Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Nincs véletlenül vkinek tippje, hogy 3.0.32-ETaNa_OC_DS kernellel (wiui 2.5.25) miért nem lehet CPU frekvenciát állítani 1000 MHz fölé (AnTuTu CPU Master)?

(#23752) Levi941127 válasza kurion (#23749) üzenetére


Levi941127
senior tag

és letöltési linkkel tudsz szolgálni ?:U

(#23753) ntomka


ntomka
nagyúr

Felraktam a CM9 Novát éles tesztre, tehát most nem csak próbálgatom, hanem napi használatba veszem. HP kernelt raktam rá. Meglátjuk hogyan muzsikál.
Eddigi tapasztalatom az, hogy az akksi jobban merül, mint a MIUI/Etana párossal.

ツ Headphones on - World off

(#23754) bostone válasza Pistiboy88 (#23738) üzenetére


bostone
addikt

A szolgáltatónál engedélyezve van az MMS?

(#23755) Viper26 válasza Levi941127 (#23752) üzenetére


Viper26
nagyúr

Tessék :)

De keresőben pár másodperc lett volna... ;)

iPhone 14 | FR955

(#23756) 8Zolee8 válasza cjvt3o (#23751) üzenetére


8Zolee8
csendes tag

Etana kernel's tweakaio app-ot megnyitod és az overclock level-nél a stock-ot átírod loc, hoc vagy xoc-ra, legörgetsz, save. Reboot és utána már tudod feljebb húzni antutuba.

[ Szerkesztve ]

(#23757) SamS20


SamS20
senior tag

feltettem ezt a bizonyos smartflash verziós V20S-t....nem tudom hogy eddig mondjuk mennyi volt de a swiftkey 44 mb-ot eszik a memóriából. ami rohattulde sok a facebook 54-et evett míg le nem állítottam.

másnál is ilyen elborzasztóak az eredmények ?

egy 9 óra alatt a telefon memóriája lement 98 mb-ra.

(#23758) wolruf válasza SamS20 (#23757) üzenetére


wolruf
őstag

Igen, pl. én is írtam.

Most nézve 83 MB szabad memória.
Bekapcsolt idő: 90 óra 18 perc.
Azt hiszem eljött az idő egy újraindításra.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23759) cjvt3o válasza 8Zolee8 (#23756) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ok, köszi (erről már el is feledkeztem).

(#23760) deminos


deminos
aktív tag

Ha valaha lesz erre a telefonra gyári ICS és még a készítője csinálja a NOVA HD rom-ot, akkor tutira az lesz a telefonomon (hacsak le nem cserélem addig :D ).
Egy hete van rajta a telón és csak pozitív csalódásaim vannak. A hardveres gyorsítás kivételével minden tökéletesen működik. Az akksi ideje pedig különösen tetszik, ahogy én használtam ennyit bírt ki (nem kíméltem annyira):

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23761) ntomka válasza deminos (#23760) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez túl jó, hogy igaz legyen. Nekem eddig alul teljesít. Nagyon rossz az idő. Milyen kernelt használsz?

ツ Headphones on - World off

(#23762) deminos válasza ntomka (#23761) üzenetére


deminos
aktív tag

Ami a ROM-hoz van alapból, azt használom, egészen pontosan: 3.0.32-NovaKernel-ICS-1.0.5 hei@hei-VirtualBox SMP Mon Jun 4 11:08:54 HKT 2012. Nem akartam kernel cserét csinálni, mert ha kell, akkor ebbe is van OC.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23763) Viper26 válasza deminos (#23760) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam a phone process döglött le rendszeresen, végül is csak telefonálásra nem volt jó az a ROM nálam. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#23764) deminos válasza Viper26 (#23763) üzenetére


deminos
aktív tag

RIL-t cseréltél a ROM felrakása után? Amíg nem cseréltem nekem is rendszeresen eldobta a phone process-t.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23765) ntomka válasza deminos (#23762) üzenetére


ntomka
nagyúr

Lehet felpróbálok egy másik kernelt. 7 óra után megadta jelenleg magát.

(#23764) deminos: Telepítéskor a custom módot választva megkérdezi melyik RIL-t szeretnéd feltenni. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#23766) wolruf


wolruf
őstag

Ja, még egy apróság a v20s-el kapcsolatban... Bitang gyenge benne a GPS, az előző (v20r) változattal szemben néha súlyos percekig keres jelet. Előbb 89%-ról 78%-ra merült, mire jelet talált. Gyengus.
Szerk: Álló helyzetben, GPS újrasugárzó alatt :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23767) deminos válasza ntomka (#23765) üzenetére


deminos
aktív tag

Tudom, de valahogy nem sikerült eltalálnom kétszer sem. :DDD
A Getril egyből rinyált, hogy ez a Baseband és Ril nem "kompatibilis", szedjem le amit ő kínál. Mondjuk tény, hogy kristálytiszta a hang amit kapok telefonálásnál a másik féltől.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23768) Viper26 válasza deminos (#23764) üzenetére


Viper26
nagyúr

RIL-t eddig nem cseréltem egy ROM-nál sem, ezek szerint kellett volna. :F

wolruf:

Most akartam felrakni, de akkor inkább nem... :DDD
Azért jó tudni, hogy ezen dolgoztak ICS helyett, most már nem ártana annak is nekiállni. :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#23769) korpicschess válasza ntomka (#23741) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen egy kicsit. Lehet, hogy megmarad... ilyen áron nincs jobb az tény. Én nagyon szeretem egyébként. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23770) deminos válasza Viper26 (#23768) üzenetére


deminos
aktív tag

A MIUI/WIUI/CM7-nél nem kell cserélni (én sem tettem), viszont a NOVA HD az előzőekben felsorolt rom-októl eltérő RIL-t "követel".

