Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Overcome85


Overcome85
tag

Én meg a T-nél vok és tudom ,h nem lesz mivel belső infók szerint Galaxy S2,Hauwei,HTC Wildfire és Optimus 3D fog jönni Árilis végén ,május elején...
Sajnos nem tervezik forgalmazni mi elég elszomorító.:S

(#602) Zalaymate válasza tjb007 (#600) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Köszönöm a válaszokat, elkeserít a dolog. :(((

tjb007: Vissza olvastam elég sokat, biztos elkerülte a figyelmemet. Kicsit kedvesebben! Köszi! ;)

(= Zala =)

(#603) jooker82 válasza tjb007 (#600) üzenetére


jooker82
nagyúr

A vodánál lesz??? Ésa Black melyik szolgáltatónál lesz?? az is most jön áprilisba...

[ Módosította: #65675776 ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#604) Zalaymate válasza Overcome85 (#601) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Bocsi, hogy ide írom, de az S2 várható áráról nem tudsz valamit? :U

(= Zala =)

(#605) KonzolKartel válasza Overcome85 (#601) üzenetére

A hüvely milyen telefonnal fog érkezni áprilisban? :U

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#606) tjb007 válasza jooker82 (#603) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az anyaországban sem tervezik a forgalmazását tehát nagyon nem kéne számítani rá (viszont a Galaxy S II a magyar Vodafone -nál is szinte tuti megjelenik).
A Black valószínűleg kimarad a szolgáltatók kínálatából, egyik magyarországi szolgáltató sem tervezi a forgalmazását.

(#605) KonzolKartel

Nagy valószínűséggel az U8150 Ideos ami a Pulse Mini -t fogja váltani.

[ Módosította: #65675776 ]

(#607) jooker82 válasza tjb007 (#606) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 2x Dél koreában már régóta kapható...vagy melyikről beszélsz??
Kár,h a Black nem lesz szolgáltatónál...A 3D-ről tudsz vmit??

[ Módosította: #65675776 ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#608) tjb007 válasza jooker82 (#607) üzenetére


tjb007
nagyúr

Anyaországon a Vodafone (mivel arról kérdeztél) anyaországát értettem ami ugye az Egyesült Királyság.
Amúgy a 2X -ből két féle változat van, ami kizárólag a Dél-koreai piacra készült (SU660) és a másik ami minden máshova.

A 3D -ről annyit tudok amit Overcome85 írt pár hozzászólással feljebb (amiről még én is csak most hallottam először).

[ Módosította: #65675776 ]

(#609) KonzolKartel

Nincs lagg. eddig ennyi tűnt fel. Meg talán jobban melegszik, de ebben nem vagyok biztos.

szerk.:

[link]
Ez nekem nem tetszik, nem teljesen értem, valaki értelmezné? ;)

[ Módosította: #65675776 ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#610) annonmi válasza tjb007 (#598) üzenetére


annonmi
tag

üdv, én is beszéltem a T-vel, konkrétan ott dolgozó ismerőssel, g2x néven azt mondta forgalomba fog kerülni nálunk is hamarosan, ha hazudott akkor én is hazudok!

[ Módosította: #65675776 ]

Diablo 3 - NMI#2665

(#611) tjb007 válasza annonmi (#610) üzenetére


tjb007
nagyúr

Persze, hogy forgalomba fog kerülni G2X néven csak épp az USA -ban.
Gondlom ezt a két hozzászólást is olvastad.
Ha meg esetleg tényleg megjelenne akkor azzal sikerülne saját magukat megcáfolni.

[ Módosította: #65675776 ]

(#612) annonmi válasza tjb007 (#611) üzenetére


annonmi
tag

Igen, olvastam és ahogy irtam nálunk is, de lényegtelen úgyis kiderül hamarosan, aki meg nem tud várni, tudja hol lehet megvenni.

[ Módosította: #65675776 ]

Diablo 3 - NMI#2665

(#613) tjb007 válasza jooker82 (#607) üzenetére


tjb007
nagyúr

Black -ről annyi infó még van, hogy az angol T-Mobile forgalmazni fogja, májustól lesz kapható.

(#614) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

kár hogy még mindig a sg2vel nah meg a forgalmazást illető kérdésekkel offoljátok a topikot :((( :(((
"Google a barátunk"

Skynet258 - tuti a teszt :C , szerintem szerencsés ötlet, hogy újabb és újabb teszteket tudunk olvasni :R

enyém hétfőn /remélem a délelőtti órákban/ érkezik, a sok forum és tesztböngészést követően már nagyon várom :DD

[ Szerkesztve ]

