Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) pakesz válasza #52931072 (#550) üzenetére


pakesz
aktív tag

https://www.reuters.com/article/us-apple-antitrust/developers-sue-apple-over-app-store-practices-idUSKCN1T5249
JUNE 4, 2019

nezd mar hat tobb mint 1 eve mar perelt valaki mas es meg mindig ez a tema :)

(#552) CharlieDrop válasza pakesz (#549) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem Game Store-ról beszéltem, hanem az iOS-ről és az Androidról, mint oprendszerről. Ha nem fekszik az Apple és a Google feltételei csináljanak saját mobil rendszert, hajrá...

(#550) catlaca
Valahogy úgy, már játszanak annyian vele, hogy számítson a játékosok haragja.
Ellenben monopolhelyzetre hivatkozni, szerintem nem túl jó 5let, bár nem vagyok jártas az amerikai jogban...

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#553) #52931072 válasza CharlieDrop (#552) üzenetére


#52931072
törölt tag

Hát tényleg azt gondolnám, hogy valami nem stimmel a valósággal, ha pont ezen csúszna el az apple.
Basszus már a mátrixot is a ml és fia vette át. Ha úgy érzed kimaradt pár óra, akkor nem az ufók raboltak el, hanem kifagyott a mátrix.

(#554) Dr. Akula válasza CharlieDrop (#552) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az amcsik is ajvékolnak hogy a kínai állam támogatja a kínai cégeket, akkor a kínaiak is perelhetnek monopólium miatt.

(#555) Ezekiell válasza Dr. Akula (#554) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem a támogatás miatt "ajvékolnak", hanem amit a cégek ezért cserébe adnak a kínai államnak.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#556) nuke7 válasza pakesz (#548) üzenetére


nuke7
veterán

ez a marketing bullshit. hogy jön ide..? :F

Ha pc-n vásárolsz fortnite v-bucks-ot akkor mennyivel kapod olcsóbban..? :D

:))
https://www.ign.com/articles/fortnite-lowers-v-bucks-prices-calls-out-apple-and-googles-exorbitant-mobile-payment-fees

istenem :N azt mondják, hogy azért nem tudnak mobilon 20% kedvezményt adni, mert drága az appStore....

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#557) Dr. Akula válasza Ezekiell (#555) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az a Huawei ügy. Én erre gondoltam: [link], [link], [link]. Igaz, itt az EU vádol az USA helyett.

Megvan az amcsi vonal is, szóval nem csak az EU: "Donald Trump 2018 márciusában bejelentette, vámok kivetésével megvédi az amerikai acél- és alumíniumipart, mivel szerinte Kína semmit sem tesz, hogy kiegyensúlyozza a két ország az amerikai fél számára jócskán deficites külkereskedelmi mérlegét." - [link] A Huawei ebben már a sokadik lépés.

[ Szerkesztve ]

(#558) Busterftw válasza Dr. Akula (#547) üzenetére


Busterftw
veterán

A Fortnite iOS/Android-n megjelenese ota novekszik a jatekbol bejovo bevetel.
Ez nem indok.

Epp most olvastam el a beadott keresetet ami ezt tartalmazza:
"Although Epic does not seek monetary damages, the amount in controversy exceeds $75,000."

75ezer dollar damage, az egesz "Apple monopolium" miatt.
1.8 milliard dollar bevetele volt 2019-ben mobilon a Fortnitebol.

Hatalmas kar eri oket.

(#559) pakesz válasza nuke7 (#556) üzenetére


pakesz
aktív tag

>> "Ha pc-n vásárolsz fortnite v-bucks-ot akkor mennyivel kapod olcsóbban..? :D"

most hogy igy bemostak az Applenek, nemcsak a news es watch video cimszoval lehetett ezt eszrevenni a JATEKON belul hanem azzal is hogy ugyanazt a kedvezmenyt megadtak akcio kereteben a PC -seknek is

(#560) bunfi válasza Busterftw (#558) üzenetére


bunfi
őstag

Ennyi erővel az Apple is elengedhetné, hiszen csak 15 milliárdot vett le a tárhelyért, a sávszélességért, a megjelenésért, meg azért a minimális kurálásért az App Store szereplőiről.

