Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre ideért. :K Jó készülék ez, de hogy miért 2.2 fut rajta azt nem értem, látszik a menü scrollozásnál, hogy ez is "laggol" nem olyan smooth mint kéne hiába a hw kár hogy nincs kihasználva meg nem is lesz egy ideig, max a játékokba profitálhat.

Akku időre számítottam, hogy csak ennyi lesz.

(#102) Gengi válasza Rotate (#58) üzenetére


Gengi
senior tag

Itt nem létezik ,hogy időtálló. Jelenleg újabb a Tegra 2-es megoldás ,de az NVIDIA akkora tempót diktál ,hogy erre fölösleges alapozni. SGS-t felhozhatnám példának vagy az összes másik 1gigaherzes megoldást. Még 1 éves sincs a készülék és már van olyan progi ,ami nem indúl el.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#103) dokee78


dokee78
félisten

Jó kis teszt lett.
A teló bejön,főleg ha jó olcsó lesz. :N :)) Tudom,hogy nem.
Viccet félretéve,nem bánnám,ha ezek a 2magos csodák lejjebb tolnák az 1GHz-es Snapdragonok árát.

(#104) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Durva cucc, durva teszt

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#105) Matthu


Matthu
aktív tag

Szép lett a telefon, viszont nem gigamegahertzek meg 82 mag kell hanem optimalizáció. Az IPS LCD-t pedig üdvözlöm. Jól sejtem, hogy elég alacsony a videófelvétel bitrátája? Ahogy mozgás van nagyon kockásodik.

[ Szerkesztve ]

(#106) joey04 válasza moonman (#93) üzenetére


joey04
titán

Ez copy szerintem is. ahogy a sgs meg valamelyik másik galaxy is. egy desire, optimus 7, n8, plusz ezer más meg nem.
-----

a telefonhoz: gyors, okos, ügyes, de a droidos korlátok... az biztos, hogy a legjobb droidos gép most.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#107) Lirion válasza moonman (#93) üzenetére


Lirion
addikt

Pedig ez abszolút iphone koppintás. A koreai banda ritkán ad ki olyan telefont, ami egyedi, más formatervvel rendelkezik.
Érdekes, hogy SE egy sincs, ami hazajna az iphone-ra, Motorola sincs, a HTC-k is többnyire más formatervűek. A samsung és az lg ráadásul olyan szinten majmolja az iphone-t, hogy még a telefonok menürendszerét is ahhoz hasonlóra szabják át... Igénytelen banda...

(#108) SzlobiG válasza joey04 (#106) üzenetére


SzlobiG
félisten

Majd 2-3 android verzió után talán ki lesz használva a hw, de egyenlőre sgs-en nálam gyorsabb az egész rendszer(igaz 2.3.3).:D

(#109) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz, de ez az üzemidő :( Tudom hogy bármelyik telefont meg lehet gyilkolni egy nap alatt, de a tesztekben általában azt olvasom, hogy naponta töltőre kell rakni, itt meg :

"1500 mAh-s akkumulátor ide vagy oda. Nálam volt, hogy a nap végét sem bírta ki,"

(#110) Rhino666


Rhino666
őstag

Kiköpött iPhone 4, szégyellnék végigmenni vele az utcán. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#111) GIJoe


GIJoe
addikt

Dual Core Snapdragon Benchmarks

GLBenchmark nem rossz... (2. oldal)

[ Szerkesztve ]

(#112) Rotate válasza Gengi (#102) üzenetére


Rotate
veterán

pont erről beszélek... hogy én ugye most tervezek okostelót venni... és pont ezért nem akarok 1 magos cuccot venni, mert már van 2 magos is, és annyiba kerül mint az egy magos... ha csak fél vagy 1 évvel is, de tovább lesz felső, vagy akár középkategóriás, mint az mai egy magos cuccok...

hisz kitudja, jövőre talán már a 2 mag lesz az alap, 2 év múlva már csak bóvli lesz, és ha ebből indulunk ki, akkor hol lesznek akkorra az A8-as cuccok?

ugyanarról beszélünk, csak nem értem a negativitásod a témával kapcsolatban...

