Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) jacis


jacis
nagyúr

Sikerült beszélnem az LG-vel a 32/2 GB-os problémámról. Sajnos Ők sem tudnak rá semmit mondani.
Azt mondták, hogy ilyen nem létezhetne.. én meg mondtam, hogy egy elektronikai cégnél bármi megtörténhet (nálunk sajnos nem egyszer előfordult már az alkatrész elfűzés ami ebben az iparban egy létező hiba).
Így tehát megy vissza a feladónak. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3652) Lester75


Lester75
tag

Gyors kérdésem:
A g3 előtt használt telefonoknál (Sam,Sony) volt hang alapú gépelés.
Nekem könnyebb volt az sms-t bediktálni,szerettem.
Itt a beállításoknál nem találtam ezt az opciót.Azt gondoltam ez az android sajátossága.

(#3653) blibla3


blibla3
újonc

Sziasztok!

Ilyen telefont néztem ki magamnak, csak az említett lassulások miatt félek egy picit.
Nem tudom hogy volt-e már róla szó, de állítólag meg lehet oldani a laggolási problémát. Nem sokat értek belőle, de ha valaki érti az angolt és megírná hogy mi van azt megköszönném. :)

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/mod-root-rid-lag-g3-t2819365

http://www.ibtimes.co.uk/how-fix-lag-issue-increase-speed-lg-g3-without-root-access-1458452

[ Szerkesztve ]

(#3654) gdevil válasza DIEGO15 (#3639) üzenetére


gdevil
aktív tag

Abszolút.
Láthatóan ujrarajzolja a képernyőt.

Megj: most már Lghealth nélkül nem csinálja. De könyörgöm most ne tegyek majd fel ezt meg azt mert a telefon rosszul van optimalizálva?
Lehet hogy megpróbálom ART-on. Bár mintha irta volna valaki, hogy ebben a módban kicsit jobban merül a teló.....

[ Szerkesztve ]

(#3655) -FreaK- válasza gdevil (#3654) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem Art-on van és ugyan úgy előfordul..

(#3656) balazs0102 válasza blibla3 (#3653) üzenetére


balazs0102
senior tag

Nézz meg néhány videót. Ha ilyet akarsz venni szánj rá 20 perce és nézz meg egy pár videót, hogy miylen sebességgel működik a rendszer. V10b-s szoftom (ez még nagyon el van maradva az újabbakhoz képest) van ART-on használva és szinte sehol nincs akadás. Egyedül mikor belép a menübe..talán egy pillanatra..naés akkor hova kakáljak?? Testreszabhatósága-szabadsága miatt már a galaxy S3-mat is 100000000000000000000000000000X jobban szerettem mint az ájfón 4S-emet. Egyébként az előző xperia Z1C-m rendszersebessége sokkal gyorsabb volt...ehhez képest (a jelenlegi V10b-s szofttal)az egy kapkodó idegbeteg. Állítólag a V10j és V10h-s firmware-ekkel már sokkal gyorsabb a rendszer működése.

Lester75: én a swype -ot használom abban pl. van hang alapú gépelés és szerintem az egyik legjobb.

Land: én pl a Dolphin browsert használom...Chrome nálam sokszor eljátszotta hogy betöltötte az oldalt majd teljesen kifehéredett..5-6. alkalom után átváltotam dolphinra, eléggé tetszik, egyelőre hibátlanul teszi a dolgát.

(#3657) FókuszPók válasza DJ. Ru$y (#3549) üzenetére


FókuszPók
tag

"Fordítva", szóval amit én fizettem (128e), azért +1GB jól esne, persze ajándékba. Ezt a 32/3 és 16/2 dolgot nem értem, inkább lett volna csak 16/3, a 32-es kártya meg nem tétel (2e), de gondolom plusz lóvét lehet beszedni a "gyorsabb" változattal.

Maxentius: Kasya elkezdte.

[ Szerkesztve ]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#3658) DJ. Ru$y válasza Lester75 (#3652) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Space melletti gombot hosszan nyomod, előjön egy kis ikon, azon kiválasztod a mikrofont és láss csodát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3659) apaszka válasza jacis (#3651) üzenetére


apaszka
veterán

Hát???
Nem semmi a történeted.

Belegondolva,én marhára ki lennék bukva a dolgon.
De ez nézőpont kérdése is lehetne akár!

Ha 3 gigásként vettem volna! -----> akkor átverés.
Ha két gigásnak,akkor meg mekkora királyság lenne a dupla tárhely?

Viszont érdekes dologra ad magyarázatot. Az LG kit szerűen építi fel a telefont. Mostanában ezt valahol reklámozták is,hogy rakd össze telefonodat!
De ezek szerint kompatibilis a két típus alkatrészei. Akár lehetne úgy tuningolni,hogy bele lehet rakni akát egy nagyobb winyót? Memkarit is cserélhetsz akár nagyobbra? :C
A samunál nem így van sajna! Ott az S3 nál a kétgigás más kijelzőt alaplapot kapott. Volt egy srác ki az egy gigás chip-et kicsrélte a két gigásra. Nem is indult el azzal. Itt úgy látom ilyen gond nincs!

