Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) trebrona válasza vornia (#16146) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha más nem, APKMirror: [link]

De rom frissítésekor elvileg frissül az is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16152) fer


fer
őstag

Aki esetleg nincs megelégedve az akku kapacitásával annak elmondok egy érdekes dolgot! Az öregem 1-2 éve kapott egy s5610-et, (neki ez jó könnyebben kezeli stb.) már az elejétől fogva küzdött az akku idővel, ha az 5-ből 1 egység lement róla és éjjelre nem rakta töltőre, reggelre teljesen lemerült a telefon! Én már mindent megpróbáltam de nem sikerült javítani rajta! Most hétvégén nekiültem új mobilt keresni, de mindnek az akku kapacitása, készenléti ideje rosszabb volt mint az s5610-nek, és a fórumon is istenítik, hogy milyen sokáig bírja az akkuja! Tehát hagytam a fenébe és adtam a telónak még egy esélyt és elkezdtem keresgélni a neten, hogy mi a franctól merülhet ilyen gyorsan! És lehet, hogy néhányan nem fogjátok elhinni, de a SIM KÁRTYA okozta! Tehát akinek 4-5 éves vagy még öregebb kártyája van, mindenképp ajánlatos a cseréje, mert a merülésen kívül még sokféle hibát tud produkálni újraindulgat a teló, megszakad a hívás stb., a csere amúgy is díjtalan, legalábbis a Telkomnál! Olyanokat is írnak, hogy a régi sim képes elrontani a telefont, szerintem ez túlzás, de nem akarom kipróbálni!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16153) vornia


vornia
senior tag

Sziasztok!

Ez egy mai ellenőrzés eredménye.Konkrétan nem értem a TWR backupban mi ez az smspay virusriasztásos találat,mi okozhatja?Valami tipp,ötlet?Vagy tényleg ez van a romban,valamelyik applikációban?

Ja a bitcoinos fogyelmeztetést direkt hagytam bent, ugyanis néha nézek sorozatokat,és az opera figyelmeztet ha ilyen beágyazott huncutság van egy oldalban,igaz én eddig nem egedélyeztem a futást, mondjuk ezt sem értem hogy került oda az a két file. Elég durva hogy így elterjedtek ezek a kis bányászprogramok. ;] ;] :Y

[ Szerkesztve ]

(#16154) fer


fer
őstag

Ma lementettem mindent a telóról és fel akartam rakni a 7.12.21, de lezáródott a teló, és nem tudtam feloldani, hiába írtam be a fiók jelszót nem sikerült!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16155) fer válasza fer (#16154) üzenetére


fer
őstag

Na tegnap hagytam a fenébe a 7.12.21-et, helyette felraktam a lineage-14.1-20171213, de nekem a miui után annyira furcsa, hogy egy nap után ment is vissza a jól belakott V8.5.2.0 (persze mentésből), ma elindítottam a frissítést V8.5.3.0-ra- de hiába másolom fel neki a downloaded_rom mappába, mindenáron le akarja tölteni, mindegy hagytam neki, most bútúl és itt már van állapotjelző csík, remélem minden a helyén lesz és nem fogy el a szabad helyem! Na most végzett, úgy néz ki minden rendben, még a twrp-t kell ellenőriznem, úgy rémlik, hogy azt újból fel kell raknom!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16156) vornia válasza fer (#16155) üzenetére


vornia
senior tag

Meg twrpből sosem árt a frissebb.
Remélem sikeres lett a telepítésed azóta :)

(#16157) fer válasza vornia (#16156) üzenetére


fer
őstag

Már twrp is a legfrissebb, de most megint beszoptam, mindig elfelejtem, hogy frissítés után már nincs root, és twrp felrakás után jött megint a bootlop, de sebaj a 8.5.2.0 mentéséből a boot-ot helyreállítottam! De most jut eszembe, így akkor simán felmenne a twrp is, csak a boot mellé még ki kell választani a recovery-t is! Majd legközelebb ezt is kipróbálom! Csak azt nem értem, hogy tegnap miui 9 (7.12.21) felrakása után miért záródott le a telefon, hiába írtam be a miui fiók jelszavát nem oldotta fel, lehet előtte ki kellett volna jelentkeznem a korábbi miui8-ból?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16158) fer


fer
őstag

Sehol nem találom azt a beállítást, hogy újraindításkor ajánlja fel a recovery-t is, a 4-ben, meg a 7-ben megtaláltam!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16159) trebrona válasza fer (#16158) üzenetére


trebrona
nagyúr

Milyen 4-ben és 7-ben?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16160) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!

