Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) Amur válasza apatyas (#22250) üzenetére


Amur
addikt

Valószínűleg neked van igazad. Írtam hogy gyári launchert nem használok(szerintem talán az első pár játékom alkalma után már ftb kliens volt fenn,aztán Multi MC, azután curse aztán twitch..)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22252) #56573440


#56573440
törölt tag

Őőőő ftb direwolf 1.12. Environmental Tech. Régen volt abban nanobot beacon most meg nincs? Az ami a beacon effeket kitolta playerre bárhol...

Vagy itt is átnevezték és én nem látom ?

szerk:
Jah persze újra lett írva még nincs benne. Szomorú...

[ Szerkesztve ]

(#22253) apatyas


apatyas
Korrektor

Üdv!

Az ünnepek közeledtével Karácsonyfa Építő/Díszítő Játékra invitállak benneteket.
Különösebb szabályok nincsenek, abból és úgy építed ahogy szeretnéd. Természetestől az elvetemült ötletekig bármire kíváncsiak vagyunk, fő az alkotás, kreativitás.
A pályaműveket közvetlenül elfogadom Taliga moddolt (DW20 1.12 most) vagy a vanillás pónisimogató szerverén egyaránt, utóbbira már úgyis rég mentem be. De single player, ill más szervereken készült művekkel is nevezhettek, ez esetben annyi kérés lenne, hogy a screenshotokon ( - amennyiben a pálya nem látogatható) PH vagy 2017 látszódjon valamilyen formában.

A művekre mindenki szavazhat majd, versenyzők és közönség egyaránt. Amennyiben lesz rá példa, egyéni / csapat, illetve 1 karácsonyfa / komplett táj kategóriákra bontjuk.
Különösebb díjazás nem lesz (egyelőre), fő a játék móka kacagás öröm és VILÁGHÍR! :D

Jó ünnepi készülődést kívánok mindenkinek!

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22254) #56573440


#56573440
törölt tag

DW20 szerveresek vagy aki tudja :D

A jelenlegi dw 20 packban mivel lehet elrejteni a refined storage kábeleket? Nálam a chisel and bits facade és ha kézzel építem meg akkor is fagyást és crash-t eredményez, restarton meg ghost blokkot. Egy blockbreaker ki tudja szedni és az élet megy tovább, de így közepesen ronda...

(#22255) csoki válasza #56573440 (#22254) üzenetére


csoki
senior tag

chisel and bitsel lehet igen, de voltak vele gondok, legújabb modpakk verzióval nyomod te? talán abban már javítva van

(#22256) apatyas válasza csoki (#22255) üzenetére


apatyas
Korrektor

Felvetjük Talinak, hogy frissítsünk modpakkot 1.3.0-ra. Sajnos a mentés filejait nem lehet letölteni MCmyadminon keresztül, így csak single pályákra tudjuk mondani, hogy 1.1.0-ról betölt 1.3.0 alatt is. Nálam meg Sanyinál ami volt, arra működött.
Addig is, ha valakinek van fejlettebb / próba cuccokkal teleszórt single pályája (úgyis mindenkinek más a kedvenc gumicicája), kipróbálhatja, hogy nála is betölt-e rendesen a későbbivel.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22257) apatyas


apatyas
Korrektor

Eszembe jutott:
A karácsonyfa építő versenyt ha törtes nyerné meg, veszek neki egy eredetit. Nevezni gyakorlatilag bármilyen, karácsonyfára emlékeztető művel lehet. Ne tolongjatok :D

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22258) #56573440 válasza apatyas (#22257) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én már a húsvéti versenyre készülök ;]

(#22259) Sanyaaa26 válasza apatyas (#22256) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Be van halva a szerver, tudja valaki mi lehet a baj?

(#22260) athos79 válasza Sanyaaa26 (#22259) üzenetére


athos79
tag

kb. az utolsó lekapcsolta a lámpát :D /nem én voltam :DDD /

It's not a bug - it's a feature!