De félretéve mindent,én is küldeném vissza azonnal,hogy nem Light Edition ra vágytál!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3660) DJ. Ru$y válasza apaszka (#3659) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért lennél kibukva? Ahol dolgoznak ott felléphet hiba. Majd ha nem ismeri el a bolt, akkor lehet kiakadni és nem a márkára akkor sem, hanem a boltra... :U

Puff neki. :C

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3661) apaszka válasza DJ. Ru$y (#3660) üzenetére


apaszka
veterán

Persze,hogy lehet hibás darab. Persze én ki is szoktam fogni őket. A mostani típus előtt,elsőre egy telefonom sem lett jó! Még amit én vettem ajándékba,a feleségemnek azt is vissza kellett vinni egy óra múlva,mert hibás volt.
Ezek közt volt Nokia,LG,Huawei,Zanussí,AEG,Canon. Tényleg minden szarul sikerültet kifogok. :K Asszony mondja ,vonzom a hibás darabokat! A kisebbik fiamnak vettem a múlt héten egy laptopot,mondtam az asszonynak vegye kézbe először ő! :C .......................még nem telefonált a fiam,hogy baj van vele :C :C :P

Puff neki.ért gratula! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3662) gery2123 válasza Motosz01 (#3650) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem nexus4 simán megy. Semmi gond nincs vele, de sokkal lassabb nyílik meg.

-- PSN_ID: GerY2123

(#3663) jacis válasza DJ. Ru$y (#3660) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem ismeri sajnos el a bolt így talán rájuk kicsit mérges vagyok, de ez most megy vissza és rendeltem egy másikat egy másik boltból. Hátha az már tényleg 3GB-os lesz :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3664) Pistakiss válasza DJ. Ru$y (#3660) üzenetére


Pistakiss
őstag

Akkor miért vannak egyesek kibukva?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3665) skylaner válasza jacis (#3663) üzenetére


skylaner
senior tag

Miért mit mondott a B-tel?
Ha nem ők veszik vissza, akkor hova tudod visszaküldeni?

(#3666) jacis válasza skylaner (#3665) üzenetére


jacis
nagyúr

Azt hogy nincs bent most a szervizes emberke aki megtudná nézni és hogy beszéljek inkább az LG-vel vagy érdeklődjek egy hét múlva kb...

Írtam nekik, hogy ok akkor élnék a visszavásárlás jogával.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3667) DonLaca@ válasza mckangi (#3640) üzenetére


DonLaca@
senior tag

A hiányzó Mb-ot a grafikus chip foglalja le magának. Minél nagyobb a kijelző felbontása annál nagyobb memóriára van szüksége a megjelenítéshez. Ha jól számolom egy képkocka 11Mb-ra jön ki. 60Fps-nél másodpercenkén ez már elég komoly mennyiség.

(#3668) gdavid007 válasza jacis (#3666) üzenetére


gdavid007
tag

Melyik helyről rendeled? Csak mert én is a b-tel-t néztem ki magamnak, habár ez a hiba remélem ritkának mondható.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#3669) jacis válasza gdavid007 (#3668) üzenetére


jacis
nagyúr

A GSMpalotátol rendeltem a másikat.
Amúgy szerintem ez a hiba 1000000-ból 1-szer jut el a vásárlóig :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3670) skylaner válasza jacis (#3669) üzenetére


skylaner
senior tag

Itt elírás vagy feature :)?

LINK

Belső memória: 32 GB tárolási, 2 GB RAM

[ Szerkesztve ]

(#3671) jacis válasza skylaner (#3670) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem tudom, de innen senki ne rendeljen :Y
Lehet ennek a boltnak gyártották ezt a variánst fű alatt és jutott a B-telhez is :DDD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3672) Land válasza Land (#3626) üzenetére


Land
veterán

Telekomos, online rendelés, tehát van még időm visszavinni, mert 9 napja van nálam. 14 napon belül el lehet állni a vásárlástól, de erre most nem vennék mérget, hogy jól emlékszem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3673) skylaner válasza Land (#3672) üzenetére


skylaner
senior tag

Nem tudom, hogy van ez a rendelkezés, de lehet ilyenről is olvasni:
"Fontos tudnia, hogy amennyiben a megvételt követően használatba vette a terméket, már nem állhat el a vásárlástól. A vásárlástól való elállás joga nem a termék 14 napos ingyenes használatát biztosítja Önnek, hanem a termék szemrevételezésének lehetőségét, ugyanúgy, ahogyan arra az üzletben vásárolt termékek esetében is módja van."

LINK

[ Szerkesztve ]

(#3674) Land válasza skylaner (#3673) üzenetére


Land
veterán

Köszi!

Nem tudtam, hogy ez így megy.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3675) Gedeon31 válasza Land (#3672) üzenetére


Gedeon31
addikt

Számolj azzal észre veszik a kopást a visszaküldött pénzből lecsípnek. Rajta is van a nyomtatványon igaz ez még régi ,de írja videó felvétel készül róla. [link]

(#3676) jacis válasza Gedeon31 (#3675) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a visszáru lap már nem aktuális.
8 napot említ de július 16.-a óta 14 napra emelkedett a visszaküldési határidő.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3677) Gedeon31 válasza jacis (#3676) üzenetére


Gedeon31
addikt

Rajta is van a nyomtatványon igaz ez még régi olvasni Te sem szeretsz :F

Nem július 16 , hanem július 13.

