Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23401) Levi941127


Levi941127
senior tag

Egyébként van köztetek valaki aki elkezdett játszani a Mass Effect Infiltrator játékkal? elképesztően jó grafika, a játékélményről nem is beszélve, van benne kihívás, jók az effektek benne és a szuper képességek is csak hab a tortán. :D Ja, és headsettel játszatok a jobb élmény érdekében, simán van olyan izgalmas mintha konzolon játszanál (bár konzolom nincs, de próbáltam már). Csak ajánlani tudom, az optimus 2X-en jól megy, igaz nagyobb harcoknál kicsit akad, egyébként 1.4Ghz-en tolom :DDD

(#23402) tami92


tami92
aktív tag

Sziasztok. olyan kérdésem lenne hogy az új lg ui lockscreen-jet valakinek sikerült rávarázsolni a 2x-re?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#23403) Zlika


Zlika
aktív tag

Nagyon faja ez az új Ui... ;)

(#23404) arzz


arzz
tag

A mai napon kipróbáltam 2 nagyon jó rom-ot is.

Az egyik a cyanogen 7.2 alapú volt, szép, nemrossz, de valahogy túl puritán volt.
Most amit felraktam, a gueste június elsején kiadott v20r rom-ja, nagyon állati.
Benchmark progikban elmarad a cyanogentől, de használat közben állati pörgős.

Eddig is gyors volt a stock rommal, de most már fénysebes! :) Mindenkinek ajánlom !

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#23405) Levi941127 válasza Zlika (#23403) üzenetére


Levi941127
senior tag

Cm9 rommal próbáltad ki az új UI-t? vagy van már cm7-re Lg 3.0-ás UI?

(#23406) Kloss válasza arzz (#23404) üzenetére


Kloss
őstag

Azt raktad fel, amelyik ext3-as?
Ja és ez nem puritán? Vagy inkább az a kérdés, melyik volt a puritán? :)

[ Szerkesztve ]

(#23407) Zlika válasza Levi941127 (#23405) üzenetére


Zlika
aktív tag

Cm9, most úgy kb csak ezért raktam fel... :)

(#23408) arzz válasza Kloss (#23406) üzenetére


arzz
tag

Így van, ext3-as.
És a cyanogenmod volt puritán, ugyanolyan még mindig mint anno a zte blade-emen.

Ext3-ba kellett áttennem a telót, addig nem akart bootolni.
Most viszont lehengerlő a teljesítmény :)
A saját kernel meg 1.3ghz-ig enged OC-t, ami szerintem bőségesen elég.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#23409) peter_27 válasza korpicschess (#23400) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nemrég landolt nálam egy telenoros 2x, nem független, de 2$-ért levetette rabláncait. Ebay a barátod ;)

Galaxy S10

(#23410) haxxika válasza korpicschess (#23400) üzenetére


haxxika
senior tag

Nemigen... Telenóriásat vettem én is, azon nyomban függetlenítettem.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#23411) Kloss válasza arzz (#23408) üzenetére


Kloss
őstag

Lehet én is kipróbálom! Néztem, de egyelőre elvetettem az ext3 miatt.

(#23412) zsoltiz


zsoltiz
aktív tag

Használ valaki o2x-hez kemény tokot, amit a teló hátuljára kell pattintani? Tudnátok ajánlani konkrét típust, ami bevált? (a gyári kitámasztóson kívül)

Case-Mate Barely There tokot ne vegyen senki, én nagyon befürödtem vele. Első blikkre nagyon jó, elég vékony, nem ad sok plusz vastagságot a telefonnak, nagyon jó a tapintása (ilyen "selymes" műanyag), tökéletesen passzol a telóra. Csakhogy már 3 nap használat után elkezdett repedni mindegyik sarka, aztán szépen lassan elkezdett töredezni. Most van meg 3 hete, de már minden sarkából hiányoznak jókora darabok, mintha mállana szét az egész. Volt olyan, hogy felvettem a telefont az asztalról és ott maradt egy darab műanyag leesve. Pedig vigyázok rá, pont úgy, mint tok nélkül, szóval nem ütöm-vágom.

(#23413) wolruf válasza zsoltiz (#23412) üzenetére


wolruf
őstag

Én a gyári kitámasztóst használom. Nekem bejött :) Pont emiatt másikat nem tudok javasolni :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23414) ntomka válasza zsoltiz (#23412) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én ilyet vettem anno. Használható, bár a mindennapokban nem ez van rajta.

