Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) tboldi válasza vornia (#13099) üzenetére


tboldi
nagyúr

Van AdAway. :P

Számomra felesleges funkciókra gondoltam. A Portal csak fájlküldésre jó.

(#13102) szilu7 válasza Cortez863 (#13100) üzenetére


szilu7
senior tag

Először nézd meg, hogy melyik app fogyaszt legtöbbet. Lehet, hogy valami rosszul megírt alkalmazás szívja.

(#13103) Wesder válasza szilu7 (#13102) üzenetére


Wesder
félisten

Messenger rendesen szopatja az akku-t mostanàban :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13104) Raruh válasza Wesder (#13103) üzenetére


Raruh
tag

Meg tudom erősíteni.. mióta ez a hülye fényképezgetős szarság benne van, full wifivel alig bírja ki az 1 napot..

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#13105) vizslakutya válasza Raruh (#13104) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Levenni, nézni egy régebbi verziót és a frissítést leállítani. Nálam ezek után visszatért az akksiidő a megszokotthoz.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#13106) szilu7 válasza Wesder (#13103) üzenetére


szilu7
senior tag

Ne bántsuk őket, biztosan kevés az erőforrásuk arra, hogy rendesen optimalizálják a szoftvereiket. Az új emoticonok rajzolása lefoglalja őket. :DDD
Más téma. Itt ajánlottátok a miuiszerviz.hu-t. Köszönöm mindenkinek! :R Nagyon korrekt volt, csak ajánlani tudom én is mindenkinek, aki nem maga akarja megszerelni az eltört kijelzőjét, vagy bármi más hardveres gondja van.

(#13107) Wesder válasza szilu7 (#13106) üzenetére


Wesder
félisten

Leszedtem egy 2 hónappal ezelöttit, de az is szivatja. Melyiket ajànljàtok? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13108) Viktor0610 válasza Wesder (#13107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Root + Greenify. :D

Samsung Galaxy A54

(#13109) solti


solti
senior tag

Sziasztok, rendeltem ~9 napja Tinydealről egy Redmi 3 Prot, német raktárból, meg hozzá tokot/fóliát, de azt Kínai raktárból. Sikerült 1 nap alatt feladniuk a kínai cuccokat, a telefon meg még el sincs indítva. Van valami tapasztaltotok vele, hogy hogyan működnek, mire számítsak? Ügyfélszolgálat csak annyit ír, hogy: "We have already ordered with our supplier and will get it soon. Could you please wait a little bit?"

(#13110) Wesder válasza solti (#13109) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs nekik, vàrnod kell.

Viktor0610
Nincs szükségem root-ra. Egy napot így is kibírja, majd nyomok egy factory-t, mert màr a sokadik dirty flash-en vagyok túl.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13111) solti válasza Wesder (#13110) üzenetére


solti
senior tag

köszi, mondjuk erre rájöttem;) Bár érdekes módon azóta volt amikor újra rendelhető volt a német raktárból, most megint nem lehet... Az érdekelne, hogy mennyi idejük van, mert a franc se akar heteket várni arra, hogy feladják a csomagot, viszont erre vonatkozóan nem találtam semmit. Azért mertem rendelni, mert review-ba rövid szállítási idő volt említve én meg elhittem... meg hát EU raktárból a kínaiak gyorsan szoktak, bár pont tinydealel nincs sok tapasztalatom.

(#13112) Wesder válasza solti (#13111) üzenetére


Wesder
félisten

Szoktak kamuzni, ez nem meglepő.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13113) vornia válasza solti (#13111) üzenetére


vornia
senior tag

Mondjuk én 5 nap után adtam fel, valamelyik eu warehouse raktárról a (nem) szállítást. Bekamuztak valamit, a play telepítés sikertelenségéről,írtam no problemo,majd én megoldom csak küldjék már,aztán meguntam és kértem vissza a pénzt.

(#13114) solti válasza vornia (#13113) üzenetére


solti
senior tag

9 napja rendeltem meg... most megírtam nekik, hogy akkor péntekig adják postára, vagy akkor kezdjük a cancel-t és jöhet a refund. Csak automatikusan a weboldalról nem lehet, mert a szállítmányra shipped írnak, mert van 1 másik csomag Kínából (tok, üveg), amit viszont feladtak... Anyagiakban ez a 3%-a a rendelésnek...

Alternatívaként még odaírtam, hogy Redmi 3S Pro-t (nálunk a sima 3S az..) is küldhetnek, csak küldjék... 2 rugóval drágább, de nem érdekel, oldják meg, hazug banda. Eddig Banggoodról vásároltam elég sok mindent, na ők sokkal kulturáltabbak és segítőkészek.

