Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) azbest válasza Dr. Akula (#1400) üzenetére


azbest
félisten

az érvelésemmel semmi gond. A gond az, hogy én jogszabályokra hivatkoztam, te pedig csak trollként bemásolod ugyanazt, de az ellentétes - valótlanság kapcsán. A szöveg nem támasztja alá azt, amit te mondasz. Mert te éppen az ellenkezőjét állítod, mint ami a jogszabályokban van.

(#1402) Dr. Akula
a jogszabályokat idéztem.

[ Szerkesztve ]

(#1402) Dr. Akula válasza azbest (#1401) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Látod, ez a gond az érveléseddel, a saját magánvéleményedet törvénynek hiszed. És ezt újra meg újra bemásolod. Ezt hívják trollkodásnak.

"Mert te éppen az ellenkezőjét állítod, mint ami a jogszabályokban van."

Tényleg? Mikor mondtam én hogy szabad a monopólium? Te beszéltél erről folyamatosan, hogy az Applenek szabad, mert ezért meg azért, meg maszatolás...

(#1403) Giovan!: Ha tisztában lennél vele, akkor tudnád hogy a monopólium ellenes törvény nem csak a Standard Oilra vonatkozik, hanem az Applere is. Ha tisztában lennél.

[ Szerkesztve ]

(#1403) Giovan! válasza Dr. Akula (#1400) üzenetére


Giovan!
addikt

Te tisztában vagy a precedens szó jelentésével, illetve az angolszász jogrendszerben betöltött szerepével?

Standard Oilt még az Epic keresetében sem láttam, szólj az ügyvédeiknek, hogy releváns a kérdés szempontjából. Az Apple érvelése amúgy eléggé meg van rakva precedensekkel, de azokat csak az újukból szopták biztosan...

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1404) Dr. Akula válasza Giovan! (#1403) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Standard Oilt még az Epic keresetében sem láttam, szólj az ügyvédeiknek, hogy releváns a kérdés szempontjából."

Szerintem a Pithagorasz tétel sincs benne, akkor az is érvényét vesztette? :W

"Az Apple érvelése amúgy eléggé"

... magánvélemény.

(#1405) #54625216 válasza Dr. Akula (#1400) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Fogadd meg a tanácsodat!"

Mivel Te állítod, hogy az Appstore monopolhelyzetben van, neked kell bizonyítanod. Ahogy a sok más ökörségeidet is, amikről elvárnád, hogy benyögéses alapon mindenki tényként kezelje.

"Jó, akkor küldöm a verőembereket, aláírod hogy enyém a lakásod, bankszámlád, az életed, és ameddig nem mondja ki egy bíró utólag hogy nem, addig ez így törvényes, oké? "

Megteheted, de aztán utólag vállald a büntetőjogi következményeit is.

"Addig javaslom a hajléktalanszállót, vagy a híd alatt egy kartondobozon éjszakázást. "

Nyugi megoldom valahogy, majd utólag a többszörösét lehúzom rólad a bíróságon.

"Az Appstore esetében pedig maga az Apple oprendszer."

Az iOS piaci részesedése 15%. Ez lenne a monopólium?

"Volt más lehetősége Apple-en megjelenni?"

Bárki kényszerítette, hogy megjelenjen Apple-n?

"Nem, nem az. Csak azzá tették. Ezt hívják monopóliumnak."

Ezt beszéld meg az összes konzolgyártóval.
De mondok még jobbat: a vbuck árusítása a Fornite-on belül akkor nem monopólium? Vagy az Epic lehetővé teszi a játékon belül, hogy az Epic-en kívül mástól is lehessen vbuckot venni?

(#1406) nyogo83 válasza Dr. Akula (#1402) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nagyon jo vagy, maradj rajta, el ne engedd :DDD
Te meg semmifele konkret tennyel, linkkel nem tamasztottad ala egyik allitasodat se, hanem visszakerdezel es mastol varod el, zsenialis! :DDD

(#1407) Giovan! válasza Dr. Akula (#1404) üzenetére


Giovan!
addikt

Mondom, te nem érted mit jelent a precedens az angolszász jogrendszerben.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1408) Dr. Akula válasza #54625216 (#1405) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Tehát azt a baromságodat hogy az Epic megsértett bármilyen szerződést, neked kell bizonyítanod. Ahogy mondod.

