Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Pepeninho válasza Kékes525 (#3250) üzenetére


Pepeninho
őstag

Na ettől érdekes állatfaj a vásárló, és emiatt nincsenek könnyű helyzetbe a gyártók. Nekem a kinézet az egyik legfontosabb tényező. Ha egy telefon tok nélkül elég masszív és egyben szép is az igen nagy pozitívum számomra. Ha nem túl masszív akkor fontos, hogy legyen hozzá valami nagyon baba tok. Különben meg sem veszem a telefont.

Ps4, p30 pro

(#3252) Kékes525 válasza Lacy6 (#3248) üzenetére


Kékes525
félisten

Az S5-öt én előrébb tenném, annak ellenére, hogy elfogadom a leírt hibákat, a szépség kivételével, az előbbi okok miatt. A felsorolt hibák viszont roottal javíthatók. Az S5 már garancia vesztés nélkül is rootolható. Több módszer is van rá. A kedvencem A NeatROM Lite-os.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3253) Kékes525 válasza Pepeninho (#3251) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez az, mint tudjuk, ízlések és pofonok...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3254) Lacy6 válasza Pepeninho (#3251) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nálam is elsődleges a kinézet. Ha valami nem annyira tetszik lehet bátmilyen jó nem veszem meg. Amúgy én nem használok tokot az M8-hoz. Lehet én vagyok a hülye, de a toktól nagyobb lesz és veszít a szépségéből.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#3255) Kékes525 válasza Lacy6 (#3254) üzenetére


Kékes525
félisten

A nagyság nálam is fontos. A mai telefonok egy kicsit nagyok, így a lényegüket vesztik el, kevésbé mobilok. Ha valaki filmet akar nézni, vagy intenzíven netezik, azt tegye PC-én, vagy tableten. Ezért igazad van a tokkal kapcsolatban ez a hátránya, mert megnöveli a telefont.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3256) zack válasza Kékes525 (#3255) üzenetére


zack
nagyúr

Netezzen és filmezzen otthon? Mondod ezt egy 5,7 colos telefon birtokában? :U Nem biztos, hogy neked kellene eldönteni, ki hol és mit csináljon a telefonján, ezt döntse el a tulajdonosa. Ha megvette, valószínű saját egyéni preferencia alapján döntött, nem pedig téged kérdezett meg a vásárlás előtt.
Az hogy te így gondolod, kicsit visszás, mert a G3 is egy tepsi. Kicsit hitelesebb lett volna ha iPhone méretű telefonnal a tarsolyodban nyilatkozol ilyeneket.
5,5+ kijelzős okostelefonok tulajdonosai igen kis százaléka használja ki a nagy kijelzőt, mert utcán telefonálásra, ezeket a legkörülményesebb használni. És igen. Ha megtehetem, hogy melóban "legurítok a torkomon" 2-3db 720p/1080p mozit, akkor ezt szívesebben teszem 6 colon, mint 4 colos egérmozin.
A játék is teljesen más élmény nagy kijelzőn. Van akinek nem tartalomfogyasztásra kell az okostelefon, hanem pusztán csak azért, mert a 10 évvel ezelőtti modellek kihaltak, de ugye telefon az kell. Ők vegyék meg azokat amik kompakt méretűek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3257) Kékes525 válasza zack (#3256) üzenetére


Kékes525
félisten

Kicsit erős a hangnemed és túlságosan magabiztosan jelentesz ki olyan dolgokat, amit nem tudsz. Máskor egy kicsit vegyél vissza!
Azt elismerem, hogy én is egy kicsit azt tettem.
Mindenki maga dönti el, hogy mit akar. Nekem az a véleményem amit írtam.

Amúgy S2-öm van, egy kicsit kisebb. Azért szoktam itt ritkán hozzászólni, mert érdekelnek a csúcstelefonok. Gondolom ez nem baj.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3258) -FreaK- válasza Lacy6 (#3254) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is így voltam vele eddig, de sajnos a G3 hátlapja igen csúszós és féltem hogy elejtem egyszer, akármennyire is vigyázok rá. Így a tok mellett döntöttem végül.