Egyébként az a rossz hírem van, hogy valszeg amit te vettél, az nem eredeti. Itt nincs O2X felsorolva. Ha ez igaz, akkor talán érthető miért megy szét hamar. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23415) zsoltiz válasza ntomka (#23414) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Eredeti a tok, pár hete még megtaláltam a CaseMate oldalán, most nem tudom miért nincs fent.

Ez a cikkszáma: CM014581

Amazonon is lehet kapni, meg egy csomó helyen:
http://www.amazon.co.uk/Case-Mate-Barely-There-Case-Optimus/dp/B0054NU9I6

Itt is szerepel, csak nagy kép nincs róla:
http://www.case-mate.eu.com/lg-optimus-2x-barely-there-cases-black.html

(#23416) haxxika válasza ntomka (#23414) üzenetére


haxxika
senior tag

Nekem is ugyanilyen van. Azt nem szeretem benne, ha fent van, akkor fél nap után belepi a por a lyukakat, ha leveszem akkor elég szép mintában látszik rajta a por. Mellesleg nekem kicsit mozog...

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#23417) zsoltiz válasza haxxika (#23416) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Na ettől félek, nem akarok olyat, ami lötyög meg koszolódik. Egyébként a casemate barely there nagyon jó lenne (nagyon passzentos és nem is lyukacsos). Az is lehet, hogy szimplán kifogtam egy olyan példányt, ami mondjuk kint volt egy évig a kirakatban a tűző napon, aztán azért töredezik (ebay-en vettem, gari miatt reklamálni nem érdemes, ha visszaküldöm a posta többe lesz, mint egy új).

[ Szerkesztve ]

(#23418) haxxika válasza zsoltiz (#23417) üzenetére


haxxika
senior tag

Ezaz... inkább nézz vmi szilikontokot ha azok bejönnek. Körbefogja az egészet és nagyon nincs vele gond. Régen a Samsung Wave-emen volt olyan, teljesen jól védte.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#23419) korpicschess


korpicschess
veterán

Én TPU tokot tudom ajánlani, van nálam több fajta is, különböző fogással, mindegyik használható. Talán a mostani amit használok ez a legjobb, fekete, gumis, nem csúszik, teljesen körbeveszi, picit a kijelző fölé is belóg, de fóliával majdnem egy szintben. Gombok az elején kicsit nehezebben mentek, de használattal hozzááll. :K :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23420) ntomka válasza korpicschess (#23419) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor ha már tok, nekem ilyen van a mindennapokra: [link]. Ez is ajánlott szerintem. Elég minőségi. :)

ツ Headphones on - World off

(#23421) wolruf


wolruf
őstag

Mi bajotok a gyári hátlapos izével? :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23422) korpicschess válasza ntomka (#23420) üzenetére


korpicschess
veterán

Azthiszem én is veszek egy olcsó szövettökot, abban talán be merem rakni a robogó csomagtartójába. S2-höz való szerintem jó lesz (13x7 centi) hozzá, ha érdekel titeket, akkor beszámolok, lehet veszek több darabot is.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23423) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Szevasztok!

Már több,mint egy hete használok CM9-et. Eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim. Na, de kezdjük is az elején.
Sebesség, telefonálás minősége rendszer stabilitás rendben. Egyszer láttam FC-t csak, de az sem rendszerfolyamat volt.
1 hete megy folyamatosan a telefon, de még mindig van 180MB szabad memória. Lassulásnak semmi jele.
Akku, nos az elmegy ~30 órát egy feltöltéssel. Ebben az üzemidőben ~2 óra zene és 2 óra beszélgetés is benne van, 10-15 SMS-el, kevés böngészéssel, folyamatos 3G mellett.
Stock kernellel használom, mivel nem akartam OC kernelet, de ezzel is tökéletes.
Teszteket nem csináltam, nem érdekelnek, mivel a sebesség kiváló.

Esetleg nem tudja valaki, hogy a NOVA HD-ban már működik-e rendesen az LG UI 3.0 ?

(#23424) szdavydsz


szdavydsz
csendes tag

Felraktam a Wiui 2.5.25 stable-t de valamiért nem akar tovább menni a bootlogo-nál. Ott folyton újraindul. Votl wipe telepítés előtt és után is. Van valami tipp?

(#23425) szdavydsz válasza szdavydsz (#23424) üzenetére


szdavydsz
csendes tag

Most meg a CM 7.2 RC3 Etana kernellel is ugyanazt csinálja... Vmit rosszul csinálok?

(#23426) szdavydsz válasza szdavydsz (#23425) üzenetére


szdavydsz
csendes tag

Háá! Sikerült a wiui... kellett a telepítés előtt egy wipe user data is...

