Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Aethelstone válasza juve600 (#13300) üzenetére


Aethelstone
addikt

Na mondtam én, nem zörög a paraszt:)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13302) TripleB válasza Goldmen75 (#13290) üzenetére


TripleB
senior tag

Hol tudom ezt a funkciót aktiválni?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13303) vornia válasza juve600 (#13300) üzenetére


vornia
senior tag

A Motorolám cseréje óta nem követem a cm vonalat.
Ez azt jelenti, hogy hivatalos stabil, "minden müködik" CM rom lesz a prora? :B

(#13304) juve600 válasza vornia (#13303) üzenetére


juve600
nagyúr

elvileg igen

(#13305) Goldmen75 válasza TripleB (#13302) üzenetére


Goldmen75
őstag

Telefon-beállítások-bejövő hívás állapotának beállítása-lefordításkor némítás

(#13306) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Tegnap informálódtam, hogy redmi 3-ra olyan rom ami frissíthető magyar s tud mindent, leültem mikor mondta a srác az árát:)
De a lényeg nem is ez, hanem hogy létezik már ilyen:)

(#13307) juve600 válasza Goldmen75 (#13306) üzenetére


juve600
nagyúr

????????????????????

(#13308) Wesder válasza Goldmen75 (#13306) üzenetére


Wesder
félisten

öhm ingyenes???

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13309) Aethelstone válasza vornia (#13303) üzenetére


Aethelstone
addikt

Elvileg igen. A nem hivatalos CM13 egyébként már most is kb. 98%-ban tudja a "minden működik" történetet.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13310) Aethelstone válasza Goldmen75 (#13306) üzenetére


Aethelstone
addikt

Árát? Nem pontosan értem én sem...minek az árától ültél le?

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13311) Goldmen75


Goldmen75
őstag

A rom telepítésének az árát, de ne menjünk bele, elég volt a sokk nekem:) De ha tudtok itthon feltehető, telefont NEM TÉGLÁSÍTÓ , tényleg működő frissíthető stb romot, ne tartsátok magatokba kérlek.
eustockos amúgy a telóm.

(#13312) trebrona válasza Goldmen75 (#13311) üzenetére


trebrona
nagyúr

Összefoglaló, mint olyan, nem mond semmit?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13313) Aethelstone válasza Goldmen75 (#13311) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ezer + 1 rom van, ami ingyenes, jó és frissíthető :) Persze, apróságok kellhetnek előttte, mint BL unlock, meg hasonlók, de ahogy a kolléga is javasolta, összefoglalót nyisd ki és máris megvilágosodsz :)

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13314) Wesder válasza Goldmen75 (#13311) üzenetére


Wesder
félisten

Most nem rosszból, de megpróbàltak téged rendesen madàrnak nézni :(
Egyébként mennyi volt az annyi?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13315) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Igen, olvastam,természetesen az első volt amit belépéskor végig nyálaztam, de nem is erre irányult a kérdésem ugye:) A véleményetekre voltam/lettem volna kiváncsi, mit használ a többség ami tényleg jó,de mivel utoljára a samsung bada készüléket főztem ízzé porrá s azóta nem foglalkoztam a témával, kicsit le vagyok maradva:)

Azért köszi
(nyílván ha nem 100-as egy rom, akkor a gyárit nem buherálom miatta, jó így igazából minden csak hát én is kíváncsi vagyok meg hát az újdonságok, már ha van ilyen...)

(#13316) juve600 válasza Goldmen75 (#13315) üzenetére


juve600
nagyúr

miui-ból vagy EU-s vagy MIUIHU ezek 5.1-es droid alapúak
cm-ből a CM13 de már készül a stabil CM14.1 ami 7-es droid alapú

(#13317) zzz03 válasza Goldmen75 (#13315) üzenetére


zzz03
őstag

legfrisebb global developer (miui8 global 6.11.24). minden penteken jon ra frissites. semmi gond vele es magyar nyelv is van. hasznald ezt. ingyen felrakod kb 20perc alatt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13318) juve600 válasza zzz03 (#13317) üzenetére


juve600
nagyúr

de annak nem igazán jó az akksi ideje

meg mivel eustockos stabil rom-ja van arra csak BL nyitás után tud dev romot feltenni,de ott a leirás az összefoglalóban

[ Szerkesztve ]

(#13319) zzz03 válasza juve600 (#13318) üzenetére


zzz03
őstag

nalam nincs gond az akku idövel. 6-7 ora kijelzö idö 2nap keszenlet, sok böngeszes wifin ill mobilneten. zene sztrimeles, blutusz, viber whatsapp emailek folyton. ja meg telefonalas napi min 1 ora.