Az összes bevétele volt, minden platformot egybevéve 1,8 milliárd dollár.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#561) #52931072 válasza pakesz (#559) üzenetére


#52931072
törölt tag

Ez gyönyörű, ez alapján a pc-s játékosok felhördülhetnek, hogy ők eddig 30 % felárral kapták, mert amit az appstorban odaadott az eppülnek, azt tőlük simán beszedte, mint extraprofit. Felteszem csak nem adta veszteséggel az eppülön keresztül.

(#562) Dr. Akula válasza Busterftw (#558) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De ez csak 1 játék. Ha példát statuálnak, sok másik fejlesztő cég is követheti a példát, és úgy már több lesz. Lejjebb már írtam hogy szerintem ez is része a Kína-USA háborúnak, a lényeg hogy az amcsi cégek bukjanak bevételt, a kínait úgyis dotálja az állam ha kell.

(#560) bunfi: Na igen, nekik se kéne kukázni, de inkább beleálnak a példastatuálás miatt. :) Egyre inkább úgy gondolom hogy ez a lényeg, nem a mani. Megmutatni hogy nem az USA diktál.

[ Szerkesztve ]

(#563) Giovan! válasza azbest (#526) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem ennél világosabban már nem lehet elmagyarázni a helyzetet, de épp emiatt az Epic véleményét pártolók részéről nem fogsz választ kapni a hozzászólásaidra. Mindegy, én azért örülök neki, hogy megosztottad velünk a gondolataidat, és nem csak azért, mert magam is hasonló véleményen vagyok, hanem azért is mert végre láttam ebben a topikban egy használható párhuzamot (ti. a konzolok és az iOS közöttit) :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#564) Norb79 válasza Giovan! (#563) üzenetére


Norb79
őstag

A jog meg a jogértelmezés mindig képlékeny, szerintem az epic-el egyetértő fórumtársak is számos jó példát hoztak fel, amik épp úgy párhuzamot próbálnak vonni, ahogy az epic-el egyet nem értő fórumtársak példái, és pont ezért hoz mindenki párhuzamos példákat, mert ez bár hasonló, de mégis totál más eset, mint az összes felhozott példa.
Izgis lesz merre fut ki ez az egész, mert azért ez a döntés alapjaiban megváltoztathat sok mindent a mobil piacon, precedens lesz akármi is lesz, ahogy sokan írták.

(#565) Busterftw válasza bunfi (#560) üzenetére


Busterftw
veterán

Miert engedne el?
Milyen hasonlo Apple termek/szolgaltatas van az Epic Storeban?

Az Apple elengedte a 30%-ot, az Epicnek meg nem jut 70%. Jut 0.

Dr. Akula
"a lényeg hogy az amcsi cégek bukjanak bevételt"
Neked ugyanez, mert ebben az esetben a kinai ceg (Tencent/Epic) tobbet buk, mint az amerikai.

[ Szerkesztve ]

(#566) bunfi válasza Dr. Akula (#562) üzenetére


bunfi
őstag

A pénz a lényeg. Minél könyebben, minél többet. Persze megértem, hogy egy pénisz az Epic, egyet is értek vele. De én azért odateszem mellé, hogy a mobilos piac 50-80%-át uraló Google és a 20-50% részesedés mellett a piac profitjának 80%-át zsebre rakó Apple fallosz természete nem kétségbevonható.

(#565) Busterftw
Azért, mert leírtad, hogy a 75 ezer dollár az 1,8 milliárdhoz képest nem tétel. Én pedig feltettem a kérdést a fent említett összeg 15 milliárdhoz való hasonlítása után. Ha már ennyire a "nagylelkűség" mértéke a gond...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#567) nuke7 válasza #52931072 (#561) üzenetére


nuke7
veterán

pontosan ez a gondom nekem is :K
:DDD :))

https://youtube.com/user/nuke7

(#568) Ezekiell válasza Dr. Akula (#557) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja hát persze, az ilyen állami támogatás persze h probléma, mert megöli a helyi termelőket.

