Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Varoz válasza Jorus (#178) üzenetére


Varoz
őstag

De nekem az összes kell, nem csak a címlapos. :)
Jó mondjuk rosszul fogalmaztam mert cikkeket írtam, mert én annak tekintettem a személyest is. Bocsánat. :B
Szóval támogatnék egy ilyen funkciót, hogy ki lehessen listázni valamilyen módon az összes bejegyzését egy adott embernek. :)


Viszlát

Ezzel meg tudod mi a gond? Nem lesz benne az amelyikhez nem szóltak hozzá.

[ Módosította: Kalandor ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#202) Viszlát válasza Varoz (#201) üzenetére


Viszlát
addikt

[Blogout fórumkategóriában rákeresve ki lehet listázni, mivel minden címben benne van a szerző neve is]

Mondjuk van benne hibaszázalék, de csak az olyan hülyén nevet választóknál mint én is vagyok, plusz amihez nem szóltak hozzá az szívás, de jobb mint a semmi. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#203) Varoz válasza Viszlát (#202) üzenetére


Varoz
őstag

A nevekkel nincs gond, Ctrl+C-Ctrl+V.
De ugye amihez nem szóltak hozzá azt nem listázza.
Tehát a funkciót én támogatnám, ha nem akkora munka beletenni, akkor örülnék egy ilyennek. Aztán majd Parciék eldöntik. :) :R

Jaa, látod, nem kerestem rá a tiédre. :DDD

A belekötést elküldheted privátban. Kíváncsivá tetté. :) :D

[ Módosította: Kalandor ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#204) Viszlát válasza Varoz (#203) üzenetére


Viszlát
addikt

A nevekkel az a gond, hogy ha például rákeresel az enyémre, akkor az összes viszlát péhá és társai bejegyzéseket is kidobja. :)

A másik az teljesen jogos, a javaslatod hasznos, majd kiderül mennyire bonyolult megvalósítaniuk.

Az aláírásodba meg majd valahol máshol belekötök. :D

[ Módosította: Kalandor ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#205) benedekco


benedekco
addikt

Esetleg annyi, hogy a cikknél, vagy cikkeknél, a felhasználó adatlapját meg lehessen valahogy nyitni. Pl most a jobb felső sarokban van a RI/OS arcképe ha arra rákattintunk akkor a cikkeit nyitja meg, de mi lenne ha lenne mellette vagy alatta egy link, ami a fórumos adatlapot nyitná.
Bár lehet csak én vagyok adatlap buzi.

[ Módosította: Kalandor ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#206) Jorus válasza Varoz (#201) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akkor még egyszerűbb, mert csak a felhasználó neve alatti 'LOGOUT blog'-ra kell kattintani, és bejön a Logout oldala. Fent lesznek a címlapos írások, alul a Személyesek.

[ Módosította: Kalandor ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#207) Varoz válasza Jorus (#206) üzenetére


Varoz
őstag

Ajj már, hogy szövegértés rulez. :D Mondom az összeset! Nem egy részét. Mert amit te mondasz, ott csak egy része van. Nos ha valakinek van 62db személyes bejegyzése időben teljesen szanaszét akkor nagyon körülményes végig lapozgatni az egészet. De ha ki tudnám listázni az egészet, egy helyre, mindjárt más lenne. :)

[ Módosította: Kalandor ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#208) Winner_hun válasza Varoz (#207) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így?
Fórum - Részletes kereső:
Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést [Re:]
Szűrés felhasználó szerint beírod a nicket

[ Módosította: Kalandor ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#209) Varoz válasza Winner_hun (#208) üzenetére


Varoz
őstag

Gyerekek ti olvastok is? Pár hozzászólással feljebb Viszláttal már kitárgyaltuk miért nem jó ez. :N

Kérem most már csak az válaszoljon aki illetékes az ügyben. Mivel már ki lett tárgylava és most már csak az a kérdés, hogy lesz-e. Köszönöm. :R

[ Módosította: Kalandor ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#210) Parci válasza Varoz (#209) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem megint kicsit félreértitek a topikot. nem válaszolok most, hogy lesz-e (na jó: talán), mert nem ez a topik lényege, hanem az, hogy ha vkinek van ötlete, javaslata valamire, bedobja, mi pedig ezek alapján ötleteket kapjunk és/vagy lássuk, hogy mire van igény.

aztán lesz ami lesz, megcsináljuk legjobb tudásunk szerint.

