Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) Aryon87 válasza Balázs1986 (#36200) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36202) macii97 válasza Balázs1986 (#36200) üzenetére


macii97
senior tag

Azthiszem, hardveres támogatás is kell, bár ebben nem vagyok biztos.

(#36203) kasata91


kasata91
tag

G3 32GB-ot szerettem volna rendelni b-tel-től de semmilyen telefonszámon nem elérhetőek. Ki sem cseng. Azért ez így elbizonytalanított... valaki tud róluk valamit?
Esetleg másik megbízható bolt ahol EU régiósat adnak számlával??

Trust me I'm an engineer

(#36204) Imike_80 válasza DJ. Ru$y (#36188) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Elnézést! Semmi hátsó szándék nem volt benne részemről! Természetesen elfogadom a fejre koppintást.

(#36205) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Sikeresen eltörött a kamera előtti üveg. Honnan érdemes rendelni? Lehetőleg eredetit. Gondolom ezt nem cserélik garanciában. A keret repedt, de igazából a kijelzőnek semmi baja és nem akarok rosszabbat még véletlenül sem.

(#36206) Kirrr válasza dkovizoli (#36205) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Ebayen a legolcsóbb kamera keretet vettem, ugyanolyan jó, mint a gyári. Volt vagy 800 ft.

(#36207) DonLaca@ válasza dkovizoli (#36205) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Után gyártottnak jobb a minősége mint az eredetinek. Nekem a gyári nagyon hamar karcos lett. A kínai 1,5e Ft-ba került és egy év múlva sincs rajta egy karc sem.

(#36208) literati válasza kasata91 (#36203) üzenetére


literati
tag

Én tőlük vettem internetes rendelésre, nekem rendben megérkezett, számlát kaptam. Többet én sem tudok.

(#36209) Brett001 válasza kasata91 (#36203) üzenetére


Brett001
aktív tag

Próbáld meg a VIP-Phonet. Most per pillanat nincs 32 gigásuk, de szokott lenni. Rá kell kérdezni.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#36210) Darko


Darko
senior tag

Hogyan zajlik mostanában az LG szervizben egy garanciális csere, cserutalványt adnak? Telenoros, most fog lejárna a garanciája, tehát 2014 júliusi, nem is emlékszem mi volt akkoriban a teljes ára? :F
Azt mondták hívnak majd hogy mi lesz vele, de valszeg csere vagy valami, harmadszor van náluk.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#36211) Willanyasz


Willanyasz
tag

Sziasztok!
Tönkrement a 220V-os töltőm,kitört a lába.Mit és honnan ajánlotok?
Köszönöm.

(#36212) dkovizoli válasza dkovizoli (#36205) üzenetére


dkovizoli
addikt

Kösz mindenkinek. Akkor majd nézek vmit ebayen.

(#36213) korpicschess


korpicschess
veterán

Váci úti keret miatti kijelzőcserével mostanság tényleg az a tapasztalat, hogy 5-8 munkanap a reális? Kezd kicsit nehézkes lenni az Xperia Ray használat... :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#36214) Darko válasza korpicschess (#36213) üzenetére


Darko
senior tag

Konkrétan az előttem lévőnek 1 hetet mondtak felválás miatti kijelzőcserére.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#36215) Aryon87 válasza korpicschess (#36213) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekünk májusban 3 nap alatt megcsinálták. G4 +1 nap alatt megvolt.
Valószínűleg ki se látnak a melóból, feltételezem hogy egy halom G4 van náluk. Tavalyi szériások sorra buknak be a bootloop-ba..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36216) BogyóBP válasza Balázs1986 (#36200) üzenetére