"Megteheted, de aztán utólag vállald a büntetőjogi következményeit is."

Tehát ha a rendőr azt mondja neked hogy ugorj a kútba, akkor azt előbb meg kell tenned, majd utána tehetsz panaszt a bíróságon?

"Az iOS piaci részesedése 15%. Ez lenne a monopólium?"

Tényleg, az iPhoneok 85%-án nem IOS fut? Hanem mi? FreeDOS?

"Bárki kényszerítette, hogy megjelenjen Apple-n?"

A Netscapet kényszerítette bárki hogy megjelenjen Windowsra?

Még mindig a kettős mércédet szajkózod, ami elképzeléseddel ellentétben akkor se válik igazzá ha percenként újra leírod.

(#1407) Giovan!: Hiába mondod, attól még nem lesz igaz. Mint az Apple érvelése.

(#1406) nyogo83: És még mindig nem veszed észre hogy a saját "érvelési" technikádról beszélsz, ugye? A beszólásaidon kívül mit is bizonyítottál eddig? Ja hogy semmit...

[ Szerkesztve ]

(#1409) nyogo83 válasza Dr. Akula (#1408) üzenetére


nyogo83
senior tag

“ Tehát azt a baromságodat hogy az Epic megsértett bármilyen szerződést, neked kell bizonyítanod. Ahogy mondod”

Tehat hogy az Apple monopol heyzetben van, neked kell bizonyitanod. Ahogy mondod :DD

Nem, erre nem valasz hogy bizonyitsuk mi, hogy nem :D

Szoval van valahol neked errol birosagi hatrozat?

Ugy erzem most ujrainditottam a vegtelen ciklust...

[ Szerkesztve ]

(#1410) Dr. Akula válasza nyogo83 (#1409) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Csináltál már mást is ebben a topikban? Esetleg az egész fórumon?

(#1411) nyogo83 válasza Dr. Akula (#1410) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nyilvan hasznos lenne ez az informacio ahhoz hogy:
1. Vegre tamaszd ala az allitasod barmivel, amit itt oldalakon keresztul mantrazol
2. Gerincesen leird, hogy ok senki sehol nem bizonyitotta meg be, hogy monopol helyzetben van, csak szamomra eldontott megallapitas.

Tenyleg ne egesd tovabb magad. Sokan pont azert engedtek el a “vitat” veled, mert ujra meg ujra ugyanazokat a koroket futod, tereles, visszakerdezes, tenyek barmi nemu alatamasztasa nelkul. En lattam itt jopar embertol linkeket, hogy bizonyitsak az igazukat. Meg pakesz is vette a faradsagot es ugy ervel.

Igazabol nem is tudom miert irom ezt le, mert ugyis tudom mi lesz a kovetkezo valaszod, kiszamithato mar igy jopar szaz hsz utan.

(#1412) koxx


koxx
MODERÁTOR

Srácok be lehet fejezni. Többször nem szólok.

(#1413) Dr. Akula válasza nyogo83 (#1411) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

(#1414) azbest válasza koxx (#1412) üzenetére


azbest
félisten

Légy szíves írd bele, hogy pontosan mire gondolsz, hogy egyértelmű legyen. :R

(#1420) nyogo83


nyogo83
senior tag

Valaki nem tud egy jo osszefoglalo tablazatot/cikket, amiben ossze van szedve, hogy az online store-ok mekkora fee-vel mukodnek?
Egyedul ezt az oktoberi IGN-es cikket talaltam, de mostmar ugy kivancsi lennek a tobbire is [link]

(#1421) #54625216 válasza Samott (#1418) üzenetére


#54625216
törölt tag

A bíróságnak azt kell eldöntenie, hogy mit tekint "versenypályának" és hogy azon belül biztosított-e a fairplay.
Ha a versenypálya maga az iOS platform és a fairplay az ő olvasatukba azt jelenti, hogy minden létező szolgáltatást minden platformon kötelező szabadon telepíthetővé tenni, akkor az Epicnek lesz igaza. (Ezt kétlem.)
Ha a versenypályának a mobilpiacot tekintik és a szolgáltatások szabad telepítését az OS-re amolyan platform fícsörnek tekintik, akkor az Epic beadványát elkaszálják. (Erre van inkább esély.)