[ Módosította: Kalandor ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#211) Varoz válasza Parci (#210) üzenetére


Varoz
őstag

Én értem félre? A Logoutra vártok ötletet, észrevételt, nem? Én arra adtam. :F

Én azt értem, hogy nem biztos, hogy benne lesz. Nem is baj. Azért is írtam, hogy majd ti eldöntitek lesz-e. Hol a gond? :)
Nekem csak annyi gondom volt hirtelen, hogy a második ember köt bele, anélkül, hogy olvasott volna.

[ Módosította: Kalandor ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#212) Parci válasza Varoz (#211) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ok, akkor egy nyelvet beszélünk ;)

[ Módosította: Kalandor ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#213) lenox válasza Parci (#200) üzenetére


lenox
veterán

Egyreszt tenyleg nincs, mert a kozepso hasab tetejen van, de ha a ph-rol jovok, akkor valoban a jobb hasab tetejen van, tehat ez is egy pont ahol lehetne egysegesiteni, masreszt nem ertem, ha azt mondtad volna, hogy miert nem olvastam vissza a forumba, az meg ok, de a bejegyzesben nem latom, mire hivatkozol, elrendezes van benne, a kozep/oldalra igazitas az elrendezes nem?

(#214) Parci válasza lenox (#213) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a lényeg, hogy azért nincs középre igazítva, mert régen egyik site sem volt, és a logout az utolsó, amit nem újítottunk meg az elmúlt években. most meg fogjuk, és az alapvető layout hasonlatos lesz a ph-éhoz. a fórumé teljesen, a tartalomé részben.

[ Módosította: Kalandor ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#216) hege8888


hege8888
aktív tag

Na, most hogy olvasgattam az oldalt, felmerült bennem egy konkrét ötlet, hátha més enki nem írta le.
Aki egyetért lájkolja..

Szóval, adott egy cikk, és emléxem, hogy a téma fórumában pl. volt egy hozzászólás, ami hirtelen kellene.
De csak úgy jutok el, hogy először kattintok a
"Táma itt még nem ér véget, ugrás a Fórumba" -ra.
Na ezt kéne kikerülni, hogy egyből lehessen a fórumot lapozni, ott legyen a lap alján a számláló.

Hm? :P

[ Módosította: Kalandor ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#219) total90


total90
veterán

Én mondjuk örülnék egy olyan funkciónak, hogy az "itt szóltam hozzá" cuccnál lehetne kiemelni fórumokat, ahol gyakrabban járok.
Alatta lenne az összes többi, ahová benéztem...

[ Módosította: Kalandor ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#220) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A "Most frissült" rész ahogy már mondták lehetne bővebb, vagy a három pöttyre kattintva (ha az új verzión is így lesz) a listáról már lecsúszott blogolók lennének.
A "Szerzők és blogjaik" alá kicsit testreszabhatóbb / könnyebben átláthatóbb keresést, vagy valami plusz listázási funkciót is el tudok képzelni.

+1 szavazat a személyes bejegyzések oldalakra tördelhetőségére.

A címlapon a top szerzők, meg a top 13 szerzők közül az egyiket ki kéne lőni.. vagy fúzionálni.

