Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) DJ. Ru$y válasza Gyurike (#4799) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

WCD-100:
Itthon SEHOL. Most rendeltettem egyet Ebayről ~9000 pénz körül eredeti, új, de, hogy itthon találj akár kéz alól, akár boltban. Hagyjuk. Én azóta hajtottam, mióta megkapták a T-mobile-osok ajándékba és azóta is csak drágán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4802) -FreaK- válasza DJ. Ru$y (#4801) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem ajánlották priviben hárman is miután megkapták a T-sek. Ha érdekel, meg tudom mondani annak a 3 (vagy csak kettő?) embernek a nick-jét aki ajánlotta nekem, hátha megvan még nekik.

(#4803) DJ. Ru$y válasza -FreaK- (#4802) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Meg lett rendelve már igazából mindegy :D Tudom, árulták is páran, mind elment amit én láttam, De nekem azok drágák voltak, így meg csak idő kérdése és megvan, de azért köszi kolega! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4804) mckangi válasza DJ. Ru$y (#4803) üzenetére


mckangi
senior tag

Tényleg,mennyi is ennek a gyári töltőnek a telefon felé leadott teljesítménye ?
Magyarul : mennyivel tölt ?

Poco F3

(#4805) DJ. Ru$y válasza mckangi (#4804) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1A-t ad le, de tökön keresztül töltéssel ebből még veszít.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4806) GAthersw


GAthersw
csendes tag

Sziasztok!

Ma került hozzám egy vodás G3, a szoftververzió V10e-216-70 az első HSZ-ben nem találtam, hogy ez vajon mikori, de elég lagos, van újabb ennél? Esetleg valami leírás van valahol? Debrandelt romot fel lehet hajítani gond nélkül?

(#4807) Grawens válasza GAthersw (#4806) üzenetére


Grawens
senior tag

Van. A6DH D85510h. IMEI-vel töltsd le, majd: (#1898)

(#4808) mckangi válasza DJ. Ru$y (#4805) üzenetére


mckangi
senior tag

Köszi !
Egy kicsit utánaolvasva kb 70%-ot írnak hatékonyságra.
Ezek szerint ha jól számolom,akkor kb.4 óra lesz vele a töltési idő ?
Persze 0-ról 100-ra,elméletben értem .

Poco F3

(#4809) DJ. Ru$y válasza mckangi (#4808) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt a kérdésedet az tudná megválaszolni, aki már használ ilyet, vagy én, akkor, ha megjön :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4810) dave182 válasza mckangi (#4808) üzenetére


dave182
senior tag

Valamivel hosszabb a töltési idő, de bőven kárpótol a szabadság amit nyújt...

(#4811) GAthersw válasza Grawens (#4807) üzenetére


GAthersw
csendes tag

A link nem működik, hiába írom a végére az IMEI számom. Nálatok jó?

(#4812) DJ. Ru$y válasza GAthersw (#4811) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen.

Csak a számokat írd kötőjelek nélkül.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4813) GAthersw válasza DJ. Ru$y (#4812) üzenetére


GAthersw
csendes tag

Úgy írtam :S

Szerk:céges hálón nem megy,itthonról már jó

[ Szerkesztve ]

(#4814) szabochris válasza dave182 (#4810) üzenetére


szabochris
aktív tag

A szabadság amit nyújt???!?!?!?!?!?!?!??!

Ne nevettess kérlek, el se emelheted a töltőről, a sima vezetékes töltővel ellentétben, amit a zsinór erejéig bármeddig elvihetsz! :S

(#4815) szabochris


szabochris
aktív tag

Egy kérdés!

Beadtam a telóm szervízbe :((( 08.19-én mert egy egész oszlopnyi pixelhiba jelent meg rajta.
A mainapig nem hivtak hogy kész lenne.
Bementem a Tré mobilhoz azt mondta a szervizes csávó hogy az LG szervízébe van valszeg kijelzőre várnak.
Van valami max idő ami után reklamálhatok a Tré-s k*csögöknek???!?!?! Több mint 2 hete várok arra a rohadt telefonra!!!

