Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) babosmiki


babosmiki
addikt

Ma megnyomkodtam Győrben a telenornál ki van állítva!
Hát, nagyon gyors!
A Galaxy S-nél érezhetően nehezebb és kicsit hosszabb is, de gyorsabb!
Szép a kijelzője, még a samoled után is.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#502) Zlika


Zlika
aktív tag

Végre!megvaaaan!Nem tudom kinek mi a gyors,de szerimtem ez a telefon veszett egy dög. :)
Nekem ennél több egy darabig nem hiszem hogy kelleni fog.Még nagyon teszt fázisban van de ha komolyabban nem makacsolja meg magát akkor ez egy bimbózó kapcsolat kezdete.
Ok mondjuk én 5800-ról váltottam szóval engem nem nehéz lenyűgöznie.Magyar honban mennyibe fáj függetlenül?

(#503) Rotate válasza Zlika (#502) üzenetére


Rotate
veterán

most néztem, partnero gsm-nél akikről eddig jókat hallottam 128e... esetleg ha még érdekel, itt szlovákiában 122e körül mozog...

(#504) Zlika


Zlika
aktív tag

Csak érdeklődtem.Én 400 GBP-ért jutottam hozzá.So ha osztok szorzok akkor kb annyi.
Nekem az első ami feltűnt, hogy télen tuti nem fog fázni a kezem.Ez a gép egy zsebradiátor. :D
Vagy milyen lenne már egy aktív hűtés?(jajj nehogy egyszer még tényleg kitalálják...).Gondolom ez a hőmérséklet ilyen lehet minden 1ghz körüli szerkezetnél.Tévedek?

(#505) Rotate válasza Zlika (#504) üzenetére


Rotate
veterán

hát nem tudom, mintha valami tesztben olyat olvastam volna, hogy kb úgy melegszik mint a DHD... de nem akarok hülyeséget mondani...

(#506) Dare2Live válasza tariattila (#492) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"pontosítok: mobilok között etalon"

Igazából az se, annyi, hogy azon Androidosok között amiket ismerek a jobbak közé tartozik. De ez azért nem nagy dicsőség.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#507) KonzolKartel

Ha esetleg tudtok egy megbizhato GSM boltot, ahol 130 alatt kaphato, es van nekik raktaron, kerlek osszatok meg velem. Mai nap megveszik a telefonom, jo lenne ma szert tenni egy opt. 2x-re. ;)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#508) Raven992 válasza KonzolKartel (#507) üzenetére


Raven992
csendes tag

Hát azt nem tudom ,hogy mennyire megbizhatóak ,de XXL gsm 127k adja a Gsm line 128.5ért

(#509) tariattila válasza Dare2Live (#506) üzenetére


tariattila
veterán

érdekes... ezt mindig tőled hallom csak... mind1 is
(hallgattál mási sgs-t is? lehet a tieddel van valami nem?)

vettem egy célezközt mp3/flac -ra (dícsérik a ketegóriájában és még fölötte is) és az SGS hozza azt a hangot... nekem ennyi bőven elég egy mobiltól :F

elméletben a 2X-nek is tudnia kellene... tényleg kiderült már milyen "hang-hardver" van benne? :U

[ Szerkesztve ]

(#510) spckris válasza Raven992 (#508) üzenetére


spckris
tag

127 a gsmzone-nál is , mi mindíg onnan rendelünk új telókat, 2órán belül kihozzák ingyen, nagyon korrektek

(#511) Skynet258 válasza tariattila (#509) üzenetére


Skynet258
veterán

Anandtech-en ezt írták: Wolfson WM8994 hogy ez most mi, az nektek többet mond, én ehhez a részhez sík hülye vagyok. :D

Mod: ahogy látom, ez van a Galaxy S-ben is.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#512) Bog válasza zack (#496) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez abszolút jogos, és most már tervben is van baromira, mivel a közös szerkesztőségben videót vágni egyébként is csak fülessel lehet... úgyhogy amit írsz, az csak egy plusz megerősítés, hogy kell egy fix, korrekt fejlhallgató.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#513) legiaap válasza Zlika (#504) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te hol vetted 400 fontért?
Én eddig mindenhol 450-ért láttam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#514) tariattila válasza Skynet258 (#511) üzenetére


tariattila
veterán

na tessék! ezért mertem írni, hogy elméletileg tudnia kellene "jól szólni"...
akkor a szoftveres javításokban lehet bízni!

