Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) jacis válasza shagrath19 (#4291) üzenetére


jacis
nagyúr

Hagyjátok már ezt a sok hülyeséget :)
Hihetetlen mit össze nem hisztiztek itt úgy hogy még a kezedben sem volt a teló nem hogy tartósan használtad.
Volt már G2-öd és G3-ad? Ha igen akkor tudnád hogy a G3-tól gyengébb mindenben. Ha nem volt akkor miről fröcsögsz itt?
Nekem volt mind a kettő tehát ne írkálj már hülyeségeket.
Van egy ember akinek fel van válva a kijelző és zavarja van egy másik akinek fel sem tűnt eddig és most sem zavarja.. vagyunk itt több tizen, százan tulajok és nincs kijelző probléma. Akkor most miről is beszélünk?

Imádom azokat a személyeket akik pont ilyen telót akartak venni és pont a sok hiba miatt nem veszik de amúgy 3 éve egy samu ace van a kezében.
Hagyjatok már a hülyeséggel.

Ha nem tetszik a G3 állj tovább és vegyél Ace 2-öt mert az is biztos nagyon profin össze van rakva. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4302) Grawens válasza Pistakiss (#4300) üzenetére


Grawens
senior tag

Teljes mértékben igazad van. Viszont a bizalmatlanság a fogyasztók részéről lehet több bevételkiesést jelent, ezért is hallgatnak ezekről a hibákról a nagy neves tesztelők/tesztoldalak. Nem lenne jó reklám a gyártóknak.

(#4303) nederlanden válasza tothl (#4286) üzenetére


nederlanden
senior tag

Cseréld meg a betűt/számot ami nem lesz más mint 5s az szinte tökéletes,bár sztem a g3 is nagyon jo telefon,

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4304) nederlanden válasza jacis (#4301) üzenetére


nederlanden
senior tag

Abszolút egyetértek.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4305) Pistakiss válasza shagrath19 (#4296) üzenetére


Pistakiss
őstag

Na, most mi tántorított el? A G3 csak 0,3"-el, azaz átlóban 7,5 mm-el nagyobb a G2-nél, ez nem olyan nagy különbség. Én 4,7"-es készülékről váltottam és nem érzem olyan nagynak a készüléket.
Pár hozzászólással előbb másról papoltál, a G2- nél is felsorolsz olyan hibákat, amik másokat eltántorítanának, de neked ez az elfogadhatóbb a G3 ellenében?!
Szerintem az esetedben a "Savanyú a szőlő" eset áll fenn, tetszene a G3, de nem tudnád használni a mérete miatt, vagy nem tudnád megvenni az ára miatt, a többi csak kamu szöveg.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4306) zack válasza jacis (#4274) üzenetére


zack
nagyúr

:N
Megtaláltam azt, amit kerestem. Nálam minden szempontból nyerő a 1520. 1 dolog hiányzik, még pedig az értesítő led, de tudok nélküle élni. E miatt nem fogok cserélni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4307) shagrath19 válasza Pistakiss (#4305) üzenetére


shagrath19
csendes tag

Válaszként írtam dodicsaba hozzászólására, miszerint az LG G Pro 2 nagy, nem a G3.

(#4308) ithomas válasza jacis (#4301) üzenetére


ithomas
őstag

Ennyi :R
Amúgy rendkívül kiváncsi vagyok, hogy mi teszi a G2-t jobbá?
A szarabb kijelző, a nem bővíthető memória, a nem cserlhető akksi...vagy mi?
Jahh..az ára...értem... :D

Meg azon is jót röhögök, hogy a topic első több száz hozzászólása arról szólt, hogy mekkora face palm 801-et tenni a QHD alá...az nem érdekes, hogy a legdúrvább játékok is vajsimán futnak..de akkor is kevés..."me aztat írták a prohardver tesztben.."
És jéé, az újabb sw-el eltüntek az akadozások...biztos azóta megerősödött a telóban a hardver. :O
Aztán jött a repedő borítás..igaz senki nem látott ilyet élőben...de nem baj...pár száz hozzászólásig emiatt is szídni lehetett..
Most a leváló kijelző, mert 1-2 ember belefutott ebbe.
NE VEGYETEK ILYEN TELEFONT! :D

Real eyes realize real lies!

