Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap este felraktam a legújabb eu stable rom-ot (eu stable 9.5), akkor még jól működött. Reggelre teljesen meghülyült a teló. Nem ismerte fel a sim kártyát s állandóan újra indult.

Találkozott már valaki hasonlóval?

(#16352) fuze válasza bgyg1 (#16351) üzenetére


fuze
őstag

Én néhány hete raktam fel 8.5ről frissítve. Nyomj rá egy wipe cache/dalvik-ot. Nálam nincs baja.

adms.hu | UI Designer

(#16353) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Megint sd kártya kezelési gondom van.
Vettem egy 64GB-sat, és szeretném teljes írás olvasás tesztnek alá vetni. De valahogy írás jogosultság hiba miatt minden app kidob. Ehhez root kéne, vagy hol s hiba?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16354) trebrona válasza vegyszer (#16353) üzenetére


trebrona
nagyúr

Documents alkalmazás tiltva van. Engedélyezd!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16355) vegyszer válasza trebrona (#16354) üzenetére


vegyszer
addikt

Semmi változás. Az volt az első tippem nekem is.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16356) trebrona válasza vegyszer (#16355) üzenetére


trebrona
nagyúr

Utána az alkalmazásnak engedélyezni kell az SD-re írást a felugó ablakban.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16357) vegyszer válasza trebrona (#16356) üzenetére


vegyszer
addikt

Nincs felugró ablak. Keressem az engedélyek között?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16358) trebrona válasza vegyszer (#16357) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha a kívánt alkalmazást elindítod, akkor kéri a felugró ablakban, hogy add meg az engedélyt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16359) trassher


trassher
addikt

Érdekes problémám akadt. A telefon hangszórója recseg, vinnyog csörgésnél, értesítéseknél, kihangosításnál de máskor nem. Legyen az játék, videó, stb. Erre van értelmes magyarázat szerintetek?

Redmi Note 7

(#16360) trassher válasza trassher (#16359) üzenetére


trassher
addikt

Az elfelejtettem, hogy service menu-ben tesztelve is tisztán szól.

Redmi Note 7

(#16361) szpilu


szpilu
tag

Üdv,

Valaki meg tudná mondani mi lehet a probléma ha Vodafone-os simmel hiába kapcsolom be a mobilnetet nincs internetelérés.
A rendszer ViperOS 20171022-Coral-v3.1.1-Final-N

Előre is köszi.

(#16362) laracroft válasza szpilu (#16361) üzenetére


laracroft
aktív tag

Valószínűleg a Vodás APN-t kell beállítanod.

(#16363) vegyszer válasza szpilu (#16361) üzenetére


vegyszer
addikt

Rákérdezhetek?
Előfizetéses Vodás vagy?
Az a gond, hogy a Vodafone egyszerre használni akár kétféle APN-t. Az egyik az előfizetéseseké, a másik a kártyásoké.
Ezt a Xiaomi nem tudhatja, hogy te melyik táborba tartozol. De legtöbbször a kártyás APN állt be nálam.

A helyes APN-ek:
• Havidíjas előfizetés esetén: internet.vodafone.net vagy standardnet.vodafone.net
• Feltöltőkártya esetén: vitamax.internet.vodafone.net vagy
vitamax.snet.vodafone.net
APN kiválasztása/megadása

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16364) szpilu válasza laracroft (#16362) üzenetére


szpilu
tag

Ezen már túl vagyok, de semmi.

(#16365) szpilu válasza vegyszer (#16363) üzenetére


szpilu
tag

Előfizetéses. Mindegyiket próbáltam, de sajnos nem hozott eredményt.

(#16366) vegyszer válasza szpilu (#16365) üzenetére


vegyszer
addikt

Más telón ad netet a SIM?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16367) vegyszer


vegyszer
addikt

Ma is feldobta eme frissítést a teló:

Azt esetleg olvasta valaki, hogy múlt héten, vagy előtte amikor megjelent először, akkor miért tűnt el?
Mert tudom, hogy vissza tudnak hívni frissítéseket, de még stabil frissítés visszavonásba nem volt részem.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16368) F.B.I. válasza vegyszer (#16367) üzenetére


F.B.I.
veterán

Passz, felraktam az asszony telefonjára, nem szólt, hogy gond lenne vele.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16369) vegyszer válasza F.B.I. (#16368) üzenetére


vegyszer
addikt

Most olvastam utána, hogy a múltkor, mikor jött az üzenet, és lehetett telepíteni, akkor csak pár véletlenül kiválasztott user kapta meg, de a kvóta kimerítése után nem volt élére are nekem se. Azért jött meg újra.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16370) olloczky


olloczky
senior tag

En felraktam, es nemi lassulast tapasztalok... Illetve a messenger kuld egy ilyen fenti savos ertesitest is, amit eddig nem csinalt.. így.