ROM ügyben kérdezősködnék tőletek. Jelenleg van már olyan Android 6 - vagy nagyobb - alapú rom ahol a WiFi és a Bluetooth MAC cím teljesen ugyan az marad mint ami egy "gyári" - Android 5 alapú MIUIHU - romon ? Nekem eddig minden nagyobb Android verziószámú rommal ez volt a gondom :(
Mind ezek mellett még az se volna hátrány ha stabil volna! :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#16161) fer válasza trebrona (#16159) üzenetére


fer
őstag

Android 4, Android 7,

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16162) trebrona válasza fer (#16161) üzenetére


trebrona
nagyúr

Android 4? :Y

Egyébként custom romokon fejlesztői lehetőségekben lehet bekapcsolni a kiterjesztett restart menüt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16163) fer válasza trebrona (#16162) üzenetére


fer
őstag

:Y

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16164) keep2000


keep2000
tag

Adott egy Redmi 3 8.5.2.0 (LAICNED) MIUI-val a fedélzeten, az utóbbi napokban a google play folyamatosan sipákol a mi video appra, hogy
"Disable harmful app
MI Video can damage your device"

Ilyennel találkoztatok?

Amúgyis gondolkozok egy ROM frissítésen, az utóbbi pár hónapban érezhetően csökkent az akku idő (felére kb), közelségérzékelő sokszor nem kapcsolja ki a kijelzőt és nyomogatom a fülemmel, böngésző néha befagy.

Mit érdemes felrakni, ha mostanában nem vagyok kísérletezős kedvemben, hanem egy nagyon stabil rendszerre vágyok? Ez a "céges" teló, nem szeretném állandóan bütykölni

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#16165) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Kéne egy is segítség:
Mikor van Xiaomiéknál/MIUI-éknál évvége?

Csak mert:
#1miuiermichael / 11:00, Nov-03-2017

Update Schedule for MIUI 9 Global Stable ROM
The 1st batch :
Devices: Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Mi Max 2
Date: Released on 8th November

The 2nd batch:
Devices: Mi MIX 2, Mi 6, Mi 5s, Mi 5, Redmi 4X, Mi Note 3, Mi MIX, Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Mi Max, Mi Max Prime
Date: Released from 16th November
Devices: Mi Note 2
Date: Early November

The 3rd batch:
Devices: Others
Date: Late December

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16166) fer válasza vegyszer (#16165) üzenetére


fer
őstag

[link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16167) vornia


vornia
senior tag

Boldog és sikeres új évet!!!

(#16168) kbp17


kbp17
csendes tag

Sziasztok kérlek segítsetek nekem. Kérdésem pontosan milyen akkumulátor kell a redmi 3 ba? Küldöm a képet a telefon névjegyéröl. Aliexpressröl fogom rendelni.

https://www.kephost.com/image/ErgR

(#16169) LeviTee


LeviTee
csendes tag

Sziasztok!

Redmi 3 pro MIUI Global 8.5.3.0 Stable ROM alatt a telefon éjszaka kikapcsol magától úgy, hogy az akku nagyon messze van a lemerüléstől és visszakapcsolni is csak úgy lehet, hogy majdnem fél percig nyomva kell tartani a bekapcsoló gombot.

Ötlet? Haldoklik az akksi, csak így mutatja ki?

(#16170) fer válasza LeviTee (#16169) üzenetére


fer
őstag

Korábbi rom-al nem csinálta?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16171) LeviTee válasza fer (#16170) üzenetére


LeviTee
csendes tag

Nem. A mai a második az elmúlt 3 hónapban (akkor cseréltem ki az eustock romot).

