Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Pistakiss válasza jacis (#3450) üzenetére


Pistakiss
őstag

Beállítás>általános>fejlesztő opciók>futásidő kijelőlése

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3452) jacis válasza Pistakiss (#3451) üzenetére


jacis
nagyúr

Közben megtaláltam. Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3453) Asbee válasza Pistakiss (#3448) üzenetére


Asbee
veterán

Azzal teljesen egyet értek, hogy a keresőt illene használni, naponta ugyanazok a kérdések merülnek fel, amik meg lettek válaszolva, viszont ha téged ennyire érzékenyen érint ez a lagg téma akkor inkább ne válaszolj. Nem tudom, hogy ezzel magadnak akarod-e bizonyítani, hogy milyen jó telefont vettél vagy sem, viszont sajnos erről a telefonról ez a kép alakult ki, hogy kevés a hardver a kijelzőhöz, emiatt akad laggol. Sajnos az utóbbi kicsit jogos is. Az első romokkal tényleg a menü is néha már zavaróan akadgatott, gondolkodott a telefon. Eleinte én is azt hittem nincs semmi ilyen, de belakás után el kellett ismerni, hogy de bizony azért jelen van.
Azóta nagyon sokat javult a dolog és tényleg nagyon ritka a jelenség. Előbb utóbb remélem ez az infó is eljut mindenkihez.

(#3454) Bossi válasza jacis (#3452) üzenetére


Bossi
őstag

Keresni is lehet a fórumon :)

[link]

(#3453) Asbee: a j rom már tökéletes a menübe az ikonok között lapozva semmi akadás nincs, a hívásnapló tárcsázó közötti váltásnál még érezhető de, nem vészes ez elvileg csak jobb lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#3455) Pistakiss válasza Asbee (#3453) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ki mit keres, azt talál!
Nekem V10e rom van és a hétköznapi használatban nem érzem hátrányát a képernyő-processzor arányának. Persze, ha percenként csak ezt nézegetném, keresném, lehet találnék én is akadást, de mivel így, ahogy van, nekem semmi gondom nincs vele, így nem fogom azt írni, hogy akadozik. Nem a telefonomat védem, hanem azt mondom, hogy az általános használat mellett nem mérvadó.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3456) jacis


jacis
nagyúr

Ez az új felhasználó felület nagyon el van találva.
Nagyon tetszik az új design.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3457) steveboy86


steveboy86
tag

Sziasztok,
csatlakozom én is a táborhoz, egy LG Optimus F6ról váltottam. Már azzal is nagyon meg voltam elégedve, az LG-ben pozitívan csalódtam az utóbbi időben. Ezt a G3-at sem bántam meg, maximálisan meg vagyok elégedve. Én naponta töltöm,néha két naponta, de használom is rendesen, 4 óra kijelző idő eddig megvolt mindig. Telenoros G rom van rajta, és ahogy tapasztalom, egyre csak jobb lesz a frissítésekkel. Csak így tovább! A végén még tényleg lehorgonyzom az LG-nél, pedig volt Samsung, Sony telefonom is, de ezidáig ezzel vagyok legjobban megelégedve! :))

(#3458) tactic


tactic
csendes tag

Másnál is szereti a telefon teljesen random szerűen kikapcsolni magát? Van hogy 60-70 órát megy megszakítás nélkül, máskor napi szinten kikapcsol (4.4.2)

(#3459) DJ. Ru$y válasza tactic (#3458) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Soha nem volt még ilyen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3460) ivatti10


ivatti10
aktív tag

KDZ felrakásnál a FlashToolban a Normal Flash választásnál nem töröl semmit, csak a CSE Flash választása esetén? Elég a Normal flash a tapasztalatok szerint?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#3461) DIEGO15 válasza tactic (#3458) üzenetére


DIEGO15
őstag

Én sem tapasztaltam még ilyet, pedig van, hogy keményen meghajtom.
Tegnap olyan forró volt a bekapcsoló gomb, hogy megégette a kezem egy pöppet. :D na nem mondom hogy felhójagosodott, de nem bírtam rajtatartani a kezem.