Ezt hol tudom letiltani?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#16371) olloczky válasza olloczky (#16370) üzenetére


olloczky
senior tag

Megoldottam közben: ertesitesek es allapotsornal kell kiszedni a lebego ertesiteseket.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#16372) szpilu válasza vegyszer (#16366) üzenetére


szpilu
tag

Ezen is ad bármely másik rommal. Pl: Miui, Lineage os

(#16373) vegyszer válasza szpilu (#16372) üzenetére


vegyszer
addikt

És ott milyen APN-t ad neki?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16374) szpilu válasza vegyszer (#16373) üzenetére


szpilu
tag

A vicces az, hogy minden APN beállítás megegyezik a Lineage-el és a MIUI-val is. :)

(#16375) szpilu válasza vegyszer (#16373) üzenetére


szpilu
tag

Most teszteltem Pixel Experience rommal, azzal is megy a mobilnet. :)

(#16376) veszelib


veszelib
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nem vagyok jártas ROM-ok/frissítések témában. Olvasgattam itt a fórumon, de még így sem teljesen tiszta a kép.
Eustock-os Redmi 3-am van, Global 7.1 Stabil 7.1.1.0 (LHPCNCK) MIUI-val. Gondolom, érdemes lenne frissíteni.
Ehhez le kell töltenem a hivatalos MIUI oldalról a MIUI 9 zip fájl-ját, majd a Frissítéseknél a ROM telepítés kiválasztásánál ezt kiválasztani, és ekkor lefut a frissítés?
Kell esetleg még valamit beállítani előtte? Az adataimat lementsem előtte, vagy nem fordulhat elő olyan, hogy valami közben elvész?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#16377) jazzkifli


jazzkifli
tag

Sziasztok!

Újra elő kell vennem a régen sokat használt Redmi 3 Pro-t és látom hogy van új MIUI verzió.
Érdemes feltenni, hoz valami nagy újdonságot vagy esetleg aksi kímélést?

:R :R :R

Aláírás

(#16378) trebrona válasza veszelib (#16376) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem, neked fastboot rom kell download módban. Összefoglalóban megtalálod.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16379) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Az a beállítások között merre van az utolsó 9-es alatt, hogy a teló mondjuk éjfélkor kapcsoljon ki, reggel meg ébresztő előtt be?

Régen mintha lett volna ilyen, de nem lelem.

És azt esetleg tudja valaki, hogy a 9-es MIUI alatt is ép van még dugva valahová az a launcher, amely olyan jóanyám számára emészthetővé teszi a telefont?
Egy kijelzőn 5-6 sorban egy egy fő funkció, már-már csempe szerű elrendezésben, de nem tudom, hogy MIUI 5, 6, vagy esetleg 7-8 volt ahol anno megtaláltam egyszer valamelyik romban. Hátha van ötlet...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16380) trebrona válasza vegyszer (#16379) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az újabb devekbe visszakerül a lite mód, amire gondolsz. Itt az apk-ja, ha addig nem tudsz várni: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16381) vegyszer válasza trebrona (#16380) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez az!
Hogy mit össze nem kerestem...
Óriási köszönet érte!
:R :R :R

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16382) trebrona


trebrona
nagyúr

Good bye, Redmi 3 támogatás! [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16383) vegyszer válasza trebrona (#16382) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak megerősítés abban, hogy ideje a Redmi 5 Plus után nézni, ha már 3 tok, 4 fólia, 2 üveg, és egy QC 3.0 töltő is van hozzá...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16384) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

Próbáltam utána olvasni, csak egy megerősítést vagy "nehogy így csináld" kérek :D
Adott a párom Eustock-s Xiaomi Redmi 3:
Android: 5.1.1 LMY47V
MIUI: MIUI Global 7.1Stabil 7.1.1.0 (LHPCNCK)
Kerner: 3.10.49-perf-g49765084
Alapsáv: 0.2.c1.20-00004-M8936FAAAANUZM-1

amennyiben jól olvastam nekem a ROM csere zárt bootloaderrel rész kell...

Letöltöttem a MiFlash 2017.4.25.0 verzióját, illetve az ido_xhdpi_global_images_V9.5.2.0.LAIMIFA_20180405.0000.00_5.1_global ROM-t

A hangerő fel + power gombbal download módba teszem a telefont -> elindítom a MiFlash-t -> összedugom PC-telefon párost -> refresh gomb -> betallózom a ROM-t -> majd a flash gomb és várok... (a MiFlash programban alul melyiknek kell kijelöltnek lennie clean all, save user data vagy clean all and lock???)

