Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Fall-N válasza Ezekiell (#150) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem is. A legtöbb iPhone user azt sem tudja, hogy mi a rendszer neve, meg hogy zárt-e vagy sem. Vagy legalábbis a legtöbbet nem érdekli.

(#152) Giovan! válasza Ezekiell (#150) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem hiszem, hogy a userek kifejezetten "zárt rendszert" szeretnének

Ezt hadd döntsék el inkább ők szerintem.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#153) Busterftw válasza bunfi (#143) üzenetére


Busterftw
veterán

En nem allitottam, hogy rendes gyerekek, csupan valaszoltam Tigerclaw -nak, hogy mikepp pakoljak a lovet az US gazdasagba.
A hsz-em nem az Apple fenyezesrol szolt.

(#154) Ezekiell válasza Giovan! (#152) üzenetére


Ezekiell
veterán

De nem ők döntik el, hanem az Apple ;)
Amúgy van bármi olyan statisztika/kutatás, ami alátámasztja, hogy a "userek zárt rendszert szeretnének"? Nem inkább az van, hogy a userek iOS-t szeretnének, meg Apple terméket (és ez != azzal hogy "zárt rendszert")?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#155) Tigerclaw válasza Busterftw (#141) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Erdemes elolvasni, hogy mi van emogott, pl. itt: [link] vagy itt: [link] , mielott meg piedesztalra emeled a ceget.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#156) bunfi válasza Tigerclaw (#155) üzenetére


bunfi
őstag

With respect, Tim, no you don’t. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#157) hokuszpk válasza Dr. Akula (#99) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

plusz Epic Fail :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#158) Giovan! válasza Ezekiell (#154) üzenetére


Giovan!
addikt

Én speciel nem örülnék neki, ha az amerikai állam olyan úton indítaná el az iOS-t, ami a zártsága elvesztéséhez vezetne.

Megértem én azokat is, akiknek nem tetszik ez a zártság, és nem is akarom rájuk erőltetni. Vegyen magának olyan telefont mindenki amilyet akar. Van választék.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#159) exedoc


exedoc
senior tag

Érdekes a dolog. Emlékszem mikor még aktívan részt vettem az új Unreal Tournament munkálataiban, ami mellett még készült a Paragon is. Ezek mellett gőzerővel folytak a munkálatok a Fortnite-on is. UT ugye a community segítségével készült. Aztán elkezdtek eltünedezni az UT fórumokról a fejlesztők. Aztán csend lett a Paragon-al kapcsolatban is. Hónapokig semmi, majd bejelentették, hogy a fejlesztők egy részét átcsoportosították a Fortnite-ra (Az hozta az irdatlan mennyiségű pénzt, az lett a fejőstehén.) Egyszercsak kibökték, hogy határozatlan időre felfüggesztették a fenti 2 játék fejlesztését.
Az Epic-nek itt inkább azzal van ám baja, hogy kevesebb játékoshoz jut el a játéka, amiben gamer-ek milliói napi szinten vásárolnak játékon belül dollármilliókat ölve bele naponta. Asszony öccse (10 éves) 3 napon keresztül tépte a haját, őrjöngött, hogy neki V-bucks kell, és ha nem vesz neki senki akkor mindenki száradjon el. Az akció az nagyon jól hangzik, csak más a cél. Ők pontosan tudják ezt. Még mielőtt bárki kikiáltja őket hősnek, és rávágja, hogy mer a Google meg az Apple egy kapzsi szemét, egy kicsit el kell gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

(#160) janeszgol válasza exedoc (#159) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk a kissrácot megkínáltam volna egy taslival, majd uninstall, és ennyi volt a játék.
Az öcsém fia az rettentően türelmes, okos, nem követelődző. Kapott tőlem V-bucksot, hogy megvegye a kedvenc skinjét, és ennyi. De majd fog kapni még, mondjuk karácsonykor, aztán majd okosan elkölti. Ha fontos neki, miért ne. De őrjöngeni, meg követelőzni?

De hogy valami értelmeset is írjak: igen. a legrosszabb, hogy ezekből az IAP-os dolgokból is 30%-ot sápolnak. Miért?

(#161) Norb79 válasza Ezekiell (#118) üzenetére


Norb79
őstag

Akkor a #144 kommentben említett samsung galaxy store se létezik, mert a gugli tiltja a párhuzamos storeokat? Meg a huawei se fejleszt saját store-t androidra?