(#113) Gengi válasza Rotate (#112) üzenetére


Gengi
senior tag

Az a helyzet ,hogy már én sem XD. Csak megütötte a szemem az időtállóság és én ezt a fogalmat nem ismerem.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#114) stevve válasza raulicio (#100) üzenetére


stevve
nagyúr

"A két magot megkérdőjelezőknek pedig annyi, hogy természetesen a 2 mag, nem az android rendszer meghajtásához kell, mert igen, azt egy 600mHz-es trutyi is elviszi"

Azért egyrészt ez nem triviális, mert láttunk már olyan 600 MHz-es trutyit, amin akadt - nem egyet. Másrészt ezt is továbbgondolva, de, az oprendszernek is kell ez. Már csak optimalizálni kell és jöhetnek a mindenféle akkuzabáló mozgó hátterek, a brutál játékok, stb. Csak akkor már érdemes egy pillanatra megállni és elgondolkodni, hogy merre is halad a dolog. Lassan már telefonálásra is alkalmas PMP-ket veszünk és nem telefont, multimédiás képességekkel.

Nekem egyelőre nem kellene ilyen szörny. felesleges és egy ütősebb játékkal 1-2 óra és lemerül. Ez így nem buli.

Amúgy a létjogosultságát nem kérdőjelezte meg senki, csak a jelenlegi gyakorlati hasznát.

[ Szerkesztve ]

(#115) Levin01 válasza Rhino666 (#110) üzenetére


Levin01
őstag

Neked a telefon külsejétől függ, hogy végig mersz e menni az utcán? Eléggé elkeserítő. :C
Még ha egy rózsaszínű Samsung 5230-as lenne, megérteném. :)

[ Szerkesztve ]

(#116) Levin01


Levin01
őstag

Erre a telóra várok jóideje de az akksi üzemideje eldöntötte a kérdést.
Veszek egy 1magos masinát egyelőre. Majd 1év múlva megnézem, van e haladás üzemidőben a 2magosok terén.

(#117) leslien válasza Rotate (#112) üzenetére


leslien
nagyúr

mindenképp 2 mag sztem,de azért én megvárnám a SGS 2 h az mit tud?! nézd SGS :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#118) Rhino666 válasza Levin01 (#115) üzenetére


Rhino666
őstag

Egyáltalán nem a külsőtől, hanem...

1. Egy iPhone égő, unprofesszionális benyomást kelt, sugárzik róla a "nem értek hozzá, csak trendi vagyok" fíling. Mérnökként ezt nem engedhetem meg magamnak, ezt a telót meg kb. mindenki annak nézné.

2. A szemfülesebbek meg, akik kiszúrják hogy nem iPhone, kapásból valami gagyi klónnak néznék, ami talán még égőbb mint az eredeti. :U

A ZT-180 tabletemnek se véletlenül fogom kicserélni az egész burkolatát, mert nem holmi gagyi iPad, még csak nem is a koppincsa, ez egy meglepően használható valami... :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#119) Karma válasza Rhino666 (#118) üzenetére


Karma
félisten

Megkerdezhetem, milyen mernok vagy? Bolcseszmernok? Mobildev szferaban ket fajta telefon van tomegesen: iPhone4 es csucsAndroid, es az altalad emlitett lenezest meg sose tapasztaltam.

“All nothings are not equal.”

(#120) Levin01 válasza Rhino666 (#118) üzenetére


Levin01
őstag

A telefonod alapján ítélnek meg a körülötted lévők?
Ha mérnők vagy és ezt az ismerőseid tudják is rólad, akkor szerintem egy Iphone tudása nem lehet gond számodra. A többi véleménye meg kit érdekel?
Aki "klón"-nak nézi az Optimus 2x-et max annyit bizonyít, hogy fingja nincs a jelenlegi telefoniparról.

Szomorú, hogy itt tart a világ, hogy ma már "égő" ha nem megfelelő telefon van az embernél amivel lehet "mutatkozni" mások előtt. Ettől lesz valaki értékes? :F

(#121) forgonati válasza HXY (#90) üzenetére


forgonati
őstag

Jaja, és úgy nem 14 hanem 10 órát birna :D

Keelah Se'lai!