Köszi
Sanya

Xiaomi Mi 11i

(#16385) gixxergabi válasza bsanya (#16384) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én nem értem miért bonyolítjátok, nekem simán a telefonban a teló frissítésnél 3pötty-nél betallóztam a zippet, és felrakta az újabb globált, előtte pedig eu stockos zárt bootloaderes rom volt (ami nem frissült semmit, de ez az új már frissült is)

(#16386) bsanya válasza gixxergabi (#16385) üzenetére


bsanya
aktív tag

Melyik zip-t raktad fel (be tudnád linkelni)? Én is így csinálnám, ha minden ok így a telepítésnél... :B

Xiaomi Mi 11i

(#16387) gixxergabi válasza bsanya (#16386) üzenetére


gixxergabi
senior tag

innen a global stable, de akkor még az előző verzió volt, és utána telón frissült erre ami most van...

(#16388) bsanya válasza gixxergabi (#16387) üzenetére


bsanya
aktív tag

wipe kellett neki vagy megcsinálta a gyári recovery?
Teljesen nulláról kell utána belakni a ROM-t? Gondolom igen, mert ami most van fent az már 2 éves, azóta biztos volt verzióváltás...

Xiaomi Mi 11i

(#16389) vegyszer válasza bsanya (#16388) üzenetére


vegyszer
addikt

Másutt lakik a futó droid, és másutt a telepített alkalmazások.
Mikor régen romoltam (romboltam) akkor wipe system, gyorsítótár, art/dalvik volt.
és még a goolge fiókot se kellett újra belakni, minden ment tovább, persze ez az erősen nem javallott metódus.
A tiszta az lenne, ha teljes adat mentés után menne rá egy kábeles flash, persze én azt pont szívből gyűrölöm, pedig az lesz a vége, ha meglesz az új redmi 5 plus, ez megy faternak...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16390) gixxergabi válasza bsanya (#16388) üzenetére


gixxergabi
senior tag

megmondom őszintén nem emlékszem, barátnőmnek csináltam...

(#16391) trebrona válasza vegyszer (#16383) üzenetére


trebrona
nagyúr

Remek telefon, nem nyúlsz mellé vele. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16392) vizslakutya válasza gixxergabi (#16385) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Hol az 3 pötty?
Ha rányomok a rendszerfrissítésre visszadob a beállításokra. (eustock rom)

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#16393) gixxergabi válasza vizslakutya (#16392) üzenetére


gixxergabi
senior tag

(#16394) vizslakutya válasza gixxergabi (#16393) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszönöm, neked szerencséd volt, az enyémen nincs ilyen lehetőség.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#16395) fuze válasza vegyszer (#16389) üzenetére


fuze
őstag

60ért már redmi note 5 global-t kapsz :Y
Nekem most az lesz a 3pro helyett. Közel két éve van meg és még sosem volt ilyen jó telefonom. Régen fél év alatt használhatatlanná vált az android ebben a kategóriában. Nagymamám örökli majd, örülni fog neki :)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#16396) vegyszer válasza fuze (#16395) üzenetére


vegyszer
addikt

Lehet, hogy majd lehet kapni, de nekem a szélső kiálló dupla kamera nem jön be.
Igazság szerint a redmi 3 pro esetén is a szélső kamera nem tetszett valahogy, de megtanultam együtt élni vele.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16397) fuze válasza vegyszer (#16396) üzenetére


fuze
őstag

Amilyen bénán oda van hányva a kamera, annyira jó is! Érdemes megnézni, jók a fotók, a videó meg olyan mintha gimbalról vennéd. Most a spemallos facebook rendelésbe szálltam be. Május 4-én érkezik raktárra Kínában :)

adms.hu | UI Designer

(#16398) olloczky


olloczky
senior tag

Úgy látom egyre többen váltanak erről a telóról. Én is lassan így teszek. Amit észre vettem a legutóbbi frissítés óta (9.5.2.0), hogy jobban merül a teló. De ez csak egy dolog. Én a mi mix 2-t néztem ki kövi telónak csak szerintem június környékén tudom majd leghamarabb megvenni..

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#16399) fecs


fecs
senior tag

Fiam használja a Redmi3pro-t. Panaszkodott, hogy nem kapcsolódik a wifi(k)-re. Tényleg. Gondoltam csinálok egy cache törlést. Nem lép be a recovery-be. :( Simán újraindul. Jó, akkor rádugom PC-re, oszt ott próbálkozom. Csak töltést vesz fel, nem érzékeli a PC. xiaomi.eu 7.4.6 fejlesztői ROM van rajta.
Ilyenkor mi van? Hogyan tovább?

Pixel 6a

(#16400) vegyszer válasza fecs (#16399) üzenetére


vegyszer
addikt

EDL mód van?
Minden gomb nyomva tart kikapcsolt állapotban.
Mi logo után csak háttérfény van fekete kijelzőn
Úgy is megy a flash, csak lassan. De lehet data törlés nélkül is telepíteni zárt BL-t megkövetelő romot

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.