(#22261) #47205632 válasza Sanyaaa26 (#22259) üzenetére


#47205632
törölt tag

Folyamatos bootloop van, csak a szokásos Dire pakk alapvető működése (előzőnél is volt). Legyen rá tolva egyúttal egy update is (1.3.0) akkor már, ha turkálni kell a sz.rban.

(#22262) Amur


Amur
addikt

Nem nagy szám most ez a Dire pack.. papa is unja már szerintem lehet azért..
Rakott bele új dolgokat, de nem is túl sokat, nem is túl izgalmasakat.(astral sorcery kb. botania koppnak tűnik csak virágok helyett a csillagokkal mahinál).
Kényelmi modokból van kevés..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22263) #56573440 válasza Amur (#22262) üzenetére


#56573440
törölt tag

Szerintem egészen jó. Bár én ugye némi kihagyás után játszogatok most, és nekem az environmental tech se volt még meg, a mob grinding utils is jónak tűnik, és az astral is csábító.

Kényelmi modok az milyen? Nekem enderio hiányzik kicsit, de azon túl egészen vállalhatónak érzem.

(#22264) Amur válasza Amur (#22262) üzenetére


Amur
addikt

Kényelmi modok nálam a builders wand(tudom ez van), chest transporter,hátizsákok,sleeping bag és társai.
Ilyen típusúakból mintha több lett volna régen.
Igen enderIO nekem is hiányzik...a jó kis amur-féle kábelezést(capacitor bankokkal) nem tudom megcsinálni. :D
Lehet velem van baj és jó a pack. :) De engem valamiért most nem köt le.
A vanilla közeli hardcore packkal meg tolom napi több órában.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22265) #56573440 válasza Amur (#22264) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én azt a kabelezest mtibi meg loader bázisán láttam:D de valóban.

Engem inkább őrületbe kerget, hogy pl az mfr új néven van, és a cuccai is új nevet kaptak. Na az tud fájni, amikor Safari netet keresek és fingom nincs mit kéne írni :DDD

(#22266) Amur válasza #56573440 (#22265) üzenetére


Amur
addikt

Nem kizárt hogy én is láttam valahol :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22267) apatyas válasza #56573440 (#22258) üzenetére


apatyas
Korrektor

És te mérnem a szerón nyomod?

Mellesleg, most fut, nem tudom más csinált-e vele valamit, én nem. Cucusnak is megy és ő nem tudott bejönni délelőtt.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22268) #56573440 válasza apatyas (#22267) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mert én ezt-azt adogattam hozzá, illetve ugye ha későn kezdesz, akkor a moddolt sajátosság, hogy nem túl stabil a tickrate :D

De főleg mert adogattam hozzá, ill nem borítom meg mindenki szórakozását amikor gépesítek :D

(#22269) Amur válasza #56573440 (#22268) üzenetére


Amur
addikt

Mit pakoltál hozzá?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22270) #56573440 válasza Amur (#22269) üzenetére


#56573440
törölt tag

everlast abilities. Egészen jól ballanszolt cucc gyárilag is de lehet még rajta faragni ha arról van szó. Egész jól el lehet lenni vele amíg összerakosgatod az effecteket.

Chest transporter mert az elején az jó

Quantum storage értelemszerű

Tourch master, mert a mobspawnt így egyszerűbb kontrollálni

Ore excavator, mert early game nem szeretek sokat ásni kézzel gyak veinminer.

Meg még szemezek a flux networks-el.

Ill kézzel frissítettem párat amit használok és érdemes volt.

[ Szerkesztve ]

(#22271) Amur válasza #56573440 (#22270) üzenetére


Amur
addikt

Akkor speedrunban tolod mint Antvenom! :)
[link]
kétéves vidi, de megéri megnézni. világgenerálástól 15perc és megölte az ender dragont. :D
Ágyakat robbantva sebezte.

chest transportert én is hozzáadok mostanában minden packhoz amit magamnak csinálok.
Valamint a tiny progressiont, not enough wands-ot(még te mutattad milyen OP a swapping wand a netherben glowstone-t szedni),more overlays(hogy ne a számos hülyeség legyen hanem a régi NEI-s ),
iron backpack(void upgrade nagyon jó bányászáskor eltüntetni a cobble-t)
dense ore, ambient sound(imádom. külön "élethű" hangja van minden biome-nak)
amit mostanában fedeztem fel, az a god's weapons, az íjja és egy speciális hammerre nagyon király.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22272) Serricon


Serricon
senior tag

Ebből mcedit lesz úgy látom, elakadt a mapbetöltés után valami portálon.