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23771) Viper26 válasza deminos (#23770) üzenetére


Viper26
nagyúr

Telepítőben szerepel amivel ok minden?

iPhone 14 | FR955

(#23772) deminos válasza Viper26 (#23771) üzenetére


deminos
aktív tag

A telepítőben 3 választható RIL szerepel, ha jól emlékszem. Az, hogy ezek közül melyik kell neked és melyikkel lesz jó, nem tudom megmondani, mert ez függ a telefonodon lévő baseband verziótól is.
Egyszerűen fogtam és felraktam valamelyikkel, majd Play-ről leszedtem a Getril-t és az ő általa javasoltat felraktam. Ennél biztosabb módszert nem tudok.
Annyit tudok segíteni, hogy nekem a 1035.21_20110725-ös baseband mellé a 0725(V10d, Europe) RIL ajánlotta. Ahogy most nézem az utolsó számjegyekkel esetleg lehet átfedés, de ez csak az én feltételezésem.

Szerk.: Vagy nézd meg most Getril-el melyik van fenn és amikor telepíted a NOVA-t (Custom módban), és benne van, akkor válaszd ki azt. Ha nincs, akkor marad az utólagos RIL telepítés, amit fentebb írtam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#23773) huncut123


huncut123
tag

Nekem tetszik a telefon, akkuja jól bírja. Egy dolog van ami nekem nem tetszik benne az a fülhallgatója, mert nem valami minőségi darab (én szeretem az in-ear kialakítást nem azzal van a bajom), nem szól szépen.

--- Üdv: huncut123 ---

(#23774) Viper26 válasza deminos (#23772) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi, nálam is ugyanazt dobja fel, ua. baseband van nekem is.Akkor kap még egy esélyt a NovaHD. :) :R

iPhone 14 | FR955

(#23775) Viper26


Viper26
nagyúr

(#23776) Bolond^^ válasza Viper26 (#23775) üzenetére


Bolond^^
tag

Lehet benne valami.. gondoljunk csak arra hogy egy iPhone 3G 412 mhz-el sokkal jobban működik mint pl. egy Galaxy 3 aminek magasabb órajelű procija van. Ezek persze egymagosok, de mégis.. az optimalizálás elég lényeges.

(#23777) wolruf válasza Bolond^^ (#23776) üzenetére


wolruf
őstag

De az almában célhardverre írt célszoftver van. Pl. nem mozgatja a háttérképet a főmenü, ami ugyan apróságnak hat, de mégsem az. Én nagyon kerestem ennek a kép mozgatásnak a kikapcsolhatóságát az O2X-en. Ami persze nincs :(
A másik pedig az, hogy ott a grafikára ment az apple. A megjelenítés legyen zökkenőmentes, ha a progi alatta hezitál is kicsit. Nálunk orrba-szájba multitaszking van (ugye hátul zabálgat 6 terabyte memóriát a facebook és az on screen phone kliens), persze hogy minden akad :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23778) akela91 válasza wolruf (#23777) üzenetére


akela91
addikt

Ki lehet kapcsolni a háttérkép mozgatását. nem kicsit gyorsul vele. :)

(#23779) wolruf válasza akela91 (#23778) üzenetére


wolruf
őstag

Holholhol? :) Mondd, hogy a gyári romban is megy :) Én nem találtam, annó még itt is kérdeztem, de azt a választ kaptam, hogy nem lehet :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23780) tami92


tami92
aktív tag

sziasztok. olyan kérdésem lenne h a gestkrnl mehet e a hybrid rom alá?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#23781) akela91 válasza wolruf (#23779) üzenetére


akela91
addikt

Én Go luncher-t használok, és ott a megjelenítésnél, a háttéren belül, van olyan mód, hogy
"a háttérkép a képernyő szélességű marad, nem mozog"

(#23782) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy mióta fent van a V20Q (1 hónapja) picit már be lassult a telefon, ez az egyik problémám. A másik, hogy mikor kialszik a képernyő a wifi kikapcsol és csak akkor lép életbe, ha újra használom a telót, ez zavar, mert így a moblinetemet használja, nem lehet megoldani, hogy mindig aktív legyen? És hogy a telefon picit gyorsabb legyen? Elegem van már a havonta való szoftvercseréből.