A címlapos cikkekhez ne lehessen használni külső képfeltöltőt, mert agyfrász, amikor van egy cikk, és eltűnnek róla a képek, holott az az egyik mankó / lényeg.
Ez most ilyen hirtelen brainstorming volt :)

[ Módosította: Kalandor ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#221) Dluinet válasza Apollyon (#220) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"A címlapos cikkekhez ne lehessen használni külső képfeltöltőt" +1

[ Módosította: Kalandor ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#222) Peterson_ válasza Parci (#166) üzenetére


Peterson_
addikt

Már ne is haragudj, azon kívül amit offba tettem miért ne lenne köze a Logouthoz?
Konkrétan a Logouthoz tervezett mobil nézethez.
Én leírtam, hogy milyen funkciók lennének szerintem hasznosak a mobil nézeten belül-és mobilról is írtam, ezért lehet hogy pongyolán fogalmaztam :B -
Kérdésnek is fel lehet fogni, hogy lesz-e ilyenekre lehetőség, ha nem is most, de mondjuk később.

BTW nem is értem miért kell offenzívnek és kioktatónak lenned, főleg hogy ötleteket, észrevételeket kérsz.
Az "agyhalottazást" meg nagyon remélem nem rám értetted, de amúgy sem ide való.
Maradok tisztelettel. :R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#223) Knight666


Knight666
aktív tag

"A címlapos cikkekhez ne lehessen használni külső képfeltöltőt"

A szabályzatba bele lehetne venni, hogy nem szabad használni ideiglenes képfeltöltőről származó linket, de szerintem nem olyan vészes a helyzet. Ha írsz egy privátot a szerzőnek (lehet, hogy nem is tud róla, hogy már halott a link), akkor most is van lehetősége újra feltölteni. Sajnos elég kevés a rendelkezésre álló tárhely a szerveren (ezt megértem) és lehet, hogy én vagyok a béna de animált gif-et pl. nem tudtam róla működésre bírni (na, itt van egy bug report is :) ).

[ Módosította: Kalandor ]

(#224) Parci válasza Peterson_ (#222) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, de a logout szó nem is szerepel a hsz-edben, ellenben olyan dolgokat hiányolsz a mobil nézetből, amiről már ezerszer volt szó a fórumban, ezerszer válaszoltunk is rá (nem lesznek a kért feature-ök, belátható időn belül biztos nem). és eleve mobilarénás mobil nézetről kérdezel stb.

a mobil nézet most nem téma. a logout.hu a téma. ha kérdéseink lennének az m.logout.hu-val kapcsolatban, biztosan feltesszük majd őket, de egyelőre a site-ot szeretnénk megújítani. ami meg a mobil nézetét illeti, valami minimál cucc lesz, olyan, mint az m.prohardver.hu - fórum oldalról például 100%-ban.

[ Módosította: Kalandor ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#225) Peterson_ válasza Parci (#224) üzenetére


Peterson_
addikt

Lehet hogy ezeregyszer volt róla szó, de épp nem tévedtem az illetékes totyikokba.
Igyekszem majd pótolni a hiányosságaim.
Hogy a Logout nem szerepelt...jaj, azért elég egyértelmű hogy arra gondoltam, mivel ide írtam(és az MA-s részt még offba is tettem, apropóként)
Épp ezért nem kell alaphangon hülyének nézni a fórumozót.
De akkor most mindent helyre tettünk és a kérdésemre választ kaptam, szóval köszönöm :R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#226) Parci válasza Peterson_ (#225) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tényleg te vagy akkor a kivétel, fusd csak végig akár ezt a topikot (vagy bármelyik, hasonló jellegűt), hogy hányan írták be, hogy "szerintem az itt szóltam hozzá lista nagyon hiányzik a mobil nézetből". mivel csak mobil nézetről írtál és csak olyan dolgokat, amiről már ezerszer szó volt, fel sem merült bennem, hogy te most kivételesen nem arra gondolsz.

a fórumozók hülyéne nézése pedig egy disszertáció témája lehetne, sajnos ijesztően hülye példányok is vannak. de azért senki sem gondolja, hogy mindenki az volna ;)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#227) Peterson_ válasza Parci (#226) üzenetére


Peterson_
addikt

Lehet hogy az a gond, hogy az időm nagy részében mobilról követem az oldal történéseit, így egy csomó dolgot nem látok.(ok-okozat :DDD )
Na de tényleg semmi gond, kicsit konkrétabban is fogalmazhattam volna.
Sok sikert a munkálatokhoz ;)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#228) mikado


mikado
tag

Sziasztok,

Lehetne valamiféle mini "kérdőív" vagy egyszerű feleletválasztós amolyan szavazós dolog ami beilleszthető lenne az írásokba, kicsit interaktívabbá téve az egészet. Remélem még nem volt... :)
Esetleg egy "értékeld a cikket" mondjuk 1-5 csillagig vagy ilyesmi ami az írás minden oldala alatt is megjelenhetne, vagy minden oldal külön is értékelhető lenne.

