Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Integra válasza joey04 (#199) üzenetére


Integra
titán

ha használom intenziven, a desire se bir egy napnál többet, és az csak egy magos, a többlet teljestimény és a kijelző elviszi az akksi többletet, hiába az alacsonyabb fogyasztás. itt semmi változás nem lesz, amig alapvetően nem lesz forradalmian új akksi technológia a consumer piacon..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#202) Integra válasza Rhino666 (#196) üzenetére


Integra
titán

az enyémet megveheti jobs évi 300ezer euroért.
:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#203) Levin01 válasza Integra (#202) üzenetére


Levin01
őstag

ÉN akkor olcsó vagyok. 100-ért is eladom neki :C

Egyébként meg ne legyünk álszentek: MINDENKI becsületét lehet pénzben mérni, csak meg kell találni a megfelelő összeget :DDD

[ Szerkesztve ]

(#204) Bavid


Bavid
senior tag

Nem rossz, nem rossz. A design az nem annyira jön be (alul felül mi az a csomó hely?)

(#205) Kleroo válasza Levin01 (#203) üzenetére


Kleroo
veterán

NEM

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#206) Integra válasza Levin01 (#203) üzenetére


Integra
titán

ennyi, én mindig azt mondom: mindenki kurva, csak kérdés, hogy mennyiért. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#207) zsirfecske


zsirfecske
addikt

bocs de csatlakozom fentiekhez, akik a plexi szón fennakadtak: ez nem az első blődség amit mostanában írtatok. egy ilyen telefonnál a plexi közröhely tárgya lenne, főleg hogy a corning listázza a weboldalán a telefont (pedig itt nem is minden szerepel, csak a húzónevek). ismét elég lett volna egy szimpla google keresés..

szerk.
tehát igen, Gorilla Glass van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#208) keIdor válasza Integra (#206) üzenetére


keIdor
titán

Seggeteket is.odadnatok Jobs-nak, lenne az apenz?:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#209) palesz53


palesz53
senior tag

HAHÓ!!! mi lenne, ha az lg 2x teszt topikja az lg 2x-ről is szólna??? :W

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#210) jooker82


jooker82
nagyúr

Az aksi egyáltalán nem lehet olyan rossz,ha 5 és fél órán át lehet rajta videót nézni....
Én az arenát egyszer teszteltem és kerek 2 másfél órás filmet birt ki....tehát 3 óra volt....
Az arene átlagba 2-3 napot birt ki.....
Az 1500 as aksijú,3 colos optimusom is letudom mertiteni 1 nap alatt...de nem hiszem,h napi 4-5 órát kellene használni egy telefont....
De mindemellett az optimusom is kibir simán 4-5 napot is normál használattal...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#211) zsirfecske


zsirfecske
addikt

bocs de ma kukac vagyok:
Egy dolgot nem tud: hozzászólást nem lehet vele lájkolni és nem is mutatja, ha valaki lájkolja valakiért.

és itt nem a gépelési hibára gondolok, azt magánban szoktam küldeni :P
a lényeg hogy egy ideje már maga az fb nem listázza a lájkolásokat a hírfolyamokban, gondolom túl sok erőforrást igényelt ennyi felhasználónál. tehát desktopon sem!

(#212) GALARDO válasza Rhino666 (#190) üzenetére


GALARDO
addikt

Hát ha az iPhone silány minőség akkor ezentúl csak ilyen minőségű cuccokat akarok, mert ilyen jó telefont még életemben nem használtam és ezt úgy mondom hogy már volt kezembe több teló is. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#213) Levin01


Levin01
őstag

A mai LG tesztnek az örömére megyek és megveszem a Desire HD-t :DDD

(#214) simonzé


simonzé
addikt

LG, mégis kéne... Miért erőltetik a WinMo vonalat, ha ennyire jók a droidban. Legyen csak a Nokiáé a WinMo, 'szt mennyenek a szakadékba együtt.

I don't fit in. I fit out.

(#215) jooker82 válasza simonzé (#214) üzenetére


jooker82
nagyúr

Erőltetik??? 2 készülékük van...egy Európába ,egy USÁba.....Androidból meg azért van v 7-8....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#216) Everman válasza Rhino666 (#190) üzenetére


Everman
addikt

Maradj a Nokiánál, az a neked való minőség :D :D :D :D :D :D :D

Mindenesetre ajánlom, hogy nézz meg pár hasonló érintőképernyős készüléket pl. SGS, DHD aztán alkoss véleményt.