(#122) keIdor válasza Rhino666 (#118) üzenetére


keIdor
titán

Én pl. azt gondolnám, hogy iPhone-od van, mert:
1. szereted ha valami smooth és nem laggol (Android)
2. használni akarod és nem romokat csereberélni, hogy normálisan működjön (Galaxy S)
3. egységes platform kell

A gyártók lassan azt is csinálhatnák, hogy a dobozba csak az alkatrészeket teszik bele, és te gyártsd le magadnak otthon a telefont, meg írd meg a szoftvereket, meg optimalizáld és úgy kapsz csak használható telefont. Ma sok Android telefont csak legyártanak, de ahhoz, hogy használható, gyors és jó aksi időt kapj, ahhoz saját magadnak kell "rendbetenni" a telefont.

Ha nálam évvégén iPhone-t láttok majd, az nem azért lesz, mert nem értek hozzá, csak meguntam a Google meg a gyártók hülyeségeit.

Más: Autóban mit várnak el Tőled? Passat elég, vagy egyből 5-ös BMW vagy E Merci kell?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#123) juvegamer


juvegamer
tag

Én azt nem értem kiknek készül ez a rengeteg érintőkijelzős 100-150 ezer forintos készülék????? Ennyire jól megy nálunk mindenkinek??????Ráadásul mobilnet nélkül nem érnek sokat ezek az okostelefonok tehát nem elég megvenni horror áron még 10ezer ft-os havídíjakat is be lehet zsebelni a szolgáltatóknak. Persze tudom amíg lószar van addig veréb is akad. Mondjuk a gyártókat sem értem, fosssák ezt a rengeteg érintőkijelzős telefont hagyományos kialakítású telefont meg már lassan alig lehet kapni, nem gondolnak arra hogy nem mindenkinek jön be ez a tapizós műfaj?!?! pffffffffff....

(#124) Rhino666 válasza Karma (#119) üzenetére


Rhino666
őstag

Informatikai mérnök. Szedtem már szét iPhone-t, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek, valahol megrekedtem a döbbenet határán. Silány alkatrészből logikátlan elv alapján gagyin összerakott tákolmány. Csak a hype viszi és csak az veszi meg, aki nem tudja hogy mi van benne. Aki egy kicsit is ért hozzá, hozzá sem nyúlna. A HTC-k ellenben gyönyörűek belülről, szívvel-lélekkel-ésszel összerakott termékek, a többi nagyobb gyártó olyan átlagos-spórolós, de az Apple-t egy-két Filléres kínai készülék is megalázza. Hiába csúcshardver, ha egyszer össze van lapátolva.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#125) Xaels


Xaels
félisten

Vártam már ezt a tesztet. Kicsit csalódott vagyok.
1. Még mindig 2.2, nem szeretem ha várni kell a frissítésre egy új masinánál. A Desire-t is akkor vettem amikor már volt rá FroYo.

2. Akkuidő: ez elég felhasználó függő. Eddig itt egy telefonról sem olvastam, hogy egy napot nem bír ki. Általában nap végére én is teljesen kimerítem a Desire-t és az eddigi tapasztalataim arra utaltak, hogy jobban leterhelem a készüléket mint a tesztelők általában. Ha ez így van akkor számomra mindenképp felejtős ez a készülék, 2mag, 1080p, HDMI ide vagy oda.

3. Kicsit több fémet vártam volna. Persze vannak jó minőségű műanyag burkolatok is, de én személy szerint szeretem az aluházat.

4. Kamera nem rossz, de mivel én teljesen analfabéta vagyok a fotós dolgokban így túl sok különbséget nem látok olyan készülékekhez képest amik ezen a téren "leszerepeltek" és kapták a fikaáradatot.

5. 512 RAM, szerintem elég lehet - mindaddig amíg nem jön valami brutális játék - bár a 2mag mellé szerintem a kategória megkívánja a legalább 1GB-ot és itt nem mennék el amellett, hogy sokan a Desire S topikjában a 768-at is keveselték.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#126) keIdor válasza juvegamer (#123) üzenetére


keIdor
titán

1.990Ft T-nél az 500 megás net, amit alig tudok hónap végére elhasználni. :U Túlzás megy azt látom.