[ Módosította: Kalandor ]

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#229) Knight666 válasza mikado (#228) üzenetére


Knight666
aktív tag

A szavazómotor berakása a lehetőségek közé nagyon jó ötlet szerintem is. Talán nem is lenne nagy munka, hiszen a többi portálon már megvalósult.
A cikkírók pl. tarthatnának szavazást arról, hogy milyen témáról írjanak legközelebb, vagy a modderek kivitelezési változatokat versenyeztethetnének az olvasókkal, stb.

[ Módosította: Kalandor ]

(#230) M.W.H


M.W.H
aktív tag

amúgy amikor a forumba it-cafeböl lépünk-be szerintem ez a kék színvilág a legkirályabb az egész lapcsaládban ezzel lehetne valamit kezdeni:)

[ Módosította: Kalandor ]

Mad W. Highflyer

(#231) Dluinet válasza M.W.H (#230) üzenetére


Dluinet
nagyúr

-1

[ Módosította: Kalandor ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#232) Ndruu válasza M.W.H (#230) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tudnivalók az átalakításról:
- marad a színvilág (a mostanihoz hasonló lesz kis változtatásokkal);

Benne van a témaindító írásban, tehát biztosan nem lesz kék.

[ Módosította: Kalandor ]

Harrrr!!!!

(#233) ViZion válasza Dluinet (#231) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Nekem pl. a PH! "alap" barnás színvilága a szimpi, jó lenne ha mindenki választhatná melyiket szeretné. A kék "szétcsapja" a szemem :D

[ Módosította: Kalandor ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#237) Apollyon válasza Parci (#236) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A címlapos írások fórumát eddig is tudtam bármelyik portál alól nézni, most is ITcafé alól írok. Az is klassz lenne ha meg lehetne oldani hogy a személyes bejegyzések is ilyen formában működhessenek.

Ez mondjuk azért is lenne jó, mert a személyes bejegyzéseknél nem biztos hogy feltétlen szükséges amikor kilistázza az összes hsz-t. A címlaposoknál szerintem kényelmes, hogy csak az első 6-ot tölti be max, és akkor ha érdekel a többi akkor ugrás a fórumba... na ugyanez a személyes bejegyzéseknél is klassz lenne.

[ Módosította: Kalandor ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#238) ViZion válasza Parci (#236) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor nem jól mondtam. Amiről beszéltem, hogy pl. ha a PH! fórumot néztem és kattintottam az "itt szóltam hozzá" dobozban olyan topikra ami logoutos, vagy mobilarénás akkor is maradt a PH! színvilág. Remélem ez nem fog változni.

[ Módosította: Kalandor ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#239) mikado


mikado
tag

Kapunk valami visszajelzést ha valamelyik ötlet esetleg megvalósulhat?

[ Módosította: Kalandor ]

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#242) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Esetleg 600px széles thumbok? Azt úgy is legenerája most a rendszer, ha 500-nál szélesebbet töltök fel, de ugye 600 lenne az ideális - magamból indultam ki, de szerintem nem hülyeség.

[ Módosította: Kalandor ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#243) Ryu


Ryu
tag

Ez nem annyira funkcionalitási, vagy éppen dizájn ötlet, de hátha:

Ha már valaki említette az értékelést, nem-e lehetne honorálni a nagy népszerűségnek örvendő szerzőket, egy-egy PH címlapos írás lehetőségével (ugye most is van címlapos írások Logouton belül, de azért a főoldalra kikerülni egész más)?

Biztos örülne mindegyik feltörekvő cikkíró jóval nagyobb publicitási lehetőségnek.

