Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) VTS_Tibi


VTS_Tibi
csendes tag

Kb. egy hete valami lefogja a netet a telefonon. Ha bekapcsolom a wifi-t eltelik 3-4 perc es semmi sem toltodik be. Ilyenkor minden folyamatot le kell allitani a task killerrel, majd 3-4 percig ismet jo, aztan megint belassul...

Ha a bal also gombra megyek ra es ott kapcsolom ki egyesevel az alkalmazasokat akkor a gmail eltuntesevel javul meg a dolog?

Valakinek valami otlet erre?

Mikor belassul a telefon altlaban fent az allapotsavban forog a sync karika. Ha az eltunik akkor jo minden...

(#13152) szabi94


szabi94
csendes tag

Ki használ cyanogenmod 14-et? Ha igen vélemény,bug,akku idő?

(#13153) juve600 válasza Aethelstone (#13150) üzenetére


juve600
nagyúr

egyetértünk

azé működő CM14-re is kiváncsi lennék

(#13154) vegyszer válasza VTS_Tibi (#13151) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem ki van téve a net sebesség mutató eszköz az állapot sávra. Nekem van ilyen gondom, jellemzően 92-105kb/s adatot forgalmaz ekkor, és impotens a net minden más vonalon. Gyanús, hogy a mi felhő szinkron a hibát okozó app. Érlelődött már bennem, hogy letiltom, kilövöm, vagy elveszem tőle a net elérést...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13155) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok redmi 3s telefonom van eu stock-os. Ez már támogatja a B20 hálózatot. Két kérdésem lenne: hol lehet kikapcsolni, hogy ne kérje a sim kártya megerősítését (verify your sim card) és hogy miért lehet az, hogy igo navigáció közben minden ok nélkül kilép?

(#13156) Zsocy155 válasza gatesz (#13155) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
3S topic. :)

[ Szerkesztve ]

(#13157) chucky80


chucky80
csendes tag

Lesz valaha RDS a rádión szerintetek?

(#13158) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

Redmi 3 pro-m van és kb egy hónapja kezdte el azt, hogy engem nem mindig lehet elérni, azt mondja a másik félnél, hogy a szám jelenleg nem kapcsolható, én meg 1-2 perc múlva kapok egy sms-t a nem fogadott hívásról. Illetve, szintén sokszor, amikor én hívok, akkor kb 10-15 mp után kezd el kicsörögni. Valami ötlet? SIM kártyához nem nyúltam mióta beletettem augusztusban.

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#13159) ddsteel válasza olloczky (#13158) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Mikori a SIM kártyád? Ha régi, ingyen cserélik (legalábbis trémobilnál), a régi SIM is szokott szarakodni...

(#13160) olloczky válasza ddsteel (#13159) üzenetére


olloczky
senior tag

Gondoltam rá, ez már vagy 2 éves megvan sztem.. lehet teszek egy próbát vele. Csak mondom megkérdezem előtte, hátha van valaki másnak is ilyen problémája. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#13161) ddsteel válasza olloczky (#13160) üzenetére


ddsteel
aktív tag

nekem mondjuk 7-8 éves volt a kártya, létezik, hogy 2 évesen sz@rakszik? Persze bármi lehet....

(#13162) olloczky válasza ddsteel (#13161) üzenetére


olloczky
senior tag

Hát ezért furcsa nekem is.. úgyhogy csak várok még valami egyéb tippre

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#13163) Aethelstone válasza juve600 (#13153) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nah közben fogtam egy CM13 bugot. A 2. slotban van egy Vodás kártyám és az istenért nem hajlandó mobilnetet szolgáltatni :( Felcserélés nem játszik, az 1. slot micro, a 2. nano, most nem fogok vagdalni :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13164) Orlin válasza olloczky (#13158) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!