Azért gondolom, hogy az Epicnek nincs esélye, mert ha a "piac" fogalmának tetszés szerinti definiálásával lehet a monopólium vádat egyes piaci szereplőkkel szemben alkalmazni, az olyan precedenst teremt, aminek beláthatatlan következményei lennének az iparágra nézve.
Ráadásul szembe menne a korábbi ezzel ellentétes precedensekkel és így az ítélet sikerrel támadható lenne a legfelsőbb bíróságon, amit a bírók általában szeretnek elkerülni.

(#1422) Raymond válasza nyogo83 (#1420) üzenetére


Raymond
félisten

Melyik "tobbire" lennel kivancsi? Gyakorlatilag az osszes szamito ott van. Mindenhol 30% van az Epic Store-t kiveve. Az Itch es a Humble nem tradicionalis Store igy ott mas a mix.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1423) Samott válasza #54625216 (#1421) üzenetére


Samott
addikt

Keresgethetjuk a szamunkra kedvezo teruletet, de a mobilpiacon ket opcio van: google es apple. Az amcsi piacon ezek kozul az apple vezet. Ha nem monopolium, akkor is csak max oligopol piacrol beszelhetunk. Azt se szoktak szeretni a hatosagok, mert osszejatszhatnak a szereplok. Es ha mindket platform egysegesen 30%-ot ker, akkor akar kartelgyanut is emlegethetunk. Joggal, megalapozottan. A google viszon jobb helyzetben van, mert ott van lehetoseg alternativ aruhazakra. Oket nehezebben foghatja meg az epic. Szerintem ezert van sz.rban az apple, az itt leirt wishful thinking ertelmezesek ellenre is.

De nyilvan nem az en dolgom ezt eldonteni, majd a birosag megvizsgalja.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1424) nyogo83 válasza Raymond (#1422) üzenetére


nyogo83
senior tag

Passz, nem vagyok jaratos pl hogy Androidon a Play Store mellett a tobbi alternativ storenal ingyenes vagy milyen mas modellben mukodik a disztribucio. Ahogy PC-n se ismerem az osszes jelentos storet, tizen sok eve nem mozgat a PC gaming(steam, gog, humble, epic = ezeket ismertem).
Csak kivancsisagbol kerestem ra, hogy mennyire elterjedt ez a jutalek.

(#1425) Giovan! válasza Samott (#1423) üzenetére


Giovan!
addikt

Na jó de a kartellezés vádját is bizonyítani kell majd, ha ténylegesen ebbe az irányba mozdulna az ügy (amit kétlek, tekintve hogy alapból nem együtt, hanem külön-külön perelte be a két céget az Epic).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1426) #54625216 válasza Samott (#1423) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Es ha mindket platform egysegesen 30%-ot ker, akkor akar kartelgyanut is emlegethetunk."

Vagy bevett piaci gyakorlatról beszélünk.

Steam: 30%
GOG: 30%
MS Store: 30%

Playstation: 30%
XBOX: 30%
Nintendo: 30%

Gamestop: 30%
Amazon: 30%
Best Buy: 30%
Wallmart: 30%

(#1427) Raymond válasza nyogo83 (#1424) üzenetére


Raymond
félisten

Android-nal az alternative Store-ok hogy mukodnek lenyegtelen mert a platformtulajdonos Store-okrol van csak szo, iOS-en nincs nincs is mas. Sony (PS), MS (XB/PC) es Nintendo ugyanugy 30% ahogy a nagy uzletlalancok. PC-n a legnagyobb a Steam ami szinten 30%, az Itch es a Humble eleve mas elven indult igy nem ugyanaz mint a platformtulaj Store-ok. A GoG is szinten a sajat utjat jarja de ott is 30%-bol indulnak csak nyitottabbak az egyeni egyezkedes fele mint a tobbi. De a PC-n az hogy az MS Store-on kivukl ki mit csinal lenyegtelen egy platformtulaj es annak a Store-jarol szolo diskuraban.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1428) Samott válasza #54625216 (#1426) üzenetére