Egyébként jó pár tévedést írtál, ami már akkor cáfolható, ha valaki megnéz egy ifixit-es szétszedéses képsorozatot, aki meg picit is ért hozzá, az a hasát fogja a röhögéstől.
Ismerősömnek átküldtem (elég expert ebben a témában), ő annyit írt vissza, hogy igen, van aki ért hozzá, és csinálja, van aki meg csak beszél róla, szerinte egy megsavanyodott GSM boltos szervizes lehetsz, akit zavar, hogy az Apple nem arra tervezte a készüléket, hogy a bolt sarkában barkácsoljanak vele.

(#217) simonzé válasza GALARDO (#212) üzenetére


simonzé
addikt

Kiforgatod a szavait. Nem azt mondta, hogy az iPhone silány minőségű. "ellenállások helyett szerintem az áramkörök silány minősége biztosítja a megfelelő értékeket."
Irónia. Azt mondja ezzel, hogy az iphone belső... hát nem épp mintaszerű. Én is láttam már letisztultabb nyákdesignt.
Sosem vennék IPhone-t, de tény hogy kiváló élményt nyújt. Egyszerűen csak nem szeretek három egységnyi árat fizetni egy egységnyi értékért.

I don't fit in. I fit out.

(#218) zsirfecske válasza zsirfecske (#211) üzenetére


zsirfecske
addikt

visszavonom, vsz én értettem félre és itt egyáltalán nem a hírfolyamra gondolt a szerző. bocsi, ha.

[ Szerkesztve ]

(#219) jooker82 válasza Levin01 (#213) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azon van HDMI??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#220) simonzé válasza jooker82 (#215) üzenetére


simonzé
addikt

Nem értem miért ölnek bele energiát. Csak hogy legyen egy ilyenjük is? Tudod mekkora R&D egy ilyen termékvonalat elindítani? Ha már ott a Droid, abban alkossanak nagyot, meg minőséget, ne kapjanak bele mindenbe! Én így csinálnám. A Samsung meg még furább, mert ott még a Bada is bejön ezek mellé. Na ezt már végképp nem tudom hová tenni.

I don't fit in. I fit out.

(#221) Phami válasza Danny750 (#154) üzenetére


Phami
tag

Egyet kell, hogy értsek. A videók baromi szépek, de a fotók szerintem pocsék minőségűek :(

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#222) jooker82 válasza simonzé (#220) üzenetére


jooker82
nagyúr

A windows rendszernek azért múltja van,nem lehet csakúgy szó nélkül elmenni mellette....Most még kiforratlan a legújabb 7-es verzió,de attól függetlenül gyors és stabil....
Egyetlen hibájuk,h 2 évig feleslegesen ültek a babérjaikon és az android ez idő alatt teret hóditott...Szerintem sokba nem került az LG-nek kiadni a 2 telefont..sőt még lehet h a Microsoft számlájára ment az egész....mivel dollármilliárdokat fektettek a windows 7 népszerüsitésére...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#223) zack válasza Rhino666 (#190) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudlak megerősíteni és megcáfolni sem, mert nem láttam i4-et belülről, de valószínű erősen szubjektív ez a véleményed, és ha 5 hardverest megkérdeznék, lehet, rajtad kívül mind a 4 teljesen mást mondana az iPhone belsejéről. Egy biztos.
Az elmúlt 2 évben a felsőkategóriából választottam okostelót magamnak, tehát van viszonyítási alap, de az i4 mindegyikre köröket ver. A mostaniak között is etalon, pedig már fél éves konstrukció. Optimus 2x baromi jó cucc, de vizuális élményben sosem fogja megközelíteni a Retina kijelzőt. Ez most nem trollkodás, csak azt akarom szemléltetni ezzel, hogy egy mostani, Magyarországon hivatalosan még nem kapható csúcsmodellel szemben is bizonyos paraméterekben (a többi szubjektív) jobb az i4 pedig nyáron lesz 1 éves. :U
Egy mezei júzert aki használja, nem érdekli milyen logikával van összerakva egy i4, ha az stabilabb, és gyorsabb bármelyik eddigi telójánál.
3,5 hónapja használom az i4-et, és rosszat nem igen tudok mondani róla, pedig nem vagyok elvakult Apple "fan". Minőségi, jó cuccnak tartom, amit jelenleg egyik gyártó sem tud überelni 100%-ban. Mert hiába a dual core, ha a multimédiában a képek és videók minősége elég "silány", pláne a hangzatos specifikációk után, a kijelző minősége pedig csak az átlagos minőséget produkálja... :U
Nem feltétlen a 2x-re gondoltam itt, inkább általánosítás célzattal.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#224) Rhino666 válasza Everman (#216) üzenetére