(#23427) Pistiboy88 válasza szdavydsz (#23425) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Wipe-ok voltak? Rakd fel a ROM-ot, indítsd el a telót. Utána restart recovery és akkor dobd fel a kernelt. Első indítás sokáig tart, nyugi.

(#23428) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok,
eddig v20r-t használtam, legutóbb guestkrnl 1.7-el. Egyszer csak elkezdett lassulni, 2-3 sec. volt az átlagos reakció idő. (30 mega memória volt)
Ezután visszatettem a v20o-t Balázs féle V5-ös pack-el. Aztán gondoltam egyet, rátettem a guestkrnl FlixEditon v 1.1-et. Ma már megint bűn lassú volt. Minden éjjel kikapcsolom.
Mi lehet? Nem jók a guestkrnl-ek?

(most visszaraktam a V5 pack HP kernelét)

köszi

Galaxy S23 Ultra

(#23429) Viper26 válasza Zlika (#23403) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hm?? :D

iPhone 14 | FR955

(#23430) dennistar válasza babosf (#23428) üzenetére


dennistar
csendes tag

A guest 1.7 kernel nekem sem volt túl jó a v20r-hez. Nem volt valami gyors és az üzemidővel sem voltam megelégedve, úgyhogy visszaváltottam hp-ra. https://www.box.com/s/5995c4bdcf9abb4e375f#/s/5995c4bdcf9abb4e375f/1/198990926/2244295913/1 ez teljesen jó a v20r-hez nekem :) Ha komolyabban érdekel akkor Balázs1986 leírása itt van :) http://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus_2x_p990_az_elso_ketmagos/hsz_23088-23088.html
Ebben belinkelte az összes hp kernelt + leírást.

(#23431) Viper26 válasza arzz (#23404) üzenetére


Viper26
nagyúr

Letesztelem estére a Gueste v20r-t. :C

iPhone 14 | FR955

(#23432) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Meg mindig:

- CM7.2 RC3
- 1600mah kinai akksi
- vorkkernel (csak undervolt)
- toggle 2G
- SPB shell3D

Nem hasznaltam sokat, 1-2 uzenet ment el, exchange sync bekapcsolva + wifi es 8 ora alatt 12%-ot merult (wifi alvo modban is bekapcsolva). Ugy veszem eszre, mintha nem zabalna a wifi alapbol, csak ha nyomkodod nagyon. 6kor keltem amikor levettem a toltorol, most raktam fel 22:30kor 35%-kal de delutan sokat hasznaltam messengerezni es fenykepezni + skype futott egy orat. Ma kiemelkedoen jol teljesitett, ugy erzem ^^

Mas:

LG gyari atportolt kamerajat hasznalom, ami a leggyonyorubb es leggyorsabb 1080p-t rogziti tobb kiprobalt alternativa utan (ICS camera, stock CM + bitrate hack vagymi, stb.), viszont a kepek valahogy nem az igaziak. Erre esetleg van vkinek javaslata? (Vagy egyszeruen rossz minosegu a gep maga?)

Ha vkit erdekel az app a video miatt, feltoltom vhova, nem emlekszem mar hogy honnan szereztem.

[ Szerkesztve ]

(#23433) Kloss válasza ßrainiac (#23432) üzenetére


Kloss
őstag

Engem érdekel az app. Mennyi az fps és a bitráta?

(#23434) deminos válasza Pistiboy88 (#23423) üzenetére


deminos
aktív tag

Pont tegnap este raktam fel próbából az új Nova hd-t az LG ui 3.0-val és bár a lockscreen nem olyan, mint az eredeti, de nagyon állatul néz ki az egész és nem mellesleg gyors és smooth is. Remélem ezzel adják ki a gyári ics-t.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23435) tami92 válasza deminos (#23434) üzenetére


tami92
aktív tag

a lockscreen az alap ics vagy már az lg-s lockscreen van benne?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#23436) deminos válasza tami92 (#23435) üzenetére


deminos
aktív tag

Sajna még csak az alap ICS-s, de reméljük hamar belekerül az LG-s.
Ez az új NOVA HD rom elképesztően jó. Minden működik (kivéve a szokásos videó felvétel/lejátszás) és még egyszer le kell írnom, ez az LG UI 3.0 nekem nagyon bejövős.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23437) Viper26 válasza deminos (#23436) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pont ma délelőtt raktam fel, nekem is tetszik...bár a lock weather nem működik sajnos nálam.Valamint jó lenne az ikonokat név szerint (a-z) rendezni az app drawer-ben, és a home- hoz sem ártana grid méretezés lehetősége.