Bog: REMEK!
sokan vesznek úgy telefont, hogy úúú ez sokba kerül biztos jól teljesít zenelejátszásban... majd meghallgatják és lekonyul a szájuk :(((
de ha a MA ezt kiszűrné vásárlás előtt azért nem kevesen lennének hálásak :R (mondom ezt pár szájkonyulás után :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#515) rankesz válasza tariattila (#514) üzenetére


rankesz
veterán

Reméljük az LG ki fogja adni a forráskódot, mert akkor a kernelbe csak be kell tenni a supercurio féle voodoo sound-ot és lesz itt haddelhadd:) (amúgy valahogy sejtettem hogy WM8994 van benne...)

(#516) Motaba78


Motaba78
őstag

A telefont elismerem, technikai szempontból előre mutató, de nekem valahogy nincs meg az a kis + amitől lecserélném az eddig jól bevált SGS kütyümet.
Nagyon sajnálatos, hogy a használatnak az egy helyben topogó akkumulátor kapacitás szabhat határt.

(#517) legiaap válasza Motaba78 (#516) üzenetére


legiaap
nagyúr

Majd ha erre is kiadják a 2.3-as rendszert az tuti dobni fog rajta.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#518) Zlika válasza legiaap (#513) üzenetére


Zlika
aktív tag

Bocs azt nem mem mondtam hogy pay as u go.De nekem mindegy egy 10 font feltöltést megért illetve csinálnak t-nél egy havonta ujithato contractot és az elsö hónap ingyen van.Tehát maga a telo 399+10 top up + 25 a contract per ho de azt rögtön ki kp-ézta nekem az eladó.Ha akarom lemondom és annyi.Attól a telo független és mentes minden logo-tol.ÉN phones 4 u-ban vettem de azt hiszem máshol is meg lehet így oldani.

[ Szerkesztve ]

(#519) legiaap válasza Zlika (#518) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tehát elvileg magyar sim is jó bele?
Hát öregem én csak monthly-ban találtam mind a phones 4 u és a craphonew. oldalán... :F

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#520) Zlika válasza legiaap (#519) üzenetére


Zlika
aktív tag

A honlapon én is.Szerintem nem hirdetik ezt nagyon mert nekik nyilvám a contract jobban megéri.Az üzletben kell érdeklödni és ragaszkodni a pay as u go-hoz.ÉN kerek perec megmondtam hogy contract nem jó mert mi van ha hirtelen haza kell mennem?Onnantól nem is erölködött hogy rábeszéljen.

(#521) jooker82


jooker82
nagyúr

A G2X tipusú készülék az a T-Mobile G2X lesz..mely ugyanaz mint ez a sima 2x...csak a Té saját telefonja lesz hasonlóan,mint a nexus s ,melyet a samsung gyárt...
Csak kérdés,h hazánkba jön e....539 dollárért láttam megjelenni ápr 20-tól...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#522) zack válasza Bog (#512) üzenetére


zack
nagyúr

Örülök hogy ti is így gondoljátok. ;)
Azért lenne jobb egyébként fülessel, és nem fejessel tesztelni, mert a jobb fejeseket kétlem hogy rendesen meg tudná hajtani egy telefon. De lehet csak elírtad, és egyre gondolunk. ;) Egy jó füles megfelelő haranggal nagyon jól szigetel, tehát a szerkesztőségbe videóvágáshoz is jó lehet. Egy jó fejeshez komoly erősítő kell, nem véletlen, hogy ezeket inkább otthoni felhasználásra találták ki, mint ahogy az se véletlen hogy vannak 300-400 dodós fülesek is. Bár sok esetben az ár/érték nem az igazi a felső kategóriában, biztos tudnak majd segíteni a srácok a "melyik fülest vegyem" topikban. ;)
Talán az egyik legjobb "must have" vétel most a Fischer Audio DBA-02 (150 dodó környéke), de ha nem akartok ennyit költeni egy 100 dodós Sunrise Xcape ver1. is jó lehet erre a célra. :K
Mind a kettő jócskán túlmutat a saját kategóriáján, minőségben és árban egyaránt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#523) KonzolKartel

Birtokba vettem egy 2x-et. Most meg nem nagyon tudom ilelgetni, de eddig egesz jonak tunik. Bongeszoben a scrollozas kisse akadozik, remelem ez masik rommal megszunik.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#524) spckris


spckris
tag

valaki rootolta már? kéne csinálni egy felhasználói topikot is mert így nincs sok értelme, azok osztják az észt akik csak még monitoron láttak ilyen telót. mellőzve minden nagyképűséget,mielőtt rosszra gondol valaki :R

(#525) tariattila válasza spckris (#524) üzenetére


tariattila
veterán

ez a szakmai topikja (is) szerintem... bármennyire is fáj
nézd meg a többi hasonló készülék topikjának indulását... majd csináltok hozzá "szakmai" első hozzászólást és ott egyszerűen megtalálja mindenki a fontosabb dolgokat) ;]