(#4816) saintex72 válasza szabochris (#4815) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nem akarlak ijesztgetni, de a kollégám egyből az lg-hez vitte, akik továbbadták ha jól emlékszem a telemaxnak. 4hét után azt mondták neki, hogy ők adnának csereutalványt, de csak akkor tudnak ha visszakapják a telefont, viszont nem tudják elérni a szervizt. Egyébként ő sem tudta, nem veszik fel a telefont. 6 hét után megszerezte valami lg übergóré számát és elmesélte a sztorit. 3 nap múlva visszaszerezték a telefonját és kapott csereutalványt. Mindez egy hete zárult. Elég durva.

(#4817) dave182 válasza szabochris (#4814) üzenetére


dave182
senior tag

Számomra tökéletes hogy nem kell zsinórt dugnom a seggébe, és már miért ne vehetném el a töltőállványról? A dolgom végeztével ugyanott fogja folytatni a töltést ahol abbahagyta. :DDD

(#4818) DJ. Ru$y válasza saintex72 (#4816) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De legalább megvan az LG übergóré telefonszáma. ;] Nem vicces tudom.
"Részvétem" a kollégádnak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4819) saintex72 válasza DJ. Ru$y (#4818) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ne fajuljon odáig, de megvan. :)

(#4820) SlayR válasza Zolint (#4757) üzenetére


SlayR
senior tag

Teljes kellemes viselete a készüléknek és nagyon jó használni is a készüléket vele! Abszolút 10pontos! Az ajándékba kapott fóliát még nem használtam fel mivel már van fent másik, de az is elég jó minőségnek és mutatósnak tűnik szval esélyes lecserélem arra. :)

(#4821) SlayR válasza DIEGO15 (#4758) üzenetére


SlayR
senior tag

Saját képet nem is, de én is ezáltal a videó által döntöttem mellette igen jól látszódik sztem aminek kell!

(#4822) szabochris válasza saintex72 (#4819) üzenetére


szabochris
aktív tag

Ha úgy alakulna nekem meg tudod majd adni priviben? :D

(#4823) szabochris válasza dave182 (#4817) üzenetére


szabochris
aktív tag

Na ja,ELVIHETED, PERSZE, CSAK MONDJUK HA 3%ON TETTED RÁ ÉSNEKED 5 PERC UTÁN SZÜKSÉGED VAN A TELÓRA, MERT MONDJUK BEJÖTT EGY 1 ÓRÁS TELEFONBESZÉLGETÉS, AKKOR MI VAN?? :D :D

Ráfekszel a töltőállványra? XDXDXDXDXDXDDXDXDXDXDXDXD
Vagy hagyod hogy lemerüljön...

[ Szerkesztve ]

(#4824) dave182 válasza szabochris (#4823) üzenetére


dave182
senior tag

Jogos, eddig legrosszabb esetben is 25% fölött tettem tölteni, de ha nagy a baj akkor marad a madzagos megoldás. Azt nem tudom,hogy mondjuk 10 rugót kiadnék-e egy ilyen töltőért, de mivel a T ingyé adta így méginkább zsivány a dolog :)
Viszont ez a ráfekvős ötlet nem semmi :R

(#4825) DJ. Ru$y válasza szabochris (#4823) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ne ordíts.

Tudod, ezért találták ki a kihangosító funkciót, ha meg érzékeny hívás akkor megfogom kihúzom az állványból a kábelt és bedugom, de mivel van egy állványom így nem sűrűn lesz olyan, hogy 3%-ra merüljön, mert ahogy beesik 20 alá, beállítom a helyére, aztán ha kész leveszem róla.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4826) ricinus13 válasza dave182 (#4824) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ezt mikor adták? Én nem kaptam ilyet, pedig Tré-nél vettem... :F

[ Szerkesztve ]

(#4827) DJ. Ru$y válasza ricinus13 (#4826) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Első 100 online vásárló.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4828) Gyurike válasza dave182 (#4824) üzenetére


Gyurike
tag

Hát, szerintem annyira nem jogos, amit szabochris írt.

