Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Pont tegnap gondolkoztam el egy hasonló íráson vagy csak topicnyitáson.

A lényeg, hogy a legtöbben azzal védekeznek, hogy nem tudják megvenni. Ilyenkor mindíg az a kérdésem, hogy, ha a következő monitorát, amit kinézett, azt se tudja megvenni, azt is ellopja?

És továbbra is tartom az álláspontom. A rohadt nagy wareztevékenység miatt nem jelennek/fognak megjelenni igazán nagy címek PC-re. Egyszerűen nem éri meg kiadni a PC-s verziót.

Erre meg a többség úgy reagál, hogy attól, hogy én megveszem, a többi ugyan úgy warezol. Ja, igen. Ha a többi a WC mellé pisál, akkor Te is oda? Mert ezzel csak az a gond, hogy minnél többen pisálnak oda, annál nagyobb lesz a tócsa.

Egyébként nézzük, hogy milyen árban is van egy játék:
Azt szerintem elfogadhatjuk, hogy mostnában az átlag ár 8K alatt van, de rendszerint ennél is olcsóbb, illetve ott vannak a régebbi játékok. Számoljunk a nagy átlaggal 5K-val. Egy átlag játék úgy gondolom minimum 8 órára leköt. Azaz ez óránként 625 Ft. El lehet menni 1,5 órára moziba 1300-ért, vagy ki lehet kölcsönözni egy filmet 400 Ft-ért. És akkor az Online mókát nem is említettem. De egyébként is. Mit kapsz ma 600 Ft-ért? :F

Szóval nem igazán értem, hogy mire ez a nagy felháborodás. Ha csak havi 1-3 játékot veszel, azt ki lehet bírni.

MOD: még annyit, hogy szerintem nem a szakmaiba kellett volna...de mostmár mind1.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.