Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#494) ronati


ronati
tag

Én még csak olvasgatom, a hasznos infókat tőletek. Vga Bios mód, egyéb tőlem még távol áll,konkrétan nem értek hozzá, ezért okosan inkább nem nyúlok hozzá. Nekem is megjött 18.-án a szóban forgó kártya. Gondoltam kipróbálom és,ha jó veszek még, de mér elfogyott. Kicsomagoltam fémrács leszed, gépbe betesz AM3 Phenom 6x feloldot mag, fiam cigis dobozával kitámaszt bekötés indítás. Bios ami rajta van, elindul megy. Hátulról 8cm venti fújkálja, 40c fokos alapon, Superposition elindít, megnézni elindul-e és menyi FPS van. Persze kéz az Esc-n 70foknál leállít. Minden rendben ment,leállítás megtörtént, addig a kártya vitte a Benchmark-ot. Ha a hűtés meg lesz oldva, a kártya ezzel a Bios-al is játékra fogható, vagy a második Bios-nak jobb feltenni a Nano valamelyik Változatát? Abból a sima, vagy a módolt az ajánlottabb? Még egy infót kérnék, Ryzen-re váltanék, olyan lapot tudnátok ajánlani ami később még proci téren fejleszthető, és mostanra egy olcsóbb a BI8.hoz megfelelő procit bele amivel a költségeket tudom egyenlőre csökkenteni, Táp 650W, M2 SSd van, a DDR4 az kell még! A némi OFF-ért elnézést kérek, de a fejlesztés a BI8 VGA köré lenne: Üdddvvvvvvvvvv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.