Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Favilla válasza pzstm (#400) üzenetére


Favilla
tag

Sziasztok!

Az amazon.de-n május 2-től elérhető a Samsung Galaxy S2! Nemrég frissítették, ára is lejjebb ment!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#402) AS válasza Favilla (#401) üzenetére


AS
félisten

Samsung Galaxy S II launch pushed back to late April or May
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#403) pzstm válasza Favilla (#401) üzenetére


pzstm
titán

150ezer függetlenül...80-90-ért ha elhozhatom T-től akkor 1 vevő már biztos lesz :K :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#404) rankesz válasza pzstm (#403) üzenetére


rankesz
veterán

142 függetlenül AS linkje szerint

(#405) pzstm válasza rankesz (#404) üzenetére


pzstm
titán

és ahogy olvasgatom április 29 és május 2 között kiderül, hogy elindul-e :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#406) pzstm válasza pzstm (#405) üzenetére


pzstm
titán

mondjuk arra továbbra is kíváncis lennék, hogy hol lesz Tegra2-es hol pedig a Samsung saját chipjével szerelve a "kicsike"

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#407) Bog válasza Misály (#398) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Abszolút jogos, legközelebb figyelünk rá.
Tudod, az van, hogy a mintegy 300.000 fórumozó között te vagy szinte az egyetlen, aki pampog. Nem egyszer, hanem rendszeresen. Úgy gondolom, hogy ha ebből az következik, hogy szerinted nem megfelelő stílusban kapsz választ, akkor azon olyan nagyon nincs mit csodálkozni. Mellesleg fogalmam sincs, hogy mi volt a bajod a válaszommal. Továbbá felhívnám a szíves figyelmedet arra is, hogy én is tudok vádaskodni minden különösebb erőfeszítés nélkül, csak éppen elég unfair, udvariatlan és modortalan dolog ezt bármiféle konkrétum nélkül megtenni. Az mondjuk nem rád tartozik, de talán segít, ha tudod, hogy amióta ezt az oldalt csinálom (nyolc éve), azóta kényesen és kínosan ügyelek arra, hogy a cikkek, tesztek érinthetetlenek legyenek. Ha valaki az ellenkezőjét tolja az arcomba minden alap nélkül, az igenis felb... felidegesít. Ráadásul kevésbé tartom megalapozottnak egy olyan embertől a stílusra való kioktatást, akinek a fórumos kórtörténete hemzseg a személyeskedések miatti figyelmeztetésektől és tiltásoktól.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#408) spckris


spckris
tag

én tegnap elsők közt megvettem 77ezerért a telenornál (9990ftos havidíjjal, 4hónapig egy forintot sem kell fizetnem), első benyomások : tényleg gyors, viszont van egykét lag...
galaxy s után nagyonjó, ott szarakodni kellett a főzött romokkal, lagfixekkel,kernelekkel,
ittmeg gyárilag minden olyan mint egy felturbózott galaxy s-nél.
csak ajánlani tudom, a galaxy s 2 túl vékony,azért nem vártam meg azt.
( fixedgear voltam )

(#409) Rotate válasza spckris (#408) üzenetére


Rotate
veterán

és ennél már csak jobb lesz :) reméljük :) gratulálok hozzá :) irigyellek is, nem is kicsit :D

(#410) Rotate


Rotate
veterán

bocsi a dupláért, de találtam egy érdekes dolgot, elvileg megvan, hogy mi okozza a laggolást, és megoldás is van rá...

probléma: [link]
megoldás: [link]

nem igazán érek rá az egészet lefordítani... meg nem is különösebben értek hozzá, de a lényeg az, hogy az LG bennhagyott egy kódrészletet, ami azt ellenőrzi, hogy engineering build van-e a telón, ha az van, akkor vmit beállit és minden rendben, viszont a normális telókon ez vmi gondot okoz, és ez által lassulást...

ez a Paul muki meg is oldotta a dolgot elvileg, és ott van a másik linken, viszont azt írja, hogy a saját romjaiban is implementálja...