Rhino666: HTC meg a minőség? Akkor mit szólsz a Desire Z-hez meg a 7 Pro-hoz? :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#127) Rhino666 válasza Levin01 (#120) üzenetére


Rhino666
őstag

Egyáltalán nem számít mások véleménye, sokkal inkább saját magam előtt égne a pofám a dologtól. Nem az iPhone tudása a gond nekem, hanem az iPhone nemtudása (és minősége). :D Rengeteget hezitáltam, mire rávettem magam a ZT-180-ra, mert rossz ránézni, de hamarosan szép kis kütyü lesz belőle.

:C

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#128) Rhino666 válasza keIdor (#126) üzenetére


Rhino666
őstag

MédiaMánia S :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#129) Kleroo


Kleroo
veterán

Gyors-gyors,de azért nem fosom össze magam.
Kb azzal a 25%al gyorsabb,mint amennyivel azonos órajelen gyorsabb az 1mag
(bár később biztos az android is jobban optimalizált lesz 2 magra,és akkor már tényleg villámgyors lesz)

Azt pedig nem értem a konklúzióban külön kiemelve,hogy jó a kamerája. Egy HTC-től jobb,de máskülönben 2011ben szerintem jó esetben is közepes. Volt itt jópár évvel ezelőtt (ami ugyebár mobilok között már ősidő)
K800,G600,N82,N79,Innov8, ect. Azok meg gyalázzák ezt a kamerát.

De egyébként kiváló telefonnak tűnik. Kinézetre teljesen stílustalan,de remek munkát végeztek vele. Nagyon igyekeznek.Megérdemlik a sikert.
Bakker. Pár éve az LG még szinonima volt a gagyi bonyolult telefonra,erre mostanra már letudnak tenni az asztalra egy ilyet. :R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#130) Levin01 válasza Rhino666 (#124) üzenetére


Levin01
őstag

Ez egy új szempont lesz majd telefonvásárlásnál, hogy "belülről hogy néz ki?" : :DDD
KI a fenét érdekel, hogy néz ki ha működik rendesen?
Kívülről legyen igényesen összerakott, minőségi a cucc és ha belül egy miniatürizált, gány kis mókuskerék van és benne egy pirinyó kis mókus hajtja a telót, az sem érdekel ha működik rendesen. Max. nem töltőre kell dugni esténként hanem leszórni mellé pár szem mogyorót.

(#131) Inarus válasza Rhino666 (#118) üzenetére


Inarus
addikt

Bocs, de ez gáz... :(((
Szvsz vagy "érdekes" a környezeted, vagy csak te vagy ennyire lenéző az apple cuccaival szemben és ezt vetíted ki másokra is.

(#132) Levin01 válasza Kleroo (#129) üzenetére


Levin01
őstag

Azért volt pár nagyon jó telója már LG-nek is.
Arena, KS20.

(#133) Xaels válasza juvegamer (#123) üzenetére


Xaels
félisten

Először is Ne! Magyarországból indulj ki. Másodszor, meg nem olyan drága már a mobilnet nálunk sem. 2 előfizetésre + egy 500 megás csomagra fizetek havonta 6640 Ft-ot és ez az adatmennyiség bőven elég a telefonon ha nem éjjel-nappal a Youtube-on lóg az ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#134) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Jó teszt, a videó különösen tetszett. :)

(#135) Rhino666 válasza keIdor (#122) üzenetére


Rhino666
őstag

Igen, pont ez a lényeg. Ha nem értesz hozzá és/vagy nincs igényed a saját kezedbe venni a dolgokat, ott az iPhone. De a számítógépeket sem úgy árulják, hogy rajta van egy valagnyi szoftver, ami egy átlagusernek elegendő out-of-the-box. Ez legfeljebb az Apple mentalitása ("Nem értesz a számítógépekhez? Vegyéll Apple-t!"). Ahogy magamnak rakom fel/tweakelem a Windows-t és a rajta futó programokat kézzel állítgatom be, az Android-ot is én teszem fel, hekkelem meg és konfigurálom a szájam íze szerint. Nekem Steve Jobs nem mondja meg, hogy mit hogyan használjak... :U

Sőt, az lenne az igazi, ha lenne lehetőség alkatrészenként megvenni és összelegózni egy Android készüléket! Modulárisan, mint egy számítógépet! :)) Csak így lehetne kielégíteni kiforrott igényeket, és még olcsóbb is lenne, mert ki lehetne hagyni azt, ami fölösleges...

