Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) hevizms válasza ddsteel (#13049) üzenetére


hevizms
addikt

3S tudja a B20-at és van benne ujjlenyomat olvasó.
Holnap nem csak az aliexpressz akciózik,hanem minden kinai webshop.
Viszont nagyon nézd meg hol mennyi az akciós meg mennyi a szállitási díj(ha van),mert a kici kinaiak trükkösek rendesen,. :)

[ Szerkesztve ]

(#13052) ddsteel válasza trebrona (#13050) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Köszi a linket. Ez a 3S meg a Pro... mindegy, egynek jó :)

[ Szerkesztve ]

(#13053) ddsteel válasza hevizms (#13051) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Kösz, persze, figyelek, ne verjenek át.

(#13054) trebrona válasza ddsteel (#13052) üzenetére


trebrona
nagyúr

Sorry, túlságosan hozzászoktam már, hogy az itteni topiklakók többségének Pro-ja van. Ellenben én simáról váltottam. hevizms-t kiegészíteném még annyiban, hogy ott van még a 2/16 vs 3/32 RAM/ROM különbség is. Ha két kártyával szeretnéd használni, kb 10 GB szabad helyed marad alkalmazásoknak és fényképeknek a sima verzióval a hybrid Slot miatt, míg a 3S-nél ez kb 26GB. RAM-ból sem árt a több sosem. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13055) ddsteel válasza trebrona (#13054) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Asszem ebből akkor 3s lesz. Kicsivel 100 dodo felett lesz holnap.

(#13056) trebrona válasza ddsteel (#13055) üzenetére


trebrona
nagyúr

Még kimaradt az is, hogy csak az International Version tudja a B20-at.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13057) hevizms válasza ddsteel (#13055) üzenetére


hevizms
addikt

Akkor az tuti 2/16 és az nem tudja a B20-at

(#13058) ghost364 válasza juve600 (#13038) üzenetére


ghost364
senior tag

Nagyon rossz szerintem, hajlamos megakadni, meg merül is, mint a Titanic. A legjobb ROM a Cofface által készített CM 12, nagyon jó az akkuidő, és elképesztően gyors. Viszont a led csak világítani tud...Meg az infra nem működik.

(#13059) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Halihó!

Kinek mennyire jön be a Miui 6.11.3?????

(#13060) teki91 válasza bgyg1 (#13059) üzenetére


teki91
csendes tag

Az akksi nagyon merült de cserébe nagyon gyors is volt. Viszont valami beragadt mert végig awake volt a telefon.
A fél napos üzemidő miatt én vissza raktam az előzőt

[ Szerkesztve ]

(#13061) csabi63 válasza bgyg1 (#13059) üzenetére


csabi63
senior tag

Semmi gondom nem volt vele, de az már múlt idő. Megjött reggel a 6.11.10.

(#13062) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Hajnalban 100$ bónusz volt a Redmi Pro készülékre. Így a Zasszony korosodó note 4g telóra méltó utódja lelt.

Jól látom, hogy nincs topicja? Esetleg, aki ezt tudja, hogy a rá vonatkozó global dev romot ha kibontom, honnét látszik, hogy van e benne magyar nyelv, el tudná árulni a titkot?

Ha már én anno kértem, és kaptam a saját telómon nyitási engedélyt, akkor a fiókkal ezt is ki tudom nyitni, vagy újra kell indítani az egész folyamatot? (bár a global dev a belső sd kártyáról elvileg zárt telóra is felmegy, nem?)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13063) teki91


teki91
csendes tag

Sziasztok.

Tud valaki olyan appot amivel külön lehetne állítani a hívások csengő hangerejèt és az értesítések hangerejèt?
Vagy van már olyan miui verzió amelyikben ez benne van?

Tudom a cm-ek tudják de nekem tetszik a miui.

(#13064) juve600 válasza vegyszer (#13062) üzenetére


juve600
nagyúr

-nincs külön topic
-BL nyitás után TWRP,majd legfrisebb EU-s rom
-öröm .bódótság

(#13065) xabolcs válasza vegyszer (#13062) üzenetére


xabolcs
őstag

A nyitasi engedely Mi Fiokhoz van tarsitva. Az ujonnan a fiokhoz tarsitott telefonok kozul 30 naponta nyithatsz egyet. A mar hozzatarsitott es egyszer kinyitott telefont barmennyiszer ujranyithatod. :K

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#13066) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Nem vagyok mostanában elégedett a kamrevál, régebbi romokkal szerintem jobb kepet csinált, most gyakran lő már homályosakat, mintha mind bemozdulna. Használ valaki valami kamera app alternatívát? Egyáltalán tudhat többet a kamera egy másik appal?