(#244) HuMarc válasza Ryu (#243) üzenetére


HuMarc
addikt

A Logout-nak szerintem pont az a lényege, hogy a közösség által írt cikkek. A PH!-s ill. MA!-s tesztek pedig hivatátos szerkesztők munkái. És egyébként a Logout-on nagyon aktív cikkírókat (pl. @sdd2) így is ismerik és elismerik a legtöbben.

Másrészt a legtöbb PH! és MA! cikk egy kaptafára épül és ugyanolyan, vagy legalábbis hasonlóan vannak felépítve. De a Logout-os cikkek nagy része még akkor is teljesen különbözik, ha két cikk ugyanarról szól.

Ez a 2000. szakmai hozzászólásom! :R Mindenkinek szép napot!

[ Módosította: Kalandor ]

(#245) atillaahun


atillaahun
veterán

+1 szavazat a szavazás mellett. :)

Szerintem sok offolást meg flame-elést meg lehetne azzal előzni a telefonos topic-okban, ha bekerülne egy fix (legördíthető) szavazási lehetőség a mostani Téma összefoglaló alá/fölé/be, és akkor mindenki tudná pipálgatni, hogy milyen problémái vannak az adott készülékkel, és nem menne a véget nem érő vita azon, hogy gyári hiba vagy user error. :D

Ez egyébként nálunk a ZTE topic-ban már részben megvalósult, csak jó lenne ha nem a Google motorját kellene ehhez használni, hanem a PH-t.

Illetve szerintem elég lényeges találmány még az XDA-s THANKS gomb. Azt ismeritek?
Lehet nyomni bárki bármelyik hozzászólására egy köszönömöt.
Ez talán kicsit reprezentatívabb számlálója lenne a tagok/segítők/fejlesztők közösségi aktivitásának, mint a mostani rangok. Ami persze szintén jó dolog.

Végül pedig még egy apróság, hogy esetenként jól jönne, ha nem csak képeket lehetne feltölteni a hozzászólásokba, hanem más fájlokat is csatolni.

[ Módosította: Kalandor ]

(#246) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Átfutottam az eddigi hozzászólásokat de nem találkoztam azzal a felvetéssel, hogy a Logout-os írások oldalainak alján is (és ne csak az oldal tetején) legyen lehetőség az írás bármelyik oldalára közvetlenül "ugrani".

pl. GoodSpeed írásainak jó része igen terjedelmes, mely sok oldalban nyilvánul meg. Engem meg érdekel a 3. oldal, amit átolvasva mennék pl. a 7.-re. Jelenleg ehhez fel kell görgetni az oldal tetejére, majd itt a lenyíló listából lehet ugrani a kívánt aloldalra.

pl. Mobilarena-n szuper, mert van a cikkek oldalainak alján is "gyorsugrási" lehetőség

[ Módosította: Kalandor ]

read-only mode on the forum

(#250) Sk8erPeter válasza Parci (#31) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"az imént írt "most frissült" lista okosítása jó dolog, tetszik, ahogy az is, hogy lehessen ajaxszal több elemet lekérni bele."
Ahh, jó ezt tőled hallani. :K Szóval terveztek ilyen jellegű "modernizálást", mint bizonyos dolgok AJAX-osítása? Meg szabad kérdezni, mi az, amit megcéloztok így első körben az AJAX-osítással? Mindenesetre nagyon jó, hogy már felmerült a lehetőség!

Erre reagálva csak extra kérdés (természetesen azt figyelembe véve, amit írtál, hogy most nem ilyen újításokat helyeztek előtérbe), hogy a keresőben várhatunk-e esetleg olyan lehetőséget, hogy CÍMZETT hsz.-re is rá lehessen keresni, ne csak FELADÓ hsz.-re? Köszi!

