Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) juve600 válasza calamites (#13599) üzenetére


juve600
nagyúr

:C :C :C

(#13602) celeron


celeron
senior tag

Sziasztok, elsősorban azoktól kérdezem akik EU ROMot használtok, hogy a Miui EU-n van már olyan a kamera minősége mint mondjuk a Miui 7 esetében? Nekem nagyon tetszik ez a 8as vonal de a kamera pocsék volt aztán emiatt ment vissza a 7.

(#13603) toompa


toompa
őstag

Üdv urak!
Csinálnék egy gyári visszaállítást az asszony telóján. A menüben csináljam(ezt megtalálom) vagy van valami gomb kombináció ami biztosabb?
Ha igen,leírná valaki a menetét?
Köszönöm!

(#13604) trassher


trassher
addikt

Global developer rom-nál, hogy működik az ota frissítés? Második eset mióta fent van, hogy jelez, letöltöm, újraindul. Kiválasztom a romot innen: /sdcard/downloaded_rom és nem telepíti fel.Piros hiba a telepítés közben:
Updater process ended with ERROR: 7
Error installing zip file '@/cache/recovery/block.map'

Néhány sorral lejjebb pedig:
Updater process ended with ERROR: 7
Error installing zip file '/sdcard/downloaded_rom/miui-blockota-ido-xhdpi_global-6.11.24-6.12.15-6ff8edfaab-5.1.zip

Szerk.: Ez hülye. :U Updater az előbb 116Mb-os fájlt töltött le, nem rakta fel ugye. Újraindítás után megint jelez, hogy nem sikerült a frissítés, próbáljam újra. Már 982Mb-os fájlt akar letölteni. Ez az updater tényleg ennyire szerencsétlen vagy én csinálom valamit rosszul?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#13605) albandy válasza trassher (#13604) üzenetére


albandy
tag

"Updater az előbb 116Mb-os fájlt töltött le, nem rakta fel ugye. Újraindítás után megint jelez, hogy nem sikerült a frissítés, próbáljam újra. Már 982Mb-os fájlt akar letölteni. Ez az updater tényleg ennyire szerencsétlen vagy én csinálom valamit rosszul?"
Nekem akkor csinál ilyet ha rootolva van. A 900 MB os a teljes rom.

(#13606) trassher válasza albandy (#13605) üzenetére


trassher
addikt

Igen, ezt letöltve már miden ment ahogy kell.
Leszámítva annyit, hogy nem tudok belépni twrp-be ismételtem és unlock-olni sem tudom újra a telefont ahogy a múltkori frissítésnél írta trebrona. Unlocker azt írja, hogy nem szükséges nyitni a telefont mert már nyitva van.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#13607) moordavid


moordavid
aktív tag

Sziasztok egy kis segítség kéne a google play filmek alkalmazáshoz. Más készülékemen simán működik a lejátszás wifin keresztül, azonban a Redmi3-on rendre "Playback isn't supported on this device" hibaüzenetet kapom. A youtube-on a megvásárolt tartalmakat akarom lejátszani szintén ezt az üzenetet kapom.

Ha letöltöm a megvásárolt tartalmat a készülékre gond nélkül lejátssza.

A Redmi 3-on
MIUI by Xiaomi.eu 7.1 Stable 7.1.2.0(LHPCNCK) ROM található ami egyébként atomstabil, nem akad, nem rebootol, nekem ezt az egy hibát leszámítva tökéletes.

Találkozott már valaki hasonlóval MIUI ROm-on?

"Like tears in rain."

(#13608) trassher válasza trassher (#13606) üzenetére


trassher
addikt

Nem értem ezt a telefont. Huszadik próbálkozásra tudtam belépni twrp-be de legalább már minden működik újra.

Redmi Note 7

(#13609) solarix45 válasza moordavid (#13607) üzenetére


solarix45
senior tag

Nem azért van ez, mert rootolt a telefon?

(#13610) moordavid válasza solarix45 (#13609) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nem rootolt, a bootloader zárva is vala, a ROM pedig EU-s. Vagy már a franc se tudja, hogy kinek mit jelent a rooolt nem rootolt bootloader meg ilyenek :))

A Redmi 1s-t azt rommá rom-oltam. Kétszer letégláztam, majd újra működöttt, de a play movies sosem dobta el a kanalat.