Rhino666
őstag

Nokia?? Ne nevettess, az egy hatalmas csődtömeg az utóbbi... 10 évben. :U

Jó, akkor cáfold is videó alapján amit én saját tapasztalatból leírtam.

Nem GSM szervizes vagyok, hanem informatikai mérnök, de ezt már leírtam. Kicsit távol van a kettő egymástól... :U Nekem pont arról szól a munkám, hogy a futószalagról lejött termékek ne tartalmazzanak ilyen banális hibákat, mint az iPhone-ok és hogy a megsavanyodott GSM boltos szervizeseknek ne kelljen a bolt sarkában barkácsolniuk... ;)

De szerintem eléggé felesleges vitatkoznom azzal, akinek úgy kezdődik az e-mail címe, hogy pro.mac... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#225) Rickazoid válasza jooker82 (#210) üzenetére


Rickazoid
addikt

Gondolom azt az öt és fél órát laborkörülmények közt kell érteni, például teljesen kikapcsolt rádiókkal, minimális fényerőn, nem fullHD videóval, a legoptimálisabb kódolással, stb.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#226) erdoke válasza joey04 (#199) üzenetére


erdoke
titán

Vannak azért különbségek:

(#225) lordfreyr
"legoptimálisabb" WTF?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#227) Rhino666 válasza erdoke (#226) üzenetére


Rhino666
őstag

Az optimális olyan, mint a mama. Csak egy van. :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#228) jooker82 válasza erdoke (#226) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez mi lenne?? igy elsőre nem jöttem rá...Ja,hogy hány óra netezést bir egy telefon??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#229) franc0 válasza Воланд (#13) üzenetére


franc0
őstag

Aztamindenit, az aláírásoddal vallatni lehetne.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#230) Rickazoid válasza erdoke (#226) üzenetére


Rickazoid
addikt

Legoptimálisabb alatt olyan értékeket értettem, ami mellett a legkevesebb erőforrás igénybevételével játszható le adott videó.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#231) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Végre! Már annyira vártam ezt a tesztet... Csak most nem tudom olvasni, mert odaég a hús, amit sütök... :DDD No mindjárt neki is állok olvasni, csak még elkészítem a vacsorát...

[ Szerkesztve ]

(#232) joey04 válasza erdoke (#226) üzenetére


joey04
titán

Droid vonalon nem rossz. Csak arra utaltam, hogy sokan előre féltek, hogy 2 mag, nagyobb fogyasztás. és a teszt akár meg is erősítheti őket ebben a hitben, pedig ugye nem így van. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#233) PowerBuldog válasza Rickazoid (#230) üzenetére


PowerBuldog
veterán

De nincs olyan, hogy legoptimálisabb. Valami vagy optimális (a lehető legjobb/legtökéletesebb stb), vagy nem az.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#234) jooker82 válasza PowerBuldog (#233) üzenetére


jooker82
nagyúr

A lehető legjobban optimalizálták..: ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#235) Rotate válasza leslien (#117) üzenetére


Rotate
veterán

hát már októbertől várok rá, hogy meglegyen a pénz, szerinted bírok még várni májusig? ráadásul minimum 100 euróval drágább lesz ennél :) és a barcelonai tesztvideok alapján, még jobban lagol mint ez... azt meg nem is mondom, hogy Samsungéktól, nekem inkább a monitorok jönnek be :) a telefonjaik nem igazán, de ebbe már a legelső képen, mikor még Star volt a neve belezugtam :)

remélem jövő héten meg tudom venni :)

(#236) Everman válasza Rhino666 (#224) üzenetére


Everman
addikt

Maradjunk annyiban, hogy a véleményeddel egyedül vagy és nem ellenem, hanem a szakmával szemben.