(#4309) Lacy6 válasza nederlanden (#4303) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nyugi ott is van hiba. Nem is egy.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#4310) jacis válasza zack (#4306) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért én mernék veled fogadni egy tálca sörben.... ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4311) Kasya válasza dodicsaba (#4295) üzenetére


Kasya
nagyúr

Komolyan kerdem, mert nem ertem mi kesztet arra, hogy G3-rol 930-ra valts.

Nekem kozel 10 honapig volt 1020-am (tehat a megjelenestol). Meg mindig azt hasznalnek, ha az amoled beegese es a szerviz kontar munkaja nem tette volna ellenszenvesse a keszuleket. Ettol fuggetlenul imadom az 1020-at es mai napig azt hasznalnam, ha...de azert amennyi pozitivuma van a WP-nek/Nokianak, bizony annyi negativuma is. Ez az Android/LG-re is igaz. Bar, itt a negativum kevesbe megy a felhasznalas rovasara.

Tehat en nem erzem, hogy a G3 olyan rossz lenne, hogy menekulnek vissza 1020-ra. Ellenben az S3 mini, S4 es S4 minivel, ami utan igen, menekultem...

[ Szerkesztve ]

(#4312) xtremetuning válasza ithomas (#4308) üzenetére


xtremetuning
addikt

Agree..... :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#4313) nederlanden válasza Lacy6 (#4309) üzenetére


nederlanden
senior tag

Kozel 1 eve hasznalom nem a legkimeletesebben,rengeteg "uzemoraval" benne de meg semmi baja.de megegyszer mondom szerinte per-pill. a 2 legjobb okostelefon az 5s es a g3(szinte mindet probaltam)

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4314) shagrath19 válasza jacis (#4301) üzenetére


shagrath19
csendes tag

Vagy nem olvastad el rendesen amiket írtam,vagy nem fogtad fel.

Nem "fröcsögök/fröcsögtem" hanem elmondtam a véleményemet. Igyekeztem nem kötekedő és lefitymáló hangnemben írni, külön kiemeltem, hogy elnézést a G3 tulajoktól, mert nem leszólni akarom a választásukat, egyszerűen elfogadhatatlannak tartom, hogy egy ilyen telefonnak leválik a kijelzője. Azért vagyok itt, hogy el tudjam dönteni, melyiket vegyem meg (G2 v. G3) és ez az utóbbi dolog az, ami számomra nem fér bele.

Nem Galaxy Ace-em van, csak volt (ezt is írtam), annak amúgy nem vált le a kijelzője, ettől függetlenül eszem ágában sem volt összehasonlítani a G2-vel vagy akár a G3-mal, és még inkább eszem ágában sincs Ace 2-t venni.

Én meg azokat a személyeket imádom, akik megvesznek valamit és ha valaki rámutat egy hibájára az adott terméknek egyből az ősellenséget látják benne és nem tudnak személyeskedés nélkül normálisan megnyilvánulni.

(#4315) Lacy6 válasza nederlanden (#4313) üzenetére


Lacy6
senior tag

Úgy mondom, mindig lehet találni hibát amiért nem venné meg az ember. Lötyög a Home gomb és ezért minden nyomásnál "cuppogó" hangot ad ki. Tessék egy gyártási hiba. Utána meg lehet írogatni, hogy ezért nem veszek, mert lötyög a gomb és ez nem engedhető meg a 250 ezres árkategóriába. Ilyenre gondoltam :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#4316) mate198712 válasza shagrath19 (#4314) üzenetére


mate198712
tag

Nekem például semmi baja nincs a kijelzőnek, úgyhogy szerintem ezen felesleges idegeskedned. Három hete használom, minden nap szétnyomkodom. Nekem előtte S4-esem volt, de eddig ez a váltás volt a legjobb amit tehettem.