BogyóBP
addikt

Majd az android guruk úgyis megirják.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#36217) DJ. Ru$y válasza BogyóBP (#36216) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor már megírták volna, de, mint megírták nem csak driver, hanem hardveres korláta is van elvileg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36218) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani, nem is írok ezzel kapcsolatban többet, de szerintem nem maga a hardver a gond, elvégre ha belegondoltk, az automata is pont azt állítja, mint amit kézzel is lehetne állítani. Ha nem is DSLR szintű paraméterezhetőséget (pl. itt nyilván nincs állítható rekesz), de a manuális fókuszt (automata van és szoftver állítja a hardvert, tehát lehetne "kézzel" -pl. hangerő gombokkal vagy csúszkával- is a szoftveren át), ill. a záridőt (az automata mondja meg hogy mennyi ideig dolgozza fel a jelet a szenzorról, de pl. a HDR is ez az alapelv, így akár mehetne manuális időmegadás is), meg lehetne oldani. Már anno a butafon Sony K750-re is írtak utólag olyan kamera driver-eket, amik ezeket a funkciókat támogatták. Viszont ott elérhető volt a fájlrendszerben a gyári alap driver, amit módosítani lehetett. Gondolom, itt (meg az Androidnál úgy általában) ez nem adott, a gyártói driver zárt, csak az API-n keresztüli kommunikáció lehetséges, így nincsenek meg az alapok az átíráshoz. Úgyhogy bár szerintem a hw nem lehet gond, de 0% esélyt látok hogy a G3 egyszer full manual menjen. (Kivéve ha kiderülne hogy a G4 kamera modulja full ua. mint a G3, és valami csoda folytán ki tudnák kaparni a driver-ét, amit mi meg beflashelhetnénk...nagy álmok :D )

(#36219) Joccc07 válasza BogyóBP (#36216) üzenetére


Joccc07
addikt

Kamera forrás nincs fent itt?

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36220) expander


expander
senior tag

a hardveres kepesseg megvan, az un. camera2API-t kellene kiadnia az LG-nek, amit a g4-hez kiadtak, de pont ezert a g3 nem kapja/kapta meg.

a hdr pedig altalaban 3 vagy 5 felfele es lefele eltolt FE ertekkel keszult kepek egymasra teve, annak nincs koze a zaridohoz

(#36221) kocka1977


kocka1977
csendes tag

Sziasztok
Adott egy LG G3 android 6.0 van rajta
Ma reggeltől meg van bolondulva! Nem talál térerőt és folyton ujraindul! Valamint kiirkálja hogy vegyem ki a simet és tegyem vissza majd indítsam ujra! Mi a túró lehet vele? A sim kártyának semmi baja mert másik telóba gond nélkül megy!

(#36222) DJ. Ru$y válasza kocka1977 (#36221) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

SIM foglalat és/vagy aksi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36223) kocka1977 válasza DJ. Ru$y (#36222) üzenetére


kocka1977
csendes tag

Igazad lett! SIM foglalat! Kicsit nyomtam rajta lfelé és van térerő! De mi az istentől tágul ki a belselye nem értem! Gondolom a melegtől! Nagyon köszönöm!

(#36224) torreador22


torreador22
aktív tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy mi a normál üzemidő a készüléknél? Mert nekem szink kikapcsolva wifi ,net bekapcsolva 2 óra kijelző idő az nekem nagyon kevésnek tűnik!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#36225) Kirrr válasza torreador22 (#36224) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Wifi+4g folyamatosan megy, minden szinkronizál, így két napot megy az akksi, 5 óra képernyőidővel.

(#36226) csiziktomi válasza korpicschess (#36213) üzenetére


csiziktomi
senior tag

másfél hete ,azonnal megcsinálták a kijelzőcserét.(kb 2 óra alatt) Igaz előtte odatelefonáltam és lebeszéltem.Ja és nyitáskor már ott voltam.Hatalmas pacsi nekik érte :C :R

(#36227) torreador22 válasza Kirrr (#36225) üzenetére


torreador22
aktív tag

Tudtam hogy ez nagyon kevés csak a véleményekre voltam kivancsi. Köszönöm

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#36228) modosdesign


modosdesign
csendes tag

Hali,

beleolvastam a topicba, vannak akik vennének használtan G3-at, úgyhogy leírom a tapasztalataim, hátha segít.
Most fog lejárni az enyém garanciája, 2 éves a telefon, telenornál vettem.
Alapvetően szeretem nagyon, gyors (marshmallow óta ez még javult is), szép, vállalható képeket csinál.
Eddigi kedvenc telefonom :)

Hibák:

A keret nálam is megrepedt, típushiba, de garanciában cserélik. (2hét) Külön szerencse, hogy nekem (vagy lehet mindenkinek) kijelzővel együtt cserélték. (ráültem, és meg volt folyva a sarkában)

Pár hete elkezdett újraindulgatni magától, ill. újraindulás után nem érzékelte a sim kártyát. Garanciában javították (4hét!!ami gáz) kicserélték a fődarabot, ill. a sim olvasót.

Szóval most a garancia lejárta előtt végül is kicserélték 2 részletben a telefon külsejét, kijelzőjét, meg az egész belsejét is.