Egyébként az iPhone 4 antennájának valóban vannak tervezési problémái, de az speciel pont nem a gyenge vételből adódik, mivel szerencsétlen készülék még olyan helyen is képes adatkommunikációra, ahol a legtöbb konkurens még a hálózatra sem tud fellépni.
A SIM kártyás kifejtésed butaság, mert eleve úgy készült a készülék, hogy menet közben is cserélhető legyen, erre van védelem benne.

A hőmérsékleti tényezőket meg igencsak figyelembe vették és az iPhone-on kívül nem is tudok más készülékről, amiben aktív hővédelem lenne, ami kritikus hőmérséklet esetén lezárja és áramtalanítja az eszközt.

Az akksi nincs beragasztva, egy csavar fogja: [link]

"A nyák elég szellős elrendezésű"

[link]

A szellős elrendezésről szerintem mások az elképzeléseink :D

"A vibramodul ("rezgőakksi") a hátlap belsejére van felfogatva"

Hova??[link]

"A gombokat az alaplap tartja a helyükön, semmi felfogatás vagy keret nincs nekik"

Azért nem baj, ha a valóságban az acél keretre van felfogatva?

"A kamera modult az alaplap szorítja a hátlaphoz, szintén nincs rögzítve, gyakorlatilag szabadon lötyög."

[link]

Ez sem igaz, de nem probléma.

"A fülhallgató kivezetés flex kábellel van körbevezetve a hátlapra rögzítve."

Ez sem igaz, lásd az előző képet a hátlapról, amin a rögzítő kapcsokon kívül nincs más.

"Az antenna gyenge és ráadásul rossz helyen van, ez főleg az iPhone 4-nél jön elő (azt hiszem ez volt az egyik ok, amiért visszahívták az egész első szériát)."

Nem hívtak vissza semmit és az antennagate-nek semmi köze az antenna vételi képességeihez, mivel az még a legelfogultabb szakmai oldalak szerint is kiemelkedő.

"Most emlékezetből ennyi jutott eszembe"

Lehet nem sac/has kéne írogatnod, akkor nem lenne ennyi blődség a mondandódban.
Elhiszem, hogy valamilyen okok miatt nem kedveled a gyártót, ez mindenkinek szíve joga, de ha már lejárató kampányba kezdesz, akkor legközelebb készülj fel jobban. :)

(#237) electro123


electro123
csendes tag

kanos kis pda ez, imádom. várom a többi tesztet is.

(#238) zack válasza Everman (#236) üzenetére


zack
nagyúr

Ez így azért K.O. értékű hsz. volt. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#239) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Az előzetes tesztek alapján a HW-nak akár 30-40-50%-al is lehetne gyorsabb mint egy egymagos megoldás, de sajnos csak 25%-ot biztosít, amit egyelőre ki sem használ, és ezt még megfejelték a csodálatos Nvidia reklámmal, amiben az állt, hogy sokkal tovább bírja az akksi , mint azt képzeljük. Naná! :DDD Röhej egyszerűen, és ezért 160k-as induló ár? :W Na majd vissza térünk erre a kétmagos őrületre fél év, 1 év múlva. Nem akarom nagyon szidni ezt a telefont, de sajnos nem akkor durranás ez a kétmagos megoldás mint ahogy ezt beharangozták. :U Hívhatjuk úgy is, hogy csalódás.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#240) gerbaudhu válasza Everman (#236) üzenetére


gerbaudhu
tag

Nem akarom védeni Rhino-t, de szerintem a 3G 3Gs ről beszélt...

(#241) Kleroo válasza mrhitoshi (#239) üzenetére


Kleroo
veterán

A 2 maghoz optimális szoftver is kell.
Egy későbbi androiddal hasítani fog ez ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#242) jooker82 válasza mrhitoshi (#239) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nemnagy?? Most próbálom lejátszani az itteni tesztvideót a 2 éves 1,6 ghz-es laptopomon és nem viszi...ez a telefon meg kérdezés nélkül lejátsza...
De szerintem majd várjuk még meg a 2.3 t...azzal lehet meglesz az 30-40 % is....
Az aksiról meg én eddig mást hallottam...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#243) Karma válasza gerbaudhu (#240) üzenetére


Karma
félisten

Nem akarom vedeni Evermant de akkor Rhino666 talalja ki es velunk is ossza meg, hogy mirol krakog. Az utolso pont az iPhone4-et implikalna egyebkent. Addig meg surun szegyellem, hogy en is informatikus mernok vagyok, de megnezve a 3GS szetbontasat iFixiten pl. a vibramotort ott se latom lebegni, le van csavarozva oldalt. A tobbit nem mobilon fogom nezegetni, de azert elegge visszas :D

Egyebkent ajanlom szetbontastara a Nexus One-t. Nekem meg azzal van tapasztalatom.