-- Block entity being ticked --
Details:
Name: minecraft:portalgun_tileentityportalmaster // me.ichun.mods.portalgun.common.tileentity.TilePortalMaster
Block type: ID #2889 (tile.portalgun.block.portal // me.ichun.mods.portalgun.common.block.BlockPortal)
Block data value: 1 / 0x1 / 0b0001
Block location: World: (475,64,113), Chunk: (at 11,4,1 in 29,7; contains blocks 464,0,112 to 479,255,127), Region: (0,0; contains chunks 0,0 to 31,31, blocks 0,0,0 to 511,255,511)
Actual block type: ID #2889 (tile.portalgun.block.portal // me.ichun.mods.portalgun.common.block.BlockPortal)
Actual block data value: 1 / 0x1 / 0b0001

(#22273) apatyas válasza Serricon (#22272) üzenetére


apatyas
Korrektor

Akartam mondani, hogy frissítés előtt a portálokat ki kellene kapcsolni. Én is ezt láttam amikor átvittem 1.3.0-ra, de aztán akkor is amikor a régi 1.1.0-n akartam betölteni a szerver mentést. Én akkor úgy gondoltam, hogy a futó szerver alól kimásolt mentés miatt van, mivel ugyanaz a verzió alatt se volt működőképes.
De amúgy én még egy másik ganéjt is láttam, sajnos nem emlékszem a nevére mert nem írtam fel máshova, de valami thermalos flat akármicsoda volt, én a növénynövesztős géphez kötném - talán annak a növényspecifikus táptalaja... Logokat visszanézem, hátha kiderül még.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22274) apatyas válasza apatyas (#22273) üzenetére


apatyas
Korrektor

Frissültünk 1.3.0-ra. A portal gunos kapukat ki kellett lőni.
Direwolf20 1.12 pakkverzió: 1.3.0

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22275) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

jó lett az utpdate, nem tudja valaki hogy került egy stack papagáj a házamba? :C

(#22276) apatyas válasza Sanyaaa26 (#22275) üzenetére


apatyas
Korrektor

Itt nem tudja vállalni az illető xD

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22277) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Honnan tudok biztonságosan letölteni adventure mod mapokat?Úgy általában honnan tudom ezeket beszerezni?Ha van magyarul az is jöhet. :R

[ Szerkesztve ]

(#22278) #56573440 válasza ProEvoFan (#22277) üzenetére


#56573440
törölt tag

Planetminecraft tele van mindennel is. Magyarul viszont passz

(#22279) ProEvoFan válasza #56573440 (#22278) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi!Ezeket a modokat hogyan tudom telepíteni? :R

(#22280) Teaway


Teaway
veterán

Csodálatos faládáimat vmi rejtélyes erő ajándékdoboznak álcázta.

Nincs itthon csokid??

(#22281) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

A fiamnak szeretném megvenni a minecraftot. Milyen oldalt ajánlotok erre? Esetleg Steamen? vagy a gyári oldalán érdemesebb? Esetleg más lehetőség?

Eddig ezt a mester MC -t nyomta. nem tudom mennyivel lehet másabb a minecrafttól, sosem játszottam még egyikkel sem.

(#22282) Amur válasza ProEvoFan (#22279) üzenetére


Amur
addikt

Legegyszerűbb ha twitch kliensben létrehozol egy custom profile-t(ott megadhatod a verziószámot),
és get more content-re kattintva felhozz szinte minden modot ami kompatibilis vele.
Tudsz persze keresni is.