iPhone 14 | FR955

(#23438) everest140


everest140
tag

CM 7.2 RC3-nál olyan probléma áll fent, amióta fent van a rom, hogy bármelyik zenelejátszót használom, egy idő után amikor váltogatom a számokat, egyszer csak gondol egyet és kifagy a rendszer. Van amikor újraindul magától, de van amikor nekem kell visszakapcsolni. Mindig akkor fagy ki amikor 1 bármely zeneszámra rányomok és akkor elszáll. Ennek mi lehet az oka? ( kb 20-30 perc folyamatos zenehallgatás után)

(#23439) tami92 válasza deminos (#23436) üzenetére


tami92
aktív tag

reménykedtem h csak én rontottam el valami a rom telepítése közben de akkor nem.
amúgy tényleg nagyon király ez a NOVA HD rom. lg ui 3.0 meg sense 4.0 theme. verhetetlen kinézetre.

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#23440) wolruf


wolruf
őstag

Jöjjön már a gyári ICS basszus! :)
már csak 25 nap van hátra a q2-ből, és ha már annyira hangoztatták, hgoy a q3-ra csúszás csak szingapúrt érinti, akkor igazán kiadhatnák itt :) De hogy egy leak sincs róla, az eléggé aggasztó :'(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23441) dbocskai válasza wolruf (#23440) üzenetére


dbocskai
tag

Én 90%-ra mondanám, hogy nem lesz ebből Q2. Ilyen Augusztust tudnék tippelni...

(#23442) ßrainiac válasza wolruf (#23440) üzenetére


ßrainiac
addikt

Emlekeim szerint 2.3 deadlinet sem tartottak.. bar akkor mar masik telom volt tobbek kozott emiatt :DDD

tami92: tenyleg jol nez ki, ha lenne hw gyorsitas mar fel is raknam. Mondjuk en SPB Shell parti vagyok, hogy minden widgetet ugy osszehozz ahogy ok csinaltak eleg nehez, egy komplett kezelofelutet adnak, szamologep note-ok a home-on, egesz kepernyos 4 napos elorejelzos idojaras widget, stb. (Egy darab akadas / alacsony framerate nelkul, meg xperia mini pro-n is zokkenomentesen futott).

Kloss: mindjart ranezek es inkelem! Az infokat megprobalom kiszedni mx playerbol ha tud ilyet, vagy a srac forumaban lehet benne lesz.

166mmx s3-mal nekem is volt, de sajna csak 64V2-vel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23443) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Tudnátok nekem SOS ajánlani egy nagyon stabil (legstabilabb) 2.3-as romot amit könnyen lehet telepíteni CWM-ből?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#23444) korpicschess válasza hito (#23443) üzenetére


korpicschess
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23445) ßrainiac válasza Kloss (#23433) üzenetére


ßrainiac
addikt

Camera app

System\app -bol kell ha jol emlekszem kivenni a camera.app-ot es telepiteni ezt recoverybol

Csatolok egy kepet a video minosegrol:

Es itt van egy a mai rekord uzemidorol:

hito: hivatalos CM7.2 RC3 - kb egy hete van fent, minden jo rajta, gyakorlatilag

[ Szerkesztve ]

(#23446) hito válasza korpicschess (#23444) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm szépen, nézem is! Csak felmásol belső tárhelyre és install zip from SD? GAPPS van benne? Csak mert úgy látom van hozzá külön link.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#23447) ßrainiac válasza hito (#23446) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, kell gapps kulon, recoverybol. Csak frisset tolts le, maskepp nem az uj google playt kapod ^^

(#23448) hito válasza ßrainiac (#23447) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! Úgy döntöttem tolok rá inkább egy g.play apk-t, mivel play-en kívül minden van benne (account hozzáadás, galéria, stb...).

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#23449) motoflug


motoflug
őstag

Nagyon alap kérdés:
Az android 2.3.4-ből mi hiányzik?Mik a hibái/hiányosságai,ami miatt nem az igazi a 2x?
Vásárlás előtt állok,tetszik a telefon,de nem akarnék belepiszkálni az os-be.
:R

(#23450) Zlika válasza motoflug (#23449) üzenetére


Zlika
aktív tag

A legújabb gyári software-el(v20R) tudtommal semmi nagy baki nincs.
Annyi hogy OTF nem megy fel sztem meg az lg hivatalos "crap"-jével sem.Szóval picit azért mókolni kell hozzá, de megéri.Én sokáig azt használtam gond nélkül csak ugye hajt a kíváncsiság ezért megy a rom csere-bere... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.