(#3462) DIEGO15 válasza ivatti10 (#3460) üzenetére


DIEGO15
őstag

Így van ahogy írtad, de nekem a normál nem jött be, volt force close utána.

(#3463) Bossi válasza ivatti10 (#3460) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem a j rom Normal flash-el ment fel eddig nincs vele gondom...

(#3464) ivatti10


ivatti10
aktív tag

DIEGo15, Bossi köszi a válaszokat!G rom van fenn,SEA kódos, de nagyon jó a fogyasztása nyugalmi helyzetben, viszont az I, és J romokról nagyon jókat hallani, felrakom valamelyik nap.
Ja, és még egy kérdés: visszafele is lehet romolni ugyanezzel a módszerrel(LG Flash Toollal, kdz romot)? Gondolom, itt már indokoltabb a full wipe.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#3465) balika333


balika333
tag

Független telefonra megérkezett a V10h verzió. :C Erről nem is hallottam csak az i-ről es a j-ről. Na meglátjuk.

Samsung Note 22 Ultra

(#3466) DJ. Ru$y válasza ivatti10 (#3464) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amíg V10-en belül frissítik addig igen, lehet, hogy utána is, KDZ-nél a főverzióváltás (L-ről downgrade-elni Kitkat-re) szokott neccesebb lenni, az közel sem annyira egyszerű, mint egy update, de amíg nem történik főverzióváltás addig minden gond nélkül J-re akár A-t is.

balika333
32/3 SEA nekem egyelőre a G a legújabb OTA-n.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3467) balika333


balika333
tag

Az enyém gyári független 16GB-os verzió EUR régió.

Samsung Note 22 Ultra

(#3468) ivatti10 válasza DJ. Ru$y (#3466) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Igen, akkor ez hasonlóan működik, mint a Samsungnál. Köszi az infót! :-)

ZTE nubia Z60 Ultra

(#3469) krisztyann válasza balika333 (#3467) üzenetére


krisztyann
tag

Nekem se jelzi még.Mennyi javulás van?

(#3470) balika333 válasza krisztyann (#3469) üzenetére


balika333
tag

Menüben jobbra balra volt néha pici lag, az eltűnt. Gyors a telefonkönyv is de meg javulhat (nem szaggat inkább gondolkodik). Az általános sebesség is meggyőző. Gyorsabb lett mint g-n. Es ART-on vagyok.

Samsung Note 22 Ultra

(#3471) krisztyann válasza balika333 (#3470) üzenetére


krisztyann
tag

Köszi. :R Nekem is 16-os EUR de mégse jelzi.

(#3472) nederlanden


nederlanden
senior tag

Hogy sűrűbben villogjon sz értesítési led,azt nem lehetne megoldani,mert annyi ideíg soha nem nézem a készüléket mint amekkora a szünet két villogás között.(egyébként még mindíg nem raktam vissza a kártyám az i5s-embe annyira rendben működik mindene-mindenre)jó ez a telefon.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3473) nederlanden válasza sassza007 (#3439) üzenetére


nederlanden
senior tag

Abszolút nem zavaró annyira ritka és minimális a kis megtorpanás/ vagy minek nevezzem/.én l5s folyamatos használata mellett próbáltam htc m8,ss4 és most az lgg3-at,de a közelébe sincs egyik sem a g3-nak,az m8-rol mondhatnám azt is,hogy átverés,ugyanis mindene gyengébb kategóriákkal.ved meg nyugodtan nem fogsz csalódni.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3474) balika333 válasza nederlanden (#3473) üzenetére


balika333
tag

Nem akarok én itt felkelést szítani de azért az M8 nem piskóta telefon. 2 hónapig használtam, nagyon szerettem. M8 S5 G3..?! Mindegyik nagyon jó. De az M8-cat átverésnek titulálni? Ne már. Remelem azért használtál is olyan telefont ilyen kijelentés után.

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#3475) zack válasza nederlanden (#3473) üzenetére


zack
nagyúr

Most vagy nem értesz a telefonokhoz, vagy túl elfogult vagy. Ajánlásnál egyik se jó. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3476) Jana018


Jana018
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Van itt közületek olyan aki használt már Sony Xperia Z2 és Lg G3-at??
Tapasztalatok?