(#13067) Krisszer válasza juve600 (#13038) üzenetére


Krisszer
aktív tag

nekem gyors mint az istennyila, meg stabil, végre észheztért a Poweramp, csak az SD kártya R/O valamiért, bár ezt nem a ROM hibájaként hozom fel. csináltam már 8 órás kijelzőidőt is vele, pedig azt tudni kell rólam, hogy használom tisztességesen.

[ Szerkesztve ]

- küldve az Atari Portfoliomról

(#13068) chucky80


chucky80
csendes tag

Valaki le tudná írni, hogy ha ráfrissítek a weekly xiaomieu dev romra, akkor miként járjak el? Persze, hogy adataim ne veszítsem.
Letöltöm a zipet, kiválasztom az updater menüből. Utána dolgozik, majd bejön a twrp. Itt hogyan tovább?
Egyszer már frissítettem, de szerintem csak véletlen volt, hogy nem okoztam gondot.

(#13069) trebrona válasza chucky80 (#13068) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vársz, míg újraindul.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13070) chucky80 válasza trebrona (#13069) üzenetére


chucky80
csendes tag

Nem kell wipe-ot nyomni, csak install?

(#13071) trebrona válasza chucky80 (#13070) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha updaterből indítod (ROM telepítés kiválasztása, majd betallózás), automatikusan lefut, nem kell semmi mást csinálnod.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13072) vegyszer válasza juve600 (#13064) üzenetére


vegyszer
addikt

Lehetséges, hogy egy kicsit nem egyértelműen beszéltem.

A Redmi Pro készülék alatt nem a nekem is meglevő Redmi 3 Pro készüléket értem.
Ok, ok, Xiaomiéknál nagyon nem sikerült jó nevét adni ennek.
De az 5,5"-os Helios alapú gép jön a Zasszonynak karira.
Ennek a romjára kérdeztem, hogy magyar-e?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13073) Wesder


Wesder
félisten

16.11.10-es ROM igen fürgének làtszik :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13074) tboldi válasza Wesder (#13073) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem is feltűnt, hogy valamivel mintha gyorsabb lenne, pedig mindig dirty flash-elek. :)

(#13075) vegyszer válasza Wesder (#13073) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem a telepítés utáni nem induló app jelenség ugyanúgy megmaradt.

Este, lehetőség szerint jön egy teljes telepítés. :((

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13076) tboldi válasza vegyszer (#13075) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam is ezt csinálja, de egy kis idő után megjavul magától teljesen. Sőt, régebben 10-20x rá kellett böknöm egy appra, hogy elinduljon ilyenkor, most már elég csak 2-3x.

(#13077) Wesder válasza tboldi (#13076) üzenetére


Wesder
félisten

Érdekes amit írtok, én nem tapasztaltam ilyet max klónozott programoknàl. Szintén dirty flash-t hasznàlok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13078) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok!

A dirty flash-n, a wipe cache, dalvik cache-t értitek?
Ha jól értelmezem, a telón futtatom a frissítést és utána ez a wipe cache, dalvik cache?

(#13079) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Frissítettem volna, de csak folyamatosan újraindul, nem látok mást csak az MI feliratot. Mit tegyek?

(#13080) trebrona válasza bgyg1 (#13079) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mit frissítettél mire és hogyan?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13081) Raruh


Raruh
tag

Global Dev 6.10.20 on vagyok jelenleg, régen sem ment nekem, ezért fordulok hozzátok, esetleg akinek van otthon smart tvje ki tudná próbálni, hogy az alap videólejátszó, vagy böngészőn keresztül indavideo videót tud-e küldeni a tv-re? Yt tökéletesen működik(bár ahhoz van külön alkalmazás is a tv-n. LG LF5800)

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#13082) Pocok111


Pocok111
csendes tag

Üdv!

Pár napja vettem egy Mi Band 2-t a Redmi 3 Pro-m mellé és azóta kb feleződött az aksi időm. Valamiért ha a bluetooth be van kapcsolva kb 90%-ban ébren van a telefon és emiatt gyorsan merül készenlétben. Ha letörlök mindent, amit a Band-hez feltettem akkor is ugyan ez a helyzet ha be van kapcsolva a bluetooth. Van erre valami megoldás ? Xiaomi EU 7.5.1 Stabil rom van a telefonon kb vásárlás óta, eddig nem volt vele baj, ha nem muszáj nem szeretném frissíteni. Próbáltam a wipe cash/dalvikot TWRP-ből de semmi.

Asus P8B75-V+Intel i5 3450+Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHZ+MSI GTX 1050 2GT OC+SEASONIC ECO-430

(#13083) peestike válasza Pocok111 (#13082) üzenetére


peestike
senior tag

Ugyanez a bajom 3 pro-n, éjszakára kapcsold ki a Bluetoothot, meg ha van root, akkor amplify, gugli biszbaszok korlátozás/blokkolásokkal lehet javítani az akksiidőt. Megoldást nem találtam eddig sajnos...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#13084) minderbinder


minderbinder
csendes tag

Sziasztok. megmondanátok nekem, honnan érdemes 3S, ezüstöt venni most? Köszi.