"Like tears in rain."

(#13611) solarix45 válasza moordavid (#13610) üzenetére


solarix45
senior tag

Hm, akkor passz, csak emélkszem, hogy mikor ez a cucc bejött, rootolt telefonon nem indult.

(#13612) Aethelstone válasza moordavid (#13610) üzenetére


Aethelstone
addikt

A bootloader nyitott vagy zárt, a rom rootolt vagy sem. A bootloadernek egyébként semmi köze ahhoz, hogy mit játszik le egy szoftver vagy sem. Tegyél fel próbaképpen legutolsó 8-as MIUI-t..szvsz. Tesztképpen.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13614) juve600


juve600
nagyúr

üdv

[link]

ez miben más mint a dev verzió,illetve van benne magyar nyelv ?

:R :R :R

(#13616) trassher


trassher
addikt

Matt üvegfóliát használ valaki? A mostani nillkin-nel semmi bajom de nagyon meglátszanak rajta az ujjlenyomatok. Van esetleg olyan fólia aminél ezek kevésbé látszanak?

Redmi Note 7

(#13617) trebrona válasza juve600 (#13614) üzenetére


trebrona
nagyúr

Összefoglaló?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13618) Aethelstone válasza juve600 (#13614) üzenetére


Aethelstone
addikt

Kipróbálás? :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13619) juve600 válasza Aethelstone (#13618) üzenetére


juve600
nagyúr

próba :D :D :D

(#13620) juve600 válasza Aethelstone (#13618) üzenetére


juve600
nagyúr

már települ :)

(#13621) solarix45 válasza juve600 (#13614) üzenetére


solarix45
senior tag

Válasz tényleg az összefoglalóban. Én feltettem, a céges levelezés megy rajta (Citrix SecureHub), úgyhogy az jó. Viszont a Scheduled Tasks még hiányzik belőle, pedig az elég jó dolog.

(#13622) ttt1


ttt1
őstag

Érdeklődnék, hoogy ha összekötöm pendriveal (micro usb-s) akkor tudok rá másolni vagy ahhoz root kell ?Vagy mi szükséges hozzá? Azt írja adjak jogosultságot a beépített Es file explorernek.Azt hol teszem meg?

[ Szerkesztve ]

(#13623) egopista válasza trassher (#13616) üzenetére


egopista
tag

Mattot használok, nagyon szeretem, de azért hosszas nyomkodás után zsírosodik ez is. De imádom, hogy nem tükröződik.
Update-tel kapcs:
Nekem global dev rom van fent, következőképp megy az update:

letölti a 90-100 megás frissítést, újraindul twrp-be. innét simán reboot system.
letölti a gigabájtos frissítést, újraindul felteszi.
újraindítom fastboot-ban: "flash recovery twrp_ido.img" (gépről)
vissza twrp-be, felteszem a sbin/cofface-no-verity.zip-t
még twrp-ben felteszek egy SU-zipet,
wipe dalvik,
reboot system
végül root joggal letörlöm a sok szar gugli alkalmazást (drive, hangouts, gmail stb)

Lehet hogy bonyolultnak hangzik, lehet hogy van, amit fölöslegesen csinálok, de max 10 perc a törlésekkel együtt, ha magát az update idejét nem nézem.
így van egy hetente frissülő global dev romom, rootolva :) (R3Pro)

[ Szerkesztve ]

(#13624) tboldi válasza ttt1 (#13622) üzenetére


tboldi
nagyúr

Root nem kell, de gyanítom, hogy valami hasonló lesz a gond.
Bár nálam nem kért semmilyen jogosultságot a Total Commander. :F

(#13623) egopista:
Lehet ezt egyszerűbben is. :)

Egész rom letölt a en-miui.com-ról, TWRP, backup, install, no-verity, reboot system, végül megkérdezi, hogy maradjon-e a recovery, meg hogy szeretnél-e rootot, mindkettőre igen a válasz, és kész.
Opcionális: ezután jön az Xposed framework, újra TWRP, xposed.zip install, wipe cache/dalvik, és ez is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#13625) trassher válasza egopista (#13623) üzenetére


trassher
addikt

Köszi, lassan megszokom, hogy a global rom már csak ilyen. :) Nekem is fent van az SU de semmit nem tudok vele csinálni pedig a sok google-ös cuccot szívesen kikukáznám én is.

