Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22951) drpele válasza Stripe (#22948) üzenetére


drpele
senior tag

Sajnos már jó ideje nem jön ki új GB alapú MIUI. Dobd fel a 2.4.20-as WIUI-t.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#22952) wolruf válasza Viper26 (#22931) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem sem mozog/recseg. Már nálam is vén róka a telcsi.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#22953) haxxika válasza Viper26 (#22931) üzenetére


haxxika
senior tag

Nekem kicsit szokott, de nem zavaró. Most jön majd a paypass matricám, azt berakom a hátlap alá, akkor talán megszűnik :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#22954) ntomka válasza drpele (#22951) üzenetére


ntomka
nagyúr

Persze, eléggé kiforrott már és hiba sem nagyon van benne szerencsére. Épp ezért ideje lenne már egy használható O2X-es MIUI-nak. :K

ツ Headphones on - World off

(#22955) Viper26 válasza wolruf (#22952) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor lehet vennem kéne rá egy másikat? :F

iPhone 15 Pro | AW S9

(#22956) Cruiserke válasza Viper26 (#22955) üzenetére


Cruiserke
tag

A sok rom telepítés miatt az enyém mocorog kicsit, de nem észrevehető. Én vettem hozzá plusszba egyet, bár nem olcsó.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#22957) mira72


mira72
őstag

Üdv!

Ma lehet boldog? 2X tulaj leszek.
Első hsz.be olvasgattam, a root, recovery részt az asszem ok.
Egy jó , stabil, gyors, akkukímélő rom-ot tudtok ajánlani, amit feltehetek?
MIUI-t annyira nem kamáltam más droidos telóimon..
Stabilitásra szeretnék rámenni.
GB jó lesz, ha az jó. Nem tudom ICS van-e már rá, ami jó is...
Meg esetleg OC-s kernelt hozzá.
Meg hogy ezeket honnan szedhetem le.
Thx.

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#22958) akela91 válasza mira72 (#22957) üzenetére


akela91
addikt

Akksiidőre nekem bevált a CM7 és ironkernel, pedig még húzva is van proci.

(#22959) mira72 válasza akela91 (#22958) üzenetére


mira72
őstag

Stabilitást nem említetted:)

Amúgy ezeket linkelni tudnád?
Thx

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#22960) akela91 válasza mira72 (#22959) üzenetére


akela91
addikt

CM7
kernelt már nem tudom honnan szedtem.
Nekem teljesen stabil, talán havonta ha egyszer lefagy, de olyankor újraindítja magát.

(#22961) Zlika


Zlika
aktív tag

Na az nvidia is kezdi már a f*szságot.Az új játékok tegrazone-on szinte kivétel nélkül csak tegra3 gépeken mennek,tegra2 verziók a "közeljövőben" várhatóak.Persze hiszi a piszi...

(#22962) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Látom megy még a matek a telefonnal kapcsolatban, pontosabban a gyengeségeiről.
Én még mindig használom, de csak azért, mert nem tudtam eladni elfogadható árban. Sajnos továbbra is fennáll a gyermekbetegsége, azaz belassul, kifagy, újraindul a legújabb szoftal is. Tudásban elég lenne bőven, de a kiszámíthatatlansága már az agyamra megy. Még egy szoftverfrissítést kivárok, ha nem változik semmi megszabadulok tőle.
Szóval tökéletesen megértem azokat az embereket akik eladták.

(#22963) kurion válasza BITBOYS (#22962) üzenetére


kurion
senior tag

Mondjuk én most váltottam Xperia Neo-rol 2x-re és eddig megvagyok vele elégedve :D Nem tudom miért húzza le mindenki. Customrommal nekem eddig még nem volt bajom, a kamerájában érzékelek még némi gyengeséget de ez orvosolható.

Sajnálom hogy a tegra 2 is érintette az áradás és ez azért sok mindent befolyásolt, de amint lesz egy gyári ICS amit persze keményen ki kell várni azonnal szárnyakra kap remélhetőleg az egész, igaz kevés a ram de ez nem vészes....