Nagyon jó telefon, de a fentebb említett hibák miatt garancia nélkül én annyira nem ajánlom megvenni használtan.

remélem van akinek hasznos volt! :)

(#36229) SkyLine3000 válasza modosdesign (#36228) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért az, h "vállalható képeket csinál", eléggé félrevezető. Ez úgy jön le, mintha szódával elmegy képeket lőne, pedig nagyon is jó képeket csinál. Főleg fhd tv-re kirakva rohadt szépek. Simán oda lehet tenni egy átlag kompakt gép mellé. Nincs miért szégyenkeznie. Én azóta nem használom a kompaktot, amióta G3 van. Asszony is mindig megjegyzi, h milyen szép képeket csinál.
Szóval ez nem "vállalható", hanem nagyon szép.

(#36230) Fulár


Fulár
senior tag

Támogatja a hardver vagy sem nem tudom mert nem értek hozzá de a Camera Fv5 legújabb verziójában lehet záridőt(is)állítani.Ma naplemente közben kipróbáltam.Működik! Csak az összes képem fos lett mert mind bemozdult.Álvány szerűség kellett volna.Na de a lényeg az,hogy működik!

(#36231) futo001 válasza Fulár (#36230) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Záridőt fixen kiírja, nem engedi piszkálni, legalábbis nálam. Jobb kéznél lent enged állítani a fényerőn, de ezt a gyári app is tudja.

Látom az Idol 2s-t értelmes telefonra cserélted. :D

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#36232) kasata91


kasata91
tag

Na már 24 órája birtokomban van egy patent új 32GB-os G3. Egyből feltettem PCSuite-tal egy V30c-t.

Minden nagyon szuper, de az akku szintem úgy süllyed, mint a titanic (tudom hogy még pár nap mire beáll, de ez akkor is kevés így elsőre):

- 2-2,5 órás kijelző idő (wifi, 3G, szink, helymegh.)
- éjjel 8 óra alvás alatt -10%
- mondjuk effektive gyorsan tölt, mert kb. másfél óra alatt telitolja az akksit a gyári töltő.

/A tervem, hogy veszek QI töltőt, és az irodában az asztalon azon fogom tárolni hogy ezzel kiküszöböljem a korábban megszokottá vált "egész éjjel kábelen" töltést és egész nap egy 80% körüli szinten tartsam, ami elég másnap reggelig./

Trust me I'm an engineer

(#36233) DJ. Ru$y válasza kasata91 (#36232) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kapcsold ki a Google biztonsági mentést és mindjárt ugrik az a -10%-ra kb. 0-ra. ;)

Qi töltőt nem javaslom többünknek is gyorsabban merült, ha azzal töltöttük.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36234) kasata91 válasza DJ. Ru$y (#36233) üzenetére


kasata91
tag

Hasonló tippek reményében írtam. Köszi.

Trust me I'm an engineer

(#36235) kocka1977


kocka1977
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy LG G3
Egyszer volt kijelzöcserén mert ragasztó elengedte a sarkakot! De most más problémám lenne!
Pár napja kiírkálja hogy nincs szolgáltató Érvénytelen sim vegyem ki a simet tegyem vissza majd indítsam ujra! És többször ujraindul magától! De hálózatot irtó nehezen talál! Ujraindulás után viszont sehogy! Csak ha kiveszem a simet visszateszem és ugy indítom ujra! Pár napja vettem egy 2 amperos töltőt azóta vannak ezek a gondok! Lehet semmi köze hozzá de gondoltam leírom!

(#36236) DJ. Ru$y válasza kocka1977 (#36235) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mégsem segített amit írtam? :(

Másik, hogy, ha tényleg a töltő, akkor próbáld meg használni egy másik töltővel pár napig, ha nem csinálja, akkor nem szereti egymást a készülék és a töltő, sajnos más készülékkel is előfordul ilyen. Esetleg érdemes egy SIM cserét is kérned a szolgálatónál.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36237) kocka1977 válasza DJ. Ru$y (#36236) üzenetére


kocka1977
csendes tag

Azt hittem jó lesz ha kicsit lejjebb nyomom a sim foglalat tetejét! De nem lett oksa! Próbálom akkor a gyári töltővel használni! A sim kártya ha beteszem másik telóba gond nélül üzemel! De azért kérek egy sim cserét! Akkor azt tanácsolod ezt az uj 2amperos töltőt felejcsem el?

(#36238) kocka1977 válasza kocka1977 (#36237) üzenetére


kocka1977
csendes tag

Beszéltem a szolgáltatómmal erről! Azt tanácsolták csináljak egy hálózati mód váltást 3g ről 4 g re vagy fordítva és indítsam ujra a telót! De az istennek nem találom hogy ezt hogy kell 6.0 alatt!

