Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) ßrainiac válasza Ganzer (#6143) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az semmi, azert van csak 26, mert meg uj a telo :DDD

99 folott nem mutat mar szamot, csak egy ilyet ": )"

(#6152) Ganzer válasza ßrainiac (#6151) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Az igen :D

(#6153) gretzky77


gretzky77
veterán

[link]

Nem tudom várom e,hogy megjöjjön!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6154) Ganzer válasza gretzky77 (#6153) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Ha kijön, várok még egy hónapot, megnézem a visszajelzéseket. Ha vállalható lesz akkor felrakom.

(#6155) eami válasza Ganzer (#6154) üzenetére


eami
addikt

kanadai LG március 2-6-ra mondta.

(#6156) Indiant válasza gretzky77 (#6153) üzenetére


Indiant
addikt

Ez off telefon, nem igazán érinti a G6-ot.

(#6157) gretzky77 válasza Indiant (#6156) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezt csak arra írtam,hogy sokan nagyon várják a G6-ra,meg szidják az LG-t,hogy késik csúszik satöbbi viszont eddig akik kiadták a telefonjaikra,ott volt ,van baj! Inkább jöjjön később de ne legyen komoly baj vele!

Vagy az a baj,hogy nem tettem offba?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6158) Indiant válasza gretzky77 (#6157) üzenetére


Indiant
addikt

Hagyjuk. Nagyon jól ki van találva a jelenlegi mobil piac. A vevő fizet és kap egy korlátozott készüléket, amivel nem rendelkezhet saját belátása szerint. Azután elengedik a kezét, mert újabb android verziót nem kap rá és ha kap is, az butább lesz mint az elődje.

(#6159) Laca0 válasza Indiant (#6158) üzenetére


Laca0
addikt

Így működik a fogyasztói társadalom.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#6160) babosmiki válasza gretzky77 (#6157) üzenetére


babosmiki
addikt

Megoldottam.. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#6161) Indiant válasza Laca0 (#6159) üzenetére


Indiant
addikt

Ez egy .... (piszkosul) rossz válasz. Mert ez által nem is fog változni.

(#6162) Gabbbb válasza Indiant (#6161) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Szerintem tök mind1, hogy mi mit gondolunk, vagy csinálunk itt Magyarországon, mikor a fő piacokon, Koreában és Amerikában sokan évente 2x vesznek telefont, vagy gyakrabban és odáig nem jutnak el, hogy Candy crush saga UI beégjen az amoled kijelzőkbe :D

Meg ott van az is, hogy tartósabb telefonok piacát Apple is valamennyire lefedte.

[ Szerkesztve ]

(#6163) st3v3np3t3r válasza gretzky77 (#6157) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

egy ismerősőm nagyon panaszkodik a samsungra, s8at hozott ki a telenortól, minden féle baja van a telónak. hol az appok nem futnak, hol nem megy a gyorstöltés... esre kiadja a samu a bugokkal teli 8.0.0át, mindenki rákattan,az is akinek nem is samsungja van, majd 2nap után eltűnnek a 8.0.0ás képfájlok,meg jön egy cikk hogy visszavonták mert újabb verziót akarnak kiadni... nos, az köztudott hogy a mobilgyártók fényévekre le vannak maradva a kiadott google android verziókhoz képest... már hónap óta kint van a javított 8.1.0ás oreó, erre minden gyártó a 8.0.0ás hibás kiadással kínlódik... az lg nem a samsungot követi... majd ha kiadják az oreót úgy is tudni fogja mindenki... a samsung meg kínlódjon csak... nekem v20on még a legelső 7.0.0 kiadást adja ki az lg, még sem sírok hogy miért nincs 7.1.2... az már jobban bajom hogy a beígért biztonsági javítást b***a kiadni időben

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6164) gretzky77 válasza st3v3np3t3r (#6163) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát abban bízom én is,hogy az LG azért is tologatja a frissítést,mert nem a 8.0 lesz már kiadva! Mondjuk a biztonsági frissítéseket azért kitolhatnák! Ismerősöm Nokia 6-ot használ,komolyan mondom ott példaértékű a frissítés! Egy hónapja vette de még novemberi biztonsági volt benne,ahogy bekapcsolta egyesével dobálta fel a havi frissítéseket egész februárig, most meg az Oreot!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6165) Indiant válasza gretzky77 (#6164) üzenetére


Indiant
addikt

Én novemberben vettem a G6+(-t) és még egy darab frissítés sem jött rá s mai napig.
A "biztonsági" frissítésekben nem hiszek, de szerintem az Oreo sem fog rá jönni.