[ Szerkesztve ]

(#3678) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Baker csak most vettem észre hogy az LG billentyűzet is tudja a swype bevitelt :DDD . Nagyon jól testre szabható. Eddig kapásból töröltem és külön appot használtam erre a célra.

(#3679) Land válasza DonLaca@ (#3678) üzenetére


Land
veterán

Nálam a magyar szójavaslatokkal hadilábon áll. Swiftkeyt használok.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3680) lefkosia


lefkosia
őstag

Sziasztok!

S4-ről váltottam erre a "kicsikére". Remélem nem csalódok :)

The Truth Is Out There

(#3681) xtremetuning válasza lefkosia (#3680) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nem fogsz. :N

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#3682) DIEGO15 válasza lefkosia (#3680) üzenetére


DIEGO15
őstag

Kíváncsi leszek a véleményedre, ha már megismerted.

(#3683) lefkosia válasza DIEGO15 (#3682) üzenetére


lefkosia
őstag

kb. 4 órája használom, eddig sokkal jobbnak tűnik, de ezt majd később merem kijelenteni. Próbáltam frissíteni, de azt írja, hogy ez a legfrissebb. V10a, ja és vodafone.

The Truth Is Out There

(#3684) DonLaca@ válasza Land (#3679) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Swype Keyboardot használtam eddig teljes megelégedéssel. Most adok egy esélyt a gyári billentyűzetnek.

(#3685) DIEGO15 válasza lefkosia (#3683) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nekem is ezt írta a T-nél, ezért kezembe vettem a dolgokat és magam telepítettem fel.

(#3686) mckangi válasza DonLaca@ (#3684) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem nagyon bejön a gyári billentyűzet.
Mindig is olyan billentyűzetet használtam,amin van swipe funkció,de a gyári billentyűzettel pötyögve sokkal gyorsabban tudok gépelni mint bármelyik swipe funkciós billentyűzettel.
A gyári billentyűzet swipe funkcióját sem használom.
Majdnem olyan gyorsan tudok így gépelni mint a Fleksy-vel.

Poco F3

(#3687) lefkosia válasza DIEGO15 (#3685) üzenetére


lefkosia
őstag

úgy lett :)

The Truth Is Out There

(#3688) saintex72


saintex72
aktív tag

Most frissült a killswitchagent. Egyszer már kérdeztem, de annyiban maradt. Tudja valaki, hogy miként működik ez a killswitch dolog?

Más téma: aki chromecastot használ annak ajánlom figyelmébe a yatse nevű programot. Minden létező dologra ki tudja lőni a videót, streamet. Chromecast, xbmc, airplay, smart tv. Sokkal stabilabb mint a cast screen v. a miracast.

Killswitch?

(#3689) FókuszPók


FókuszPók
tag

Még nem kaptam sajnos választ, lehet állítani a menü rezgését?

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#3690) Land


Land
veterán

Art-on van lehetőség némítani a kamera hangját?
Gyári billentyűzethez lehet hozzáadni magyar szótárat vagy ha magyarra állítom, akkor annyit tud, amennyit tapasztalok a szójavaslatok terén?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3691) migabi24 válasza Land (#3690) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az art nem változtat a funkciókon csak más környezetbe futnak a programok

(#3692) Levente07


Levente07
tag

Sziasztok.

Ha van valakinek tapasztalata arról, hogy a g2-höz képest mennyivel gyengébb akksi téren, légy szíves ossza meg velem...

Ez az egy dolog tart vissza!

(#3693) Land válasza migabi24 (#3691) üzenetére


Land
veterán

Igen, csak pl. Xposed ajánlást nem kérek, mert bootloop fog fogadni, mivel ART-on nem megy. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3694) GuruZone


GuruZone
őstag

+1 a 10J rom ellen!

55%-kal értem haza 9 óra meló után, ez a B romon 75-80% volt :D

Mehet fel az i...

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3695) DIEGO15 válasza GuruZone (#3694) üzenetére


DIEGO15
őstag

Full wipe-al tedd, különben grimbuszok lehetnek.

(#3696) GuruZone


GuruZone
őstag

full wipe-os volt a J is :(

grimbusz :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3697) FókuszPók


FókuszPók
tag

Mi a manó?

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#3698) DIEGO15 válasza GuruZone (#3696) üzenetére


DIEGO15
őstag

Értem én. Én is visszatettem a j-re az i-t, azért mondom.

FókuszPók: ez meg mi? :-)

[ Szerkesztve ]

(#3699) migabi24 válasza Land (#3693) üzenetére


migabi24
nagyúr

Bocs félreértettem

(#3700) xtremetuning válasza DIEGO15 (#3698) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ez érdekes. Reggel vettem le töltőről. 2 és fél óra beszélgetés, 1 óra 2 perc kijelző. 83%. :U :F
Akkor ez most rossznak számít ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.