[ Módosította: Kalandor ]

Sk8erPeter

(#251) Viszlát


Viszlát
addikt

Egy újabb javaslat, ha még él a lehetőség. Cikk szerkesztés közben jutott eszembe a dolog, több képet is fel kellett töltsek hozzá és igen macerás volt laptopon megoldani a kis méretű képernyő miatt, ugyanis ha "letekertem" a képfeltöltésig, akkor nem láttam a szövegdobozt. Ráadásul a kép feltöltése után mindig visszaugrik a szövegdobozra, tehát újra le kell görgetnem a képfeltöltés részig, hogy hozzáférjek a linkekhez és a beillesztés gombhoz.

Mivel a kategóriaválasztás és a címkék megadása egyszeri cselekmény egy cikk elkészítése során, ellenben a képek feltöltésével és csatolásával, amit akár több tucatszor is megtesz az ember, szerintem praktikusabb lenne ha így épülne fel a szövegdoboz alatti rész:

Nagyban megkönnyítené az írók dolgát, nem tudom mennyire nehéz ezt megoldani.

[ Módosította: Kalandor ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#252) Eastman válasza Rive (#50) üzenetére


Eastman
őstag

(#50) Rive +1

(plusz még egy) ;)

...és a hozzászólás előnézete nekem nagyon hiányzik.

[ Módosította: Kalandor ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#253) bambano


bambano
titán

nem tudom, volt-e szó róla, de jó lenne táblázat kezelési lehetőség minden szájtra. esetleg grafikonnal is.

gyakorlatilag minden logoutos cikkben van valami adat, amit táblázatban a legjobb megmutatni.

[ Módosította: Kalandor ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#254) riedgras válasza SUPREME7 (#30) üzenetére


riedgras
tag

Én is pont erre gondoltam, mert most sajnos nem derül ki, hogy ki miről írt éppen. Egy csomó, amit olvastam megállta volna a helyét a címlapon is, ehelyett "véletlenül" lehet csak rábukkanni :U

[ Módosította: Kalandor ]

(#255) hege8888


hege8888
aktív tag

Nem tudom valaki felvetette-e már, de valami olyan lehetőséget nagyon hasznosnak tartanék, hogy a Nekem tetsző/hasznos cikket a hozzászólásokkal együtt lementhessem egy olvasható file-be, (offline is olvashassam) vagy valamibe, hogy a linkek is megmaradjanak.

[ Módosította: Kalandor ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#257) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Javasolnék egy ötletet a korrektorok munkáját megkönnyebbíteni: a szerkesztőbe be lehetne rakni egy "korrektort szeretnék" boxot, amit ha bepipál, az emelt rangúaknál kiemelten jelenne meg az elkészült műveknél (mondjuk zölden) és nekik megjelenne egy "korrektorálva" box is.

[ Módosította: Kalandor ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#258) Viszlát válasza Mister_X (#257) üzenetére


Viszlát
addikt

Felmerült ez már a korrektori szolgáltatás hajnalán is, de az az igazság, hogy a cikket írók elenyésző része érzi csak, hogy gondok vannak a helyesírásával, többségük vagy meg van elégedve azzal amit összehozott, vagy megy a nem az a lényeg, minek szőrszálhasogatni hangoztatása.

Egyébként jelenleg minden címlapra kikerülő írás korrektúrázva van Kalandor és BomiBoogie irányításával.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#260) somogyib


somogyib
őstag

Ha még folyik a fejlesztés...

Nekem néha hiányzik a Logoutos topicokból a 'fel/le nyilacska' amivel az adott oldal aljára/tetejére ugorhatok:

Ez lesz.

[ Módosította: Kalandor ]

(#261) Espla


Espla
aktív tag

Írnék cikket, de nincs kedvem ezekkel a tag-ekkel vacakolni, előnézni, javítani, stb.
Szal nálam, (talán másoknál is) a szerkesztő nehezen kezelhető volta miatti lustaság eltántorít a cikkírástól.

WYSIWYG editor-t, akár külső progit tudtok ajánlani ami gyorsítaná a cikkírást?
Amiből tudok Logout "formátumba" exportálni.

Vagy központilag nem lesz ez megoldva?

Ez a mostani rendszer marad, ugyanaz, mint a hozzászólásoknál, mert így a biztonságos.

[ Módosította: Kalandor ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.