azért nem jó előjel, ha az LG ilyen ordas hibákat csinál :S még jó, hogy van xda :)

(#411) petymeg


petymeg
addikt

tetszik de az 512-ram vsz elég vérszegény, meg jöhetett volna gingerrel is...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#412) zack válasza Misály (#398) üzenetére


zack
nagyúr

A vicc az, hogy nem látod a fától az erdőt. :U Nem Bog-ot kell oltani, hanem mint azt már írtam, kicsit jobban odafigyelni a saját stílusodra. Velem még pü-bem sem tudtál normális stílusban beszélni, pedig nem veszekedtünk, de olyan volt a hangnem, hogy inkább lezártam a beszélgetést.
Az is tudom, hogy aki az N8 topikba betéved, azok is mind egytől egyig modortalan arogáns f@szok, és ok nélkül kötnek beléd, holott te türelmes és béketűrő vagy, aki mindenkinek segít, és ha flame van, te vagy az első aki csitít. :U
Őstag vagy, őstaghoz nem méltó stílussal. Remélem nem éli meg a PH-s regisztrációd az addiktságot.

A témához kapcsolódóan pedig ismét naív vagy. Teljesen felesleges feszegetni ezeket a dolgokat. Nem a videót megnézve fogom eldönteni kell e az Optimus 2x vagy nem. A cikk igenis jó lett, de mint minden, ez is szubjektív. A szerkesztőre ill. a benyomásaira van bízva a cikk szubjektivitása ill. a telefon megítélése. Ez mindenhol így van.
Biztos van, hogy 1-1 telefon, ami érzelmileg közelebb áll a szerkesztőhöz, és ezért kissé elfogult, de ő is csak egy ember.
Nekem nem fog kelleni 2x, és nem azért mert személyes gondom van vele, hanem mert ki tudom hámozni a nekem nem tetsző dolgokat.
Ettől még a vádaskodásodat alaptalannak és sértőnek érzem a cikk szerőjével szemben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#413) Atigyerek89 válasza spckris (#408) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

végre egy használható vélemény a nyavajgások és a hibák emlegetésének tömkelegébe. hasznosabb lenne szerintem az ilyesmi, mint Pl: az arena megkérdőjelezése,vagy az sgs2 kitárgyalása.
Amúgy ma bementem telenorhoz, és a kezembe vettem. Nagyon pöpec és tényleg jól össze van rakva, főleg így érezte, hogy a másik kezemben az Incredibel volt(az már nekem túl nagy, bár egy pillanatra elbizonytalanodtam). Elég széles a választék a telenornál, és már akár egy sima 1295 forintos előfizuval is hozzá lehet juttni.(ez fontos mert második előfizetésnek nem szivesen fizetnék 15e-t) remélem olvashatok még az elkövetkező 2 hétben "spckris" hozzászólásaihoz hasonlót vagy esetleg tőle még egyéb tapasztalatokat.

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#414) janes74 válasza Bog (#407) üzenetére


janes74
senior tag

+1 :R Az a kár,hogy süket füleket döngetsz(Nagy Ferót idézve)

spckris
(újonc):Irigy vagyok :O /P]

[ Szerkesztve ]

(#415) jooker82 válasza janes74 (#414) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megvehetted volna te is...de a DHD-t vetted,v nem??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#416) spckris válasza Atigyerek89 (#413) üzenetére


spckris
tag

"fixedgear" vagyok csak valamiért nem enged belépni/új jelszót kérni stb.
most egyelőre megfigyelem a dolgokat, eddíg csak pozitív a véleményem,
az akksi is reggel 8kor vettem le a töltőről, és még mindíg bírja, a galaxy s nél sokkal jobban!!
remélem erre is minél előbb lesznek főzött romok stb, ja meg hivatalos gingerbread