BTW kivancsi vagyok, hogy milyen egy szivvel lelekkel osszerakott HTC! Egy filozofusmernoknek ez lehet mond valamit, de a valosagban ilyen fogalmak nincsenek.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#244) Pistike954


Pistike954
csendes tag

Sziasztok:)

Elolvastam én is a cikket és szerintem elég jó lett ez a telefon vagy inkább mar mini laptopm-nak hívnám ,mert dual core (1ghz) 512Mb ram...ez mar inkább egy gyengébb pc tudása:)..olvasva az eddigi hozzá szólásokat ami a telefonról szolt én annyit tennék hozzá ,hogy az aksi ideje sok mindentől függ ,hogy ki mennyit és mire használja. Persze ha folyton filmet nézünk rajta meg rakat alkalmazást futtatunk akkor persze ,hogy hamar lemerül.Nekem volt Arenam az 3napig is bírta filmmel és zenével(film kb 20p utazás közbe meg zene napi másfél óra) persze ezt mint energia-takarékos módba 3G kikapcsolva stb..Szerintem ha ugyan ezt megteszem ezzel a telefonal és nem sokat netezek akkor ez is hasonló üzemidőt fog produkálni...:)de akkor feltehetjük a kérdést ,hogy akkor minek ez a sok cucc bele:)

Amit figyelembe vettem az árával kapcsolatba ,hogy ha jol emlékszem kb 6napja a gs*ine üzlet feldobta az oldalára 139k Ft-ért és ma már 128..ha továbbra is így fog esni az árra akkor az nagyon jó lesz:)

(#245) plus44


plus44
veterán

Birtokolnám szívesen, de mondjuk pont nem vártam ilyen szar akksit tőle, lévén annyira mondták, hogy keveset fogyaszt. Igen, van benne egy szép nagy kijelző, na de kérem, egy napot se megy? A konkurencia is elfut azért másfél napot, de egyet is úgy, hogy csak másnap kér enni, nem a nap végén. Ez számomra elég kiábrándító.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#246) Malachi válasza Everman (#236) üzenetére


Malachi
addikt

:R

(#247) mrhitoshi válasza jooker82 (#242) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Akár fent lesz ezen a telefonon akár nem, szerintem nem fog nyújtani ez a Tegra megoldás 40%-os teljesítménynövekedést játékok, vagy nagy teljesítményt igénylő programok terén. Ne legyen igazam, de ez így kevés, és ráadásul itt van még az akksi kérdés is. Rémekül össze hozták ezt. :DDD Szóval jó telefon, de erős túlzás még ez a kétmagos őrület. Főleg ilyen reklámmal. ;]

PS4

(#248) janos1988


janos1988
addikt

512 MB memória :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#249) jooker82


jooker82
nagyúr

Aki még kételkedne az aksiban.. egy másik tesztelő irása:

"Kicsivel több, mint 24 órája van nálam. Az akku eddig olyannak tűnik, mint az SGS-en. Ha játszom vele folyamatosan, akkor zabálja, amúgy pedig tűrhető. Majd hétfőn megmondom, addig eltelik még két nap. Viszont most SGS-el partiban lévőnek tippelném. Szóval nem olyan hulladék ideig bírja, mint a Desire HD. Most pl. 69%-on van. Igaz, valamennyit volt USB-n, viszont Szamurájoztam is rajta vagy fél órát."

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#250) Pistike954 válasza janos1988 (#248) üzenetére


Pistike954
csendes tag

"Az Optimus 2X-ben 512 MB RAM és 8 GB ROM található, utóbbi két részre oszlik, a belső SD-kártya elnevezésű tárterületből 5,5 GB áll a felhasználók rendelkezésére, a "sima" belső memória mérete pedig 1,28 GB"

És ezt lehet még 32Gb-ra up-olni:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.