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22964) BITBOYS válasza kurion (#22963) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem szeretném elvenni senkinek sem a kedvét, csak azt írom le amit másfél éve tapasztalok:)
Nem nyúzom progikkal, játékokkal a telefont és vigyázok rá, mégis néha baromi kellemetlen helyzetbe hozott, például mikor éjszaka kikapcsolt és reggel elaludtam miatta. Na akkor majdnem összetörtem, szerencsére használt az önkontroll amit a telefon végett kellett kifejlesztenem :)

(#22965) akela91


akela91
addikt

Costum Rom nélkül használhatatlan kategória az tény. De aki ezt veszi és tudatos vásárló, az szeret mókólni, és csinál belőle egy teljesen jó telefont.

(#22966) Piero89


Piero89
aktív tag

Csak hogy kicsit pozitív oldal felé is dőljön mérleg nyelve... ;)

Én nálam mindössze 2 hete van ez a telefon, de akkora pozitív csalódás volt, hogy hihetetlen! :C

Rövid akku időtől nagyon féltem, volt birtokomban galaxy s, galaxy ace, omnia 7, iphone 3gs mostanában de ez a teló bírja nálam legtovább egy töltéssel hasonló használat mellett.

Gyári rommal használom (próbáltam főzöttel is, de nekem nem jött be), gyári kernellel és abszolút megvagyok vele elégedve! Gyors mint a szélvész, bár néha előfordul, hogy kicsit megakad... de melyik készülék nem?!

(#22967) jooker82 válasza kurion (#22963) üzenetére


jooker82
nagyúr

a Ram egész jól kezelhető az ICS-ben...Pl olyat is lehet,h amit bezártam program ne fusson tovább...vagy felesleges programokat letiltani... ezt ugyebár 2x-en csak rootolással lehet...
Szal,nekem,csak 2-3 dolog szokott futni a háttérbe...billentyűzet,beállitás,üzenetküldő szolgáltatás,a gmail miatt... Nameg,most is hotspotként használom usb a laptopot,mert a vihar miatt nincs net a helyi szolgáltatóná...tehát tök jó dolgok vannak benne...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22968) Viper26 válasza Zlika (#22961) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na ez szép, remélem komoly, mert viccnek qrva sz@r... :(((

iPhone 15 Pro | AW S9

(#22969) jooker82 válasza BITBOYS (#22964) üzenetére


jooker82
nagyúr

Melyik rom van neked fenn?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22970) Ronan968 válasza Piero89 (#22966) üzenetére


Ronan968
tag

Nekem is elmúlt már egy éves a kicsike,és most a legújabb gyári rom a v20r van rajta,ami szerintem sokkal jobb,mint a v20q volt.Gyorsabb,nem akad,egy teljes napig bírja az aksi.A napi manuális re-start sem kell már,elég egy héten max. 2-szer.Szóval mire kijön egy ICS rom a telóra,addigra lesz egy stabil GB :DD

(#22971) BITBOYS válasza jooker82 (#22969) üzenetére


BITBOYS
addikt

V20L

(#22972) OPiiPO válasza BITBOYS (#22964) üzenetére


OPiiPO
addikt

Érdekes ez az éjszakai kikapcsolás, eddig nálam soha nem produkálta ezt V20r-el, elötte sem.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#22973) BITBOYS válasza OPiiPO (#22972) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem tudom mi lehet a gond, fel sem kínálja a frissítést, ma néztem. Telenoros különben.

