Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Csak kíméletesen, Hölgyek és Urak. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

hallgatom-hallgatom, tetszik :K :R

(#3) celka5 válasza psyho85 (#1) üzenetére


celka5
tag

Chrome alatt is hallgatható (mediafire)

[-CeLkA-]

(#4) psyho85 válasza celka5 (#3) üzenetére


psyho85
aktív tag

BomiBoogie tesztelte Chrome alatt, neki nem ment, "biztos ami biztos" alapon írtam.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#5) HuMarc


HuMarc
addikt

Már hallgatom is :)

(#6) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Jó. Tetszik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7) cigam válasza cigam (#6) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

1 dolog amit hiányolok, a linkek. Sokmindenről beszéltek, jó lenne összegyüjteni a linkjeiket.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8) HuMarc


HuMarc
addikt

1 dolog: Nem [humark] :N Igazából ezt nem nagyon lehet kimondani, csak leírva néz ki jól. HuMarci. De ez már OFF.

Várom a következő adást :))

[ Szerkesztve ]

(#9) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Remek vágás! :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#10) Novai


Novai
tag

az egyiknek a röhögése nagyon szörnyű néha, mintha beszívott volna

(#11) vodkaboy22 válasza Novai (#10) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Fáradt voltam sorry :) Meg valamiért orrhangon beszéltem.? :F

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#12) BomiBoogie válasza Novai (#10) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ketten voltak, csak meg tudod nevezni, kire gondolsz. :D

(#11) vodkaboy22
Elég torz a bulldog orra, ahogy nézem, úgyhogy ez nem csoda. :))

[ Szerkesztve ]

(#13) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Nagyon tetszett :) Pont ismert témákról hallhattam, várom a következőt :R Respekt.

(#14) psyho85


psyho85
aktív tag

@Novai: köszönjük a tárgyas ragozást. Ígérem, legközelebb a Microsoft Sammel olvastatom fel a komplett adást. :P ;)

@vodkaboy22: Igyekezem a hosszabbra nyúlt gondolkodási időket is kivagdosni, de azért mindenre nekem sincs időm :)

@nézzbe: remélem a kevésbé ismert témák is lekötnek majd azért.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#15) Xero


Xero
nagyúr

Ha már podcast, akkor nem lenne botorság iTMS-ban is terjeszteni. Lényegesen szélesebb körhöz is eljutna és a kezelése is egyszerűbb lenne sokak számára. Csak egy jótanács. :)

(#16) psyho85 válasza Xero (#15) üzenetére


psyho85
aktív tag

Na, erről nem is hallottam, a személyes bejegyzésben tettem fel a kérdést, hogy aki tud jobbat, szóljon. Én igazából csak a technikai hátteret biztosítom, de persze nem érzem kényszernek a kérdező szerepkörét. No, ennek jól utánanézek! Köszönöm! :R

Tyű, ehhez kéne valami hozzáértő.

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#17) Xero válasza psyho85 (#16) üzenetére


Xero
nagyúr

(#18) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Szép munka, örömmel hallhattam! :R

Mentalita'

(#19) moonlight115


moonlight115
tag

Gratulálok, tetszett! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) psyho85 válasza moonlight115 (#19) üzenetére


psyho85
aktív tag

"Cégünk mindig az Ön rendelkezésére áll, asszonyom."

:DDD

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#21) moonlight115 válasza psyho85 (#20) üzenetére


moonlight115
tag

Köszönöm, uram!
A kivehető ajtós NDK konzervnyitó megérkezett már? :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#22) psyho85 válasza moonlight115 (#21) üzenetére


psyho85
aktív tag

Az a tény, hogy Ön egy feltehetőleg kukacokat tartalmazó konzervdoboz nyitása iránt érdeklődik, felveti bennem a kérdést, hogy maga mekkora perverz netán egy guppi van a hóember répás álarca mögött?

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#23) moonlight115 válasza psyho85 (#22) üzenetére


moonlight115
tag

Uram, higgye el, nem vagyok kíváncsi a konzervdobozban tartózkodó kukacáraokra. Gruppi? Fujj. ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24) psyho85 válasza moonlight115 (#23) üzenetére


psyho85
aktív tag

Well, that escalated quickly. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#25) kecskebégető válasza Novai (#10) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Hla erdegnek.sokkal jobb mintha a hajós italtol/rontól nem tudott volna beszélni. :))

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#26) Sanchez638


Sanchez638
addikt

így szerelés, telepítgetés közbe jó hallgatni :D :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Kéne egy RSS feed hozzá, amit be lehet rakni egy podcast hallgató appba, így töltögetni meglehetősen kőkorszaki...

(#28) .DLL


.DLL
veterán

Nem vagyon az megírva sehol, hogy ne lehetne egy PH/Logout tag írásait visszamenőleg olvasni és így rátalálni akár eme hangos (közös) írásaira is, ezért immár nem kérek elnézést a topik-nekromanciáért. :)

Csak elismerő szavakkal tudom illetni a kezdeményezést és az első adást, szerintem remekül sikerült, csak bele akartam hallgatni egyelőre, de végighallgattam egyhuzamban.
Érdekes volt visszarepülni oda (majdnem oda) ahol én kezdtem úgymond az igazi fejhallgatózást* (szeptember, ez meg ugye november).

*Előtte csak gagyi cuccaim voltak, és egy véletlen folytán nyílt ki előttem a zene, amit addig nem is sejtettem - van ez így.

Holnap jön a 2. rész (Jól látom, hogy 3. már nincs?)

(P.H.)

(#29) psyho85 válasza .DLL (#28) üzenetére


psyho85
aktív tag

Szia! 'Napirégész" (akárcsak én most :DDD), de sebaj. :) A 2. kijött, harmadik meg nem lett azóta se. :( Valószínűleg nem is lesz, eladtam minden hangtechnikai cuccomat sajna.

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.