(#3477) nederlanden válasza balika333 (#3474) üzenetére


nederlanden
senior tag

És miér nem tartottad meg?túlzás nélkűl középkategóriába sorolnám.2 nap után már el is adtam,de már 2óra után visszaraktam a kártyám az i5s-be annyira zavaros a használata és bizonytalan a működése/érintésre,gyors pörgésre stb.ezzel a g3-al még meg sem fordúlt a fejembe hogy átrakjam eddíg/attól még az i5s nem eladó mert nekem 80%-ban telefonálásra az vált be a legjobban

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3478) nederlanden válasza zack (#3475) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nem is akarok jobban érteni hozzá.én csak leírtam amit tapasztaltam.😜

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3479) jacis


jacis
nagyúr

Srácok ez a G3 tényleg gyenge lett.
Sajnos a G3 tényleg lassabb mint a tavalyi Note 3 :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3480) DJ. Ru$y válasza jacis (#3479) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Oké. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3481) -FreaK- válasza jacis (#3479) üzenetére


-FreaK-
veterán

He?

Próbáld újra J rommal.

De ha még úgy is lassabb kicsivel (mert lehet..) ettől gyenge lett a teló? Na ne már... én sebességmániás voltam, de ezt mondom ez már oké. Attól még hogy néhány helyen van pár tizedes késlekedés (de nem darabos animáció!) attól még más helyen igen gyors.. pl. programok megnyitása, reakció idők.
Amit egy telefon gyorsaságának nevezünk az több dolog áll össze, mint pl. a felület scrollozási sebessége, reakcióidők, app megnyitás stb... én azt mondom, összességében nagyon jó a sebesség.

De hogy egy szempont miatt gyengének nevezzünk egy telefont, az nettó butaság, már bocs.

Azt már többször leírtam hogy minden telónak vannak előnyei/hátrányai, és a G3 szerintem elég kiegyensúlyozott, amellett meg, hogy milyen áron kapható, kifejezetten best buy a jelen mezőnyben.
Szerény véleményem szerint.

(#3482) Gabmami válasza -FreaK- (#3481) üzenetére


Gabmami
tag

Lehetne kérni egy linket ahhoz a J-s romhoz? Köszi előre is!

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#3483) mckangi válasza jacis (#3479) üzenetére


mckangi
senior tag

Egy samu buzi miért vesz LG-t?
Ezt a telefont a note3 topikban kellene fikázni,nem itt.
Inkább oda menj vissza,kicsi. beégett szappantartó....
Vettél volna inkább s5-öt.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#3484) Lacy6 válasza nederlanden (#3477) üzenetére


Lacy6
senior tag

Mit értesz ez alatt: annyira zavaros a használata és bizonytalan a működése/érintésre,gyors pörgésre stb.
Elég zavarosan írtad le a problémádat. Az meg nem túlzás hanem egyenesen baromság, hogy középkategóriába soroltad a jelenlegi piac leggyorsabb készülékét. grat. Az M8- nak egyedül a kamerájába lehet belekötni ezért is nem értem, hogy mi a volt a problémád...

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#3485) balika333 válasza nederlanden (#3477) üzenetére


balika333
tag

Mert mindig kell valami újat kipróbálni. Ettől függetlenül bármikor visszatérnék M8-ra. ( ha nem lenne a G3 :D ) Nagyon jó telefon az is. Bizonytalan zavaros a használat? Értem. Mesélj még

Samsung Note 22 Ultra

(#3486) migabi24 válasza jacis (#3479) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt a váltás előtt is tudtad, mégis cseréltél? Minek?

[ Szerkesztve ]

(#3487) apaszka válasza jacis (#3479) üzenetére


apaszka
veterán

A nótát nehéz megverni még egy darabig. :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3488) saintex72


saintex72
aktív tag

Gyerekek ez a z2 nagyon gyenge lett. Akarom mondani az m8, ööö note 3. Na most megzavarodtam, melyik topik ez? G3?
Na az a legrosszabb, még a k700-am is jobb ennél.