@szabochris: amit vázoltál, kicsit extrém eset. Igazad van, ilyen esetben valószínüleg az állvány kb. 1%-ot töltene. De 5 perc alatt a normál töltő se verné fel neked 30%-ra az akksit. Egyébként ilyenkor is van megoldás: amikor bejön a hívás, beszélgetés közben kihúzod a töltő kábelét és átdugod a telefonba... 10 másodperc, ugyanaz a hatás...

(#4829) ricinus13 válasza DJ. Ru$y (#4827) üzenetére


ricinus13
senior tag

Oh értem, köszi.. :)

(#4830) szabochris válasza DJ. Ru$y (#4825) üzenetére


szabochris
aktív tag

Nem ordítottam, csak bekapcsolva maradt a caps lock. :D

Szóval egy szó mint száz, ha ingyen adták volna, akkor nekem is jól jönne, de 10et én se adnék ki érte...

Nem rossz telefon ez, de a szervíz miatt nagyon gondolkodok, lehet rossz döntés volt megvenni.... :(

(#4831) Grawens válasza szabochris (#4830) üzenetére


Grawens
senior tag

Hidd el a másik (pl. Samsung) szerviz sem jobb. Ha valaki, akkor én tudom. ;)

(#4832) MPeter87 válasza Grawens (#4831) üzenetére


MPeter87
őstag

Samunál a házhoz jövős szervizzel vagy a "beadom és megcsinálják 1-2 óra alatt" szervizzel mi a gond? :U

(#4833) DJ. Ru$y válasza szabochris (#4830) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nagyon nincs álló alternatívája így maradt a gyári, 5$-ért lesz hozzá egy utángyártott töltőfej, csak fel ne robbanjon :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4834) Zolint


Zolint
tag

Sziasztok.

Ma jött az " i ". :)

Lassan egy hete megvan a telefon, teljesen elégedett vagyok vele minden tekintetben. :)

(#4835) V.Dave


V.Dave
senior tag

Ez meg hogy lehet? Én úgy tudom nem tud USB-3-at a telefon. Ha USB3ra dugom akkor is ezt írja ki :\

Xiaomi mi 8 6/128

(#4836) jacis válasza Gyurike (#4799) üzenetére


jacis
nagyúr

A sense már régen elmaradt a TW és LG UI által biztosított rugalmasság és testreszabhatóság mellett.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4837) apaszka válasza Grawens (#4831) üzenetére


apaszka
veterán

Nem értelek, én tudom, hogy rendben van nagyon is. Az lg meg......

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4838) dave182


dave182
senior tag

No ahogy követem az IFA eseményeit,hát igen röhejes árakkal dobálóznak... Sony z3 210k, note 4 240k, és ez még csak egy előzetes ár,ami még csak nem is itthonra szól... Ehhez képest én 129k ért vettem ezt a csodát, ráadás QI töltővel. És eddig tökéletesen elégedett vagyok vele! Már csak a z3 tablet compact érdekelne lecserélni a g pad 8.3-at de gondolom hogy iszonyat drága lesz :(
Jah igen és lesz még eldzsí prezentáció is :C

[ Szerkesztve ]

(#4839) Gyurike válasza jacis (#4836) üzenetére


Gyurike
tag

Igazad van, egy nap használat után már egyértelműen érződik. Ebből kifolyólag sokszor nehezen találok bizonyos funkciókat, mert a HTC alapján keresem. :)

@(#4800) mckangi: Köszönöm a jókívánságot. :) Első napom végéig még nem volt jelmentes időszakom... Igaz nincs is maxon az LTE, kábé 3/5 csík... (Debrecen)

(#4840) tomalbert válasza mckangi (#4707) üzenetére


tomalbert
tag

A szingapúri A6EA az 16-os international-global suffix ugye? V10h-ra nyugodtan feltehetem ebből v10i-t, nem lesz semmi gebasz?

