Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2576) DonMaster válasza babosmiki (#2572) üzenetére


DonMaster
addikt

és ha 18:9 akkora s8 s9 az milyen? mert ugye félcentivel keskenyebb,

JoeCockBill
miért is? tehát egy 1mpx-es kép lehet jobb mint egy 100mpx-es? minőségben? mármint írásod alapján ez jön le , hogy nincs köze de szerintem van nagyon is köze a felbontásnak a minőséghez, nem mindegy hogy 4millio pixelböl ál egy kép vagy 4miliárd nyilván a 4miliárd pixeles kép jobb lesz, és csúcskategóriáról beszélünk nem szoftveres nagyításról.

ugye a 16mpx és a 12 között van 4mpx különbség, tehát szerinted ha mindent manuálisan állítva egy s8 jobb képet csinál mint egy v30 +4mpx-el?

ez után ha igen a válaszod kérdezem miért is szar az 5mpx-es előlapi kamera a v30 nál az s8 8mpx-esével szemben ami 3mpx különbség, +-1-2dolog de ugye egyet értünk abban hogy a v30 nem selfi-re termet mert kevés a mpx-e hozzá, és az s8 jobb ami 3mpx-el jobb ebből addodik, hogy a v30 a 4mpx-el jobb 100% hogy jobb képeket csinál mint egy s8. nem?

tomboy0013
sajnos, de itt nem is a képarány a lényeg hanem inkább a keskenyítés annak mi értelme? v30 az utolsó normál szélességű mobil, az elmúlt 1évben. azóta csak a banánforma jön, nah most ha 18:9 a v30 akkor 18:9-be miért kell az a banán forma is? lásd pl: g7 s8 s9 , nyilván Samsungnál az s9+ note amik kivételek, mert azok normál szelessek. Nem tudom nekem a 7,5cm-es széles telok jobban bejönnek mint a 6,5cm-es persze az sem lenne rossz ha a 7,5cm-es telohoz képest ami 12cm magas, a banán formás meg 13-14cm magas de 6,5cm-el ez zavar igazán . ezt nem hiszem hogy olyan sok embernek bejönne szerintem.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.