Redmi Note 7

(#13626) vegyszer


vegyszer
addikt

Nekem ezzel a MIUI 8-cal az az egyetlen bajom, hogy a MIUI 5 alatti hívás fogadó jobban tetszett. Hiányzik is, hogy középről jobbra balra húztam a hívás felvételéhez/elutasításához.

Szerintetek nem lehet ezt megcsinálni, hogy az legyen?
Ez volt anno az első hongmin:

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13627) lorus86


lorus86
újonc

Sziasztok! R3pro eustock ROM, Gmail alkalmazásban a kimenő leveleket először várólistára helyezi a kimenő mappába, majd később amikor úgy gondolja, akkor elküldi. Próbáltam levélírás után szinkronizálni a gmail-t, de úgy se küldi egyből. Mi lehet a hiba?

(#13628) juve600 válasza Aethelstone (#13618) üzenetére


juve600
nagyúr

felraktam,nem az igazi,sok az angol is benne,lassúnak is tűnik

most az utolsó 12.18-as CM 14.1 van fenn,ez jónak tűnik és brutál gyors is

(#13629) Aethelstone válasza juve600 (#13628) üzenetére


Aethelstone
addikt

Én még mindig MK60.1-ido-161216-RELEASE.zip. A 14.1-es CM-ek továbbra sem működőképesek nálam 2 SIM-mel.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13630) juve600 válasza Aethelstone (#13629) üzenetére


juve600
nagyúr

ahogy olvastam xda-n másnak is gond van a 2 simmel
de én 1-el használom,igy lesz@rom :D :D :D

(#13631) Aethelstone válasza juve600 (#13630) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jól van...imádom ezt a szájbatekert empátiádat :D

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13632) -Draco-


-Draco-
csendes tag

Üdv nemrég pártoltam át windows telefonról prime 3s-re. Feltöltő kártyás vagyok kiegészítő adatjeggyel, ami 100 mega. Eddig a windowsban sikerült beállítani hogy viszonylag kevés adatot zabáljon, de ezen eddig még nem igazán sikerült. Lezabálta a 100 megát fél nap alatt nulla internetezéssel. Ma letiltottam a háttér adatforgalom engedélyezést a sim kártyák és mobil hálózatokban, ilyenkor nem fogyaszt, de a messengeren nem is értek el. Sem üzenetben sem hívással. A páromnak is androidja van de ott nincs ilyen probléma.

(#13633) -Draco- válasza -Draco- (#13632) üzenetére


-Draco-
csendes tag

Most látom nem 3s topik, bocs!

(#13634) egopista válasza trassher (#13625) üzenetére


egopista
tag

update-SuperSU-v2.65-20151226141550.zip
ezt szoktam feltenni, mert amit a TWRP-ajánlgat, azzal nekem sem megy. ez a zip meg csak bent van az sdcard mappában és pikk-pakk felteszem. Tudom, már nem mai release, de azért a célnak megfelel

(#13624) tboldi:
nem rossz ötlet, csak nekem kényelmesebb, ha a teló szépen letöltögeti a háttérben, és nem kell azzal is bajlódnom. A géphez is csak addig a 10 mp-ig van kötve, amíg rákattintok a már megírt batch file-ra :)

(#13635) solarix45 válasza solarix45 (#13621) üzenetére


solarix45
senior tag

Lehet, hogy nem dirty flasht kellett volna csinálnom, de nekem a "stabil" verzióval kilépegetnek a progik, úgy mint Hangouts meg Dialer. Ráflasheltem a 12.15-öt, és eltűnt a gond. Ezzel csak annyi a nyűg, hogy néha mikor bekapcsolom a képernyőt, akkor ki vannak fakulva a színek, újra ki kell kapcsolni és vissza.