:C

Más: Nincs is autóm, de ha lesz sem más elvárásai alapján veszek, mert a sajátaim a mérvadók... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#136) Rhino666 válasza Levin01 (#130) üzenetére


Rhino666
őstag

Persze, így is fel lehet fogni. Kit érdekel, hogy Codegen táp hajtja az ASUS lapban lévő Celeron procit meg a Maxtor winyót? Antec házban van, a kurzor mozog... Jó ez!!

:C

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#137) Rhino666 válasza Inarus (#131) üzenetére


Rhino666
őstag

Szerintem meg az a gáz, hogy divatcikk lett az "okos"telefon és az iPhone a menő. Érdekes a környezetem, felénk szakmai ártalom hogy csak minőségi cuccokhoz nyúlkálunk, ahogy egy ÁNTSZ-es se megy el vacsorázni 135. kategóriás "étterembe", mert tudja hogy mi van a dolgok háta mögött.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#138) Kleroo válasza Levin01 (#132) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen a pár év,az tényleg jó pár évet takar. :B
De azért eddig szerintem ekkorát sosem durrantott az LG. vmi mindig hibádzott,vagy gyengébb/kisebb volt mint a nagyobb márkák drága telefonjainál. De ehhez a telóhoz már a samsungnak is fel kell kötnie a gatyát :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#139) keIdor válasza Rhino666 (#135) üzenetére


keIdor
titán

Persze, lehet hackelgetni, meg fórumokat olvasni heti több órákat, csak az a nagy helyzet, hogy nekem kevés a napi 24 óra, hogy még ez is beleférjen. A szabadidőmben meg nem ezt szeretném csinálni.

Teljesen megértem azt, aki az egyszerűségre vágyik. Rohanó világban élünk, nincs idő erre is. Bele se gondolok mi lenne ha családom lenne... :D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#140) manchester85 válasza Rhino666 (#135) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem a sok sületlenségből már eleget hallottunk, hibernáld magad kicsit, ha lehet. Az iPhone, mint gagyi tákolmány, aha. :U Egyébként hogy is jön ide az iPhone?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#141) forgonati válasza Rhino666 (#136) üzenetére


forgonati
őstag

Jaj könyörgöm ne hozzad már ide az Antec házat meg a Codegen tápt. Ha egy Codegen táp esetleg elszáll, magával vihet mindent, és az nagy gáz. Minőségi táp kell, ez világos, ha nem mondod is. De ne hasonlitsd már a telefonhoz. Telefonba max szar minőségű akut lehet venni, utángyártottat. Aki meg azt vesz, magára vessen. Egy telefon belseje egyáltalán nem ugyanaz mint egy asztali gép belseje. Konkrétan engem sem érdekel hogy van összerakva belülről, amig rendesen működik. Hozz fel jobb példát.

Keelah Se'lai!

(#142) k. válasza Rhino666 (#135) üzenetére


k.
őstag

Amiket irkálsz, arra nem reagálnék alapvetően, látszik hogy csípőből utálod az applet, de ez a mondat:
""Nem értesz a számítógépekhez? Vegyéll Apple-t!"

Mond végülis a Pixar studiónak, vagy valamelyik komoly grafikus cégnek. Pislognának ám...

Egyébként ettől az ál sznobságtól kiráz a hideg. Azért nem kell az apple mert sok mindenkinek van. Mivel írtad, hogy nincs kocsid, nemhiszem hogy olyan szinten mozogsz, ahhol az apple "már ciki" és ahol egy hugo boss is gáz, és a luis vuitton a menő, szóval az hogy valami jó, és sokan szeretik attól az miért lesz számodra visszataszító? Ennyi erővel ne vegyél 5ös bmw-t mert sok embernek az van...