Ha valaki mégis vett ilyen sz@rt az nézte már, hogy a youtube frissítéssel jött 1440-es felbontás? Nem rossz. Izé, miket írok, mi a francnak ez. Tök felesleges parasztvakítás, az én k700-am.......

[ Szerkesztve ]

(#3489) jacis válasza migabi24 (#3486) üzenetére


jacis
nagyúr

Kipróbálom és ha megtetszik megmarad egy darabig.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3490) MrHydeIrr


MrHydeIrr
csendes tag

Sziasztok! SD kártyák közül melyiket javasoljátok? Sebesség, megbízhatóság? Előre is köszi. T

(#3491) migabi24 válasza saintex72 (#3488) üzenetére


migabi24
nagyúr

De jót röhögtem, köszi :-)

(#3492) twinkiecz válasza MrHydeIrr (#3490) üzenetére


twinkiecz
tag

Nekem már 2éve egy Samsung class 10-es 32gb van eddig hibátlan.

linktr.ee/twinkiecz

(#3493) apaszka válasza MrHydeIrr (#3490) üzenetére


apaszka
veterán

Én toshiba kártyát használok, de samsung is van itthon. Szerintem nem a márka a leg fontosabb, ganzen a minőség, és hogy eredeti legyen. Csak úgy van garancia rá.
Cl 6 már elég, de ha Cl10 est veszel sem rossz választás. Sorozat kép készítésénél van előnye.
-A feleségemnek Sandisk új típusú kártyát vettem tavaj. Ezek már jók, nincs gond velünk mint a 2013 előttiekkel.
-Nekem toshiba van, és jó.
-Fiam samsungot használ.

Persze ez csak az én véleményem, biztosan adnak mások is tippet.

migabi24
saintex72 en ééééhhnn nem nevettem jót.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3494) 6120 válasza saintex72 (#3488) üzenetére


6120
tag

Kb tényleg ez van itt:
minden 10. hsz: ilyet vennék, laggol-e (olvass vissza!)
minden 5. hsz: laggol hát (azt olvastam róla ill. az öcsém szobatársának van ilyen telefonja és ő úgy látta..., de nekem sam s5ösöm van)
és mondjuk minden 20. hsz: valódi szakmai, értéket képviselő hozzászólás...

Az első között vettem át; azóta eltelt vagy 1,5 hónap. Össz.benyomásom: jó, ha valaki megkérdezné, hogy újra megvenném-e, annak bizony azt mondanám, hogy igen.
Megakad-e: kb a b-s frissítéstől kezdve nem. Kivéve ha épp az engribörds 6os pályáján játszol, közben a telefonkönyvben a csoportokból oldalra húzva lépsz a kedvencekbe, akkor észrevehető...
Persze a xiaong7es telefon ezt nem csinálja, így ha ez valakit zavar, hát vegye meg azt.

(#3495) balika333 válasza saintex72 (#3488) üzenetére


balika333
tag

Tényleg van a Youtube appban nagyobb felbontás. Ez tök jó :D

Samsung Note 22 Ultra

(#3496) Darko válasza MrHydeIrr (#3490) üzenetére


Darko
senior tag

Kollégám G3-omjában nem lehetett működésre bírni egy Kingston 16-os kártyát, a kártya máshol jó volt. Nekem Lexar 32-es cl10-es jól megy.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3497) Maxentius válasza saintex72 (#3488) üzenetére


Maxentius
addikt

5*

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3498) xtremetuning válasza apaszka (#3493) üzenetére


xtremetuning
addikt

Te már a G2 topikot is telesírtad. Sebaj, van zsepi, nyomjad itt is.

saintex72 : :DDD

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#3499) DJ. Ru$y válasza apaszka (#3493) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aha, meg a 4K íráshoz van szükség a C10-re, nem csak a sorozatképekhez, nem tudom milyen bitrate-tel vesz fel FHD-ben, de lehet, hogy oda is kell.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3500) krisztyann válasza xtremetuning (#3498) üzenetére


krisztyann
tag

Meg előtte S3. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.