(#4317) ithomas válasza shagrath19 (#4314) üzenetére


ithomas
őstag

Amit írsz, az teljesen rendben lenne...DE
Most komolyan 1-2 példa alapján kijelented ezt?
egyszerűen elfogadhatatlannak tartom, hogy egy ilyen telefonnak leválik a kijelzője
Kvázi 1-2 hibás készülék alapján tényként kezeled, hogy leválik a kijelző...
Ennyi erővel a BMW is szar, meg az Arcam erősítő (igaz, xtreme? :) ), mert vannak köztük olyanok, amit 2 hét múlva szervízbe kell vinni?
Mert ha tele lenne a topic leváló kijelzőkkel, akkor oké..de így... :U

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#4318) xtremetuning válasza ithomas (#4317) üzenetére


xtremetuning
addikt

Agree part 2. ;)

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#4319) Land


Land
veterán

2x volt G2-m és most G3-m van.

G3 jobb:

- anyagminőség
- kinézet
- kijelző
- kamera
- hangszóró
- Power gomb szvsz
- jobb Knock ON/OFF

G2 jobb:

- sok főzött ROM
- üzemidő, bár halkan jegyzem meg a J/H/I ROM-okkal simán egál. Sőt...

Minden más kb egál. Sebesség is, de várok még előrelépést. Már eléggé korrekt, de nem "nexus" szint.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4320) shagrath19 válasza ithomas (#4317) üzenetére


shagrath19
csendes tag

Igen, igazad van abban hogy 1-2 példa alapján elhamarkodott dolog leszólni bármit is. Csak furcsának találom, hogy egymásután 2 készüléknek ugyanaz a baja, plusz egy tesztben használt készüléknek is, plusz még valaki említette itt a fórumon. Igen, ez így még tényleg csak 4, csak arra gondoltam hogy mivel ez nem feltétlenül látszik egyből a vásárlásnál, lehet hogy ez a helyzet egy csomó mostanság vásárolt készüléknél csak kell pár hét, 1-2 hónap mire előjön.

Szeretem a legkevesebb kompromisszumot kötni ha veszek valamit, főleg ha hosszabb időre teszem azt.

Azt amit írtam, hogy a G2 jobb, természetesen nem a processzorra, kijelzőre, bővíthetőség hiányára értettem. Én abszolút a G3 mellé tettem le a voksomat, de azt azért valljuk be, hogy teljesítményben azért nem annyira eget verő a különbség, plusz nekem személy szerint a bővíthetőség hiánya nem zavaró, mert G2-ből 32Gb-ost vennék, ami számomra elég, az ár nem elsődleges szempont, de nem elhanyagolható az sem. És hogyha 40 ezerrel olcsóbban hasonlót, sőt, esetleg a számomra fontos dolgokban azonosat/jobbat kapok akkor az ember elgondolkodik. Valakinek a bővíthetőség, akksi cseréjének lehtősége QHD kijelző elengedhetetlen, így neki nyilván értelmetlen a G2 és a G3 közötti vacillálás.

A lényeg, hogy nem akartam senki lelkébe gázolni, elnézést ha ha mégis sikerült.

(#4321) GuruZone válasza Grawens (#4206) üzenetére


GuruZone
őstag

2 nap nyaralás és eközben 140 új hsz. Yeah

Papa, nem tudom hogy arra a rés-szerű dologra gondolsz e a kamera felett, de MOST nem látok semmilyen "elválást" leszámítva, hogy a hozzászólásomban bemutatott noname üvegfólia tényleg kezd buborékosodni:) valaki már korábban megjósolta:)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#4322) Pistakiss válasza Grawens (#4302) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem nem ennyire vészes a helyzet. Ha csak a magyar fogyasztókat nézzük, akkor szerinted az összes G3 tulaj hány %-t teszik ki azok, akik itt fórumoznak és különféle hibákra hivatkoznak, szerintem elenyésző. Ezért ebből a pár darabból, pláne, hogy egyesek csak hallomásokra hivatkoznak, nem lehet messzemenő következtetést levonni és általánosítani.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#4323) dodicsaba válasza Kasya (#4311) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Váltottam 3 nap G3 használat után. Sistergett a hangszóró és hihetetlenül akadt.Szép telefon a G3 de én nem mokolgatom meg várom hogy mikor jön rá normálisan optimizált szoftver....A G2 nél már ezt eljátszottam! Nokiám ezzel szemben semmi hibát nem produkál a fórumon mások által is leírt problémákból! Stabil vaj simán fut. 2 hét kikapcsolás nélkül is.És tesreszabható Az anyaghasználatról már nem is beszélek. Első nem androidos telom de azt kell mondjam jó.