(#6166) st3v3np3t3r válasza gretzky77 (#6164) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

tudom...olvasom a híreket...most állítólag nagy vezérkar csere volt az lg-nél, nagyszabású átalakítást terveznek...mondjuk a nagy tervekről hallgatnak...annyit tudni már, hogy lehet kukázzák a G7 projektet, a frissítési élettartartom kibővit,az viszont kérdéses, hogy mely modelleket fogja érinteni a bővített frissítési ciklus... amúgy teljesen igazuk van...felesleges minden évben sok milliókat új telefonba beleölni, hisz azért egy G5 vagy a G6 bőven kiszolgál 2évnél hosszabb ideig is, mert hardveresen nem gyenge annyira... ha igaz amit híresztelnek, akkor ezzel sok pénzt és időt takarítanak meg. Másrészről meg nem értem, hogy amerikában havonta,2havonta adják ki a frissítést, erre fele meg hónapokat késik...azzal se lenne semmi baj ha csak 2havonta adnának ki frissítést... de az hogy szeptemberi javítócsomag van az én telómon, legkésőbb február elejére ígérte az LG Product Security Team a következő javítást és már február hónap közepe van, igen csak lassan kiveri nálam a biztosítékot... így törekszik az lg az ügyfelek biztonságára... érdekes törekvés...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6167) Laca0 válasza st3v3np3t3r (#6166) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem a G2-esem, a G4-esem is még napi használatban van a családban, továbbá 2db G4S is.
Átlagos felhasználással sok-sok évig működőképesek az LG telefonok a családom és ismerőseim tapasztalatai alapján. Szervizben csak a G2 járt.
Úgyhogy én még mindig kitartok amellett, hogy ezek nagyon jó telefonok.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#6168) gretzky77 válasza Indiant (#6165) üzenetére


gretzky77
veterán

Sajnos ebből a szempontból rosszul választottál a G6 plus egy réteg telefon lett EU-ban talán nem is kapni hivatalosan!?

St3v3n: kíváncsi leszek én is mi lesz ,ha tovább támogatják a frissebb telefonokat és valóban nem fognak évente újat kiadni csak azért,hogy újabb proci legyen benne áldásom rá! Sok LG készüléket használtam,soha nem volt gondom egyikkel sem ,lehet ez az én szerencsém, de én kedvelem a márkát! Nagy cserélgető voltam vagyok, de kezdem úgy érezni,hogy nagyon nem éri meg csak azért cserélgetni,mert újabb frissebb (a pénztárcám is örül neki)! Megelégedéssel használom a G6-ot amíg kiszolgál,más márkákat is használtam de LG esetén valahogy mindig azt éreztem,hogy megbízható és a szoftveres oldala is korrekt nem bugos,jól használható még nem csúcs hardveren is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6169) Indiant válasza gretzky77 (#6168) üzenetére


Indiant
addikt

Nem én tehetek róla, h. az európaiaknak a kiherélt verziót árulják kizárólag. Egy kis csalival.
Mikor kifizettem a telefon árát, nem tájékoztattak róla ,h. ehhez a telefonhoz nincs support.

(#6170) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Régóta szemezek a telefonnal. De nem találok egy normális üzletet. A Vip-Phone volt már valakinek dolga? Két féleképpen forgalmazzák a G6 gyártói garanciával 184.990 és forgalamazói garanciával 121.990. A Prémium mobilnál volt még kaphattó 115.700 de ott már nincs és nagyon nem is bíztattak. Firstphone, Extrém digital, Speedshop nem forgalmazzák...A végén muszáj leszek behódolni a Samsungnak, mert az mindenhol kapható. Nem értem az egészet....

[ Szerkesztve ]

(#6171) Gabbbb válasza motofi (#6170) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Miért nem rendeled meg interneten?

(#6172) Terenszhill válasza motofi (#6170) üzenetére


Terenszhill
csendes tag

Turbado.hu? [link]
Én tőlük rendeltem, platinum színben, 2 év gyári garanciával. Most 130 ezer.

(#6173) st3v3np3t3r válasza gretzky77 (#6168) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem sok LG telóm nem volt, Optimus 4X HD, G3, meg most a V20... a O4XHD-val az volt bajom hogy hamar megette az akkut ha játszottam, a G3nál nem tudtam megszokni a QHD tűéles kijelzőt... Note4 után már nem volt nehéz megszokni, a V20at egyenesen imádom... amire használom bőven gond nélkül elég, az akku ideje is kielégítő...csak a szoftverfrissítés lehetne kicsit sűrűbb...nagyon kényelmes a másodlagos kijelző, HiFi módban meg kimondott élvezetes zenét hallgatni. Bár a V20at nem árulták az EUban, így szürkeimportos verziót tudtam venni... ennyi pénzért tudás/ár arányban "best buy" volt :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6174) motofi válasza Terenszhill (#6172) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönöm! :) Nekem is a platinum szín a bejövő! Jónak látszik és gyári garancia.