Remélem nem kell paypal-al visszaszereznem a pénzem tőlük.

(#13115) vornia válasza solti (#13114) üzenetére


vornia
senior tag

én manapság az eustocktól venném.

(#13116) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni: augusztusban vettem az Eustock-tól egy redmi 3 pro-t. Global developer rom volt rajta "gyárilag". Azóta többször frissítettem a rendszert az aktuális heti frissítésekkel. Most épp a 6.11.10 van fent.
Most olvastam, hogy többen úgy frissítetek, hogy a frissítést követően a recoveryben egy wipe cache, wipe dalvik cache produkciót is végrehajtotok. Nekem eddig még nem volt gondom a normál frissítésekkel, de gondoltam, most én is megpróbálom.
Nyomom is a hangerő fel + bekapcs kombót, ahol feljön egy csirkelábas menü, ami átváltható angol nyelvűre. Itt rányomok a "recovery" gombra. Ezek után azonban nem lép be a recovery menübe a telefon, hanem a kijelzőn megjelenik egy stilizált telefon és egy usb kábel, illete a pcsuite.mi.com webcím. Innen vagy a kikapcsoló gombbal tudok kilépni, vagy egy idő után magától újraindul, viszont a recoverybe nem jutok be. Ez mitől lehet és hogyan lehet megoldani?
Köszi előre is!

(#13117) vornia válasza hedgehog01 (#13116) üzenetére


vornia
senior tag

A recovery menüt a frissítés appon keresztül is eléred.
Bemész oda,jobb felső sarok 3 pötty - újraindítás recovery módban.

(#13118) hedgehog01 válasza vornia (#13117) üzenetére


hedgehog01
tag

Ott is próbáltam, sajnos ugyanaz a helyzet...

Mellékelek egy képet, ugyanez a kép fogad, plusz alul a pcsuite webcím.

https://pbs.twimg.com/media/CYICME7U0AATnJq.jpg

(#13119) xabolcs válasza hedgehog01 (#13116) üzenetére


xabolcs
őstag

Gyari recovery-vel nem tudsz cache-t es dalvik cache-t torolni.

Amit lattal, a stilizalt telefonnal ... az a gyari recovery.

Ha nincs kulonosebb bajod az aktualis szoftverrel, akkor nem erdemes csak a gyorsitotar torlese miatt TWRP-t foltenned! Ugyanis azzal lehet elvegezni ezeket a torleseket. :N

Ha nagyon ujra szeretned telepiteni, akkor menubol a gyari beallitasok visszaallitasa ... miutan keszitettel egy mentest elotte. :K

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#13120) hedgehog01 válasza xabolcs (#13119) üzenetére


hedgehog01
tag

Értem, köszi szépen.
Tényleg nincs bajom a telefonnal, minden úgy megy ahogy kell. Akkor nem bolygatom.

(#13121) tib78


tib78
tag

Hali, segítsetek kérlek. Nincs valakinek még véletlenül Garmin Vivosmart HR okos kütyüje?
Sehogy se bírom rávenni a hívás kijelzésre. A beállításokban mindig vissza vált szürkére.
Az asszony Samsungján egyből megy minden vele, ez a bosszantó.
Engedélyeztem neki mindent amit lehetett, ez alapján.
1.: Kattints a Biztonság parancsikonra és nyisd meg az Engedélyek menüpontot.
2.: Kattints az indítópult menüre, és engedélyezd a kívánt alkalmazás automatikus elindulását.
3.: Lépj vissza az Engedélyek menübe, és nyisd meg az Engedélykezelő menüpontot.
4.: Itt válaszd ki a kívánt alkalmazást, és engedélyezd számára a felugró ablakos értesítéseket.
5.: Menj vissza a kezdőoldalra, lépj be a Beállítások menübe, ott nyisd meg az Értesítések menüt, azon belül pedig az alkalmazások értesítéseit.
6.: Engedélyezd az alkalmazás értesítéseit a képernyőzáron.
7.: Menj vissza a Beállítások menübe, ott válaszd a Rendszer menüpont Akkumulátor almenüjét.
8.: Itt válaszd ki az Alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése opciót, és válaszd ki a "Ki" lehetőséget.
9.:Menj vissza a kezdőoldalra, nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, majd nyomd meg a Home gombot (A 3 gomb közül a középső lent )
10.: Az engedélyezendő alkalmazásra helyezd rá az ujjad, és egy határozott mozdulattal húzd el lefelé. Ekkor egy lakat fog megjelenni az ikonján, innentől kezdve nem törlődik a memóriából (Hacsak nem rakod tele azt mindenféle felesleges alkalmazással, ami megeszi a RAMODAT, és a rendszer stabilitása végett a MIUI fogja magát és le nem lövi)
11.: Nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, és győződj meg róla, hogy be van-e kapcsolva a "Chatfej" vagy a "Felugró ablakos értesítés" magában az alkalmazásban is, mert ha nincs, feleslegesen dolgoztál."