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#615) tariattila válasza Atigyerek89 (#614) üzenetére


tariattila
veterán

szélmalom harc elé nézel! ;]
a forgalmazás, beszerzés után jönnek a díjcsomagok és tokok, kijelzővédőfóliák miegymások...
90%-ban másról lesz szó mint ami téged érdekelne
ez ilyen... :DDD a kereső gombbal kezdheted a barátkozást... :K

arra leszek kíváncsi, hogy a Doc V10B v1.6 romot ki vállalja be először... :Y

Rotate: lassan 1év sgs használat után nem sikerült a kijelzőt még csak hajszálkarcolnom se
ez is majom-üveges :DDD teljesen fölösleges rá ha nem a szerszámosládádban hordod (szerintem persze)

[ Szerkesztve ]

(#616) Rotate válasza tariattila (#615) üzenetére


Rotate
veterán

meg hogy honnan lehet pont rá illő fóliát szerezni, meg hogy kell rávésni, mert azért kicsit spéci a széle... xda-n most ez a sláger :D

(#617) Rotate


Rotate
veterán

amúgy, azoknak egy kis tipp, akiknek nem volt hozzá hdmi a dobozban:
[link]

elég sokat böngésztem, mire találtam egy megbízható eladót, és az ár nagyon baráti, ~1200 Ft postával együtt :) tegnap meg is rendeltem... nem tudom mennyi idő míg megjön az USA-ból, de én olyan 2 hetet saccolok...

ha gondoljátok majd idebiggyesztem hogy muzsikál, de jók a feedbackek ebay-en, és amazonon is ugyanennél az eladónál, bár mondjuk érthetetlen módon amazonról nem tudtam tőle rendelni, mivel nem szállitanak ide, míg ebayről igen amazonról $1,16 a kábel és $9,98 a posta, ebayről pedig $5,99 a kábel és $0,79 a posta :) azt hiszem van kis különbség :) egyébként az a jó hogy 1,8 méter ami szerintem pont ideális :)

[ Szerkesztve ]

(#618) jooker82


jooker82
nagyúr

A gorilla gass,az edzett üveget takar??Amúgy van rajta gyári fólia??és jól passzol rá??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#619) KonzolKartel válasza jooker82 (#618) üzenetére

Igen, azt. Van rajta fólia, de nem fedi az egész kijelzőt, két oldalt kb. 0,5cm-es sávokban nincs.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#620) spckris


spckris
tag

tegnap sikerült leejtenem véletlenül, a bal alsó szélén lett egy 1,5mm-es festéklekopás
más baja szerencsére nincs :W

(#621) Rotate válasza spckris (#620) üzenetére


Rotate
veterán

az mekkora méreg basszus :S én ettől félek amúgy... én ham egveszem leejtem és nyoma marad... én hetekig depressziós leszek :S

(#622) Máté94 válasza Overcome85 (#601) üzenetére


Máté94
addikt

Huawei U8800/Ideos X5 lesz talán? :)

(#623) No.01


No.01
őstag

Itt Hollandiaban mar kaphato a T-neé es a Vodanal is vagy 2 hete legalabb...

(#624) Kevin's


Kevin's
senior tag

Már itt is kapható a P990 a telenor-nál sőt már több GSm boltban és 125 ezer ft kezdett szerintem igen jó árban van ahhoz képest mint amire én számítottam . A SGS2 pedig 190 ezer ft -ról fog rajtolni olvasható több forumon is. Ha azt vesszük alapul, hogy a Iphone 4 175 ezer árával szemben az LG jóval jobb és gyorsabb árban is olcsóbb remek választás lehet azon felhasználóknak akik ki használják úgymond a tudását. Nekem bőven elég a Galaxy's is ezt se használom ki teljesen ;] és még egy jó darabig nem is szeretném le cserélni :)

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#625) keIdor válasza Kevin's (#624) üzenetére


keIdor
titán

150 alatt lesz a Galaxy S 2.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#626) Kevin's válasza keIdor (#625) üzenetére


Kevin's
senior tag

Hát Májusban kiderül mikor itt lesz kapható de úgy legyen ! :C Bár 2.3 al fog jönni míg az LG a 2.2 froyoval adták ki érthetetlen hogy miért nem az új mézeskalács -al adták már ki ez negatívum én részemről :(

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#627) legiaap válasza Kevin's (#626) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezen lassan már túl lehetne lépni. Majd kiadják rá az újat nyugalom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#628) Skynet258 válasza spckris (#620) üzenetére


Skynet258
veterán

Ezek szerint a keret műanyag, ezt eddig nem tudtam biztosan...

https://geekpulse.hu

(#629) Skynet258 válasza Kevin's (#626) üzenetére


Skynet258
veterán

Ezek az android frissítések érdekes dolgok. Nálam a Galaxy alatt járt 2.1, 2.2, 2.3 is. Ok, van köztük különbség, de közel sem akkora, mint ahogy sokan vártuk, meg lestük, mikor honnan lehetne letölteni... Az utóbbi időben 2.3-at használtam, és megmondom őszintén, most, hogy a 2X alatt 2.2 van... nem érzem semmilyen hátrányát. Pörög mint hörcsög a kerékben, minden szép és jó. Persze legyen rá 2.3, főleg mert megígérték, de mondom, semmilyen hátrányát nem érzem ennek a "régebbi" rendszernek még úgy sem, hogy használtam a 2.3-ast is már. ;)