[ Szerkesztve ]

(#6175) eami válasza motofi (#6170) üzenetére


eami
addikt

esetleg szolgáltatónál? elég jó árban mérik.

(#6176) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Enyém is Turbado-s és jobbik halszem obi van benne, teljesen 100%-os új készülék volt, bontatlan, talán olasz, vagy spanyol. Garanciában náluk lehet azért sokkal jobban meg lehet bízni, mint egy magyar sufniGSM-nél.

(#6177) Balzak83 válasza gretzky77 (#6168) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ezt jól leírtad, én is hasonlóan látom a dolgokat. Amióta megvan a telefon, azóta gyakorlatilag rendben van az akkufogyasztás, nincsenek hirtelen merülések, végre jó a memóriakezelés, és bőségesen elég a telefon ereje a mindennapi használatban. A kamera probléma megoldva gcammal, nem örülök, de ez van, meg lehet szokni, cserébe sokat javult a fotók minősége, a végeredmény ennyi kompromisszumot megért. Egy infra nem mondom, elfért volna a tetején, az egy kicsit hiányzik mostanában.

(#6178) DeBe


DeBe
tag

Sziasztok!
G6-ra nincs valami portolt kamera, amivel a v30 cinevideo effektek elérhetővé vállnak?
Tök jó hogy kaptunk videófiltereket egy régebbi frissítéssel, de mind haszontalan igazából...

(#6179) Axess válasza DeBe (#6178) üzenetére


Axess
tag

Van már portolt V30 kamera app, de a cine mode effektek nem lesznek elérhetőek, mert különbözik a kamera szenzor.

(#6180) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Akit esetleg érdekel G6-os RAW és nem jár a fotós topikba itt talál pár sajátot. Szerintem érdemes lehet foglalkozni a dologgal mert még a Gcam kisebb hibáit is ki lehet vele küszöbölni.

(#6181) motofi válasza tomboy0013 (#6180) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönjük! Nagyon gondolkodom a G6 vásárlásán. Jelenleg Galaxy S6 használok 1,5 éve. Vissza szeretnék váltani az LG-re, korábban volt G3 az kamerában jó volt. Viszont nagyon ellentmondásos vélemények vannak itt a fórumon a G6 kamerájáról, főleg korábbi G3 és G4 használók rendre lehúzzák és ez visszatart a vásárlástól. A mostani S6 jó képeket csinál, annál már nem szeretném alább adni. S7 edge meg S8-ban meg nem gondolkodom, mert bár kamerában biztos jók, de az az edge ill. szappantartó formavilág nem tetszik. Ezért inkább G6-t szeretnék. Tudná feltenni olyan képeket ahol mondjuk távoli táblák szöveges írásait, vagy egyéb szövegesdokumentumokat fényképezel?

(#6182) diane


diane
tag

Sziasztok! Állítólag valahogy elő lehet szedni és visszaállítani a törölt képeket. Kitöröltem egy képet, ami fontos lenne, de nem tudom hol keressem.

(#6183) aTe014 válasza diane (#6182) üzenetére


aTe014
aktív tag

Galéria > bal felső sarok 3 vonal > Kuka ?

i14Pro

(#6184) tomboy0013 válasza motofi (#6181) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem a legegyszerűbb dolog ha saját magad nyálazol végig sok fotót és eldöntöd magad hogy tetszik-e amit látsz vagy sem. Más véleménye már ott bukta hogy közel sem biztos hogy azonosak az igényeitek a képek esetében. Pl. ha te inkább a zajos de részletgazdag képeket kedveled akkor totál felesleges olyan ember véleményére adni aki inkább az olajfestmeny jellegű képeket látja szépnek. Kb olyan mint az OLED/LCD vita szépség szempontjából.
Én annyiban tudok neked segíteni, hogy linkelem a kephost-on lévő fotóimat amik némi alapot szolgáltathatnak.
[link]
Azok a képek amelyek nevének "IMG" a kezdete a portolt Google Camera app-pal készültek, amelyek neve csak számból áll az a gyári app. A képek zöme nem a legújabb szoftverekkel készült.
A "Szerkesztett" mappa tartalmaz módosított képeket illetve a RAW képek azok amik ki lettek dolgozva, a többi érintetlen.