BlackBerry Passport

(#4324) ithomas válasza shagrath19 (#4320) üzenetére


ithomas
őstag

Persze...nyílván mindenki mérlegel, és szíved joga, hogy azt válaszd, ami SZÁMODRA a legjobb ár/érték aránnyal rendelkezik.
Én csak annyit mondok, hogy az ilyen hibák ne vegyék el a kedved, és ha a tesztek képek videók alapján neked tetszik ez a telefon, akkor vedd meg, és legalább 2 évre letudtad a telefon vásárlást.
Ha gond lesz vele (de nem lesz..), akkor erre való a garancia.
Nem kell idegeskedni, használni kell, és élvezni. :)

Real eyes realize real lies!

(#4325) zack válasza dodicsaba (#4323) üzenetére


zack
nagyúr

Majd egyszer mindenki belefut ebbe, és azon fogja kapni magát, hogy jééé WP júzer lettem. :DDD
Nálam is minden happy, 55-72 órás üzemidő, nincs akadás, stabil, és nekem ez a testreszabhatóság elég. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4326) nederlanden


nederlanden
senior tag

Miért nem tudom mms-t fogadni?azt irja bem letölthető próbálja meg később!beállításoknál is próbáltam mindent.konkréten ss4 től nem tölti be most.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4327) GuruZone válasza GuruZone (#4321) üzenetére


GuruZone
őstag

Persze majd csak akkor tudom alaposan szemügyre venni ezt a lehetséges elválást, ha majd leszedtem a fóliát, ami egyelőre még nem zavar.

Jó telefon ez, hagyjuk már a wp-t pláne az 5s-t :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#4328) -FreaK- válasza shagrath19 (#4320) üzenetére


-FreaK-
veterán

Már ne is haragudj, de az érvelésed egy irtó nagy hülyeség. Tényleg bocsánat.

Ha van egy kis időd tedd meg kérlek, hogy bemész minden csúcs teló topicjába (iPhone+WP is) és elolvasod az utolsó 2-3-4 oldalt.
Ha ezt megteszed, akkor garantálom, hogy az eddigi érveid alapján egyetlen egy készüléket sem fogsz venni.

A nagy számok törvénye alapján mindig mindenhol vannak hibás darabok sorozatgyártású termékek között, ezt el kell fogadni. Itt a fórumon meg ezeket koncentráltan látod, mivel azt mindenki aki fórumozik (a felhasználók egy nagyon nagyon kis hányada) leírja ha baja van a készülékkel. Csak arra kell ilyenkor gondolni hogy ez a 4-5-6.. ..26 hibás darab mellett amiről olvastál, eladtak kb. 9,456,258db-ot aminek semmi baja. Csak azokról nem hallasz semmit.

Fogad meg kérlek a tanácsomat és a jövőben úgy válassz magadnak bármit, hogy a paraméterek megismerések után kipróbálsz egy példányt élőben (a G3 esetében lehetőleg ismerőstől egy friss SW verziósat), és utána döntesz.
Hidd el, ha kézben tartod ezt a remekművet akkor majd rögtön eltűnnek a "jajj mér QHD", "jajj vajon feljön-e a kijelző" gondolataid..

(#4325) zack: nem, zack, nem fogja mindenki azon kapni magát hogy WP-t használ :) én pl. a WP-t egy fapados, puritán butatelefon rendszernek tartom az Android mellett, de hát ugye ízlések és pofonok.
Viszont én veled ellentétben nem megyek be a WP-s topicokba sírni hogy mennyire vacak már az a teló hogy ilyen meg olyan hibák vannak vele... én teljesen úgy látom hogy a hozzászólásaiddal magadat próbálod győzködni hogy mennyire jó döntést hoztál, és a G3 valójában mennyire egy hulladék..
Persze nem mondhatom hogy ne tedd, csak már marha unalmas.

[ Szerkesztve ]

(#4329) shagrath19 válasza -FreaK- (#4328) üzenetére


shagrath19
csendes tag

Igen tudom. Eldurrant az agyam picit, ennyi. G2-t már próbáltam, 3-ashoz még nem volt szerencsém. Addig nem veszem meg egyiket sem amíg ki nem próbáltam a 3-ast is, a végén úgyis ez fog dönteni.