(#22974) suppe válasza BITBOYS (#22971) üzenetére


suppe
tag

Én egyszer már tanácsoltam egy szintén O2X tulajnak itt, hogy ha gyári frissítést használt eddig (PC suit-on keresztül), az nem ugyanaz, mint pl. smatflash-el rakná föl az új gyári romot. Az újratelepítés olyan mint egy windows újratelepítés, a frissítés meg frissítés: cseréli azokat a dolgokat, amik esetleg változtak, de tök szűz rendszered nem biztos hogy lesz tőle.
Én sem használok custom romot, de 1 kivételével (akkor OTA-val) nem frissítettem, hanem újraraktam. És muzsikál gond nélkül, fagyásom szerintem 1 éve volt utoljára. Hetente 1x indítom újra, olyankor már kicsit lassabb.
Nem tudom, hogy te frissíted-e vagy újratelepíted... nálam a telepítés bevált, bár olyankor az összes alkalmazásom is újratelepítem, ami azért macerás.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#22975) Zlika válasza Viper26 (#22968) üzenetére


Zlika
aktív tag

Sajnos nem vicc.Most persze a progik 90%-a még okés tegra2-őn, a régebbiek.De utóbb néhány ami megjelent(vagy demo) azoknál sajnos ez van.Pl a Dark medow meg most az új sonic.Elöször csak tegra3 és szépen oda biggyesztik hogy majd lesz tegra2 verzo.Na ilyenkor azért felbiggyesztem a szemem öldökét.Nemhogy előbb a régebbi és elterjedtebb vasakra lenne logikus fejleszteni?Ja nem mert gondolom az üzletpolitikájuk azt diktálja hogy nézze meg a paraszt hogy milyen szép meg jó a progi tegra3-on futtatva,sóvárogjon, és ha akarja akkor vegyen új motyót.Persze lehet ez csak az én konspirációm.De nézegessétek meg az új dolgokat tegrazone-on.

(#22976) dergander


dergander
addikt

Am,igaz a hír hogy még a gyári ICS project még sehol nem tart?

Hát akkor itt még a Q3 is egy oriási kérdés lesz...hát igy az LG amit a barcelónai kongresszuson megemlített h ez az év a felzárkozás éve lesz,ismételten egy Lie project

amugy valaki tud megoldást a Moder Combat 3 állandó license problémára mert megvettem egy jó ideje elöször ment mostmeg dobál vissza az intróba

[ Szerkesztve ]

(#22977) jooker82 válasza BITBOYS (#22971) üzenetére


jooker82
nagyúr

A v20r-t tedd fel smartflashel....onnantól nem lesz gondod..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22978) ntomka válasza dergander (#22976) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ilyen hír nincs, csak olyan, hogy nincs hír. Vagyis senki nem tud semmit. Az is lehet, hogy haladnak már vele, csak semmi nem szivárgott még ki.

ツ Headphones on - World off

(#22979) dergander válasza ntomka (#22978) üzenetére


dergander
addikt

nehéz elhinni :D

(#22980) ntomka válasza dergander (#22979) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem is kell, mivel semmi hír nincs. :D

ツ Headphones on - World off

(#22981) ntomka


ntomka
nagyúr

Ez hasznos kis oldal. :)

ツ Headphones on - World off

(#22982) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Valaki tapasztalt már olyat, hogy a teló hangszórója olyan szinten pattog, recseg, hogy semmit nem értesz rajta?
Nem, nem a ril/baseband-al van a gond. Elősször azt hittem, hogy az, de headset-el tökéletes a hangminőség, meg kihangosítva is. Csak a teló felső hangszórója nem az.

(#22983) tamcsu10


tamcsu10
tag

Vki tudna nekem linkelni v20q v v20r smartflash verziót vmi gyorsabb letöltőn? xda-s 4óra:S

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#22984) jooker82 válasza tamcsu10 (#22983) üzenetére


jooker82
nagyúr

[link] Itt a kdz-s verzió... Smartflasht még nemigen linkelt senki..de nekem is kdz van..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22985) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok!
Sajnos nem oldódott meg a lassulás problémám guest kernellel is 2 nap és használhatatlan lesz. Van más lehetőség? Köszi

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22986) ntomka válasza zsoltix (#22985) üzenetére


ntomka
nagyúr

2 naponta újraindítás?