Trump külker mérleges háborúja meg jó nagy részt marhaság. Vannak benne értelmes elemek, de a kereskedelem nem úgy működik, hogy "vámot rá oszt jó lesz".

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#569) Dr. Akula válasza Busterftw (#565) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amelyik ilyen pénzéhes, fösvény, bilincsrázós adócsaló, az nyugodtan bukjon csak, jót tesz nekik. :) Fröcsögnek hogy az Epic az ő erőforrásaikat használja ingyen? És ők nem az amerikai állan erődorrásait (vásárlók) használják ingyen (adózás nélkül)? Végre visszanyalt a fagyi. A bíró helyében csak széttárnám a kezem hogy mindenkinek egyenlő jogai vannak. :)

(#570) pakesz válasza Busterftw (#565) üzenetére


pakesz
aktív tag

>> "Az Apple elengedte a 30%-ot, az Epicnek meg nem jut 70%. Jut 0."

emlekszel arra a tiktokra vagy a coubra, ahol arra megy ki a dolog hogy 7-8 eves kisgyerekek valamilyen tancra az ugrik be hogy fortnite?
nos az a kisgyerek elmeletileg a cuccait amit addig felhalmozott azt at tudja vinni mas platformra, sot az EPIC propagalta ezt hogy ki lehessen mas platformon is probalni, lasd Galaxy skin

tehat a kisgyerek szol apukanak hogy vegyen egy combosabb videokartyat, apukanak meg nem marad penze ájfonra :C

(#571) pakesz válasza azbest (#525) üzenetére


pakesz
aktív tag

>> "Korábban más írta, hogy kártérítést gondolna azért, mert levették a játékot. Meg hogy a season pass-ost így nem tudják telepíteni és elvették a kifizetett játék lehetőségét."

"Unfortunately, Apple doesn’t allow Epic Games to directly refund players for iOS purchases and instead requires players to ask Apple for a refund. Please follow these instructions to ask Apple for a refund: https://support.apple.com/en-us/HT204084"
nekem van kollegam aki buszke arra hogy amikor nem megfeleloen valasztotta ki a creditcard menteset akkor a rohadtalma az visszateritette, nos most akkor tenyleg helyt allhatnak, ha mar levettek egy jatekot...
az EPIC megteszi amit o tud, targyalokepes marad es kozben perel... nem o vette le a jatekot, aki meg ájfonra felrakta az a kovetkezo napokban tud vele jatszani sot utana is csak egy regebbi seasonban...
venni szkineket is tud raadasul 20% -al olcsobban, es ujra is kezdheti a jatekot PCn, egy szutyok ajfon arabol mar vehetsz olyan gepet amin el lehet kenni a mobilosok szajat rendesen :))

>> "A pécé pedig nem egy zárt platform volt"
Steve papa szava se szent mar? hat ide jutott az Apple?
Apple’s founder Steve Jobs introduced the first showing of the 1984 advertisement by explaining, “it appears IBM wants it all. Apple is perceived to be the only hope to offer IBM a run for its money . . . . Will Big Blue dominate the entire computer industry? The entire information age? Was George Orwell right about 1984?” "

(#572) Busterftw válasza Dr. Akula (#569) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem tudom milyen fagyirol beszelsz, birosagi dontest nincs, es az Epic bukott 70%-ot.
Az Apple szemrebbenes nelkul lemond a 30%-rol, ugy ropult az Epic az Apple Storebol mint a pinty.

[ Szerkesztve ]

(#573) Dr. Akula válasza Busterftw (#572) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Döntés még nincs, de lépés az igen. Az Epic lépése a visszanyalás. Az Epic az Applenek nem fizet, az meg az adóhivatalnak. Az Epic 70%-át kifizeti a kínai állam ha ezen múlik. Nem tétel a kereskedelmi háborúban.