(#4841) mckangi válasza tomalbert (#4840) üzenetére


mckangi
senior tag

Igen felteheted.De elméletileg tök ugyanaz.
A tied azért H-s,mert EUS-s?

Poco F3

(#4842) mckangi válasza mckangi (#4841) üzenetére


mckangi
senior tag

Na most kényszer teszteltem a telefonomon az edzett üveget.
Pofára ejtettem a telefont a metlakin.
Az akksi balra,a hátlap jobbra (és pont most nem volt rajta a Diztronic tok sem 😰).
A telefon meg még pofán csúszott vagy fél métert még be a konyhaasztal alá.

Hirtelen megfagyott a levegő.

Aztán felvettem,összeraktam,letöröltem és használom 😄😄😄

Hát így utólag is azt hiszem megérte a 4 rugót az előlapi védőüveg.Ráadásul még annak sem lett baja,csak egy picit koszos lett.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#4843) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Szerintem teljesen totál mindegy a suffix. Én eddig raktam fel össze-vissza mindent, magyar nyelv mindig volt, más változást nem találtam. Szerencsére nincs régiózárazás, így mindegy hogy mit raksz fel.

Én épp most tettem fel egy magyar i verziót próbaképp, és elsőre simább mint a J volt így két hét után. De ez persze csalóka.

mckangi: huh, mákod volt! Nekem már be van törve az előlapi üveg, nem esett hanem kocsiban nyomták mellettem üvegek és megrepedt a pluszban rárakott védőüveg. Nagyon remélem hogy alatt az igazi üveg nem, eddig úgy láttam hogy nem... egy ilyen üveg szerintem must have.

Ha már itt tartunk, milyen védő üveget ajánlotok ami nem túl drága de jól körbe ér minden oldalon? i-blason-t vettem korábban de ez nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#4844) tomalbert válasza mckangi (#4841) üzenetére


tomalbert
tag

Köszönöm. Akku szempontból érdekelne igazán az "i", a lagg megszűnt a h-val, az nem lényeges.
A h-t azt én suhintottam fel b-re. 6MH-s volt a b, a h meg A6HU. Erre gondolsz?

(#4845) mckangi válasza tomalbert (#4844) üzenetére


mckangi
senior tag

Igen,erre gondoltam.

Az i-ről akkuidő szempontjából inkább csak annyit,hogy nálam a G jobb volt.
Az i is csak tuti azért érződik jobban az akksi fogyasztás,mert OTA-n raktam fel,nem pedig tiszta kdz-s telepítéssel.

Poco F3

(#4846) FókuszPók


FókuszPók
tag

Akinél meg van az 5 óra kijelzőidő, annál dalvik vagy art a futásidő? Van különbség?

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#4847) nederlanden


nederlanden
senior tag

a g2-nek viágít vmi logó szerű fehéren a hátulján beszéd közben?nem tudom elképzelni milyen tel. lehetett

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4848) tomalbert válasza FókuszPók (#4846) üzenetére


tomalbert
tag

Én tegnap több mint 5 órát préseltem ki belőle dalvikkal. Az össz akkuidő kicsivel több mint 18 óra volt. Mondjuk eléggé visszafogtam magam. :) Korábban átváltottam, de nem láttam különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#4849) DonLaca@ válasza FókuszPók (#4846) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nekem ART-on megvan az 5 óra. Kipróbáltam több I és H verziót is és leginkább a v10h KVT49L.A1407974778 vált be. Alaposan kitakarítva 830MB az induló szabad ram, használat közben 400MB volt a minimum.

(#4850) mckangi válasza -FreaK- (#4843) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem most ez védte meg a telefont .

Oldalsó szélek kb fél mm,alul-felül összesen kb 1mm-el kisebb,mint a kijelző maga. Az előlapi kamerától a beszéd hangszóró végéig ki van vágva felül.
6 nap alatt ideért angliából ingyen postával.
Csak ajánlani tudom.

Poco F3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.