(#3259) zack válasza Kékes525 (#3257) üzenetére


zack
nagyúr

Olyan stílusban válaszoltam, ahogy te írtál.

Aki itt nem tud valamit, és magabiztos, az te vagy. Mert az hogy a neten levő tesztek és felhasználói vélemények alapján top3-mat állítasz fel úgy, hogy S2-öt használsz... :U Nekem sincs G3, de közelebb állok hozzá méretben, mint te az S2-vel, és nem írok olyat egy 5,7 colos telefon topikjába, hogy aki filmezni akar, és netezni, az menjen haza, és tegye ezt PC-ről. :U

Nem baj hogy érdekel, de olyanokat ne mondjál már, hogy én nem tudok dolgokat, és túlságosan magabiztos vagyok, amikor évek óta flagship modelljeim vannak, és módomban is áll kipróbálgatni őket, nem netes vélemények alapján, hanem saját tapasztalataim alapján mondom azt amit. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3260) Gergőke88 válasza Kékes525 (#3255) üzenetére


Gergőke88
addikt

Filmet nézni PC-n ? :U

(#3261) Kékes525 válasza zack (#3259) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezzel a válaszommal korrigáltam egy kicsit:

"Azt elismerem, hogy én is egy kicsit azt tettem.
Mindenki maga dönti el, hogy mit akar. Nekem az a véleményem amit írtam."

Amúgy nem szokásom megbántani senkit, ha ezt tettem elnézést.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3262) DJ. Ru$y válasza Gergőke88 (#3260) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja, mert a TV-mre rá van kötve a laptop, ergo PC-n nézem én is :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3263) Kékes525 válasza Gergőke88 (#3260) üzenetére


Kékes525
félisten

Nagyobb a képernyője, de én inkább TV-én szoktam.

Félreértés ne essék, semmi bajom azokkal, akik a telefonon nézik. Például útközben, nagyon jól jöhet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3264) zack válasza Kékes525 (#3261) üzenetére


zack
nagyúr

Engem nem bántottál meg. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3265) Pistakiss válasza zack (#3259) üzenetére


Pistakiss
őstag

+ Kékes525
Miről vitatkoztok? Egyikőtök sem használja ezt a telefont, tehát 1:1, a top 3-10 szinte napon változik, sőt ezt az egyén beállítottsága és elvárása is erősen behatárolja, ha egyéni ranglistáról beszélünk.
Én használom ezt a telefont, tehát nekem ez a top 1., ezért vettem meg, mert a többieknél jobban tetszik, ár-használati érték arányban pillanatnyilag a legjobb, amit szolgáltatóknál lehet kapni. Olyan készüléket nem veszek számításba, amiket szürke importból lehet beszerezni, mivel az olcsósága egyéb hátrányokkal jár. Természetesen nem szólom le a többi készüléket sem, mivel nem ismerem őket, csak tesztekből, elismerem a pozitívumokat, de mérlegelve a negatívumokkal, ár, garancia, egyéb negatívumok, nem óhajtom őket értékelni.
A tokvitához:
Minden telefonomat tokban hordtam eddig és fóliát tettem a kijelzőre. Az utóbbi kettőre, HOX és ez még kemény hátlapot is vettem, védelem és egyedi kinézet miatt. Még sosem volt problémám, hogy bárki is megszólt volna, mert nem tetszik a kinézete a telefonomnak. A tokot én varrtam
Pillanatnyilag így néz ki:


[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3266) apaszka válasza zack (#3245) üzenetére


apaszka
veterán

+1 a sorrend! :K Hiába fikázzák a nótát,ki használja az tudja,hogy csak játék a másik mellette! :K Mondják a kamerát? Videót élőben rögzítek vele lassítva,vagy gyorsítva! Nem kell hozzá semmi vacak pc,vagy külön app...
Mérete meg nekem már pont jó! Az asszonyét kézbe fogva ,egérmozi! ....
Bocs az offért! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3267) Kasya válasza Pistakiss (#3265) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hogy csinaltad? Szovetbol megvarrtad es beletetted egy plastic tokba? Vagy valami mas modszer? :)

(#3260) Gergőke88: TV-m sincs :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3268) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hány ember jön még ide, aki nem használja a G3-at és nem is akarja? :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3269) Pistakiss válasza Kasya (#3267) üzenetére


Pistakiss
őstag

Bőrből van, régi bőrszoknya, nadrág. A belső velúr, a külseje fényes felével összevarrva.
DJ. Ru$y
Ez nem újdonság, szinte minden topikban ez megy, azok mondják meg a tutit, akinek nincs olyan eszközük, amiről írnak

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3270) DIEGO15 válasza DJ. Ru$y (#3268) üzenetére


DIEGO15
őstag

Sajnos sok.

(#3271) Kékes525 válasza DJ. Ru$y (#3268) üzenetére


Kékes525
félisten

Ne haragudj, de mi a baj ezzel? :F

Én váltani akarok S2-ről. Természetes, hogy a szóba jöhető telefonok topikokjaiba bele-bele nézek, néha hozzászólok, mert rövidesen határoznom kell. :K
Mivel valószínűleg a G3-mal foglalkozó topikokba értenek legjobban a G3-hoz, logikus, hogy ide is benézek. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3272) apaszka válasza Kékes525 (#3271) üzenetére


apaszka
veterán

Így van!
Én nem zártam ki a G3-G4 vételét!
G2 -m volt.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3273) DJ. Ru$y válasza Kékes525 (#3271) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akinek nem inge... Utolsó 3 szó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3274) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Hol a jó büdös francba lehet beállítani az ébresztőóra csengőhangját?

Life is Short... Ride Hard!!!

(#3275) ak76 válasza Jodanovich (#3274) üzenetére


ak76
senior tag

Menü-óra-ráböksz az időpontra-scroll lefelé-ébresztés hangja.
Ennyi.

(#3276) Pepeninho


Pepeninho
őstag

zack: én kezdtem el a top hármazást, nem kékes, de mindegy.

Mi van azzal akinek bolt g3-a és most filózik, hogy újra azt vegyen vagy mást ami még szintén érdekes. Akkor maradhatok? :D

Ps4, p30 pro

(#3277) zack válasza DJ. Ru$y (#3268) üzenetére


zack
nagyúr

Hol olvastál olyat, hogy adott topikba csak az írhat akinek ilyen van és ilyet akar? :U Kérlek mutass erre vonatkozóan PH-s szabályzatot. Senki sem a flame miatt jön ide, hanem a véleményezések miatt, hogy a saját tapasztalatait próbálja összegyúrni olyan felhasználókéval, akik nem csak megnyomkodták a telefont, hanem napi szinten ezt használják.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3278) ak76 válasza DJ. Ru$y (#3268) üzenetére


ak76
senior tag

Még szünidő van,ez megy szinte minden topicban,sok melójuk lehet a modiknak... :K

(#3279) balazs0102


balazs0102
senior tag

Sziasztok! Az normális hogy a T-s g3-mam V10b-s rommal azt jelzi hogy a legfrissebb Rom -ot használom?

(#3280) ak76 válasza zack (#3277) üzenetére


ak76
senior tag

"Senki sem a flame miatt jön ide, hanem a véleményezések miatt"

Te lehet hogy nem ezért vagy itt,de sokan mások igen,az ostoba rangrendszer generálja hogy sokan csak azért kommentelnek szinte BÁRMIT,bárhova,hogy gyűljenek a hsz-ek,ez nem gyengén idegesítő,nem mellesleg szétk..ja a topic tartalmát.