(#4330) dodicsaba válasza -FreaK- (#4328) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Konkrétan itt a G3 tulajok sírnak nem Zack. Gond az hogy én holnap készültem ismét venni G3 mivel csupa jo dolgot olvastam pár napja rola . Akadás megoldva ,jo az új szoftvere,aksi Stb.. Na erre meg 2 napja csak a hibákról olvasok.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#4331) xtremetuning válasza dodicsaba (#4330) üzenetére


xtremetuning
addikt

Konkrétan rohadtul nem emlékszem, hogy valaha is sírtam volna.
Csak mint megszólított tulaj..... :U

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#4332) Ck. válasza zack (#4325) üzenetére


Ck.
addikt

Nálam a Viber miatt még mindig csak iOS és droid jöhet szóba. Sajnos.

(#4333) arsenix válasza dodicsaba (#4330) üzenetére


arsenix
tag

Lassan 1 honapja vagyok G3 tulaj. Az eddigi legjobb telefonom.

Vedd neg batran!

(#4334) xtremetuning válasza -FreaK- (#4328) üzenetére


xtremetuning
addikt

Jogos. Én sem mászok a wp-s topikokba, hogy a csempétől szebbet hányok..... ;] :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#4335) dodicsaba válasza xtremetuning (#4331) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Tisztelet a kivételnek! :R

BlackBerry Passport

(#4336) Quqesz


Quqesz
nagyúr

El kell hogy mondjam,hogy ez vmi LG frász,mert ugyan ilyen marhaságokkal szidták a telókat a 4X/G2/mostmár G3 topikban is....bár nincsen G3-am,de az előző kettőnel is én voltam az a marha,akinek minden jó volt és meg volt elégedve a telójával(meg is van mindkettő még)... vmi átok ül az LG fórumokon....(hozzáteszem semmi sem tökéletes)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4337) dodicsaba válasza Ck. (#4332) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Viber tökéletesen működik, napszinten használom. Az áruházból ingyenesen letölthető a 930ra

BlackBerry Passport

(#4338) FókuszPók


FókuszPók
tag

fel szeretném rakni t-s készülékre a h-s romot, de a flashtool útközben elakad, szerinte nincs csatlakoztatva a készülék és a folyamatjelző 60%-nál megáll a gépen, telefonon 0% van, ilyenkor hogyan tovább? le lehet húzni az usb-t és újracsatlakoztatni?

[ Szerkesztve ]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#4339) dodicsaba válasza arsenix (#4333) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Erre mondják hogy alszom rá egyet. Szép a telefon a G3 tökéletes méret számomra.

BlackBerry Passport

(#4340) Ck. válasza dodicsaba (#4337) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem az értesítések nagyon hektikusan mennek...920 és 1520.

(#4341) Kasya válasza dodicsaba (#4323) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én tudok érvelni mindkét telefon mellett, hidd el. Kb pont egy éve írtam talán a wp topicba, higy soha többet androidot....most mégis itt vagyok. De ehhez sokminden kellett...elsősorban az, amit az LG ad a telefonnal, az új Android és erős hw.

A sistergést pár napon belül megoldottuk itt fórumon, hogy egy youtube app okozta, illetve mas, hang hozzáférésű program okozhatja. Tehát szelektálni kell a szutyok programokat. Mi sem mokolgatunk többnyire, mivel jelenleg meg nem nagyon van mivel. Bár megjegyzem, hogy én amúgy se szeretem az ilyet. A frissítési mokolas pedig ugyanúgy megy, mint a wp pw verzióknak. Downgrade és uograde, kinek mi tetszik épp.

A push email, skype balfaxsaga, fb késése és tsai. azért lelekrombolokbak tudnak lenni, csak hogy tényleg pár igen fontos negatívumot mondják ázok közül, amit a rendszer tud...mert ugye sok mindent nem tud.

Én a 3 gigáig verzióval nem érzem azt, higy a telefon lassulna, vagy újraindítást igényelne.

Az viszont erős pozitívum tényleg, hogy nincs meg egy olyan masszív készülékház, mint az ubibody Nokia.

Most általánosságban érveltem a g3 mellett. A lista hosszú, de azért a két készülék többnyire az os miatt az ami. Remélem, lesz meg alkalmad g3 át használni és fogsz meg benne kellemesen csalódni.