(#417) jooker82 válasza spckris (#416) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is Gratulálok hozzá...főként,h te vagy az első tulaj.. :K
Csak egy szinbe lehetett kapni??
És full hd-t próbáltál már rajta??
És hanyas verziót ir ki??v10a??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#418) spckris válasza jooker82 (#417) üzenetére


spckris
tag

csak "sötét barna" van
próbáltam igen, gyönyörű a képe, főleg lcd tvre kötve, ja igen : adnak hozzá hdmi kábelt gyárilag!!!
v10b
énis örülök neki nagyon :)
csak annak nem h nemtudok belépni a saját felhasználómmal :O

(#419) ERPY válasza spckris (#418) üzenetére


ERPY
őstag

Sztem kezd egy hardresettel, és utánna próbálkozz belépni.
Grat a készülékhez, irigyed vagyok.

(#420) jooker82 válasza spckris (#418) üzenetére


jooker82
nagyúr

Telefonon én sem tudok belépni ide..hogy mért..foggalmam sincs..
A kábel milyen hosszú?? majd játékkal is próbáld ki... :K
A füles hogy szól??
Air sync van benne??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#421) spckris válasza jooker82 (#420) üzenetére


spckris
tag

1,5méteres kb a kábel, szóval a játékot nemtudtam kipróbálni,
a gyári füles nagyonjól szól!!
dlna meg smart sync van benne, nemtudom mit értesz ari sync alatt
jövőhéten érkezik a szilikon tokom is hozzá :)
én meg pont az hogy telefonon beírtam aláírásnak hogy Lg optimus 2x , elmentettem aztán azóta bese enged, az email címemet nemis ismeri (mikor jelszó pótlást kérek)nagyon tré...

[ Szerkesztve ]

(#422) jooker82 válasza spckris (#421) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az egy LG által kifejlesztett program...mellyel vezeték nélkül tudsz fáljokat küldeni a gépről a telre és vissza....
Szilikont nem vennék...tele megy porral,meg nehéz tisztitani...
Ha mozgó háttér van benne..érzel vmi belassulást valahol??
Attól függetlenül kitudod próbálni....Azt hittem rövidebb... :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#423) Rotate válasza jooker82 (#422) üzenetére


Rotate
veterán

az nem csak a Optimus Blacktől lesz?

a színhez meg annyit, hogy szerintem a sötétbarna amúgy is elegánsabb, bár ennek ellenére itt Szlovákiában a fekete fogy, legtöbb helyen el is fogyott hamar az első eresztés, pedig volt nekik jó pár... remélem nekem jut még barna :)

[ Szerkesztve ]

(#424) jooker82 válasza Rotate (#423) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a Miniben debütált..utána a Chicben is benne volt...
Szerintem hasznos...
Venni kell a telefont akinek kell,mert lehet lesznek belőle készlethiányok is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#425) Rotate válasza jooker82 (#424) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk nálunk elég sok helyen kapni egyelőre, és ahol elfogyott ott is 5-10 napos szállítással ígérik... én is csak addig halogatom ameddig muszáj, sajna csak jövő hétre lesz meg a kezdőtőke :)

K800i-m volt eddig, de tönkrement, azóta kölcsönben van felváltva egy W995 és egy Nokia 5800, szóval biztos nagy ugrás lesz :) már nagyon várom :)

(#426) zack válasza spckris (#421) üzenetére


zack
nagyúr

"ari sync" = aranyos szinkronizálás. :DDD

Ezt nem hagyhattam ki. ;]

Grat a telóhoz egyébként. :K :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#427) Zlika