[ Szerkesztve ]

(#526) Rotate válasza spckris (#524) üzenetére


Rotate
veterán

XDA-n van egy topic, SuperOneClick-el gyönyörűen rootolható :)
itt: [link]

más:

délután elballagtam a komáromi telenorba, kikértem a hölgytől meglesni, hát valami gyönyörű, sajnos az akksit nem tette bele, így csak a külsejét tudtam megsasolni, de az nálam csillagos ötös :) alig várom, hogy jövő héten megvegyem a magamét :)

[ Szerkesztve ]

(#527) Máté94


Máté94
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy majd a G2X ROM-ját rá lehet e majd rakni erre, mert 2X-en egyáltalán nem tetszik az UI. :)

(#528) KonzolKartel

Nekem bongeszes kozben gyari rommal eleg sok a lagg:(.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#529) Zlika


Zlika
aktív tag

Ja nekem is.Szerintem dobjuk ki a francba... ;)

(#530) spckris válasza Rotate (#526) üzenetére


spckris
tag

Csak félek h ezis csinál vmi network\simlockot,vgy elmászik a.product code :S

(#531) jooker82 válasza Zlika (#529) üzenetére


jooker82
nagyúr

És miket csinál??feltudjátok venni videóra?? V10a van rajta??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#532) Skynet258 válasza KonzolKartel (#528) üzenetére


Skynet258
veterán

Én még meg sem néztem a gyári böngészőt, Opera meg gyönyörűen suhan... :K

https://geekpulse.hu

(#533) jooker82 válasza Skynet258 (#532) üzenetére


jooker82
nagyúr

De nem a böngésző a rossz,ha nem a Rom ....vagy nem értem... :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#534) Zlika válasza Skynet258 (#532) üzenetére


Zlika
aktív tag

Agree!Opera tényleg láthatóan jobban hasít mint a gyári.Már 5800-án is inkább azt használtam de ezen a telefonon 10x olyan kellemes.Szóval javasolt kipróbálni akinek a gyári nem bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#535) KonzolKartel

GSMLINE-hoz az emailem:

"Tisztelt GSMLINE!

Tegnapi napon(11.14.08) vettem önöktől egy LG optimus 2x telefont. Telefonon egyeztettem egy hölggyel, aki azt mondta, hogy két változatban kapható a telefon önöknél.
1. variáció(128,000ft talán):
Telefon, töltő, fülhallgató, 12 hó gari
2. variáció (133.000):
Telefon, töltő, adatkábel, SD kártyam, fülhallgató (12+24 szoftver gari)

Végül az első variációt kaptam:
Telefon, töltő, fülhallgató.

Kértem számlát is a hölgytől, amit végül nem kaptam meg.
Sajnálom, hogy az üzletben ezeket nem ellenőriztem.

Tisztelttel: XY"

Konklúzió:
Nem ajánlott üzlet.

Nem tudom miért írtam tegnapi napot, miközben ma vettem :F

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#536) jooker82 válasza KonzolKartel (#535) üzenetére


jooker82
nagyúr

Namost bent voltál az üzletben,v telefonon rendelted??mert eléggé kétértelműen irtad..
Tehát csak annyi volt a gond,h számlát nem adtak??, Reklamáld meg és postán kiküldik...
Felhivtad őket,h mért nem küldtek??
Amúgy jobban megérte volna a 2. verziót választanod...Hány gigás kártyát adtak volna??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#537) KonzolKartel válasza jooker82 (#536) üzenetére

Először felhívtam őket, hogy van e készleten, amire egy határozott igen volt a válasz.
Ezek után egyeztettük a részleteket, itt hangzott el a számla, valamint az SD kártya is.
Ha jól emlékszem 8 GB-s kártyáról volt szó.
Én a másodikat választottam, de nem úgy tűnik, mintha azt kaptam volna:(.

Én is elb@sztam, nem voltam résen:(.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#538) KonzolKartel válasza jooker82 (#536) üzenetére

Ja, igen. Ezek telefonon hangzottak el.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#539) jooker82 válasza KonzolKartel (#537) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen erre nemtudok mit irni mint a te figyelmetlenséged...
Ha átveszünk valamit ..megnézzük mi van benne....Főleg itt nem egy 2-3 ezer ft-os cuccról van szó...
Én a futár előtt ki is próbáltam az arenát..meg a Viewty is...Tetszett,v nem tetszett nekik...
Ha nem stimmelt volna vmi nem veszem át...
végülis árban nem basztak át...csak csomagban nem azt kaptad amit kértél...
Én azért egy utólagos reklamációt tennék...meghát ott a 3 napos cseregari...
Használd ki....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#540) Pumba3


Pumba3
tag

Ha amcsiból rendelek függetlenül... itthon lesz supportom hozzá?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#541) Pumba3


Pumba3
tag

Illetve az érdekelne még, hogy ha külföldi T-Mobile-os a teló, akkor az az itthoni T-Mobileos karimmal is működik ugye?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#542) tjb007 válasza Pumba3 (#541) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem fog működni. A magyar T-Mobile -os SIM kártya csak (és kizárólag) a magyarországi T-Mobile -nál vásárolt telefonokkal működik (plusz a függetlenekkel).