(#23783) wolruf válasza akela91 (#23781) üzenetére


wolruf
őstag

Na igen, go launcher. De gyárinál nincs. Nekem a launcherek sokszor több gondot okoztak, mint amilyen csillivillik voltak. A gyári nekem tökéletesen jó, bár még jobb lenne, ha lelőhetném a háttérkép mozgatását. Azért köszönöm :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23784) b3Ro válasza Backrau (#23782) üzenetére


b3Ro
senior tag

Szia.

A belassulás az mindig meglesz. Újra kell indítani időközönként a telefont.
Wifis témát meg így tudod kiküszöbölni:
wifi beállítások/menü gomb/wifi alvás irányelve/válaszd a soha opciót

(#23785) Bolond^^


Bolond^^
tag

Naponta legalább 1x kifagy a CM 7 és újraindul. Mit tegyek?! :D

(#23786) akela91 válasza Bolond^^ (#23785) üzenetére


akela91
addikt

Tegyél fel másik verziót. Újabbat/régebbi stabilat

(#23787) Vizinyenyec válasza Backrau (#23782) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

megelőztek :) ahogy berojoci írta

[ Szerkesztve ]

(#23788) Backrau válasza b3Ro (#23784) üzenetére


Backrau
aktív tag

Köszi, ez bejött :P

(#23789) b3Ro válasza Backrau (#23788) üzenetére


b3Ro
senior tag

Nincs mit

Bolond^^: Nálam a 120-as Kang, és a 070612-1149-OC-temasek kernel van fent. 64MB-os ram hack-el. Tökéletesen üzemel, mindig van ~220 MB szabad memóriám. 3 napja használom, meg nem kellet újraindítani, nem fagyott, eddig szép és gyors.

(#23790) Pistiboy88 válasza deminos (#23760) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Neked az, hogy bírta addig? Nekem most kicsit kemény (fogjuk rá, hogy az, de van mikor többet használom, jóval többet) használattal, 1 GHZ-en így áll:

Eddig a max,mikor a teló végig készenlétben volt, az volt 2 nap...

Ja, MMS még mindig nem megy. Hiába van engedélyezve a szolgáltatónál, hiába van az APN jól beállítva, adatkapcsoalt is engedélyezett. Lövésem sincs már. Ha van valaki Telenoros, akinek megy az MMS rendesen, légyszíves segítsen. Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#23791) ntomka válasza Pistiboy88 (#23790) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mondjuk elég nézni a jeleket alul neki. 3 nap, estékre repülő mód. Első nap a képernyő szinte nem is ment, ami azért azt mutatja, hogy nem használja sokat a telót. Valszeg az enyém is bírná így. :)

ツ Headphones on - World off

(#23792) Pistiboy88 válasza ntomka (#23791) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Én a jelekben nem nagyon bízok :D Érdekes volt,mikor telefonáltam múltkor 1 órát, s azt jelezte, hogy sleep-ben volt a teló :D

Kéne már nekem valami cucc amivel lekalább 24 órát kibír, olyan használattal, ahogy én használom. De már az 1 éves akkum sincs a helyzet magaslatán. Ez is közre játszhat.

(#23793) kurion


kurion
senior tag

ez működőképes cucc lehet?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#23794) Balázs1986 válasza kurion (#23793) üzenetére


Balázs1986
addikt

Neked tuti nem lesz jó, mert egyik oldalon analóg jel van (lejátszó rca bemenet / monitor dsub bemenet / valami), másik oldalon digitális kimenet (hdmi). Szóval esélytelen. Ez kb olyan extrém esetben lehetne jó (már ha létezik egyáltalán ilyen eset...), ha hdmi kinézetű lábon analóg jel, vagy az rca / dsub lábon digitális jel menne.
Határeset megoldás lehetne neked egy hdmi-dvi átalakító, az talán működhetne, de arra se mondom biztosra, mert sose láttam. De ott legalább mintkét oldal digitális.

[ Szerkesztve ]

(#23795) Pistiboy88 válasza kurion (#23793) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Ez jó kérdés,mivel nem tudom, hogy csináltak digitális jelből analóg jelet. Mert ahogy elnézem itt semmi áramkör nincsen, csak össze van kötözgetve... Érdekes.

(#23796) Levi941127 válasza kurion (#23793) üzenetére


Levi941127
senior tag

Sajnos nem, legalábbis az oldal alján lévő hozzászólások alapján ezt szedtem ki. Valami olyasmit írtak hogy a HDMI digitális kábel az RCA pedig analóg vga. Még lejjebb pedig szimplán annyit írt a hozzászóló hogy egyáltalán nem működött neki. Viszont elvileg készüléktől is függ, vagyis valami programmal megoldható.
De én inkább kihagynám, igaz egy próbát megér mivel nem eget rengető az árazása.

(#23797) OPiiPO válasza akela91 (#23781) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi, ez jól jött! :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#23798) OPiiPO válasza wolruf (#23783) üzenetére


OPiiPO
addikt

pedig a Go az nem rossz, nálam tökéletesen bevált

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#23799) ntomka


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#23800) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali!

IPhone-on láttam egy eléggé jó iMovie nevű mozikészítő alkalmazást. Nem tudjátok hogy van-e ennek Androidos változata, vagy megfelelője?

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.