Samott
addikt

Igen, ezt mar irta valaki. Ha sikerrel jar az epic akkor ezek kovetkeznek.

Mondjuk a PC jatekoknal nem irtad az Epic store-t... megtorte volna a sormintat? ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1429) Raymond válasza Samott (#1428) üzenetére


Raymond
félisten

Nem veletlen hogy az Epic Store kivetel a PC-n mert a Steam vitajuk is ugyanarrol szolt a megjelesuk idejen mint ez* :)

* tehat arrol hogy nem akarnak 30%-ot fizetni masnak es hulyen nezett volna ki ha a sajat Store-ban is annyit kertek volna mint amit masnal kifogasolnak.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1430) pakesz válasza #54625216 (#1426) üzenetére


pakesz
aktív tag

a ket konzolt ki is veheted, mert az nem ide valo

a Steam meg: "That will remain the case for the first $10 million in sales a game maker or publisher earns. For all sales between $10 million and $50 million, the split goes to 25 percent. And for every sale after the initial $50 million, Steam will take just a 20 percent cut."

a Wallmart is csinalja? na es az ubisofttal mi van ?

(#1431) Coyot válasza pakesz (#1430) üzenetére


Coyot
őstag

Dehogyisnem való ide, saját hw és sw együtesssen saját store-t üzemeltetnek. Ha az adott pert bárhogy megnyerik én perelni fogoma sony-t hogy nem vehetek játékot a PSN-en kívüli hálózatról. Uezt az MS-el aztán a Nintendo-val és lehet sorolni.

Má' nem

(#1432) Raymond válasza pakesz (#1430) üzenetére


Raymond
félisten

"na es az ubisofttal mi van ?"

Szerinted mi lehet vele? Egy Ubisoft Store ami csak Ubisoft jatekokat arul mennyit vesz le maganak? 100%-ot...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1433) Samott


Samott
addikt

Beszallt a Microsoft is: Microsoft Issues Statement In Support of Epic Games To Remain On Apple Ecosystem

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1434) Giovan! válasza Samott (#1433) üzenetére


Giovan!
addikt

Mondjuk ebben egy szó sincs az Apple elleni beadvány támogatásáról, csupán arra kérik az Apple-t, hogy ne függessze fel az Epic fiókját, mert az UE miatt azzal sok fejlesztőt is megszivatnának, akiknek semmi köze az Epic akciójához. Őszintén szólva ezzel kapcsolatban talán inkább az Epicnek kellett volna címezniük az állásfoglalást, én úgy tudom az Apple vállalta, hogy visszaengedi a Fortnite-ot, ha kiveszik belőle a szabályszegő direct payment opciót, vagyis gondolom az Epic App Store-os fiókja is maradhat abban az esetben.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1435) Samott válasza Giovan! (#1434) üzenetére


Samott
addikt

Nem kell ezt tulgondolni, ott a cimben hogy mirol van szo. Es ez valoban az apple masodik huzasara reakcio, amivel az UE motor fejleszteset/karbantartasat akarjak ellehetetleniteni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1436) #54625216 válasza Samott (#1428) üzenetére


#54625216
törölt tag

Nem azt mondtam, hogy a 30% alól nincs kivétel, hanem hogy a 30% az általános üzleti gyakorlat, így ez alapján elég nehéz lesz trösztellenes pert nyerni, vagy kartellezéssel vádolni a felsoroltak közül kettőt.
A másik, hogy az Epic azon hullatja a könnyeit, hogy a szegény ágrólszakadt indie fejlesztőket megöli az Apple a 30%-os jutalékkal aztán valahogy mégis életben maradnak az összes többi platformon is ugyanannyi jutalék mellett.