ツ Headphones on - World off

(#22987) zsoltix válasza ntomka (#22986) üzenetére


zsoltix
tag

az is egy megoldás, de ha egy hetet elketyegne nem bánnám :)

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#22988) tamcsu10 válasza jooker82 (#22984) üzenetére


tamcsu10
tag

Köszi de jelenleg semmit se fogad el a teló... Próbáltam sok rom+kernel párost de egyszerűen csak a kezdőképernyőt futtatja folyamatosan minden esetben. Kdz-t a win7em meg vmiért nem hajlandó elfogadni:S Lassan ott tartok h 2é töröm....

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#22989) Viper26 válasza dergander (#22976) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én annyit hallottam egy haveron keresztül (akinek vmi LG fejes az ismerőse), hogy még neki sem álltak konkrétan, szóval jó eséllyel sehol sem tart a dolog. :U
Nagyon bízom benne, hogy ez nem igaz, mert ebből így akkor Q4 sem lesz...aztán közlik, hogy sorry parasztok, vegyetek 4X-et. :Y

iPhone 15 Pro | AW S9

(#22990) Levi941127 válasza Viper26 (#22989) üzenetére


Levi941127
senior tag

Ahhoz már nagyon pofátlannak kell lenni, de csak nem teszik meg, elvégre tudják biztos hogy sok Lg O2X használó van és ezek közül nem mindenki tudna venni 4X-et, de feltételezem a többség ezek után jogosan más gyártótól venne készüléket.

(#22991) kurion válasza tamcsu10 (#22988) üzenetére


kurion
senior tag

próbáld meg [ez] alapján ráhúzni a gyárit 2.2 és utána próbáld meg.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#22992) suppe válasza Levi941127 (#22990) üzenetére


suppe
tag

a motorola is (valószínű) megteszi...
mármint ott se lesz ics a régebbi készülékekre.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#22993) Levi941127 válasza suppe (#22992) üzenetére


Levi941127
senior tag

de könyörgöm egy kétmagos telóra illik ICS-t kiadni, azért még mindig nem középkategóriás telócska ez :DD

(#22994) suppe válasza Levi941127 (#22993) üzenetére


suppe
tag

Én nem számítok rá, hogy valaha is lesz gyári ICS. Aztán ha mégis, akkor majd örülök neki és várok még fél évet, hogy úgy működjön, mint a mostani V20q vagy V20r. Ami valljuk be, nem valószínű. Nem erről híres az LG.

Ahogy pár napja valaki már megemlítette, ezzel a tegra 2-vel benéztek valamit, nem véletlen, hogy mindennel 1 éves csúszásban vannak vele.

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#22995) jooker82 válasza suppe (#22994) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pedig ne tudd meg,h az L7-et elsőre milyen jól megcsinálták...semmi hibája.. Holnap feldobok egy videót a működéséről,melyet én kezelek..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22996) Piero89 válasza suppe (#22994) üzenetére


Piero89
aktív tag

Én kis naív :D ... pedig pont a beígért ics volt az amiért végül is 2X mellett döntöttem

(#22997) suppe válasza jooker82 (#22995) üzenetére


suppe
tag

Én elhiszem, hogy fasza lett, néztem videót róla. Pont ezért írtam, hogy az nvidia/tegra dologgal van itt a gond. Szerintem.

Piero89: mondom, ez csak az én gyanúm, és ne legyen igazam!

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#22998) jooker82 válasza suppe (#22997) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vélhetően,mert gyakorlatilag az L5,L7,4X-re már febr közepére kész volt az ics,használható állapotban...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22999) tamcsu10 válasza kurion (#22991) üzenetére


tamcsu10
tag

Na erre se reagál semmit... Lg saját programjára se... márcsak 3 óra a smartflash-ig xD

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#23000) jooker82 válasza tamcsu10 (#22999) üzenetére


jooker82
nagyúr

kivárod,megéri..... :) én nem találtam linket,smartflashre...
Utána esetleg feltölthednéd egy tárhelyre,h másoknak könnyebb legyen.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.