(#13320) Goldmen75 válasza juve600 (#13318) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ijj ha ront az akksi teljesítményén az nyemjó...nálam ez a legfőbb szempont!
Bár igen, talán nincs két egyforma teló:)

[ Szerkesztve ]

(#13321) Wesder válasza juve600 (#13318) üzenetére


Wesder
félisten

9h SoT 35% volt tegnap este. 16.11.24 Global Dev. Alap felhasznàlàs jàték nélkül. (Messenger/YT/VLC/netezés/kis telefonàlàs.)

Egyébként nyitni pont a MIUIHU és EU-hoz kell. Nyitàs nélkül a Global Dev. is feltehető. Nekem sikerült Eusztàkos ROM-ról.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13322) Aethelstone válasza Wesder (#13321) üzenetére


Aethelstone
addikt

+ CM-hez is kell nyitni, ha valakinek arra támad gusztusa :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13323) Wesder válasza Aethelstone (#13322) üzenetére


Wesder
félisten

Igen ezt elfelejtettem :) Egyébként, akinek nem elég egy nap 5-6h SoT, úgy hogy van még 40% az akkuban, az vagy nagyon unatkozik, vagy munkanélküli :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13324) Aethelstone válasza Wesder (#13323) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hálistennek olyan világban élünk, hogy azért pár óránként találkozunk konnektorral. Aki meg nem, annak ott van a szivargyújtós okosság. Szóval, nálam az egy nap stabil működés a mérce, minden további perc ajándék :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13325) juve600 válasza Aethelstone (#13324) üzenetére


juve600
nagyúr

UPDATE 2: As I type this commits are being pushed to Xiaomi Redmi 3/Pro Repo every 1-2 minutes! And they already added an official download page link. So its matter of days until first official release comes out.

Official CyanogenMod Redmi 3/Pro Page

napok kérdése :D

(#13326) Aethelstone válasza juve600 (#13325) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hazudik, a legutolsó commit tegnapi :D

[link]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13327) Wesder


Wesder
félisten

Kiadtak egy devkitet, amivel elvileg bàrmilyen telóra portolható majd MIUI8 :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13328) Aethelstone válasza Wesder (#13327) üzenetére


Aethelstone
addikt

Lumia 640-re is? :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13329) Wesder válasza Aethelstone (#13328) üzenetére


Wesder
félisten

Android-os eszközökre :P

Bàr lehet jót tenne neki :D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13330) pischta


pischta
csendes tag

Sziasztok!

A napokban frissítettem a telefonomat MIUI 8.0.3.0-ra, és eltűnt egy lehetőség, amit eddig használtam. Éjszakára az időzített energiatakarékossági móddal repülő üzemmódba tehettem, ez a lehetőség most eltűnt. Hogyan lehet, akár 3rd party szoftverrel, rootolás nélkül megoldani, hogy éjszakára repülő üzemmódba tudjam tenni a telefont (és persze reggel automatikusan visszaálljon)?

(#13331) Wesder válasza pischta (#13330) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem root nélkül nem lehet. (de lehet tévedek)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13332) szilu7 válasza Goldmen75 (#13320) üzenetére


szilu7
senior tag

Nekem az EU stable vált be. Tényleg stabil és az akkuideje is jó. Ehhez BL unlock kell, de nem nagy kaland a leírások alapján. (Én is eustockosról váltottam.)

(#13333) Imurai válasza ddsteel (#13023) üzenetére


Imurai
tag

Én onnan rendeltem, ne tedd! Vámolni fogják és úgy drágább, mintha itthon vennéd és még garanciád sem lesz!

(#13334) sunavlys válasza Wesder (#13327) üzenetére


sunavlys
senior tag

Pontosan hol is van ez a devkit???

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#13335) trassher


trassher
addikt

EU stable rom van fent most. Erre simán a telepítőből mehet fel a global dev? BL nyitott, twrp van.

