta újra raktam a játékot.

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#22135) apatyas válasza SZKEBE75 (#22134) üzenetére


apatyas
Korrektor

Ok.
Ha korábban már ment, akkor azóta:
- hardvercsere és/vagy nem jól sikerült driverek, ez lehet akár konstansan bugos is,
- valamelyik file megsérült: driver, java, játék, azt mondod a játékot már kizártad. De: új pálya single playerben is ezt csinálja? Annyi könnyebbség van, hogy szerintem kék halált nem kellene okozzon egy szerver oldali gubanc, amit említettél hogy azóta lehet mióta ott játszotok.
A javát, ha egyszer bevált és működik, én nem szoktam hagyni hogy frissüljön - noha ez nem ajánlott! De egy hasfájással kevesebb.

Ne a kékhalál szövegét írd, hanem innen az utolsó dátumú fájl tartalmát tedd fel pastebin-re, _felhasználóneved_ nyilván a sajátoddal helyettesítendő. Intézőben nem biztos, hogy elsőre látszik az AppData könyvtár:
c:\Users\_felhasználóneved_\AppData\Roaming\.minecraft\crash-reports\
Nálam pl ilyen filenév van benne: crash-2017-06-10_01.23.49-client.txt

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22136) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Gyerekem már kikészít, valaki legyen kedves elmondani hogy kell mod-ot feltölteni a Minecraftra?
Számítógépen nőttem fel én is, de úgy érzem ez megfog most.

Köszi :R

Impossible is nothing

(#22137) csoki


csoki
senior tag

Direwolf20 1.12 modpack kijött pár perce :)
lehet inkább ezt kellene következőnek felrakni szerverre, de nyilván várjunk még mert 1: nem olyan rég ez a mostani pack (bár elég kihalt a szerver már most, én pl nem érzek erőt/kedvet 1.7-es packkal játszani), 2: hagyjunk időt a nagyobb bugok patchelésére :D

(#22136) meroly 1 kifejezett mod kellene csak (ha igen, melyik) vagy jó lehet egy modpack is amiben benne van a keresett mod?

[ Szerkesztve ]

(#22138) meroly válasza csoki (#22137) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, közben sikerült megszenvednem, bár a felét se értem mit csináltunk, de feltettünk neki végül valamit és most öröm boldogság :))

Impossible is nothing

(#22139) tzsolesz válasza csoki (#22137) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én is modot szeretnék feltenni a fiamnak. A Bikini Bottom-ot.
Beszereztem a modokat, illetve ilyen mentéseket. Nem tudom, hogy ez egyébként ennyi lenne csak? Bemásolom a mentési mappába, és meg is jelenik a listában, el is lehet indítani.
Nekem ezzel csak annyi a bajom, hogy nincsenek benne karakterek, élettelen a pálya. Csak mászkálni lehet benne.
Ne oltsatok le légyszi, nem ismerem a játékot, csak a fiamnak akarom megoldani a spongyabobos épített pályát. Valamit kihagyok? Vagy eleve nem így működik a moddolás?

Szereztem be .jar kiterjesztésű java file-t is, 46Mb de akárhová teszem nem rakja be. Valószínű a birodalmat is be kellene szereznem, hogy rendesen menjen?

[ Szerkesztve ]

(#22140) #56573440 válasza tzsolesz (#22139) üzenetére


#56573440
törölt tag

Valami linket tudsz adni hogy miről beszélünk? Mert így elég nehéz megmondani hogy hol akadsz el :)

Ha valóban mod, és nem csak egy pálya, akkor jellemzően le kell írják hogy melyik minecraft verzióval megy, azt a verziószámú mc-t kell a launcherből feltenni, majd feltelepíteni a szintén verzióra azonos forge-ot, elindítani a játékot, majd leállítani, és az automatikusan elkészült mod mappába betenni a .jar-t.

(#22141) tzsolesz válasza tzsolesz (#22139) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Közben megnéztem az első hozzászólásban lévő EndyGaming videóját. Hát írtam jó sok hülyeséget. Mind1 legalább most már rálátok a játék lényegére. Bányászás, Építés, fejlődés, kreativitás, túlélés. Ettől függetlenül jöhetnek építőjellegű hozzászólások. :R

blackrulz:

Húhh, mindjárt megnézem hogy miket töltöttem le hozzá. Van 4 mentés mappa, meg egy Spongebob nevű jar file.

Ez az a mod. A többi az csak játékmentés, ahol a felhasználó, gondolom szépen megépítette a különleges vízalatti lakásokat, objektumokat.

[ Szerkesztve ]

(#22142) tzsolesz válasza #56573440 (#22140) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Letöltöttem a forge-t, felraktam. Elindítottam a MC-ot (1.8), de nem hozott létre mod mappát.
Hol keressem? :)

[ Szerkesztve ]

(#22143) csoki válasza tzsolesz (#22142) üzenetére


csoki
senior tag

1.7.10-est mc-t indíts, ahhoz való csak a mod amit linkeltél :) (és ugye 1.7.10es mc-hez való forge-t is telepíts onnan amit linkelt Black)
%appdata%-n belül .minecraft mappában kell majd lennie, ahol a saves mappa is van

[ Szerkesztve ]

(#22144) tzsolesz válasza csoki (#22143) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Basszus, igaz. Köszi megnézem.

(#22145) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nem megy. Plusz nem is értem...... A Launcherben ki lehet választani a verziót, meg a profilt is. Kiválasztottam az 1.7.10-es, felül pedig a Forge (1.7.10)-t, de semmi. Után sem, hogy kilépek......
Nincs valami más megoldás rá? Ez valami bitang körülményes. Hekker nem vagyok.
Nincs videó ahol leírják?

(#22146) apatyas válasza tzsolesz (#22145) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szerintem egy lépéssel könnyebb kellene legyen a dolog: a jó verziójú forge .jar telepítője (pár next meg egyebet kell nyomni közben) megcsinálja a launcherben az új saját profil bejegyzését, és csak azt kell elindítanod. Amúgy is az lesz kiválasztva. Ha egyszer elindítottad, akkor egyrészt eljut egy single/multi indításhoz, de ekkor neked még nem jó, mert nincs még benne a mod, de létrejött a 'mods' könyvtár. Leállítod, és oda kellene bemásolnod a modod .jar fájlját. A következő indításkor elvileg már futni fog az a bikini mod is, és mehet a móka.
Szerk: ha továbbra se megy, dobhatsz egy teamviewer meghívót privátban, ha tudod ez mivel jár és vállalod.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22147) #56573440 válasza apatyas (#22146) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ha nem megy úgy sem, akkor én betippelném hogy a forrásként megjelölt, egyébként még jobb indulattal és az emberekbe vetett töretlen, határtalan bizalommal is kérdéses tartalmat szolgáltathat...

Magyarul az, hogy úgy hívják a .jar-t és hogy mi van benne az akár 4 külön dolog is lehet.

Ez picit validabbnak tűnő forrás A letöltésnél is két .jar file van... Minő meglepetés hogy egy jarral nem megy, amikor a készítő oldalán az 1.7.10-es verzió 2 file-t tartalmaz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22148) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek. Otthon megnézem mit tehetek.
Én eddig az alap laubchert indítottam, mert nem találtam másikat.

[ Szerkesztve ]

(#22149) #56573440 válasza tzsolesz (#22148) üzenetére


#56573440
törölt tag

A lent linkelt forrásból próbáld meg első körben. És ha jót akarsz azt az oldalt felejtsd el :)

(#22150) tzsolesz válasza #56573440 (#22149) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ok. mindj kipróbálom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.