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#13122) sunavlys válasza tib78 (#13121) üzenetére


sunavlys
senior tag

Ez nem ment mellé???

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#13123) trebrona válasza tib78 (#13121) üzenetére


trebrona
nagyúr

Beállítások=>Telepített alkalmazások=>okoskütyü alkalmazása=>Alkalmazás Engedélyek

Itt engedélyezd, hogy hozzáférjen a Telefonhoz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13124) baalco


baalco
tag

Sziasztok!
Nálam Global dev 6.11.3 az utolsó, ami lejött OTA-n, azóta nem talál új verziót.
Más is tapasztalt ilyen problémát?
Redmi 3 Pro

Más:
ha vissza akarnék állni MIUI 7-re, akkor az update alatt a ROM telepítésnél elég betallóznom a ROM-ot, vagy inkább pc-n keresztül miflash,stb?

Köszönöm!

(#13125) Raruh


Raruh
tag

Messengeren nektek működik ez az ikonfelfújás? Nekem egyik verzióban sem :/

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#13126) Wesder válasza baalco (#13124) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ma hajnalban jött a 16.11.17

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13127) csabi63 válasza Wesder (#13126) üzenetére


csabi63
senior tag

Szintén.

(#13128) baalco válasza Wesder (#13126) üzenetére


baalco
tag

és @csabi63
Köszönöm, akkor nálam lehet vmi gond :(((

(#13129) tib78 válasza trebrona (#13123) üzenetére


tib78
tag

Engedélyeztem mindent neki. Egész napos nyomozás után kiderült sajnos, hogy nem kompatibilis a redmi 3 pro-val. Szóval erősen nézzétek meg ha okos kütyüt vesztek a kompatibilitást is.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#13130) trebrona válasza tib78 (#13129) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezeknél az eszközöknél rendszer, bluetooth kompatibilitás van, nem telefon. Ehhez android 4.3+ és bluetooth v4.0 az igény, tehát működnie kellene a telefonnal.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13131) tib78 válasza trebrona (#13130) üzenetére


tib78
tag

Pedig kipróbáltam a régi mi2, és azzal sem megy. A csajom Samsungján meg simán. Valami féle kompatibilitás tuti van.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#13132) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Spemallos rendelesbol valo redmi 3 pro-t nyuzok mar jo ideje. Nagyon jo kis keszulek. Felraktam ra a global romot ami magyarul is tud ugye. A kerdesem az lenne, hogy a fokeprenyon levo ora widget eredeti rommal ugy jelent meg, hogy az ora nagyobb volt, míg a perc jelzes kb fele az oranak. Global romnal egyforma a perc es ora kijelzes. Nekem az eltero nagyon tetszett. Hogyan lehetne ezt vissza hozni ra? Tud valaki megoldast?
Elore is koszonom!

(#13133) napocska2


napocska2
senior tag

Segítség, segítség! OTA frissítésből nem tért magához a telefonom (Redmi 3 Pro, global dev), nem reagál a hosszú power gombra és töltést sem jelzi. Mit kell ilyenkor tenni vele? Keresztet vethetek minden rajta lévő adatra? Mert persze van mentés, de az is a telefonon...

(#13134) sanyci válasza tib78 (#13121) üzenetére


sanyci
senior tag

Meg nem árt engedélyezni, hogy hozzáférjen a híváslistához, a névjegyzékhez, stb. sem...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#13135) xabolcs válasza napocska2 (#13133) üzenetére


xabolcs
őstag

Ez nem jelent sok jot! :(

Tedd fol tolteni, hadd terjen magahoz, utana probald meg elinditani.
Normal, fastboot, download, barmilyen modban! Tobbszor!

Az adatoktol kezdjel konnyes bucsut venni, a telefon talan mentheto, amig van fastboot mod.

Tajekoztass legyszives a fejlemenyekrol!