(#574) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Szerintem nagyon egyszerű a megoldás:

Adja annyival drágábban az epic Google pay-en keresztül a megvásárolható tartalmát, amennyit szeretne érte kapni, és onnantól ne foglalkozzon azzal hogy a Google mennyit sípol le belőle. És akkor nem kell alternatív fizetés, igaz a userek drágábban kapnak mindent. De valamit valamiért.

(#575) Noukoum válasza dredjudge84 (#574) üzenetére


Noukoum
veterán

Igen ám, de akkor gondolom kevesebbet ad el belőle tehát ugyanott van vagy még rosszabbul jár.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#576) #52931072 válasza Dr. Akula (#573) üzenetére


#52931072
törölt tag

Valaki nagyon a lábadra ejthetett egy mekbúkot, hogy ennyire felzaklatott az eppül ténykedése.

(#577) azbest válasza pakesz (#571) üzenetére


azbest
félisten

Ez egy teljes képzavar.

A szerződésszegés következményeit a megszegőnek kell viselnie. Hiszen a szerződésszegő okozta a kárt, nem pedig az, aki érvényesítette a jogait. Miért kéne az applenek fedeznie az epic okozta károkat. Hihetetlen mennyire nem képesek egyesek felfogni, hogy egy vállalkozás nem arról szól, hogy a nettó fizuból parízert vesznek.

Az ibm pc kapcsán csak 20 évvel tévedtél el. Mivel a pécé komponensek nem voltak levédve, bárki gyárthatott hozzá alkatrészt vagy akár komplett pécéket is. Az ibm pécé viszont valóban kinyírta a standardizálatlan mikroszámítógépek világát, ahol minden gyártó más és más inkompatibilis gépet gyártott. Ez a nyílt standard kb a pentium 2 megjelenéséig tartott, akkor kezdett el az intel olyan megoldásokat használni, amelyeket csak a vele szerződött gyártóknak engedett használni és nem lehetett vele teljesen kompatibilis vasat gyártania a konkurenciának. Azóta kell más alaplap az intel procikhoz, mint bármi máshoz. Viszont most is számtalan perifériát és komponenst gyárthat bárki.

Az a reklám csak egy jó figyelemfelkeltés volt. Akkoriban a vásárlók 2/3 választotta a standardizált pécét és a cégek felénél volt pécé. Az apple meg egy feltörekvő konkurens gyártó volt, másokkal nem kompatibilis megoldással. Az ibm az öltönyös, szürke napi rutinban élő munkás. Az apple meg jól előadta a lázadót az erős és fiatalos marketinggel [link]

Az epic is csak előadja a nagy drámát, de a valóság nem a reklámokban van :D

[ Szerkesztve ]

(#578) Dr. Akula válasza #52931072 (#576) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az ilyen üzletpolitika mindenki csőrét b.ssza, általános a káröröm.

(#579) Busterftw válasza Dr. Akula (#573) üzenetére


Busterftw
veterán

A legjobb az lenne, ha mondjuk 1 teljes negyedevig vagy megtovabb ki lenne rakva a Fortnite az Apple Store-bol, aztan megnezni az Apple mennyire erezte meg ezt a penzugyi negyedevben.
Elarulom, semennyire.

A benyujott kereset alapjan, ami nem masrol szol hogy mikepp sir es nyivakol az Epic az Appstore 1 milliardos user base utan.
Csak aztan a nagy visszanyalasbol a birosagi dontes utan nehogy pofara eses legyen.

#578
Beszelj a magad neveben. A iOS userek koszonik szepen jol vannak. Akik meg nem, valtottak Androidra. Mindenki csoret, az. 12 ev alatt nem valtozott semmi, annyira elege van mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#580) Noukoum válasza Busterftw (#579) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha amerikai kontinensen kívűl mindenhonnan kitiltanák, azt megéreznék.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#581) Darmol válasza Tigerclaw (#290) üzenetére


Darmol
senior tag

Mármint a politikusok ellopnak amennyit akarnak, a maradék a kis felsorolásod.
De azért bizonyára te is tudod, hogy hányat ellik a disznó? :DDD

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#582) #52931072


#52931072
törölt tag

Ugyan már, az apple eleve gazdagisztánba árazza a termékeit, az aztán végképp nem zavar senkinek a mindennapjaiba, hogy mit enged meg az appsztórban. A google viszont lezsarolja az egész palettát androidon, az ötven dolláros vackoktól a prémium szegmensig. Pont annyit keres az appokon, csak már akkor csattan a gógül kaka a készüléken amikor lejár a garija.

