Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15784) vegyszer


vegyszer
addikt

Érdekes bug, még mindig ébresztő.

Tehát:
Mivel a legkisebb fiam egy éves, és régebben igen morcos időben kellett kelni a műszakozás miatt (03:27-kor), ráálltam, hogy több, átfedésben lévő ébresztő is aktív a hét szorgos napjain. De ezek java csak vibrál, és az utolsó ébresztő hangos egyedül.
Jelen esetben egy szól 5:10-kor, egy 5:17-kor, és aminek hangja is van, az 5:24-kor. A szundi 5 perces.

Múlt héten azzal szoptam, hogy már az első ébresztő után nem volt aktív tartalom a kijelzőn. Csak fekete+háttérfény. Hosszú power gombra kikapcsoló menü, dupla power gombra a kamera jött elő. Kilépj nem lehetett.
Az EU dev 7.9.14 ezt annyira orvosolja, hogy nem jön elő. Ellenben az 5:10-re állított vibrátor ébresztés helyett a teló úgy gondolta, hogy tutira megy, hogy ma el ne aludjak. És keltett hanggal 4:12 perckor. De hogy miért, azt nem mondta el. Ilyen időpont nincs is benne, de tutira akart menni, hanggal keltett...
(engem is, a kéz fiút is, és a Zasszonyt is...)

Egyre jobban azt érzem, hogy az ismert hibákat újakra cseréltem...

Azmeg, hogy root nélkül használom, és nincs semmi tweeker appom, megmutatta, mennyire elbuzeráltam a telót. Mert most az Istenért nem lelem, hogy kéne a Messenger értesítés hangerő levenni külön. (Lehetséges, hogy ez 5.0 droidos fícsör? Valami rémlik)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.