#1430 pakesz
"a ket konzolt ki is veheted, mert az nem ide valo"

Miért is?

(#1437) Samott válasza #54625216 (#1436) üzenetére


Samott
addikt

De azert a kivetel valahogy csak kimaradt a listabol. :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1438) #54625216 válasza Samott (#1435) üzenetére


#54625216
törölt tag

Az apple második húzása logikus következménye volt az elsőnek. Ha egy partneri programban a támogatott partner szándékosan megszegi a veled kötött szerződést, majd még be is beperel, az érhető módon a partneri viszonyra is kihat.
Az úgy nem megy, hogy a szupermarketben szándékosan belehánysz a fagyasztó pultba, majd amikor kipaterol a biztonsági őr bepereled őket kártérítésért, mindenhol szétkürtölöd, hogy mekkora gyalázat ért, hogy minél nagyobb PR kárt okozz nekik, majd másnap beállsz a sorba törzsvásárlói kedvezményért.

#1437 Samott

Akkor fussunk neki mégegyszer: azt állítottad, hogy a 30% kedvezmény kartel gyanúra ad okot. Erre hoztam fel cáfolatként, hogy az appstore-ok 90%-ánál is 30% a bevett gyakorlat, tehát vagy az iparág igen nagy részét is kartellel vádolod, vagy elfogadod, hogy egyszerűen ez az általános.
Értelemszerűen nem fogom felsorolni a világ összes létező online üzletének a jutalékrendszerét, mert a kérdés nem arról szólt, hogy van-e egyáltalán a világon olyan appstore, amiben kevesebb a jutalék 30%-nál, hanem hogy mennyire kirívó eset a 30%, hogy amiatt az Apple és a Google ellen feltétlenül hecckampányt kelljen indítani.

[ Szerkesztve ]

(#1439) Samott válasza #54625216 (#1438) üzenetére


Samott
addikt

Eltekintve a hulye peldadtol, erre mondta most a microsoft, hogy ezt azert megse kene csinalni. Mondom: nem kell tulgondolni. Egy ceg oldalt valasztott a kerdesben. Nyilvan a sajat erdekei szerint.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1440) #54625216 válasza Samott (#1439) üzenetére


#54625216
törölt tag

Nyugodj meg, az Apple lesz az utolsó, aki az MS tanácsaira fog hallgatni. :D

(#1441) nyogo83 válasza #54625216 (#1440) üzenetére


nyogo83
senior tag

Csak nehogy felreertse az Epic ezt a bajtarsias kozeledest es elkuldje az MS-nek is azt a levelet amit az Applenek :D

(#1442) pakesz válasza Coyot (#1431) üzenetére


pakesz
aktív tag

en azert vennem kulon mert a konzoloknal joval olcsobban adjak a vasat es igy szedik be ra a penzt utana
de nem csak en mondom hanem mas is: "“There’s a rationale for this on console where there’s enormous investment in hardware, often sold below cost, and marketing campaigns in broad partnership with publishers. But on open platforms, 30 per cent is disproportionate to the cost of the services these stores perform, such as payment processing, download bandwidth, and customer service.”"

(#1443) pakesz válasza Raymond (#1432) üzenetére


pakesz
aktív tag

>> "Szerinted mi lehet vele? Egy Ubisoft Store ami csak Ubisoft jatekokat arul mennyit vesz le maganak? 100%-ot..."

en is 100% ot irtam volna igen ez igy van
kb ilyen komolysagu erveles volt az a Walmart Store is, nem is tudom hogy azt a listat honnan vette(#1426) ahol a (Fortnite nagysagnal maradva!) a Steam az 20% ... errol csak a Churchil jut eszembe amit mondott a statisztikarol