Hopp, még benne voltam a szerkesztési időben az előzőnél, sry. :B Egyszer nekem is lehet ilyet. ;]

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#630) joey04 válasza Skynet258 (#629) üzenetére


joey04
titán

2.2-es gépekre van fel lehet valahogy a hákolni a 2.3-ban bemutatkozott copy paste rendszert? Mert kényelem szempontjából az igen nagyot dob a dolgon nálam.

ui.: jó lett a teszted! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#631) Kevin's válasza Skynet258 (#629) üzenetére


Kevin's
senior tag

Bevallom én is kipróbáltam a 2.3 at Galaxy 's 2.3.3 de nem voltam el ájulva sőt mi több annyira nem is tetszett én jól ki jövök a 2.2 vel és még gyors is ! ha megfelelő kernelt választunk hozzá ! :) Én személy szerint terveztem hogy le cserélem a SGS LG 2X re de valahogy a sok teszt meg video lapján nekem nem jött be !! Meg felesleges váltani 2magosra úgy se használom ki a soha az életbe :( meg szerintem más se Bár mondjuk az LG ben erősebb garfikus chip van mint a SGS2 ben ezt viszont több oldalon is olvastam :B

itt egy kis videó róla Galaxy's 2.3.3

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#632) spckris válasza Rotate (#621) üzenetére


spckris
tag

hát az, ráadásul kavicsokra ejtettem el, na de mindegy alig észrevehető :O

(#633) CoolBoy323 válasza Rotate (#621) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

megoldás: Defy :) :))

(#634) Kevin's válasza CoolBoy323 (#633) üzenetére


Kevin's
senior tag

Hát a Defy az nem rossz nekem van olyan telefonom céges azt nem kíméltem és ezt szó szerint is lehet érteni tóban fürdött le esett repült :D xD szal amit egy telefonnal lehet művelni az át esett rajta és meglepően semmi baja nem lett a munka helyemen ilyen telefont használok céges !! mindent ki bír a CNC iparban meg főleg forgács stb állja a sarat :)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#635) CoolBoy323 válasza Kevin's (#634) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez nem semmi, jó kis strapa tesztet csinálsz vele :)
fólia, tok nuku? karc van a GorillaGlasson már?

nekem is ilyenem van, de én vigyázok rá :B

(#639) KonzolKartel

Esetleg valami jatek ajanlat?:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#640) spckris válasza KonzolKartel (#639) üzenetére


spckris
tag

Ashphalt 6, Star Battlion, NOVA 2
szólj ha elindul valamelyik...

(#641) jooker82 válasza spckris (#640) üzenetére


jooker82
nagyúr

A hivás ,hogy működik rajta?? elhúzós v csak egy zöldet pirosat nyomni??és egyből reagál??
Bőrtokot találtatok már hozzá??gyárit...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#642) Vovi1 válasza spckris (#640) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Dungeon Defender, Spider Man, Shrek Karting, AirAttack mindegyik megy.

[ Szerkesztve ]

(#643) KonzolKartel válasza Vovi1 (#642) üzenetére

Most néztem meg a Monster Madness-t, egész jónak tűnik:).
Asphalt 6 HD-t meg most telepítem.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#644) KonzolKartel válasza KonzolKartel (#643) üzenetére

Asphalt 6 HD mindenféle "force close" nélkül kilép.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#645) spckris válasza Vovi1 (#642) üzenetére


spckris
tag

ezek mentek galaxy s-en is teljesen lagmentesen....
engem az általam felsoroltak érdekeltek, mert pl amit megvettem gameloft storeból asphalt 6 hd apk.-t galaxy s-en ment bár lagosan, ezen meg nekemis lejátssza a videót és kilép
ezért érdekel konkrétan hogy ezek mennek e valakinek az optimus 2x-én,
a star battlion-t is felraktam elindul és nem jeleníti meg a dolgokat :S

(#646) spckris válasza jooker82 (#641) üzenetére


spckris
tag

gombot kell megynomni
bőrtök van csak senem bőr se nem gyári...ebay.
nekem jövőhéten érkezik meg a szilikon tokom

(#647) Rotate válasza spckris (#646) üzenetére


Rotate
veterán

várhattál volna addig a leejtéssel :)

(#648) spckris válasza Rotate (#647) üzenetére


spckris
tag

haha... :)

(#649) Rotate


Rotate
veterán

esetleg aki minél olcsóbban akarná megvenni, találtam ilyet:
[link]

jók a feedbackjei, lehet megérné utánanézni, 111000 Ft átszámítva :) ha még rászántok +10 dollárt biztosítva küldik el :)

(#650) KonzolKartel válasza Rotate (#649) üzenetére

Én is sokat gondolkoztam rajta, de végül a gari miatt dobtam az ötletet.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.