(#16172) vegyszer válasza LeviTee (#16169) üzenetére


vegyszer
addikt

Töltőn csinálja ezt? Vagy nélküle?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16173) LeviTee válasza vegyszer (#16172) üzenetére


LeviTee
csendes tag

Töltő nélkül. Ha kikapcsol és rádugom a töltőre, akkor se történik semmi, arra se éled fel.

(#16174) Anex66 válasza LeviTee (#16169) üzenetére


Anex66
csendes tag

Nekem EU Stabil 8.2.2.0 van, de az utóbbi időben néhányszor csinált hasonlót. Igaz, nálam egyértelműen azt mutatta, hogy a Swiftkey alkalmazás szívta le 1-2 óra alatt az akksit nullára. Újraindítás, app frisstés sem segített, csak az eltávolítás. Újratelepítettem, azóta rendben van.

(#16175) fuze


fuze
őstag

Még mindig nincs EU stabil. Soha nem lesz már? Nem emlékszem, hogy azelőtt ennyit kellett volna várni :(

adms.hu | UI Designer

(#16176) vegyszer válasza fuze (#16175) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem, bár nevezzetek pesszimistának, nem is lesz a kínai újév előtt.
Túl nagy a hallgatás.
De engem az jobban bánt, hogy droid főverzió váltás tervben sincs...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16177) trebrona válasza vegyszer (#16176) üzenetére


trebrona
nagyúr

De engem az jobban bánt, hogy droid főverzió váltás tervben sincs...

Igen, érdekes módon leragadt 5-ös droidon, ahogyan a 3S a 6-oson. 4X, 4A már 7-est is megkapta. 4 Prime, azonban szintén semmi verzóváltást nem kapott. Furcsa logika.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16178) vegyszer válasza trebrona (#16177) üzenetére


vegyszer
addikt

Azért nem értem én sem, miért marad el, mert hw oldalon minimális a különbség.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16179) fuze válasza vegyszer (#16176) üzenetére


fuze
őstag

Nem is fog, nem is várom el. Ahogy néztem a Redmi-k sosem kaptak verziófrissítést. A 4-nél gondolom tudatos volt, hogy megkapja. Többet sajnos az sem fog már.

Nekem elegendő lenne a stabil MIUI9. Bár ha belegondolok semmilyen lényegi változást nem hozna, gyorsabb biztos nem lesz. Csak már unalmas a 8 egy picit...

adms.hu | UI Designer

(#16180) ReFleXx


ReFleXx
addikt

tudtok alis eladot ajanlani ahonnan megfelelo minosegi akksi kaphato? redmi 3 pro

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#16181) trouble


trouble
senior tag

Vki kisegítene: hol találom a fokozódó csengetés kikapcsolás opciót, köszi?

(#16182) kbp17


kbp17
csendes tag

Sziasztok valaki le tudná írni, hogy pontosan milyen akumlátort kell rendelnem? Vagy egy linket ebay vagy aliexpress. Köszi. (Redmi 3 eustockos)

(#16183) trebrona válasza kbp17 (#16182) üzenetére


trebrona
nagyúr

BM47-est.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16184) Upo válasza kbp17 (#16182) üzenetére


Upo
addikt

[link]

De nem tudom hogy hazudnak vagy nem. :)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#16185) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Lehet tudni valamit a miui 9 stable frissités várható időpontjáról?
Nem december végén kellett volna jönnie?
Gondolom android verzio váltásra ne is számitsak ugye?
Köszi a válaszokat!