(#580) Noukoum
Miért is tiltanák ki? Akármelyik diktatúrában (tán kínát kivéve) a döntéshozók szifonnal villognak és leszarják, hogy van-e fortnite az appsztórban, 3 méteres oled tévén nyomulnak konzolon.
Akartam demokráciákat is írni példának, de hirtelen nem ugrott be egy sem.

[ Szerkesztve ]

(#583) Busterftw válasza Noukoum (#580) üzenetére


Busterftw
veterán

Fortnite elott is evrol evre nott az Appstore bevetele.
Nem fogjak megerezni.

(#584) dredjudge84 válasza Noukoum (#575) üzenetére


dredjudge84
őstag

Én ezt nem gondolom. Amilyen függőséget vált ki a játék, kizartnak tartom.

(#585) pakesz válasza azbest (#577) üzenetére


pakesz
aktív tag

>> "A szerződésszegés következményeit a megszegőnek kell viselnie. Hiszen a szerződésszegő okozta a kárt, nem pedig az, aki érvényesítette a jogait. Miért kéne az applenek fedeznie az epic okozta károkat. Hihetetlen mennyire nem képesek egyesek felfogni, hogy egy vállalkozás nem arról szól, hogy a nettó fizuból parízert vesznek."

itt nem az van hogy az atlagjauzsika bemegy a sarki kozertbe, hanem ket techtitanrol, mashol mar irtam hogy inkabb a lengyel - orosz gazvitat kellene alapul venni

a felhasznalo az Appl Store -al van kapcsolatban, a felhasznalo oda kell menjen rinyalni ha baja van, es pont ez benne van abban a 30% -ban is vagy tevednek?
ezt akarta az Appl, vagy nem? hogy ORAJTA keresztul menjenek a dolgok, hat kap a nyakaba par penzvisszateritest ha ezt akarta :R

(#586) Dr. Akula válasza Busterftw (#579) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát ha semennyire, akkor nem is kell neki az a 30%. De akkor meg mit rinyál?

(#582) catlaca: 1 diktátornak 1 telefon kell, a többit ki fogja megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#587) aprokaroka87 válasza dredjudge84 (#574) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem az az " üzleti " modell hogy az user drágábban kapja meg ugyanazt amit máshol olcsóbban is megkaphat az nem túl etikus, vagy ha drágábban is adod, adj pluszba valamit, amivel ő is nyerhet.

Nyilván valami kompromisszumos megoldás kell hogy legyen.
Csak minden félnek akarni kellene, csak hát ugye mindenki félti a pozícióját :)

(#588) bunfi válasza aprokaroka87 (#587) üzenetére


bunfi
őstag

:R :R :R

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#589) Giovan! válasza pakesz (#585) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem az is benne van a szerződésben, hogy olyankor kié a felelősség, ha a szerződésszegés miatt el kell távolítania az Apple-nek egy appot, amivel az adott app fizetős userei károsodnak.
Legalábbis feltételezem egy ennyire nyílvánvaló problémára azért gondoltak Cupertinoban is.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#590) Ezekiell válasza aprokaroka87 (#587) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tippre ha az Epic is megkapná a 15%os dealt, mint az Amazon, akkor elállna a pertől. Bár ekkora sajtókampány után elég érdekes lenne a visszalépés... :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#591) Giovan! válasza Dr. Akula (#586) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem az Apple rinyál ebben a sztoriban. Még hivatalos állásfoglalást sem láttam tőlük (lehet csak az én figylememet kerülte el). Ők csak simán levették az appot, mert szerződést szegett a fejlesztője.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#592) pakesz válasza Busterftw (#579) üzenetére


pakesz
aktív tag

a benyujtott kereset az a monopolium ellen van
ha az EPIC veszit rajta akkor azt a penzt bukja amibe a per kerult, ha az appl akkor az orbitalisat fog szopni

