Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) apaszka válasza arsenix (#3337) üzenetére


apaszka
veterán

Itt a reklámban egész mást állítanak! Vagy a koncertet megállították egy kapcsolóval,hogy lehessen őket fényképezni? :B Nincs sport mod benne?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3352) Kasya válasza apaszka (#3351) üzenetére


Kasya
nagyúr

Simplicity.... :U
A HDR auto/on kikapcsolas segithet bizonyos helyzetekben.

(#3353) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Fóliát szeretnék felrakatni a telóra.
Van olyan fólia mit ajánlotok és magyar beszerzési forrás is létezik?
Válaszokat köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3354) apaszka válasza jacis (#3353) üzenetére


apaszka
veterán

Én ezt a márkát használtam,ill az asszonyén még mindíg az van fenn 1,5 éve! Nem innen vettem ,de ezt dobta elsőre a google! Az ár jó,és remélhetőleg eredeti!

A nyitott ablakos fliptok esetén erősen ajánlott fólia! A por kikezdi hamar a nyílásnál!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3355) saintex72 válasza apaszka (#3354) üzenetére


saintex72
aktív tag

A demó videó nagyon kemény. Jöhet az atom is, ha ez a fólia van rajta. Wolverine mobil. :)

(#3356) DonLaca@ válasza DIEGO15 (#3334) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nálam is jobban merül a telefon a v10j rommal. v10g-vel simán megvolt az 5 óra képernyőhasználat 40%-os fényerővel. Most éppen hogy 4 órát bírt. Két rom jó tulajdonságait kellene összerakni egybe. Akku kímélő és gyors. Álmodik a nyomor :DDD .

(#3357) saintex72 válasza DonLaca@ (#3356) üzenetére


saintex72
aktív tag

Automata 40 százalékon használod v. fix?

(#3358) DonLaca@ válasza saintex72 (#3357) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Fixen 40%-on. Szabadtéren, napsütésben szoktam automatára tenni.

(#3359) jacis válasza saintex72 (#3357) üzenetére


jacis
nagyúr

Miért nem automatán használjátok?
Az takarékosabb nem?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3360) apaszka válasza saintex72 (#3355) üzenetére


apaszka
veterán

A demo videó annyit ér mint a telefonoké! Lásd az előző írásom!

Viszont én használom ,és tényleg jó mint más is. Csak azt ajánlom mindig,mit használok,és érdemben tudom mondani a tapasztalatomat! Esett lépcsőre is vele telefonom. :W Simán megúszta. Hogy a fólia miatt? Nagy az esély,de nem 1000% ra mondom.

Viszont jó,és tartós cucc. Talán kicsit vastag,és létezik vékonyabb is ,de az valszeg nem is véd így! :K

A lényeg,hogy kapható itthon is,és még ha kicsit drágább,akkor sem vészes az ára!

Nekem ez a tokom volt és kell hozzá a fólia!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3361) saintex72


saintex72
aktív tag

Huh, kinek válaszoljak előbb? Inkább egybe. Én automatán maxon használom, csak érdekelt mások használati szokása. Már többször olvastam 40-60 százalékot másoktól, ez benn bőven elég, de ahogy írták előttem, ez kinn kevésben tűnt nekem is. Vízszont így olyan 4 órát tudok kihozni belőle, ezért kérdeztem.
Fóliás kérdés: ez olyan invisible shield szerű puha cucc, vagy kemény?

(#3362) DonLaca@ válasza jacis (#3359) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Beltérben automata módban nagyon visszaveszi a fényerőt a telefon. Nekem így túl sötét. Kültérben teljesen jól szabályoz.

(#3363) jacis válasza DonLaca@ (#3362) üzenetére


jacis
nagyúr

Értem. Hátha javítanak majd rajta úgy ahogy a G2 lassú reagálásán is anno.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3364) DIEGO15 válasza DonLaca@ (#3362) üzenetére


DIEGO15
őstag

Egyetértek.

(#3365) DIEGO15 válasza DonLaca@ (#3362) üzenetére


DIEGO15
őstag

Próbáld ki a Lux nevű appot.