(#3281) Jodanovich válasza ak76 (#3275) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

Köszi megvan csak erre nem gondoltam... :)

Life is Short... Ride Hard!!!

(#3282) DIEGO15 válasza balazs0102 (#3279) üzenetére


DIEGO15
őstag

Igen normális.

(#3283) balazs0102 válasza DIEGO15 (#3282) üzenetére


balazs0102
senior tag

Ok, köszönöm :) és ezek az "i"-s és "j"-s romok már nem újabbak?

(#3284) -FreaK- válasza balazs0102 (#3283) üzenetére


-FreaK-
veterán

Deh. a szolgáltatók sajna heteket ülnek a frissítéseken.
A J rom nagyon ajánlott, simán fel tudod tenni te is 5p alatt, vissza is lehet állni gyárira, minden probléma nélkül. Ha rákeresel itt a topicban, találsz leírást hogy hogyan kell.

(#3285) Pepeninho válasza ak76 (#3280) üzenetére


Pepeninho
őstag

:C

Ps4, p30 pro

(#3286) Luser2000 válasza balazs0102 (#3279) üzenetére


Luser2000
addikt

Normális.

elkéstem.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3287) DJ. Ru$y válasza zack (#3277) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akinek nem inge... Van itt elég flame.

Az meg, hogy kinek mi a TOP3 tökéletesen szubjektív, van akinek kell egy jobb kamera, van akinek egy üzemidő, van akinek hangzás, van akinek hangosság (nem egyenlő a hangzással), az, hogy egy oldal/újság próbál összehozni egy TOPX-et, lehet, hogy nekik az a TOPX nekem meg nem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3288) ak76


ak76
senior tag

Azok kedvéért akik most vennének ilyen készüléket,vagy dilemmáznak hogy vegyenek e:

Pozitivumok:
-A készülékház gyönyörű,SGS5 a műkróm kerettel emellett bazári játéktelefon.
-A kijelző a gyönyörűnél is szebb,mondhat bárki bármit.
-Gyors,ART mód után pedig NEM LAGOL,nagyon nagyon minimális mikrolag nagy ritkán,de keresni kell.
-A kamera eléri az etalon SGS5/N3/i5s szintjét,mindhármat használtam,nem látok sok különbséget köztük.
-A lézeres AF valóban működik,nem csak PR bullshit,gyors,és hasznos feature.

Negatívum:
-Akksi egyelőre meg sem közelíti az általam etalonnak tartott G2 szintjét,ez még változhat,mivel kb 2 teljes töltési ciklus van a készülékben.
-A telefon fogása instabil,ugyanolyan necces kézben tartani mint a G2-t Nillkin tok használata AJÁNLOTT!
-Nagy,a G2 még emberi méret volt,ez már kompromisszumokra késztet.
-A hangszóró nyílása a hátlap alján van ez nem olyan jó mint a G2-nél,ahol alul van a nyílás.

Ennyi.
A G3 ékes bizonyítéka annak hogy nem szabad előre,egy teszt,vagy egy YT video alapján ítéletet mondani,sokkal durvább akadásokra számítottam,de az ART,meg a V10J szoftver után szinte semmiféle akadás nem tapasztalható,a készülék szerethető,igényesen összerakott high end cuccnak néz ki,a feleségem aki egy N97 mini boldog tulajdonosa,egyedül erre mondta eddig hogy elfogadná,pedig kb az összes flagship megvolt eddig.

(#3289) Land válasza ak76 (#3288) üzenetére


Land
veterán

Es még hol vannak a v10 k l m n stb ROM-ok:)
Ha lesz idom én is felrakom a J romot.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3290) DIEGO15 válasza Land (#3289) üzenetére


DIEGO15
őstag

Vagy a v11 :D

(#3291) Kasya


Kasya
nagyúr

A 10j tovabbra is csak international test verzio, ugye? Illetve jol lattam, hogy csak a 32-es verzio van kint belole?