[ Szerkesztve ]

(#6185) motofi válasza tomboy0013 (#6184) üzenetére


motofi
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm! Ez biztos segiteni fog a döntésben. Egyébként én inkább a zajos de részletgazdag képeket preferálom. A munkám során gyakran előfordul, hogy képeket kérnek tőlem. Különböző gépek berendezések adattábláit, néha rossz fényviszonyok között szakadó esőben. Ezért is ragaszkodnék egy jó kamerával rendelkező, vizálló, viszonylag strabírótelefon mellett. Ez lenne a G6.

(#6186) tomboy0013 válasza motofi (#6185) üzenetére


tomboy0013
veterán

Érdemes a fotós topikban is kérni fénykép kollekciókat mert vannak ott olyan emberek akiknek elég sok telefonnal van tapasztalatuk. Gondolok itt pl Aryon kollégára.

(#6187) Balzak83 válasza tomboy0013 (#6186) üzenetére


Balzak83
senior tag

@motofi: Igen, szerintem segíteni fog, ha szépen megkéred!

(#6188) Gabbbb válasza motofi (#6185) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ezt a felhasználást Google Camera röhögve megoldja, dokumentum szkennelésre, címkékre etc verhetetlen.

(#6189) st3v3np3t3r válasza aTe014 (#6183) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

de a kuka is 7nap után automatikusan ürül

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6190) aTe014 válasza st3v3np3t3r (#6189) üzenetére


aTe014
aktív tag

Reméljük, nem február 10-e előtt törölte ki , de csak most írt... :))

i14Pro

(#6191) diane válasza aTe014 (#6183) üzenetére


diane
tag

A kukában nincs, pedig tegnap töröltem ki. Meg is néztem rögtön. de nincs ott.
Lehetséges, hogy azért, mert másik galériát használok?
Amúgy mindegy is, már nem lesz meg.

Azért köszi!

(#6192) tomboy0013 válasza diane (#6191) üzenetére


tomboy0013
veterán

A galéria app-okhoz külön kuka tartozik, legalábbis a gyári app meg a Google fotók app-hoz biztosan. Amelyikben törlöd annak a kukájába kerül.
Ha a fényképező app-ban törlöd fényképezés után közvetlenül akkor viszont azonnal törlődik a kép, nem kerül kukába.

[ Szerkesztve ]

(#6193) diane válasza tomboy0013 (#6192) üzenetére


diane
tag

Quickpic galériát használok, onnan töröltem, valószínű ez a probléma forrása. :)

(#6194) Wechy77 válasza diane (#6193) üzenetére


Wechy77
csendes tag

Remélem a régebbi QuickPic verziót...

(#6195) DeBe válasza aTe014 (#6183) üzenetére


DeBe
tag

érdekes, nekem pl nincs ott kuka menüpont

(#6196) gretzky77 válasza DeBe (#6195) üzenetére


gretzky77
veterán

Így kell kinéznie a gyári galériának!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6197) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Kicsit OFF a téma, de G6-hoz kell:
Használ valaki PPTP VPN-t a telefonján? Lehet valahogy portot megadni benne?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#6198) gretzky77 válasza Laca0 (#6197) üzenetére


gretzky77
veterán

Én passzolom a kérdést!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6199) Laca0 válasza gretzky77 (#6198) üzenetére


Laca0
addikt

Nemrég váltottam magentáról vörösre és a vörösnél nem megy a pptp. Gondolom blokkolhatják a portot.
Más hálózatból, wifiről megy az elérés. Beállítottam a szerverhez egy alternatív portot, de nem tudom megetetni az androiddal :F

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#6200) Indiant


Indiant
addikt

Nos, hogy egy jó hírt is megosszak veletek, az Amazon nem küld többé reklámokat a telefonomra. :C
De sajnos ezen frissítés nem hozta magával a zárképernyő letilthatóságát. Ez a menüpont hiányzik.

Illetve még egy érdekesség. Sokan várjátok itt a biztonsági frissítéseket. Szerintem abszolút feleslegesen.
Megmondom, h. miért nincs értelme. Feldobtam egy tűzfal progit, ami az internetes eléréseket is listázza programok szerint is. ...és mikor ebben megláttam, h. a Simple (OTP) [amiben a pénzed tartod és fizetsz vele]
megpróbálja elérni az amazont és a facebookot ?!?!? ..nem hittem a szememnek. :Y Ennyit a biztonságról. (banki adatok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.