Zlika
aktív tag

Ecsém.Én meg már egy hete hajtom ezt a telát és nem Magyar honban hanem Londonban.Sehol nincs függetlenül ebay-t meg talán ilyen értékes dolog esetében mellőzöm mert nem szeretném ha egy dummy-t kapnék. :D Lényeg a lényeg a legjobb ajánlatot a Tottanham Court Road-on kaptam valamelyik kis indiai üzletben:
Két csóka állt a pult mögött,én udvariasan érdeklődtem hogy van-e 2x-ük függettlenül.Rávágta az egyik hogy nincs,mire én kisegítettem hiszen láttam mögötte a polcon a dobozkát.
"Jaaaa akkor van..."
Kérdeztem ugyan (ezek után) mennyibe fáj?A szerencsétlen forgatta pörgette a dobozt de nyilván nem volt beárazva,elmondása szerint aznap érkezett.Ok ezt elhiszem de MENNYI?Erre két másodpercig 120%-ra terhelte agyának mind a másfél magját és rávágta hogy 599 font. :D
Na ezt meg honnan szedte?Meg is kérdeztem tőle gyorsan, és közöltem hogy 450-ért a legrosszabb esetben megkapom bárhol de e-bay-en 420 körül is láttam.Erre szólt a "társprocesszorának" aki hevesen gépelni kezdett a billentyűzeten,majd finoman oldalba böködte társát persze ügyelve rá hogy ne lássam. haha Na gondoltam végre realizálódik az ár,ami meg is történt.A vége 480 font lett.Viszont látásra!!!Ennél csak az volt kb viccesebb mikor valami gagyi dvd írót akart egy másik indiai rám sózni 40 font-ért illetve monitorkábelt 15-ért.Szerintem ezek be vannak oltva elektronika ellen.Fogalmuk sincs mi mennyi de még arról sem sokszor hogy mit árulnak.
Elnézést ha untattam valakit de viccesnek tartom hogy a big city közepén ilyenek vannak és hányan megfogják venni azt a telefont náluk 599-ért?Sokan mert itt az átlag vásárlók sajna még az eladóknál is hülyébbek.Sebaj ha minden igaz holnap eljő az igazság pillanata és phones 4 u-ban megkapom 410 font-ért.Azt hiszem az kb reális.Amint meg lesz én is osztom meg a tapasztalataimat,észrevételeimet.Némileg rövidebb formában... :D

(#428) joey04 válasza Zlika (#427) üzenetére


joey04
titán

nyugodtan jöhet hosszabban is és ilyen stílusban :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#429) zack válasza Zlika (#427) üzenetére


zack
nagyúr

Hehehe. Jó sztori volt tényleg. :K
Látszik azért hogy ott más értéke van a pénznek mint nálunk. Itt sokszor még a boltban kibontom a telót 100k+ környékén, és kipróbálom kifizetés előtt, mert ha gond van vele, vagy hiányos a doboz, egyszerűbb ha át se veszem, mint érvényesíteni a garit normálisan és gyorsan, és bizonygatni, hogy nem volt benne minden.
Kevés országban lehetnek dörzsöltebbek az eladók és a vevők Magyarországnál. Ha egy kicsit is nem figyel az ember egyből át van verve és meg van rövidítve.
Sajnos ilyen országban élünk, és ehhez kell alkalmazkodnunk. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#430) jooker82 válasza Zlika (#427) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azt hittem azért Angliában olcsóbb,mint itthon...vagy csak szólgáltatónál :F
És tényleg ilyen stilusban...:D
"ezek be vannak oltva elektronika ellen"
Ezen kész voltam...
Zack: De mi legalább gondolkodunk mikor veszünk...legalábbis rákényszerültünk....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#431) zack válasza jooker82 (#430) üzenetére


zack
nagyúr

Alapvetően a jóhiszeműség ellen be vagyunk oltva. Ezért van, hogy egy magyar elmegy külföldre, szinte egy idegen bolygón érzi magát (Ausztrália, Új Zéland, Angliát is ide lehet sorolni), és ha teheti, ott is marad, és nagy ívben elkerüli Magyarországot és a magyarok rossz megítélését. Rövidesen csoda lesz ha találkozom majd született magyarokkal Magyarországon. Mert külföldiekből már így is annyi van, hogy lassan ha anyanyelvemen szólalok meg angol helyett, akkor az már blama lesz. Azok a magyarok meg akiknek lehetőségük van, mind kitelepülnek amíg van esélyük egy új és élhetőbb életre. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#432) Zlika