(#16186) vegyszer válasza Blamazs (#16185) üzenetére


vegyszer
addikt

The 3rd batch:
Devices: Others
Date: Late December

Bár azt nem mondja melyik december vége...
Szerintem se várj főverzió váltást. Miért tennéd, hisz can már 7.1 droidos készülék a piacon a Xiaomi égisze alatt is.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16187) Upo válasza vegyszer (#16186) üzenetére


Upo
addikt

Max. ha 4.4-en van. Akkor számíthat főverzió váltásra, megkapja az 5.1-et. :U

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#16188) Istu94


Istu94
csendes tag

https://www.androidauthority.com/xiaomi-miui-9-update-830945/amp/Mi.com/
Megint bejelentették a miui 9-et :DD

(#16189) trebrona válasza Istu94 (#16188) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. köszi a szép linket! ;]
2. global stable verzióról van szó, ami eddig MIUI8 volt sok típuson. (egyébként a china verziók jelentek most meg, nem a global)
3. A cikk szerint az én A1-em is a listán van, ami megintcsak hatalmas blődség.... :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16190) Attix70


Attix70
aktív tag

Vezeték nélküli töltős telefontartó. Redmi 3
Működés
:DD

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#16191) Orlin


Orlin
addikt

Elvileg kaptunk most egy kis orvoslást a merülésre a heti developer frissítéssel.
Kíváncsi leszek,mert nekem is durván merül mostanában.Tegnap este vettem le töltőről és a megszokott nyomkodás mellett ma délutánra 20 %-ra.Pedig 40-50 körül szokott lenni.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#16192) bebesiakos


bebesiakos
újonc

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem... Mai nap folyamán kikapcsoltam a Redmi 3s készülékemet, aztán mikor be akartam kapcsolni, nem kapcsolt be... Csak addig jutott mindig amikor mutatja hogy Andoid indítása, és tölt is. Utána próbáltam, hogy többször is újraíndítottam, 2x be is kapcsolt és kiíta hogy valamilyen andriod fájl váratlanul leállt, de itt ki is fagyott a telefon :( Szerintetek recovery üzemmódba kéne tenni? Vagy mit kéne csinálnom?

(#16193) trebrona válasza bebesiakos (#16192) üzenetére


trebrona
nagyúr

A megfelelő topik és a válasz: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16194) fer


fer
őstag

A telefonmerülésre korábban írtam egy hsz.-t, nem a telefon a hibás. Nálam is újból elő jött, és mások is panaszkodnak rá más telókkal is!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#16195) vegyszer válasza fer (#16194) üzenetére


vegyszer
addikt

Számomra mindig érdekes, hogy akár Windows, akár Android, sőt még iOS alatt is történnek olyan véletlenek, ami után az addig megelégedett végfelhasználó <a továbbiakban "egységsugarú User">, elkezdi azt érezni, hogy az eddig nagy megelégedéssel háznált eszköz megérett a cserére.

És ehhez néha nem kell más, csak kiengedni az adott eszközt a netre némi "nagyobb felhasználói élményt nyújtó" frissítés erejéig.

Szerintem ez bőven a tervezett elavulás erőltetése, szoftveresen. Mert számtalan app létezik, amit nem értek, hogy hogyan nőtt ekkorára 7 év alatt, mióta én követem. És a kapott új funkciók 95%-a számomra bizony irreleváns. Pl gtalk->Hangouts. Azóta nem használtam, mióta frissült.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16196) Aethelstone válasza vegyszer (#16195) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ezt szaknyelven úgy szokták emlegetni, hogy szoftverkrízis :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#16197) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv Mindenkinek!

Ismerősnek van egy ilyen készüléke, és megkért, hogy nézzek már utána, mik az opciók.

Mármint frissítés szempontjából.

Létezik erre frissebb stabil? Ha igen, hogyan lehet feltenni, merthogy a Rendszerfrissítésekbe lépve kidobja onnan, pedig nem mókolt ahogy elnézem.

Köszönöm :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16198) trebrona válasza Graphics (#16197) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez pedig mókolt. Összefoglalóban mindent megtalálsz.

Romcsere zárt bootloader-rel bekezdés.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16199) Graphics válasza trebrona (#16198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kérdés: EZ miért mókolt, mert rákerestem, de ez gyári stable, nem?

Számsorban sincs benne a plusz nulla

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16200) trebrona válasza Graphics (#16199) üzenetére


trebrona
nagyúr

CN kínai rom. Amiben ugye nincs magyar nyelv. Global betűjele MD, vagy MID, ha jól emlékszem. Összefoglalóban ez is benne, mindent amit tudni illik linken.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.