(#3366) nederlanden


nederlanden
senior tag

Helo.olyan problémám volna a g3-al,h automata fényerőn bent viszonylag sötét helyen nagyon sötét a kijelző,szinte már használhatatlanúl,manuálisan meg nincs kedvem állandóan álkítgatni.nincs erre vmi kalibrálás?/néha meg bejövő híváskor teljesen sötét a kijelző mikor kiveszem a zsebemből) valaki ezekre?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3367) nederlanden válasza saintex72 (#3361) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nekem automatán belűl semmit nem reagál % beállításra(bent nagyon sötét)

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#3368) zack válasza nederlanden (#3366) üzenetére


zack
nagyúr

Nem feltétlen G3 hiba. Inkább LG. G2-nél is az aut. fényerő állítás elég lassan reagált, és szoftveresen nem tudták orvosolni, pedig 10 hónapot használtam. A Lux-szal és egyéb Play-es aplikációkkal nekem gondom volt, de már meg nem mondom mi, a lényeg mindegyiknél az volt hogy nem működött megfelelően.
Gyanítom, az, hogy milyen gyorsan reagál, érzékelő és megfelelő driver kérdése.

(#3367) nederlanden

Pedig kellene. Ezzel tudnád belőni mennyi legyen a minimum fényerő. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3369) -FreaK- válasza DonLaca@ (#3356) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jut eszembe, hogy mivel most már mindenkinél alapértelmezetten kikapcsolva van a dinamikus fps változtatás ( korábban már írtam róla )
ezért lehet hogy többet fogyaszt a rendszer. Ez az ára a folytonosságnak.

Azt próbáljátok ki, hogy ha ezt leveszitek 60fps-ről mondjuk 40fps-re, akkor mivel lesz rosszabb a dolog?
Az már önmagában sokat javít a folyamatosság érzeten, hogy fix fps-el megy, lehet hogy 40-en sem sokkal rosszabb, viszont így az aksit is kíméli.

(#3370) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Xperia S-nél úgy működött a fényerő szabályzás hogy a csuszkával a minimál értéket állítottam be. Ha szükség volt rá az automatika emelt ezen az értéken. Kár hogy G3-nál nem így van.

(#3371) krisztyann válasza nederlanden (#3366) üzenetére


krisztyann
tag

Nekem auto-n van és 50%-on.Eddig nem volt vele gondom se sötétben, se napfényes helyen.

(#3372) Katsu


Katsu
aktív tag

Srácok,

Mit jelent az, hogy a telefon Ázsiából van, de EU-s piacra szánt? Ezt nevezitek szürkeimportos verziónak?
Lehet nekem ebből hátrányom? A garanciális ügyintézés bolti, ezt tudom, hogy mit jelent. A kockázatát vállalom. De a kérdéseim fennállnak.
Előre is köszi. :)

(#3373) Land


Land
veterán

Ti látjátok a leírásban szereplő sorokat a fájlban? Nekem nincsenek benne... (v10j)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3374) saintex72 válasza nederlanden (#3367) üzenetére


saintex72
aktív tag

Benn nem látod az igaz, mert nagyon leveszi, de ha napfényben megnézed ott látszik, hogy dolgozik az automatika.
Most kipróbálom én is 40 százalékon, szabadtérben majd állítok rajta. Néha tényleg túl sötét volt szobában, a régi htcém most volt a kezemben és durva a külömbség.

[ Szerkesztve ]

(#3375) DonLaca@ válasza -FreaK- (#3369) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Megpróbáltam átállítani de nem jegyzi meg a kiválasztott értéket. Csak 60 fps működik.

(#3373) Land

Én látom. Ez a második mód amit mindig megcsinálok romcsere után. Első a dpi változtatás 540-re.

(#3376) Luser2000 válasza Katsu (#3372) üzenetére


Luser2000
addikt

Fogalmam sincs mire kellhet gondolni.
Egy jut eszembe:
"Ázsiából van" : nyilván, hiszen odaát (is) gyártják
"EU-s piacra szánt" : miért nem szánhatná ide a "gyár"
De gondolom nem ez lesz a helyes megfejtés.
Inkább nem lehet az, hogy az EU-ban is működik (pl. frekvenciasávok, stb)?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3377) Pistakiss válasza nederlanden (#3367) üzenetére


Pistakiss
őstag

Most próbálgattam. Az automata fényerőnél a beállított értékre veszi le a fényerőt sötétben (árnyékban), teljesen kivilágosít napfényben. De most azt látom, hogy ha letakarom a fényérzékelőt, akkor még sötétebbre veszi le

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3378) Kasya válasza Land (#3373) üzenetére


Kasya
nagyúr

Benne van. Notepad++ alatt nezd meg, mert mobilon tul nagy a fajl a teljes beolvasahoz.
Mellesleg hangminoseg romlassal jar, nem ajanlom.