Redmi Note 7

(#13336) TripleB válasza Goldmen75 (#13305) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszi a választ!

Nekem global dev rom van telepítve, ilyen menüpontot nem találok a beállítások közt sajnos.

Más

MIUI8 global 6.11.24 global dev rom van most a telefonon, azóta random újraindul a telefon minden nap. Ezt mi okozhatja vajon?

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#13337) trassher válasza trassher (#13335) üzenetére


trassher
addikt

Ez bootloop lett. Power és volume +-ra nem jön be a twrp csak a mi logo. Power és volume - fastboot. Power és volume + és - telefon kikapcsol. Na ilyenkor mi a teendő? :D

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#13338) Wesder válasza sunavlys (#13334) üzenetére


Wesder
félisten

MIUI8 Patchrom

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13339) trebrona válasza trassher (#13337) üzenetére


trebrona
nagyúr

Küldd rá a bl nyitást és megjavul!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13340) trassher válasza trebrona (#13339) üzenetére


trassher
addikt

Most próbálom de nem történik semmi. Fastboot nyuszi a képen, csatlakoztattam, a windows pittyeg de nem tudok kattintani az Unlock-ra.

Szerk.: Frissebb magyar unlock tool-al sikerült, végig is megy. Rákattintottam a végén, hogy telefon újraindítása. Azóta nézem a mi logo-t ismét.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#13341) trassher válasza trassher (#13340) üzenetére


trassher
addikt

Úgyan úgy bootloop, újraindult ismét és csak a mi logo.

Redmi Note 7

(#13342) trebrona válasza trassher (#13341) üzenetére


trebrona
nagyúr

Indítsd TWRP-ben, majd futtasd le a /sbin/cofface-no-verity-t!
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13343) trassher válasza trebrona (#13342) üzenetére


trassher
addikt

Ezt kapom:
sh: /sbin/cofface-no-verity: not found

Szerk.: Nézem.
Szerk2.: Most úgy tűnik boot-ol. :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#13344) trassher válasza trebrona (#13342) üzenetére


trassher
addikt

Köszönöm a segítséget, örök hála. :R
Az normális, hogy érezhetően lassabb lett a telefon? Most újraindítottam és egy fehér csíkkal boot-ol a telefon ami eddig nem volt. Ez global rom sajátosság lenne?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#13345) trassher válasza trassher (#13344) üzenetére


trassher
addikt

Vagyis nem lett lassabb csak ha megnyitok egy mappát. Olyankor alul van egy sáv "Ajánlott alkalmazások" néven. Ilyenkor ha kilépek lassúcska kicsit. Ezt van mód valahogy kikapcsolni?

Redmi Note 7

(#13346) trebrona válasza trassher (#13344) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szívesen. :)

Sosem használtam global romot, ez a fehér vonalas boot, ha jól emlékszem multi dev-nél is megvolt. Viszont azt nem értem, miért nem multi (eu) dev-et tettél fel inkább?

(#13345):
Ajánlott alkalmazások kikapcsolása: megnyitod a mappát, majd hosszan nyomsz a nevére.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13347) trassher válasza trebrona (#13346) üzenetére


trassher
addikt

Eu dev volt fent először, 2 napja eu stable aztán gondoltam most kipróbálom ezt is. A legutóbbi eu stable-ben például nem volt 3 finger swipe screenshot, a beállítások menüben minden szürke volt, stb.
Köszi, sikerült kikapcsolni. :)

Redmi Note 7

(#13348) lehella


lehella
senior tag

A telefonban a háttér adatforgalom engedélyezése/tiltása az miért nem testre szabható, hogy milyen alkalmazásokra vonatkozzon? Ha bekapcsolom, akkor semmit sem szinkronizál, hiába van engedélyezve a szinkronizálás. Csak a nemzetközi adatroamingra tudom az alkalmazásokat engedélyezni.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#13349) Wesder


Wesder
félisten

Ajánlottátok az Asling szilikon tokot, és azt kell mondjam hogy megérte a 2$-t :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13350) vegyszer


vegyszer
addikt

Ha valaki az 7-es alapú droid CM vonalra téved, ne felejtsem el kiírni magából, hogy milyen...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.