Andrew TDI: ég és föld MesterMC-hez képest.(az gyári oldalról vedd meg)
A modolhatóságban van jókora különbség(na meg az hogy EREDETI)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22283) csoki válasza apatyas (#22253) üzenetére


csoki
senior tag

jelentkeznék :D

1. fázis: kész a váz
2. fázis: felkerültek a levelek
3. fázis: díszek is fent nappal és éjszaka :)

(megjegyzés: laza 3.5 óra volt kreatívban :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#22284) apatyas válasza csoki (#22283) üzenetére


apatyas
Korrektor

Lazaaaaa! :D

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22285) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Titkos genetika projekt! :DD

(#22286) apatyas válasza csoki (#22283) üzenetére


apatyas
Korrektor

Válaszolnék egy modos karácsonyfával:

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22287) AndrewTdi válasza Amur (#22282) üzenetére


AndrewTdi
addikt

köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#22288) guppi2


guppi2
tag

Pár kép a mapomról:

Aranypiramis

(#22289) guppi2


guppi2
tag


Vajon melyik gomb nyitja az ajtót?

Bennt vagyok.

Lépcsősor.






(#22290) guppi2


guppi2
tag

Tengerparti nyaraló:





(#22291) guppi2


guppi2
tag

Kastély:


Istáló:




Pince:



(#22292) guppi2


guppi2
tag













Több kép is van , ha érdekel valakit.
Saját Resource Pack.
Módokat ha kéritek leírom.

(#22293) guppi2


guppi2
tag

Ki tudja, hogy a sárkányok miért jönnek mindig ide, és kezdenek el ásni?
Akármennyi sárkányt követtem, mind ide jött.




erre jöttek a sárkányok a föld alatt.

Az enderkaput én csináltam.
Mit keresnek itt az Enderdragonok?
Kirágták az alapkőzetet és most 1 blokk Lyuk van rajt.

[ Szerkesztve ]

(#22294) apatyas válasza guppi2 (#22293) üzenetére


apatyas
Korrektor

Király a terep!
Az enderdragonokat nem tudom.
A piramisban a lépcső széle miből áll? Olyan, mintha el lenne tolva egy féllel. Van olyan 'blokkod' ami a halfslabhoz hasonló de függőlegesen is csak a fele? És akkor az váltakozna egész blokkokkal.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22295) Amur válasza guppi2 (#22293) üzenetére


Amur
addikt

Ügyes builder vagy, le a kalappal!
A resource pakk is jól néz ki, akartam is kérdezni milyen, mert még nem láttam, de akkor azért nem mert saját készítésű!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#22296) guppi2 válasza apatyas (#22294) üzenetére


guppi2
tag

Sima homokkő, egy fél egy egész , egy fél egy egész.

(#22297) guppi2 válasza Amur (#22295) üzenetére


guppi2
tag

Csomó packot letöltöttem.
Azokból válogattam ki azokat amik nekem tetszettek.
Egy erre a célra épített pályán válogattam ki.




Lényegében sokból csináltam egyet.

(#22298) guppi2


guppi2
tag

Most az enderdragonokat próbálom valahogy megtartani, hogy ne kószáljanak el.
Van valami ötletetek?
Meg folyton megtámadnak és el is halnak egyből mikor nekem jönnek.

(#22299) Teaway válasza guppi2 (#22289) üzenetére


Teaway
veterán

Régebbi Tomb Raider-ekben voltak ilyesmi helyszínek :Y

Nincs itthon csokid??

(#22300) #47205632


#47205632
törölt tag

Azt miként lehetne megoldani, hogy a sérült páncélok egybe legyenek kraftolva, majd a végén az épek továbbhaladjanak a smeltery felé? RFTools craftereket próbálok erre, összekraftolja, de két negyedesből lesz egy feles és megy az output slotba, nem jó. Ha átállítom tovább kraftolásra az input slotba, akkor pedig a jókat is összekraftolja a végtelenségig és mindig csak egy darab marad. Próbáltam servoval kilopni belőle ilyenkor metadata filter segítségével az épeket, de az input slotból nem tud kiszedni, csak az outputból.
Valami ötlet? Sose csináltam ilyet, eddig mindig úgy nyomtam, hogy a sérült cuccokat a sérülésnek megfelelő mértékben beolvasztotta. Gépek sem olvasztanak, csak épeket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.