(#3292) ak76 válasza Kasya (#3291) üzenetére


ak76
senior tag

Fogalmam sincs,mindenesetre telistele van német nyelvű szeméttel,meg olyan programokkal amiket kb 10 másodperc megfontolás után töröltem is a francba,nem vicc,kb 50 darab felesleges progit kukáztam,érezhetően fellélegzett a vas,stabilitásról nem tudok rosszat nyilatkozni,pörög-forog,teszi a dolgát,minden funkció működik,hogy ez most teszt verzió,vagy sem,a fene tudja,minden esetre az ART használata szó szerint dimenzióugrásnak bizonyult.. :D

(#3293) Kasya válasza ak76 (#3292) üzenetére


Kasya
nagyúr

ART viszont root alatt nem mukodik, ha jol vettem eszre.

(#3294) DJ. Ru$y: Igen, ezzel tisztaban vagyok... de megis. Az ilyen "kiszivargott" teszt verziokat en nem kapkodnam/ajanlanam, mikor a korabbi is stabil. Egy ket hetet szvsz lehet varni, hogy hivatalos legyen...

[ Szerkesztve ]

(#3294) DJ. Ru$y válasza Kasya (#3291) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

32-es jó 16-osra is.

ak76
Azt nagy valószínűséggel, csak a függő készülékek kapják be (szemét), te is függő készülékkel bírsz?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3295) ak76 válasza DJ. Ru$y (#3294) üzenetére


ak76
senior tag

Nem,superphone-os cucc 1 év garival,gyári független,nem hinném hogy átvernének,tucatnyi telefont vettünk már tőlük,sosem volt velük baj.

(#3296) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Én még az i verzió alatt eltávolítottam mind a 109 bloatware-t a romból, azóta nem jöttek vissza.

Más:
Megjött végre a Diztronic tok! 3-at rendeltem, két másik fórumtársnak is, nekik holnap küldöm tovább.

Nagyon minőségi a cucc, szorosan illeszkedik mindenhol, jó az anyaga is, kicsit talán tapadhatna jobban.
Fehér telefonnal meg még jobban is nézne ki, de hát ez van :)

Csináltam pár képet is róla gyors a G3-al. Az első három kép 90% jpg tömörítéssel és 75%-os méret csökkentéssel van, a másik kettő pedig 100% és 75%.
Az uccsó két képen az Angliából rendelt szilikon (vagy TPU?) tok van rajta ami marha olcsó volt.
Nem ad a telefonnak olyan vastagságot ahogy látszik a képen, nagyon jó kézben fogni.

szerk.: még annyit tennék hozzá hogy 3647 Ft.- volt fejenként (erre még rájön a belföldi továbbküldés költsége).





[ Szerkesztve ]

(#3297) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

ART alatt működik a root, xposed installer viszont nem. Az én telefonon függő mégsem telepíttet fel plusz appokat a v10j rom és a 10i sem. 10f-g vagy 100-at felrakott.

(#3298) DIEGO15 válasza DJ. Ru$y (#3294) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nekem függő és 0 azaz nulla felesleges appot sem szedett le.

(#3299) GuruZone


GuruZone
őstag

v10j: Facebook Messenger Chathead buborékjai nem jönnek elő, értesítést sem kapok az üzeneteimről.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3300) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Próbáltam választ találni a kérdésemre, de nem találtam rá érdemi választ. Akik jobban értenek hozzá azoktól kérdezem, hogy a 3GB Ram-ra szüksége van a telefonnak? Úgy értem teljesítményben számít valamit? Kevesebb általa a döccenés? Jobban viszi így a telefon ezt a kijelzőt? Vagy csak a fogyasztást növeli?
Éppen döntés előtt állok és már csak ezt kell eldöntenem, hogy 2GB vagy 3. :-)
Előre is Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.