Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1060) fekeandras


fekeandras
őstag

Sziasztok.Nekem az a bajom hogy,a Srtike Fighers Gold nevű pc játékprogramot egyszerűen a föld alól sem tudom megszerezni.Sehol sem lehet legális úton beszerezni,még a magyarországi forgalmazónál sem!Volt pár éve egy játékokkal foglalkozó újság lemezmelléklete,beszéltem az újság terjesztési részlegén dolgozó hölgyekkel,a lapkiadó emberével és még kb 4-5 illetékes emberrel,de senki sem tudott segíteni.Kb 2-3ezer forintot telefonáltam el,ráment egy csomó időm,stb.Simán letölthetném teljesen ingyen,de azt nem akarom.Ezer helyen hirdettem meg hogy,keresem ezt a game-et de semmi.Úgyhogy két lehetőségem van.Vagy warezolok vagy nem lesz meg az a progim soha.Ez elszomorító.Az meg hogy,bizonyos operációs rendszert gyártó cége milyen etikátlan dolgokat engednek meg maguknak a a saját felhasználóik tudta nélkül (adatszerzés,piackutatás stb )az megdöbbentő.A "semmilyen formában nem gyűjtünk adatokat felhasználóról" és egyéb kamu altatódumának meg NE tessék bedőlni,mert könnyen meglepetések érhetik az embert.Tapasztalatból mondom.Na de ez nem ebbe a topic-ba tartozik.Már fel is dühítettem magam úgy hogy léptem is.Sziasztok

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.