(#36239) KoryHu válasza kocka1977 (#36238) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Beállítások, első fül, további..., mobilhálózatok, hálózat típus.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#36240) Zsoltwader45


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv mindenkinek. Pici segítséget kérnék. Egy hete van a egy G3-as. Ami érdekes, felfalja az összes ramot, minimális marad szabadon. Root kész, twrp fent. Mtk-s telokon már sokszor cseréltem romot, így recoveryn keresztül nem okoz gondot. Ami a kérdés, a ram falás miatt érdemes -e feltenni másik romot. Ha igen melyiket . Kinek mi a tapasztalata. A CM13-at próbálta-e bárki. Ha nem romolda akkor várom hogy mit lehet tenni mert kissé lassú a készülék nehezen vált az appok között.


Köszi előre is :R

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#36241) futo001 válasza Zsoltwader45 (#36240) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nálam többet fogyaszt.
Szabad memória 580MB. Android OS 853MB. Android System 161MB, összesen 55 alkalmazás fut.

Engem nem zavar, a telefon gyors és nem merül gyorsan, ez a lényeg.
Sőt igazából nekem jó, hogy sokmindent a memóriában tart, így gyorsabban vált az alkalmazások között.

Hogy nálad miért lassú, arról fogalmam nincs, régebben nálam valamelyik víruskereső okozott lassúságot.

Más ROM-ról nincs tapasztalatom, mivel sosem éreztem szükségét a cserének mióta G3-am van.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#36242) kocka1977 válasza KoryHu (#36239) üzenetére


kocka1977
csendes tag

6.0 alatt nem úgy van!
Elvittem a szolgáltatónál melózó haverhoz!
Csináltunk gyári beállítás visszaállítást de a simet akkor sem látja max 5 percig ha látja! De el sem indul többnyire!
Hazajöttem visszatettem a gyári softvert de ugyan az! Másik simmel nem tudtam kipróbálni mert vagy rendes vagy nano van csak! Mikro nincs!
Holnap bemegyek sim cserére hátha!
De a sim egy alap szar telóban gond nélkül megy! Ebbe viszont nem!
Azert nem értem!
Mondjuk tegnap 8 kor szolgáltatás kiesés volt azt mondja a haver! azóta baszakodik amúgy! Csak azt nem érti miert nem jött helyre!

(#36243) Zsoltwader45 válasza futo001 (#36241) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Nekem sem lenne romot cserélni mert tetszik. Csak az a gondom hogy kevés ram marad.

Esetleg érdemes -e jegelni avírusírtót. Hm? :F
Azért köszi a gyors választ

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#36244) atosan válasza Zsoltwader45 (#36243) üzenetére


atosan
addikt

Azt az elsők közt tettem, miután rootoltam, de root nélkül is lehet pár cuccot tiltani, mint google könyvek, újságok, filmek, hangouts, g+, stb.

Maine coon

(#36245) Zsoltwader45 válasza atosan (#36244) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

TB proval oda nyúltam, szépen óvatosan. Rögvest fürgébb a kicsike. :C

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#36246) atosan válasza Zsoltwader45 (#36245) üzenetére


atosan
addikt

Így van, szintén azzal jegeltem a vírusirtót.

Maine coon

(#36247) Dalzarus


Dalzarus
tag

Üdv mindenkinek.
2 éve nyúzok egy G3-at. ma este történt vele egy olyan hogy, levelezgettem a munkahelyi wifin majd mikor útnak akartam indulni haza, kikapcsoltam és kiszedtem az akksit, hogy átrakjam a mobilnetes SIM kártyám. Azóta nincs képe a telónak. Bekapcs után hallom az indító muzsikát, de nincs kép. Még a jelszavas képig is eljut mert érzem a rezgést ahogy nyomkodom a képernyőt, de egyszerűen nincs kép.
Történt már valakivel hasonló eset? Mi lehet a gond? :O :O :O

(#36248) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Valaki betudja linkelni a független LG G3 legújabb romját? Amit minden olyan LG telóra tesznek ami hálozatfüggetlenként kerül értékesítésre. Utána később bármikor visszarakható a Vodás rom?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#36249) Joccc07 válasza BogyóBP (#36248) üzenetére


Joccc07
addikt

Válogass

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36250) DJ. Ru$y válasza BogyóBP (#36248) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Visszatehető igen, az IMEI-es oldalról bármikor letölthető az utolsó IMEI-hez tartozó ROM.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.