(#3379) DJ. Ru$y válasza Luser2000 (#3376) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Arra kell gondolni, hogy nem az antennás F400, hanem D855 ennyi. Nem kell ezt túlrugózni ázsiai meg nem, nekem is SEA van benne gyárilag magyar nyelv, nem úgy, mint anno a SEA 4X HD-kban, szóval nem érzem semmivel kevesebbnek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3380) dave182


dave182
senior tag

Nekem 20% és automata, de mindenhol tökéletesen működik, HTC one után nem veszek észre különbséget.

(#3381) DIEGO15 válasza zack (#3368) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nálam a Lux korrektül teszi a dolgát. Be van állítva mennyi a minimum fényerő, és hívásnál fixen mennyire állítsa, ezt leszámítva automatikusan növeli vagy csökkenti.

(#3382) sereeff


sereeff
aktív tag

Sziasztok! Érdeklődöm a telefon iránt! Megoldódott a röccenés, érdemesebb ezt venni, mint pl a G2-őt?

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#3383) saintex72 válasza dave182 (#3380) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ebből két dologra következtetek. A htc sem 100 százalékon ment, és hogy jó a szemed. :)

(#3384) dave182 válasza saintex72 (#3383) üzenetére


dave182
senior tag

Nem, szinte sosem ment 100%-on...
Sőt ennek a fényerejét az optimus black-hez tudnám hasonlítani, bár valószínűleg attól azért jócskán elmarad...
Az 700 NIT-et tudott.

(#3385) GuruZone


GuruZone
őstag

booking.com és a quick circle

nagy marhaság de hát szeretünk mindenkit aki fejleszt a kis telónkra! :D

/IMG][/L]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3386) dave182 válasza GuruZone (#3385) üzenetére


dave182
senior tag

Remélem egyre többen fognak fejlesztgetni... :C

(#3387) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

45 óra töltő nélkül 40% 30 perc kijelzőidő, ezt ki milyennek gondolja?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3388) dave182


dave182
senior tag

Vajon miért vették ki a g pad-ban is található featuret, miszerint ha fülhallgatót vagy usb kábelt dugok a gépbe akkor előugrik egy kis menü ahol ki tudom választani milyen alkalmazást indítson. Ez a parasztvakítás nekem nagyon hiányzik... Esetleg tud valaki valami modot ami ezt elő hozza, vagy tudom esetleg valahogy telepíteni mint a ram kezelő widgetet?

(#3389) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Sziasztok! Rootolt készülékre engedélyezhető az OTA frissítés? Nem lesz gond belőle?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#3390) DJ. Ru$y válasza dave182 (#3388) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet úgy gondolták, hogy "tabletfunkció".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3391) krisztyann válasza ivatti10 (#3389) üzenetére


krisztyann
tag

Valaki itt írta, hogy elvileg nem szabad.

(#3382) sereeff Jönnek a frissítések, mindegyikkel egyre jobb.A legújabb i és j romok elvileg már nem akadoznak, ahogy itt olvasom.Ezek még OTA-n nem jelentek meg.Hogy érdemesebb e ezt venni mint G2-őt azt nem tudom,nekem az nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#3392) dave182 válasza DJ. Ru$y (#3390) üzenetére


dave182
senior tag

G2-őn nem volt ilyen? Mintha valami rémlene...

(#3393) Kasya válasza ivatti10 (#3389) üzenetére


Kasya
nagyúr

Engedelyezheto, csak nem ajanlott, mert lehet tegla lesz a telefonbol. Akkor pedig mindent torolnod kell...

(#3385) GuruZone: En bar szeretem a booking.com-ot, rendszeresen hasznalom is, de ezt ertelmetlennek tartom eloljaroba. Hetvegen kiprobalom, ugyis utazok... koszonet erte!

(#3394) dave182


dave182
senior tag

Akkor most ha jól értem, mindenféle következmény nélkül rootolhatom a telefont, csak arra kell figyelnem, hogy ne legyen engedélyezve OTA a frissítés, és ha visszateszem a gyári romot a root is eltűnik?

(#3395) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ha nincs szerencséd féltégla lesz a telódból (ota ügyben).

(#3396) DIEGO15 válasza dave182 (#3394) üzenetére


DIEGO15
őstag

Igen.

(#3397) Kasya válasza dave182 (#3394) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen

(#3398) dave182 válasza Kasya (#3397) üzenetére


dave182
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#3399) mukisrác válasza dave182 (#3388) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Én erre a tasker - t használom

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3400) Land válasza DonLaca@ (#3375) üzenetére


Land
veterán

De hol vannak a fájlban és melyikben? Első 2 sor megvan.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.