2 heten belul a fontosabb kerdesre meg fog erkezni a valasz... hogy azok az emberek akiknek az appl megszuntette az upgradelesi lehetoseget azok kepesek lesznek valtani PCre vagy Droidra
az EPICet senki/semmi nem fogja visszatartani, hogy lekozolje a szamadatokat, ami nala megvannak...

(#593) Giovan! válasza Ezekiell (#590) üzenetére


Giovan!
addikt

Ja, biztos egy világ omlana össze a gyerekekben akik elhitték hogy egy forradalom részesei lehetnek. De persze aztán kihevernék ezt, és mennének vissza fortnite-ozni :)

Érdekesebb lenne viszont az Apple részéről egy ilyen megegyezés. Ha egy ilyen lejáratókampány hatására beadják a derekukat, azzal precedenst teremtenek a többi nagy fejlesztő számára, hogy így meg lehet fogni őket. De lehet még így is jobban járnak, mintha hagyják hogy az Epic további károkat okozzon a cég renoméjának a vádaskodásával a fiatal korosztályok körében.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#594) aprokaroka87 válasza Ezekiell (#590) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen ám, csak akkor jönne a többi fejlesztő vagy kiadó, hogy hát de nekik... mér annyi? :D

Azoknak a nyalizós köt s ögö knek mindent szabad? :)

(#595) pakesz válasza aprokaroka87 (#587) üzenetére


pakesz
aktív tag

en elfogadom hogy az appl store az felszamol koltsegeket mert egy CC payment modult lekodolni azt egy kezdo ajfonos jatekkeszito nem biztos hogy meg akarna csinalni, raadasul elfogadom azt is hogy a scam programokat szurni kell, de az EPIC cuccainal ezek nem allnak

(#596) Noukoum válasza #52931072 (#582) üzenetére


Noukoum
veterán

Miért ne tilthatnák ki? Ez teljesen független az epictől.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#597) Giovan! válasza Noukoum (#580) üzenetére


Giovan!
addikt

Mármint kit? Az Apple-t?

Ezt még Kína sem lépte meg, pedig ők éppenséggel meg tudnának indokolni egy ilyen lépést.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#598) Ezekiell válasza Giovan! (#593) üzenetére


Ezekiell
veterán

Jaja, nyilván, zsarolásnak/terroristáknak nem engedünk... kivéve ha aláír mindkét fél egy szigorú NDA-t, és mindent tagadnak a nyilvánosság felé, ha kérdezik őket ;)

Egyébként nem hiszem, hogy ez lesz a vége. Az Epic sztem ezzel egy all-int tolt. Vagy bejön nekik, vagy visszasunnyognak a 30%os fee alá.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#599) dabadab válasza azbest (#525) üzenetére


dabadab
titán

Szóval, holnaptól ingyen kellene elvinned bárhová, ahová mondom.
Merthogy nem korlátozhatod a helyváltoztatási jogomat azzal, hogy nem viszel el

Te most egyébként direkt tolod fullba?... Megmutatnád az Epic keresetének azt a részét, ami alapján ezt a kiváló analógiát sikerült összehoznod?

Komolyan, borzasztó ez a színvonaltanság.

DRM is theft

(#600) #52931072 válasza Dr. Akula (#586) üzenetére


#52931072
törölt tag

A többit a slepp, aztán meg ott van a kiterjedt seggnyalói kör, meg az un. vállalkozói szférea színe java, az ilyenekre építi az apple az üzletpolitikáját. Kérdezd meg a miénket hány szifon van a haveri körben, meg úgy a politbüró kezében. Szerinted redmiket vesznek szolgálati telónak? Aztán meg ott a jónép szolgáltatói részletre (többek között én is, tavaly vettem egy 6s-t ákciósan részletre :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.