(#13636) fuze


fuze
őstag

Szeretném lecserélni a MIUIHU-t, mert már baromira zavar a lerövidült üzemidő és egyre csak rosszabb. Régebben az EU rom volt fent, de gondolkodtam a global-on is. Ki mit gondol?

adms.hu | UI Designer

(#13637) trassher válasza egopista (#13634) üzenetére


trassher
addikt

Köszi, kipróbálom. :R

Redmi Note 7

(#13638) peestike válasza fuze (#13636) üzenetére


peestike
senior tag

Vannak jó dolgok a hu-s romban, de az üzemidő kinyirja szerintem, anno próbáltam több félét, szerintem eu.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#13639) Viktor0610 válasza fuze (#13636) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A visszajelzések alapján az eu-s lehet a legjobb üzemidőre. :)

Samsung Galaxy A54

(#13640) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák, segítséget szeretnék kérni. Van nálam egy Redmi 3 készülék, amit szeretnék lezúzni, de nem tudom, mert van rajta MI fiók(vagyis mégsincs). Még nem mókolt a rendszer sajnos. Van egy MI fiók azonosító amihez nem tudjuk a jelszót, de jelszó emlékeztető nem működik, mert szerinte nem is létezik olyan fiók. Recovery gyári, így máshogy nem tudom lezúzni. 7-es MIUI van rajta. Kérlek segítsetek! :R

[ Szerkesztve ]

(#13641) Bounti


Bounti
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék egy pici segítséget kérni. Sima Redmi 3-am van, global dev. rommal, de nem a legfrissebb (6.10.27 beta). A kérdésem az, hogy (mivel fontos, hogy mindig elérhető legyek) a legújabb global dev-vel mik a tapasztalatok, jobban, vagy kevésbé merül, vannak esetleg fagyások, vagy összeomlások, illetve sebesség terén javult, vagy romlott a rom?

Ha valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban, kérem ossza meg velem, köszönöm!

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#13642) juve600 válasza Bounti (#13641) üzenetére


juve600
nagyúr

EU -s romnak a legjobb az akku ideje

(#13643) Bounti válasza juve600 (#13642) üzenetére


Bounti
aktív tag

Köszi, ezzel meg vagyok elégedve ami most van, illetve nem szeretném nyitni.

A lényeg tényleg csak annyi, hogy aki hozzám hasonlóan zárt BL-el használja, de folyamatosan updateli mit tapasztalt...

Azért köszi, egyszer majd nyitom én is mert szeretnék frissebb androidot (7-est, ami ugye a CM 14, ha jól tudom), de most sem az idő, sem a hely nem alkalmas rá.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#13644) juve600 válasza Bounti (#13643) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem CM14.1 van rajta,brutál gyors

(#13645) trassher válasza Bounti (#13641) üzenetére


trassher
addikt

Nekem global dev rommal 7 óra sot és 2 nap pár óra az akkuidőm jelenleg. Ebben van sok wifi, mobilnet, játék, youtube és messenger is. EU-s rommal ugyanígy néha volt 8 óra sot, de jellemzőbb volt annál is a 7 óra.

Redmi Note 7

(#13646) calamites válasza peestike (#13638) üzenetére


calamites
őstag

Nagyon szeretem a MIUIHU romot, ahogy megjelent felraktam, de az amúgy sem acélos üzemidő folyamatosan romlott. Az EU rom kb másfélszer többet bír, de lehet, hogy többel. Ja és a HU is tiszta telepítés volt, és nem frissítettem folyamatosan.

(#13647) peestike válasza calamites (#13646) üzenetére


peestike
senior tag

Anno én is tisztán raktam fel, de az üzemidő szintén zenész, meg nekem a widget-ek kirakása sem ment rendesen, így pár nap után ment vissza az eu.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#13648) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok,

Én is Redmi 3 tulaj lettem és lenne egy kérdésem felétek.
Valahogy beállítható, hogy az alkalmazás adatokat a telefon SD kártyára mentse?

A Hearthstone 4 gigabyte helyet elfoglal a tárhelyből így .. :/

Köszönöm!

(#13649) Viktor0610 válasza novakalex (#13648) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal csak roottal.

Samsung Galaxy A54

(#13650) novakalex


novakalex
aktív tag

Kingrootal megtehetem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.