Szerk; a helyesírásért elnézést. Mobil gyorsgepeles t9-el.

[ Szerkesztve ]

(#4342) dodicsaba válasza Kasya (#4341) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nem tudom milyenek voltak a régebbi nokiák. Ez az első Wp

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#4343) Kasya válasza dodicsaba (#4342) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most is olyan amilyen. A 8.1 hozott is újat, meg vett is el dolgot. De ez már off itt.

(#4344) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

G3 hoz tudtok linkelni valami témákkal foglalkozo oldalt? Unom a mostanit es a lg oldalan is trágyák vannak....

Life is Short... Ride Hard!!!

(#4345) dodicsaba válasza Kasya (#4343) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

O.k

BlackBerry Passport

(#4346) Kasya válasza Jodanovich (#4344) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lusta vagyok linkelni, de írd be googliba;
xda lg g3

(#4347) Darko válasza Kasya (#4341) üzenetére


Darko
senior tag

"Én a 3 gigáig verzióval nem érzem azt, higy a telefon lassulna, vagy újraindítást igényelne."

Nekem ugyanez csak 2 gigás, szolgáltatós verzióval. Kb. egy hónapja van meg, asszem 10b-vel jött, ott éreztem még egy kis fáziskésést a böngészőben, és menüben, de az sem volt olyan vészes. Most pár napja lejött a hivatalos 10h, nem OTA-val, és hard reset nélkül is csak úgy siklik! Előtte G2-m volt, meg voltam vele elégedve de különböző okok miatt váltanom kellett vagy egy másik G2-re v. G3-ra. Kicsit féltem a G3-nál az akuidő miatt, de a h-s rom nálam simán behozza a G2 k.jó aksiidejét.
És az már csak hab a tortán, hogy cserélhető az aksija, gyorsabban fókuszál, bővíthető memória, stb. Szóval a G2 is jó telefon manapság a piacon, de a G3 szerintem mégjobb.
Mindezt azért írtam, mert van soksok elégedett G3 tulaj, csak inkább readonly módban vannak. Nekem két közvetlen kollégám közül kettőnek van G3-ja és teljesen elégedettek.
Most annyira elégedett LG vásárló lettem , hogy már alig várom a jövőheti bemutatót az LG okosórájáról.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#4348) mckangi


mckangi
senior tag

Mindenki nyugodjon le a picsába.Jó telefon ez a G3,aki kinézte magának nyugodtan vegye meg.Ha gond van vele visszalehet vinni a szervízbe.

A nokiának (wp) egyetlen előnye van,az pedig a kamera.
Szoftver téren meg: elől zsákutca,hátul korlát,jobbra-balra meg falak.
A wp egy zárt, - nyitott op.rendszer.(iphone).
Ha nem lenne meg a G3-am,akkor a régi nokia 3100+egy digitális fényképezőgépet használnék,mivel mind a kettő jól össze van rakva.

Volt wp-s nokiám,hetente 2x újraindult,ha meg nem akkor csak az akksi kivétel.Laggolt mint az állat egy idő után (én indítottam újra).Fényerő napsütésben egyenlő volt a nullával.Sok helyen olvashatatlanul kicsi karakterek,programokban,tárcsázóban.stb,stb,.....de mégsem megyek egyik Lumia topikba sem észt osztani.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#4349) V.Dave


V.Dave
senior tag

Ha szoftver frissitek, akkor mindig vissza áll gyári állapotra a telefon? Melyik verziót érdemes meg tartani?

Xiaomi mi 8 6/128

(#4350) lori93719


lori93719
csendes tag

Sziasztok ! Már én is használok kb. három hete egy G3-mat !
Egyszer sikerült az autómban a szélvédő alatt felejteni kb 35 fok volt kint, a kocsiban meg nem is merek belegondolni. A telefon olyan forró volt hogy szabad kézzel nem lehetett megfogni.Ki is kapcsolt de ezek ellenére semmi hibát nem vettem észre főleg nem kijelzőnél pedig már azt hittem hogy az aksi benne szétfog robbanni.Ennek ellenére az aksival és a gyorsasággal(v10h) is teljesen megvagyok elégedve, szerintem jó választás ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.