Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#125) Xaels


Xaels
félisten

Vártam már ezt a tesztet. Kicsit csalódott vagyok.
1. Még mindig 2.2, nem szeretem ha várni kell a frissítésre egy új masinánál. A Desire-t is akkor vettem amikor már volt rá FroYo.

2. Akkuidő: ez elég felhasználó függő. Eddig itt egy telefonról sem olvastam, hogy egy napot nem bír ki. Általában nap végére én is teljesen kimerítem a Desire-t és az eddigi tapasztalataim arra utaltak, hogy jobban leterhelem a készüléket mint a tesztelők általában. Ha ez így van akkor számomra mindenképp felejtős ez a készülék, 2mag, 1080p, HDMI ide vagy oda.

3. Kicsit több fémet vártam volna. Persze vannak jó minőségű műanyag burkolatok is, de én személy szerint szeretem az aluházat.

4. Kamera nem rossz, de mivel én teljesen analfabéta vagyok a fotós dolgokban így túl sok különbséget nem látok olyan készülékekhez képest amik ezen a téren "leszerepeltek" és kapták a fikaáradatot.

5. 512 RAM, szerintem elég lehet - mindaddig amíg nem jön valami brutális játék - bár a 2mag mellé szerintem a kategória megkívánja a legalább 1GB-ot és itt nem mennék el amellett, hogy sokan a Desire S topikjában a 768-at is keveselték.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.