(#13085) Wesder válasza minderbinder (#13084) üzenetére


Wesder
félisten

Eustock

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13086) minderbinder válasza Wesder (#13085) üzenetére


minderbinder
csendes tag

Köszi szépen, de pont azért kérdezem mert ott nem látok ezüstöt.

(#13087) xabolcs válasza minderbinder (#13084) üzenetére


xabolcs
őstag

3s topik erre.

B20-at tudo Redmi 3s-bol nincs feher-ezust szinu, csak a nem B20-as fajtabol.
Ezert az EuStock-nal nem is fogsz talalni ezustot, mert ok csak B20-asat forgalmaznak.

Tegyel egy probat az arany (pezsgo) szinnel! :K

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#13088) minderbinder válasza xabolcs (#13087) üzenetére


minderbinder
csendes tag

Köszi szépen, így már értem. Ja egyébként értem,hogy ez melyik topik, csak én még 3 Pro-t vettem az Eustockról, most meg vennék a lányomnak.

[ Szerkesztve ]

(#13089) xabolcs válasza minderbinder (#13088) üzenetére


xabolcs
őstag

Ha lanynak lesz, akkor vegkepp nem lesz baj az arany szinnel!

Szoval ha Redmi 3s-et veszel, akkor mindenkepp a B20-at tudo, nemzetkozi / europai verziot vedd!
Ha bolt, akkor talan az EuStock a legolcsobb, de itt a HardverApron is talalsz azonnal elviheto keszuleket ujonnan!

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#13090) juve600


juve600
nagyúr

EU-a rom
valami geb@sz van az időjárás gadget-el
másnál is ??

(#13091) Met


Met
nagyúr

A MIUI valahogy védi az sd kártyát?
Próbáltam hálózaton keresztül a pc-ről másolni a kártyára ES File explorerrel, nem engedte, valami olyasmit írt ki hogy jelöljem ki az sd kártya gyökérkönyvtárát?, mutat képet is hogy hol tegyem de egyrészt kicsi a kép és a felület is máshogy néz ki.

Gondoltam akkor letöltöm böngészőből, onnan se engedte a kártyára menteni.

Mit kell engedélyezni és hol?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13092) trebrona válasza Met (#13091) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem MIUI sajátosság, Android. [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13093) tboldi válasza Met (#13091) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem MIUI sajátosság, Android 5.0-től felfelé nem engedélyezett az SD-kártyára írás alapból. Menj a beállításokba, válaszd ki a telepített alkalmazásokat, görgess a legaljára, és lesz ott egy Dokumentumok nevű app, ami mellett az van írva, hogy letiltva. Bökj rá az appra és nyomj rá alul az engedélyezésre. Ezután visszamész az ES-be, és amikor írja, hogy ki kell választani a kártyát, akkor leokézod és rányomsz a kiválasztásra.

szerk.: Ha nem szórakozok a képek keresésével... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#13094) Met válasza tboldi (#13093) üzenetére


Met
nagyúr

:R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13095) vegyszer válasza tboldi (#13093) üzenetére


vegyszer
addikt

És a PC kommunikációs felület is változott? W 7-tel tudom W telót csatolni, W10 alatt már nem (szerintem régebben ment, de nem használtam rutin szerűen)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13096) vornia


vornia
senior tag

Az airdroid segít a másolási mizériában?Használja valaki?
Egyszerű volt annó pc-mobil között másolgatni wifin mint kábelezni.

(#13097) trebrona válasza vegyszer (#13095) üzenetére


trebrona
nagyúr

Minden telefon topikjában előbb-utóbb felmerülő win hiba.

Szerk: ha régebben működött, frissítés is okozhatja ezt a hibát.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13098) tboldi válasza vegyszer (#13095) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem tudom, mire gondolsz pontosan. :B

Asztali gépen (Windows 7) és a laposon (macOS 10.12) is megy a fájlkezelés simán. Bár utóbbihoz kell egy kis programocska, mert almáék nem támogatják az MTP-t alapból.

(#13096) vornia: Régebben használtam az AirDroidot, működött rendesen, de mostanában már inkább a sallangmentesebb Portalt (Pushbullet) használom. :)

[ Szerkesztve ]

(#13099) vornia válasza tboldi (#13098) üzenetére


vornia
senior tag

Sallang = reklámok?Túl csicsás felület?? :)

(#13100) Cortez863


Cortez863
csendes tag

Sziasztok!

Van a családba egy három hónapos Redmi 3.
2-3 hete kezdett rosszalkodni az akksija.
Most már azt produkálja,hogy az esti teljes feltöltés után reggelre 20%-ot merül, használat nélkül.
Tehát a régebbi jó üzemidő eltűnt.
Van valami tippetek,hogy mi okozhatja ezt a nagymértékű akksi merülést? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.