[ Szerkesztve ]

(#143) Konflikt válasza Rhino666 (#137) üzenetére


Konflikt
addikt

szerintem meg "az a gaz", hogy igy felhigult a szakma.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#144) Levin01 válasza Rhino666 (#136) üzenetére


Levin01
őstag

Kicsit sarkítod a dolgot, mert a táp egy önálló eszköz. Nem helyes az összehasonlításod.
De ha már felhoztad, akkor csináljunk egy ilyen szállóigét:

"A Iphone úgy viszonyul az Optimus 2x-hez, mint a Codegen az Enermaxhoz" :C :C

De variálhatjuk is:

" A Codegen úgy viszonyul az Optimus 2x-hez, mint Iphone az Enermaxhoz" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#145) Malachi válasza Rhino666 (#135) üzenetére


Malachi
addikt

cöcöcö

ajánlom figyelmedbe a második bekezdést.

(#146) Danny750 válasza Levin01 (#144) üzenetére


Danny750
őstag

Valahogy az történt ahogy vártam! (az egyik leggyorsabb??? pedig az egyetlen 2magos jelenleg a piacon)
És úgy látom az akksi sem bírja! (1napot sem bír ki ez azért nevetséges........)
kezdődik megint a felesleges parsztvakítás ami a kamerák MPX-számában is van............
Semmi értelme sztem bőven elég egy telefonba 1ghz és valami nagyon jó 3d-s gyorsító nagy tárhellyel! :R
Még mindíg inkább a Neo, mint ez!!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#147) Integra


Integra
titán

az biztos, hogy az én desire telóm oda-vissza veri sebességben és használhatóságban bár ahogy láttam a faszbúk app szépen akadt ezen is.. :)
van egy érzésem, hogy az android sose lesz annyira "finoman" működő mint az iphone és a wp7.
és ha az iphone most elhagyja az iphone5-nél a kötelező itunes használatát, akkor a wp7 is elfogja talán idővel, bizony már nem sok fog szólni az android mellett.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#148) Rhino666


Rhino666
őstag

Aki kritizálja az iPhone-ról alkotott szakmai véleményemet, az legyen szíves alátámasztani szakmailag, mert lusta vagyok minden hőbörgő fanboy-t/nem hozzá értő okoskodót/nem saját tapasztalatból véleményt mondó illetőt egyesével kijavítani.

A tények azok tények, lehet rám haragudni miattuk, csak nem jogos. Nem én tehetek róla, hogy az Apple termékek gagyik és korlátozottak. Biztos fájdalmas tudatosulni egy ilyen meghökkentő ténnyel, főleg ha valaki elfogult ez irányba, de nem árt ha lassan az egész világ felnyitja a szemét és belátja, hogy kínai vackot drágán venni még divatból is hülyeség. :K

Na inkább megyek, mert nem főállású terméktanácsadó vagyok, nem is ezért fizetnek és nem is szándékoztam vitát indítani a dologról, de sajnos ez egy olyan téma, amit az emberek agya rózsaszín ködbe borít és így habzó szájjal ragaszkodnak a marketing által eltorzított világnézetükhöz, amiben az Apple egyenlő a minőséggel. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#149) Malachi válasza Rhino666 (#148) üzenetére


Malachi
addikt

az semmi esetre ne zavarjon, hogy te kezdted, trollpalánta.

figyelem, szakmai vélemény következik:

"1. Egy iPhone égő, unprofesszionális benyomást kelt, sugárzik róla a "nem értek hozzá, csak trendi vagyok" fíling. Mérnökként ezt nem engedhetem meg magamnak, ezt a telót meg kb. mindenki annak nézné."

:(

[ Szerkesztve ]

(#150) k. válasza Rhino666 (#148) üzenetére


k.
őstag

Nem, itt nem azzal van a baja az embereknek hogy szidod az Applet, hanem úgy szidod, ahogy egy szakmailag tudatlan valaki. Kb mikor a tanárom elkezdi hevesen előadni, hogy hülyeség xy oldalt/portál/újságot olvasni, mert a büdös média. Ugyanez nálad is. Hülyeség, meg megvezetnek minket, meg szart adnak el sokért és brrrrr. A helyzet az, hogy leirhatod kultúráltan is, hogy én nem szeretem, szerintem nemfaja, elfogadjuk, leszarjuk, ennyi. De az, hogy komplett ideológiát gyártasz-úgy, mint ahogy szerinted az Apple-ösök szokták- az kicsit vicces...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.