Zlika
aktív tag

"Azt hittem azért Angliában olcsóbb,mint itthon..." Én is... ...amíg ki nem jöttem. :D
Persze lehet jó üzleteket csinálni itt is,főleg az említett Tottanham Court Road-on ami tele van kisebb-nagyobb elektronikai üzletekkel.Azt hiszem a napokban írt valamelyik site róla.Talán itcafe vagy pont a mobilarena.Nem emlékszem.Mindegy a lényeg hogy az én tapasztalatom szerint ami brand new és te "rendes" üzletben tervezed megvenni az olyasmi áron van mint otthon.
Az persze benne van hogy marha nagy lehet az árverseny egy olyan helyen ahol szó szerint egymást érik az üzletek.Mikor a hűtésemet vettem(Arctic Cooling Freezer13), először 35 font volt (azon legalább volt árcetli) és esküszöm csak kicsit le kellett biggyesztenem a számat,már is 25 lett belőle.Nem kellett alkudozni.A boltos auto-alku módra kapcsolt az én javamra csak vigyem a cuccot.Akkor pl. ocz stealth 2 500W - 50font,Antec three hundred szintén annyi.Nem tudom ezek otthon most milyen árban vannak.Valaki?(lusta vagyok guglizni is bocs...)
Nah de már nagyon offosodok.Meg amúgy is egy nap csak egyszer tudok max brillírozni. :D

(#433) Zlika válasza zack (#431) üzenetére


Zlika
aktív tag

Teljesen igazad van sajnos.Bár itt sem fenékig tejfel ám.Jönnek a megszorítások meg minden.Két hete sz***á verték a belvárost a tüntetők meg ilyenek.Bár ezeknek a fránya angoloknak semmi sem jó.Az ilyeneket küldeném 40 fokba kapálni 250ft/óra bérért azt befogná gyorsan és pucolna vissza Albionba... :D

(#434) KonzolKartel

Ha esetleg egy optimus 2x tulaj iphone 3GS+kp-ra szeretne cserélni, nyugodtan szóljon:).
Jó lenne, ha már a héten elvinnék a telefonom, es megvetetném az optimust:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#435) Bounasieaux


Bounasieaux
csendes tag

Hogy őszinte legyek én sem érzem teljesen korrektnek a cikket. Adott egy telefon ami kívülről nem tudom eldönteni, hogy az iPhone 3G-re vagy a 4-re hasonlít-e jobban de mindenképp almás termékek jutnak eszembe róla, belül meg egy Sense+Touchwiz+iOS koppintásnak tűnik az egész.

A koreaik szerint ez az első 2magos az amerikaiak szerint nem, ezért még ha tényleg nem is a Motorola Atrix az első akkor is illett volna nem hogy egyszer de lépten-nyomon megemlíteni a cikkben. Annak pl kétszer ennyi memóriája és jelentősen nagyobb kapacitású akkumulátora van. A memóriát azért mondom mert szerintem ha már kétszer akkora a számítási kapacitás akkor ne ugyan annyi sőt kevesebb RAM kerüljön bele mint az egy évvel ezelőtti telefonokba (Desireben ugye pl 576MB van). Persze nem értek hozzá de a HTC meg a Motorola gondolom igen... Az se volt szerintem szép dolog, hogy miután leírtátok, hogy a HTC meg a Samsung is bejelentette a magáét még csak úgy mellékesen sem került oda, hogy az Atrix már vagy egy hónapja kapható... Gondolom az se véletlen, hogy a best of CES elismerést nem a 2x hanem a Motorola csúcskészülke kapta.

Nagyon hosszú lett ez a hozzászólás de a cikknek azon részét miszerint élénk színű felvételek készülnek egyenesen pofátlanságnak tartom, pont ilyen fakó színeket csinál a Desire is, pedig annak talán az itteni cikk szerint is az egyetlen gyenge pontja a kamera volt (szerintem is rossz az optikája amúgy) még gyorsan megemlíteném, hogy sokat nyúzott telefonomon még mindig nem laggol a főképernyőn való zoomolgatás tehát ez egy új kétmagos jószágtól több mint gáz.

SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

(#436) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

telenornál nem is drága, ahhoz képest, milyen okos :O

(#437) spckris


spckris
tag

Na jelentem,kibírta a napot lemerülés nélkül :)
Reggel 8tól 22:10ig, egésznap nyomkodtam játék/zene/net/telefonálás
már megérte lecserélni a Galaxy S-t :)

(#438) Skynet258


Skynet258
veterán

Csatlakozom én is a klubhoz, egy Galaxy S után most ez lett. :D

https://geekpulse.hu

(#439) tariattila válasza Skynet258 (#438) üzenetére


tariattila
veterán

ezt láttad már? v1.2 Doc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#440) nggabi válasza tariattila (#439) üzenetére


nggabi
nagyúr

:DD

"szenyor dzsíííí"

(#441) Skynet258 válasza tariattila (#439) üzenetére


Skynet258
veterán

Kövesd te is a nagyokat inkább! :DDD

https://geekpulse.hu

(#442) tariattila válasza Skynet258 (#441) üzenetére


tariattila
veterán

androbi útjai kifürkészhetetlenek... ;] azért teszteld csak le szépen!

[ Szerkesztve ]

(#443) Rotate válasza spckris (#437) üzenetére


Rotate
veterán

ez egy abszolút vállalható eredmény, főképp hogy használtad is, szerintem itt le is lehet zárni az akku pánik témát...

(#444) The Baja97


The Baja97
csendes tag

És azt tudja valaki hogy lesz-e a vodafon-nál??

(#445) jooker82 válasza The Baja97 (#444) üzenetére


jooker82
nagyúr

Számomra is ez a legfontosabb kérdés...
Szerintem minden tekintetben hónapokkal előbb láttuk meg a 2x-et mint az atrixot..
Ugyh elég hülyeség lenne az utóbbit elsőként emliteni...
Dél koreában már február óta kapható...a 2x

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#446) jooker82 válasza Skynet258 (#438) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gratula a telhez..
Irj róla pár dolgot légyszives... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#447) Bog válasza Bounasieaux (#435) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Atrix jön hozzánk tesztre. Amíg nem láttuk, nem mondhatjuk, hogy jobb, gyorsabb, szebb, akármi. Ha viszont itt lesz és jobb, gyorsabb, szebb, akármi, akkor az meg lesz írva.

Csak az a baj, hogy mivel a hazai Motorola csődbe ment, ezért kevés esély van rá, hogy az Atrixodat majd tudod vinni szervizbe, meg majd tudod frissíteni, meg majd lesz szolgáltatónál. Ez persze nem az Atrix hibája, de a magyar júzer inkább vegyen LG-t szerintem, mert ott van support.

Az ilyen-olyan awardokról legyen elég annyi, hogy az MWC-n a legjobb gyártó elismerést a HTC kapta...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#448) zool1


zool1
őstag

Üdv!

Először is jó volt a teszt. Én is gondolkozom egy ilyen telefonon. Akinek van már ilyen készüléke le tesztelné az optikát, és a képeket megosztaná velünk. N8 vs 2x-en gondolkozom, SGS után. Köszönöm.

(#449) pzstm válasza Bog (#447) üzenetére


pzstm
titán

SGS2 is fog nálatok járni remélem :B :K

Jelenleg arra hajazok, bár ha nagyjából egyidőben a HTC Pyramid (Sensation) is elérhető lesz (szolgáltatónál) nagyobb kijelzővel, akkor lehet hogy újra mérlegelnem kell :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#450) keIdor válasza Bog (#447) üzenetére


keIdor
titán

Nem csoda, minden keszulekuk 2.1 es gondolom mar marad is. Szanalmas a Motorola support.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.