(#1444) Giovan! válasza Samott (#1439) üzenetére


Giovan!
addikt

Erre mondtam én, hogy túlzás lenne oldalválasztásról beszélni. Megkérték az Apple-t, hogy hagyja meg az UE miatt az Epic dev accountját (ami valahol érthető, gondolom nekik is van jó pár partnerük, aki iOS-re is fejleszt és ehhez az UE-t is használja, illetve valószínűleg az Xcloud be nem engedése miatt is jólesett odaszólni egyet).
A pert viszont nem véleményezték, ami teljesen érthető, tekintve hogy ha az Epic átviszi amit akar, akkor az Xbox áruház miatt ők is készülhetnek a perekre.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1445) nyogo83 válasza pakesz (#1442) üzenetére


nyogo83
senior tag

Ez okes, de az a cegek egyeni penzugyi strategiaja hogy min buknak es hol hozzak vissza azt a penzt.

Viszont mind a fejlesztok, mind a felhasznalok szempontjabol (pont amit kepvisel elvileg az Epic) lenyegtelen.
Vegeredmenyben ugyanugy 30% lejon a bevetelebol.

(#1446) Raymond válasza pakesz (#1443) üzenetére


Raymond
félisten

A #1420-ban linkelt cikkbol [link] Az utolso negy a rendes uzletek ahol jatekokat is vehetsz. Ugyanugy 30% a commision mint a tobbi, online store eseteben. Tehat ha a Wallmart-ban vagy a Gamestop-nal vesz valaki peldaul egy Ubisoft jatekot abbol a Ubisoft 30%-ot fizet a Wallmart-nak vagy a Gamestop-nak. Ugyanugy ahogy a Steam-nek is, Sony-nak vagy MS-nek ha azokon a Store-okon keresztul veszi valaki meg a jatekukat.

(#1444) Giovan!

"gondolom nekik is van jó pár partnerük, aki iOS-re is fejleszt és ehhez az UE-t is használja"

Nemhogy partneruk, a 15 belso studio kozul [link] egy csomoan hasznalnak UE-t.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1447) pakesz válasza Samott (#1433) üzenetére


pakesz
aktív tag

nem szallt be, csak leadott az ottani jatek osztaly vezeto egy olyan vallomast ami az Epic eddigi erveit tamasztotta ala, de pl. ahogy nezem az uj Epic papirokat van benne egy ilyen is: https://twitter.com/ShiinaBR/status/1295439235135213568

tehat egy twitter listat is beadnak a birosagnak, hogy igenis az Epicnek van ebben is igaza

(#1448) Ezekiell válasza Giovan! (#1444) üzenetére


Ezekiell
veterán

Naná h nem véleményezik a pert, hülyék lennének oldalt választani. Nekik ez most marha kényelmes, kivárnak.

Az, hogy az UE ban ellen foglalnak állást, az meg tök érthető, ahogy írod is.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#1449) pakesz válasza Giovan! (#1444) üzenetére


pakesz
aktív tag

>> "A pert viszont nem véleményezték, ami teljesen érthető, tekintve hogy ha az Epic átviszi amit akar, akkor az Xbox áruház miatt ők is készülhetnek a perekre."

nem gyanus hogy ez a "velemenyezes" az elegge hasonlit arra mint amit az Epic korabban beadott a peranyagban? a bevezeto oldalon rajta is van hogy kinek cimezik, a birosagnak
szoval az Epic allit valamit es a sajat melosai utan kertek egy kolcsonmelost az MStol hogy o irja le hogy o hogyan latja, csak a tenyeket a szigoru tenyeket irta le, es nem az almait mint az Appletol lattuk...

(#1450) Raymond válasza pakesz (#1449) üzenetére


Raymond
félisten

Nem az eredeti beadvanyt velemenyezik hanem azt a kerelmet tamasztjak ala amit az Epic azutan nyujtott be hogy a developer account lealliltasat jelentette be az Apple. Tehat az MS az eredeti vitahoz/allittashoz nem szol hozza csak azt mondja hogy jo lenne nem ha az Epic developer account maradna ahogy van hogy az UE is maradjon/mukodjon ahogy most.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.