Van hálózatod rendszeresen?Mert vagyunk páran a fórumon akiknél nem mindig van hálózaton,nálam is ez a helyzet.Sajnos...
Asszem valaki írta régebben,hogy a kártya csere után is jelentkezett nála.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13165) juve600 válasza Aethelstone (#13163) üzenetére


juve600
nagyúr

én 1 sim-el használom :D

(#13166) powers válasza olloczky (#13158) üzenetére


powers
tag

Szia,ezt csinálta nálam is,vodás kártyával,de csak itthon.igazából itt a vodának más telefonban is elég gyenge térereje volt,de ebben a telefonban ezt naponta többször eljátszotta.ahol volt rendesen térerő,ott működött rendesen.aztán átvittem a számot a telenorhoz,és azóta nem volt ilyen problémám

(#13167) Zsocy155 válasza Zsocy155 (#13156) üzenetére


Zsocy155
őstag

Látom megtaláltad. Igazán nincs mit. ;]

(#13168) olloczky válasza powers (#13166) üzenetére


olloczky
senior tag

T-s vagyok. És nekem nem tűnt fel, hogy ne lennék hálózaton, vagy ne lenne térerő.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#13169) VTS_Tibi válasza vegyszer (#13154) üzenetére


VTS_Tibi
csendes tag

Hmm lehet hogy nalam is ez a baj. Bementem a galeriaba es azt irja ki hogy 3 kep feltoltesre var... Mit csinal a mi cloud szinkron pontosan - vagyis inkabb mit ment a mi cloudba a telefon?

(#13170) vegyszer válasza Aethelstone (#13163) üzenetére


vegyszer
addikt

Rákérdezhetek?
Előfizetéses Vodás SIM-mel nem megy a mobilneten?
Nézd meg az APN beállításokat. És láss csodát: a kártyás APN van beállítva. Ha szerkeszted a vitamax.internet.vodafone.net kifejezés és csak internet.vodafone.net lesz bent, meg is indul.

És +1 az ellen aki ezt 14 éve kitaláltak, hogy külön APN kell kártyás és előfizetés esetén. Hogy nem lehet ezt azóta rendbe tenni? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13171) vegyszer válasza VTS_Tibi (#13169) üzenetére


vegyszer
addikt

Gyakorlatilag mindent ment, amit a Google is menteni akar. Contacts, SMS, képek, videók, böngészési előzmények, űrlap adatok, akár magukat a telepített appok apk-it, adatait... Szóval nagy porszívó ez a mi felhő... De nekem nem sikerült még jól kikapcsolni. Eddig. De dolgozom rajta. :F

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13172) Aethelstone válasza vegyszer (#13170) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hmm.

Köszönöm az infót, most nem tudom megnézni, mert visszaraktam a miui-t. Itt viszont valóban külön van, pontosan ahogy írtad.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13173) tib78 válasza sanyci (#13134) üzenetére


tib78
tag

Mint jeleztem, minden engedélyt megadtam neki.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#13174) Wesder válasza vegyszer (#13171) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem csak az SMS, Hívàsnapló, Kontaktokat menti csak, a többi pótolható mert nem fotózom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13175) vegyszer válasza Wesder (#13174) üzenetére


vegyszer
addikt

Én azt vettem észre, hogy az ogyoutube segedelmével leszedett videót is tölti vissza. Na de minek? :F :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13176) Surda-


Surda-
őstag

Az miért lehet,hogy nyomtam egy gyári adatok visszaállítást és a telefonom mégis emlékezik a wifi jelszavamra és egy csomó képem is rajta maradt.
Oda akarom adni ajándékba.
Beléptem egy teljesen más gmailbe,mint az enyém, MI fiókot nem regisztráltam, se sim,se sd nincs benne.
Az "emulált sd kártya törlése" nem volt benyomva, ez lehet a probléma?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#13178) Aethelstone válasza Surda- (#13176) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jah, mondjuk ez lehet az oka :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13179) Viktor0610 válasza Surda- (#13176) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A képek még hagyján, hogy megmaradnak, de a wifi tényleg érdekes.
Azt nekem mindig be kell írnom. :F

Samsung Galaxy A54

(#13180) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült már valakinek a lockscreen-en megjeleníteni pl. naptár bejegyzést, beérkezett sms-t, vagy email infókat?
Ráadásul azt szeretném, hogy továbbra is ujjlenyomat olvasóval oldjam fel a zárképernyőt ne a programmal, mert azok ezt nem tudják...
Vagy mégis? ;)
Túl sokat akarok?

MIUI 8.2 EU v6.11.10...

Köszi!

(#13181) laracroft válasza laracroft (#13180) üzenetére


laracroft
aktív tag

Khmmmmm....
A Microsoft-os jól csinálja...