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#13136) zzz03 válasza napocska2 (#13133) üzenetére


zzz03
őstag

nalam egy ujrainditas kozben halt meg a 3pro. toltest nem jelezte a led. semmire nem reagalt. gep se latta. nanad csip csere lett a vege. miui szervizt keresd tudnak segiteni. ;)

(#13137) napocska2


napocska2
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek a tanácsokat!
Sajnos csak holnap lesz időm elmélyedni benne, aztán jelzem, mire jutottam.
:R

(#13138) internetezoo


internetezoo
senior tag

Xiaomi leellenőrzi a frissítést házon belül? Ha tényleg az OTA miatt lett tégla a telefon akkor mi történik? Xiaomi kicseréli vagy az apróbetűs rész miatt a felhasználó a hibás?

(#13139) Aethelstone válasza internetezoo (#13138) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nem túl sanszos.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13140) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok! Keresek MiFlashel telepíthető Miui 7-es romot. Lehetőleg full magyar legyen, sajnos azt nem találom ami eredetileg rajta volt. ( 7.1.1.0)

(#13141) napocska2 válasza xabolcs (#13135) üzenetére


napocska2
senior tag

Jelentem csoda történt! :C Az éjszaka a kétgombos variációk nem működtek, de mindhárom gomb benyomásával (ez lenne a download mód?) zseblámpává alakult a telefon és így is maradt reggelig, mert nem tudtam kikapcsolni.
Ébredés után nekikezdtem összekaparni a tudást, meg letölteni a szükségeseket, keresztet vetve minden adatomra. Aztán valami okból megnyomtam a hangerő le és a power gombot és nagyon boldog lettem, amikor megjelent a mi logo, aztán számomra teljesen váratlanul felállt a rendszer. Azt hiszem, hogy töltés után mentéssel kezdek...
:R

(#13142) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Nagyon beállt a CM vonal, hetek óta semmi... :(

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13143) Wesder válasza Aethelstone (#13142) üzenetére


Wesder
félisten

Én is CM-es voltam, de a MIUI valahogy jobban bejön. Vannak apróbb hiànyossàgok, de most elöször vagyok úgy hogy nincs szükségem root-ra. Valószínűleg Anik nem tud foglalkozni a ROM-mal, vagy lehet bàrmi màs oka ami miatt pangàs van :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13144) juve600 válasza Aethelstone (#13142) üzenetére


juve600
nagyúr

jó ez a RC1-es verzió

(#13145) Aethelstone válasza Wesder (#13143) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nekem CM-n sincs rootra szükségem :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13146) Aethelstone válasza juve600 (#13144) üzenetére


Aethelstone
addikt

Valóban jó, de az ember nem nyugszik...és a security patchek legalább jöhetnének :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#13147) zzz03 válasza napocska2 (#13141) üzenetére


zzz03
őstag

ez jo hir. ;) talan tobbet ilyen problema nem lesz. mentes utan meg egy gyari beallitasok visszaallitasa sztem.

[ Szerkesztve ]

(#13148) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!

Érdekes problémám van:
Magyarországon Telekom sim kártyát használok, domino konstrukcióban. Minden frankón működik. Kijöttem Máltára, ahol képtelen vagyok telefonálni. A roaming szolgáltatás aktív, az egyenlegem bőven 3000 Ft felett van, mégse megy. Egy idő után rájöttem, hogy valamilyen általam nem ismert módon aktiválódott az összes kimenő hívás korlátozása. Ezt a telefon menüjében látom is, és USSD kóddal is le tudom kérdezni. Kikapcsolni viszont képtelen vagyok, sem a menüben, sem kóddal nem sikerül.
A telefon tud csatlakozni a hálózathoz, és a bejövő hívások működnek is. Próbáltam kivenni és visszatenni a sim kártyát, próbáltam csatlakozni másik hálózatra (nem ment), semmi eredmény. Van egy Telekomos ismerősöm, ránézett a rendszerre, szerinte minden frankón van beállítva.
Volt valakinek hasonló problémája?
Az jutott még eszembe, hogy csinálok egy "gyári beállítások visszaállítása" játékot. Vajon az törli a korlátozást? Bár belegondolva nem biztos hogy segít, mivel a beállításokat a hálózatról kérdezi le a teló is...
Köszi szépen ha bárkinek bármi ötlete van!

(#13149) juve600 válasza Aethelstone (#13146) üzenetére


juve600
nagyúr

Neked is kellett 2-3 töltés mire jó lett az akksiidö ?

(#13150) Aethelstone válasza juve600 (#13149) üzenetére


Aethelstone
addikt

Azt hiszem, hogy igen, bár nem figyeltem. Nem is az akksiidő az érdekes, hanem az, hogy sokkal simább a rendszer. Nálam ha egy nap megvan, az már jó.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.