(#543) Pumba3 válasza tjb007 (#542) üzenetére


Pumba3
tag

MIért? :O Ez logikátlan számomra.

Szóval rendelhetek külföldről, csak független legyen, ha itthon is akarom használni?!

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#544) tjb007 válasza Pumba3 (#543) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért mert az adott szolgáltató hálózatának használatára vannak programozva mind a SIM kártyák, mind a telefonok.

"Szóval rendelhetek külföldről, csak független legyen, ha itthon is akarom használni?!"

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#545) Rotate válasza spckris (#530) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem böngészd azért végig azt a topicot, sztem jelezték volna ha gondot okoz, esetleg ott kérdezz rá, de ha gari miatt aggódsz, azt irják elég ha ujraflasheled a stock romot azzal teljesen eltünteted...

sztem nem kéne hogy gond legyen, de azért sztem lapozd át azt a topicot :)

amúgy van ott pár érdekesség, egy srác csinált már egy-két javítást is a teló romjához, és mindenki nagyon elégedett, rakok ide két három linket is:

a fátyolos képek ellen, valami automatikus fehéregyensúly beállitási hibát javit:
[link]

ez valami lg által elkövetett hibát javit, ami sokat hozzáad a rendszer sebességéhez:
[link]

itt pedig valami sql-es mod:
[link]

mindet ugyanaz a srác csinálta, elvileg érdemes vele vesződni, itt egy screenshot a telójáról, alap órajelen:

engem azért meggyőzött :) sztem ezekkel el lehet már lenni Gingerbreadig :)

[ Szerkesztve ]

(#546) Dare2Live válasza tariattila (#509) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Pedig nem csak engem zavar. Héten pl Sanya (akit a vörös fotohiba zavart) kérdezte, hogy mért szól annyival gyengébben mint az mp3 lejátszója.

De pl Sheratannal (és másokkal) is kibeszéltük egyszer, hogy nagy gond van az újabb mobilok hangminőségével.

Én meg nem eröltetem a témát, ugyis csak anyázás lenne belöle, meg hülyézés. Anno Acer S100nál eröltettem tudom mi következik. ld GPS esete. Amúgy az S100nál baromi vicces volt, mert hogy annak nemcsak a hangminősége még az SNje is katasztrófális volt az pedig nem egy olyan dolog, hogy vájtfülünek kell lenni hozzá.... Ráadásul az SN nem izlés kérdése, baromira mérhető a dolog... mások ki is mérték én linkeltem és mégis én voltam a hülye. Pedig tényleg nem várnék egy burr brown minőséget, egy yamaha kategória is simán megtenné.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#547) tariattila válasza Dare2Live (#546) üzenetére


tariattila
veterán

akkor az én fülemmel lehet gond? pedig kényes vagyok rá ha valami k@ki...
ha ettől jobb hangot akarok akkor már mobil eszközben nem is agyalok hanem a szobai rendszert használom... nekem teljesen megfelel... (és rendesnek mondott fülesekkel használom, nem a sajátjával) :U
a GPS-ben nincs mit szépíteni az tény... elismerem
ha a hangja lenne tré akkor azt is elismerném, minek védjem? nem vagyok fanatikus sajátmárka-istenítő

kíváncsi leszek az LG GPS tudására... éles navigálás közben...(szerintem rendben lesz)
ha pedig a hangot is "szoftverelik" akkor ütős gép lehet
Doc vagy egyéb főzött rommal pedig mégjobb...

Rotate: az dúrva! :Y

[ Szerkesztve ]

(#548) Rotate válasza tariattila (#547) üzenetére


Rotate
veterán

sztem azon nem laggol a browser :)

(#549) Bog válasza zack (#522) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezeknek max az ötödét fogjuk ilyen célra áldozni, ez nem a dubai emírség hivatalos weboldala. Sajnos.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#550) Skynet258 válasza Bog (#549) üzenetére


Skynet258
veterán

Majd úgyis megtalál valaki, hogy a sok szponzorált cikkből meg reklámbevételekből kitelik... ;]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.