Ki a franc gondolta volna, hogy a Microsoft megoldja az Androidos problémámat :)

(#13182) Anex66 válasza laracroft (#13180) üzenetére


Anex66
csendes tag

Nekem az AcDisplay bejött, bár nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk. Én nagyon szeretem, hogy zsebből elővéve vagy felvéve a telót egyből mutatja az időt meg az esetleges értesítéseket, infókat.

(#13183) Wesder


Wesder
félisten

Global Stable kapott magyar nyelvet :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13184) juve600 válasza Wesder (#13183) üzenetére


juve600
nagyúr

redmi3S -global stable ? vagy a REDMI3 ?

[ Szerkesztve ]

(#13185) teki91 válasza juve600 (#13184) üzenetére


teki91
csendes tag

Szerintem még csak a 3s.

(#13186) juve600 válasza teki91 (#13185) üzenetére


juve600
nagyúr

sztem is ,csak ez nem a 3S topic,és valaki olvassa,felrakja és csodálkozik hogy mégsincs benne...........

amugy miben más a stable mint a developer ?

(#13187) teki91 válasza juve600 (#13186) üzenetére


teki91
csendes tag

Ritkábban jön a frissítés a stablere kb. Havonta - két havonta. Elvileg bug mentes vagy nagyon minimális, mivel a developer fejlesztéseket teszik át miután stabilizálták az egész rendszert.
Én használtam mind kettőt nem vettem észre hogy a developer bugosabb lenne.
Egyetlen hátránya a stablenek hogy nincs még benne magyar nyelv meg 1-2 feature,de elvileg lassan kéne jönni rá frissnek.

(#13188) internetezoo


internetezoo
senior tag

Időjárás másnak se frissül? (22 órája nem frissült, hálózat nem elérhető)

(#13189) juve600 válasza internetezoo (#13188) üzenetére


juve600
nagyúr

szerver hiba

(#13190) tib78


tib78
tag

Hali, a Garmin problémám miatt tennék egy próbát a CM12.1 felé.

MIUI.HU rendszerem van most, nemrég frissült.

TWRP alól rendszert mentek, wipe all, és mehet is fel?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#13191) Viktor0610 válasza tib78 (#13190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár nem próbáltam még, de kb. így mehet, igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#13192) Wesder válasza juve600 (#13184) üzenetére


Wesder
félisten

Sorry, ezt nem tudtam hogy csak a 3s :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13193) juve600 válasza Wesder (#13192) üzenetére


juve600
nagyúr

ezt annak mond aki leszedte a stable-t és utána szivott vele :D

[ Szerkesztve ]

(#13194) tboldi válasza internetezoo (#13188) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem se ment, de letöltöttem a Weather M8 nevű appot és bekapcsoltam a MIUI 8 tweaks nevű Xposed modulban, hogy azt használja az értesítési felületen is, és a probléma megoldódott. :)

[ Szerkesztve ]

(#13195) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!

ping target error hibát dob a MiFlash Redmi3-nál, Global dev rommal.
Mit tegyek?
Zárt BL

(#13196) internetezoo válasza juve600 (#13189) üzenetére


internetezoo
senior tag

Android 7, Samu, ugyanilyen accuweather mukodik

(#13197) Viktor0610 válasza MineFox54 (#13195) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Haverommal" azt találtam, hogy a régebbi MiFlash használata megoldotta a gondot. :)
"So, i downloaded the old MiFlash (2015), install it in Win 7 x64, use it to flash my Redmi 3, and voila!"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13198) tib78 válasza Viktor0610 (#13191) üzenetére


tib78
tag

Basszus ezt a szívást... nincs alapból google benne, és 2 órája nem bírom felrakni, mert nem tudok a recoverybe lépni... bekapcs+fel nem müxik, nem adja be az újra indításnál a választási lehetőséget

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#13199) juve600 válasza tib78 (#13198) üzenetére


juve600
nagyúr

FEL+LE+BEKAPCS egyszerre,azzal jön be a TWRP
google nincs alapból egyik CM romban sem

(#13200) tib78 válasza juve600 (#13199) üzenetére


tib78
tag

Köszi, sikerült belépni, de mi a szarért nincs???

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.