Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#957) priti válasza Morden24 (#942) üzenetére


priti
addikt

Nem értek egyet, szerintem nem lehet azt mondani, hogy nincs szükség prioritásbéli különbségtételre, mert mindkét fronton fel kell lépni.
Azért nincs igazad szerintem itt, mert adófizetők pénzéből működő szervezetekről beszélünk, a befizetett adót pedig kutya kötelesek a legnagyobb hasznossággal elkölteni, így azon a fronton kötelesek eredményeket felmutatni, amelyik a legnagyobb kárt okozza számomra, következésképpen ha képtelenek a törvényben rögzített szabályozást betartatni, akkor készítsenek minőségi, versenyképes vírusírtó, kémprogram szűrő, tűzfal stb. szoftvereket és tegyék elérhetővé a számomra ingyen és bérmentesen ezzel oldva meg a problémát, de oldják meg és utána, majd ha megoldották kezdjenek elsősorban tájékoztatni, hogy figyelem az ilyen és ilyen típusú szerverek warez szerverek, amelyekkel engem akarnak megkárosítani bla-bla-bla

Elfogadhatatlan állapotnak tartom azt, hogy egy gépet eredeti operációs rendszerrel nem lehet csatlakoztatni az internethez, mert azonnal vírusos lesz. Ez kb. olyan, mintha fegyvertelenül nem lehetne venni egy kiló kenyeret, csak automata fegyverrel útközben lemészárolva egy-két útonállót. Röhej. Ebben az állapotban két lábbal állnak az én tökömön, a felhasználó tökén.
A süket dumájukból ami azt próbálja megmagyarázni, hogy ez így van jól meg köszönöm szépen nem kérek. :((
Nehogymár a szúnyog adjon vért !

Hardverlesen

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.