(#162) janeszgol válasza Norb79 (#161) üzenetére


janeszgol
félisten

A Galaxy Store megszűnik, és minden átmegy a Playbe, amiért a Google fizetni fog a Samsungnak. [link]

[ Szerkesztve ]

(#163) Ezekiell válasza Norb79 (#161) üzenetére


Ezekiell
veterán

Gyártói store lehet/lehetett, Huaweinel meg eleve nincs GMS

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#164) Norb79 válasza Fall-N (#144) üzenetére


Norb79
őstag

Megerősíted amit írtam, hogy nem azért kapálóznak, mert a gugli play store nélkül akarják eladni a cuccaikat, mert azt ezer éve lehet, ahogy te is írod, hanem azért kapálóznak, hogy a gugli play store-al elérhető júzereknek tudják eladni a cuccaikat úgy, hogy a gugli play store ne vegyen le azért 30%-ot, mert összehozta nekik ezeket a náluk elérhető júzereket.
Vagyis kellene a közösség, amit a másik két cég összehozott, de nehogymár pénzt kérjen ezért. Vagyis ne 30%-ot.

(#165) Norb79 válasza Ezekiell (#163) üzenetére


Norb79
őstag

Akkor lehetne fortnite telefon, kár ezért perelni. ;)

#162 janeszgol: Tudom, de az alapkomment az volt, hogy ilyen nem is lehet, ami most van, függetlenül attól, hogy amúgy megszűnik e a közeli jövőben vagy sem. Amúgy ami nincs az megszűnni se tudna. ;)

(#166) Sdi


Sdi
addikt

Zsigerből utálom az Apple-t, a leggusztustalanabb népbutító és filérbaxó cégnek tartom őket, de ha az Epic szerződést kötött velük amiben benne volt ez a sarc, akkor nem sok keresni valója van. Persze próbálkozni lehet.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#167) janeszgol válasza Norb79 (#165) üzenetére


janeszgol
félisten

De engedte ezt a Google. Nem szabhatja meg. Sőt ha feltett a gyártó egy telefonra a Play mellé még öt áruházat, azt is engedték. Jó volt a kérdésed, tévedett a fórumtárs. [link]

"Természetesen a Google is kiadott egy nyilatkozatot. Az Androidért felelős cég leírja, hogy az ő nyitott platformjukon rengeteg lehetősége van egy fejlesztőnek, hogy megjelentesse a játékát, azonban ha a Play Store-t választja, annak megvannak a következményei. Természetesen a Google is szeretettel várja az Epic-et, hogy átbeszéljék a dolgokat és kidolgozzanak egy megoldást arra, hogy milyen módon kerülhetne vissza a Fortnite az áruházba."

(#168) Giovan! válasza janeszgol (#167) üzenetére


Giovan!
addikt

Nagyon leuralta itt az Apple a beszélgetést, pedig amit a Google-lel csinál az Epic, az tényleg gyomorforgató. Ott lenne esélye a Playen kívül is elérnie a usereit (az Apple-nél ez nincs meg), de nem, neki a Play felhasználói bázisa kell, de majd ő megmondja a Google-nek, hogy mennyiért. Undorító.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#169) Ezekiell válasza Giovan! (#168) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azért uralta le az Apple, mert ott talán még keresnivalója is van az Epicnek, a Google esetében vicc az egész per.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#170) janeszgol válasza Giovan! (#168) üzenetére


janeszgol
félisten

Ebben igazad van.

(#171) exedoc válasza janeszgol (#160) üzenetére


exedoc
senior tag

Pontosan ugyanezt mondtam én is. El lett kényeztetve most meg már nem lehet neki parancsolni. Trágár, agresszív, követelőző. És akkor még kiderült olyan is, hogy valami haverjával kicsalták egy másik srác account-ját meg jelszavát, ez utóbbit meg is változtatták. Aztán meg nekem kellett rendbetenni a dolgot a srác szüleivel mert hatalmas botrány lett belőle. Mondtam neki nagy szerencséd, hogy nem az én gyerekem vagy.

(#172) bunfi válasza Giovan! (#168) üzenetére


bunfi
őstag

Ez így nem egészen pontos. Volt ennek egy előzménye is: https://arstechnica.com/gaming/2018/08/google-play-warns-searchers-that-fortnite-is-not-available/ A Google kezdte a baszakolódást, mert szúrta a szemüket, hogy nem kapnak 30%-ot, a felhasználók biztonsága mindig is a sokadik prioritás volt, még ha erre próbálják is felépíteni az egész érvelésüket...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#173) viera válasza Polllen (#43) üzenetére


viera
őstag

+1
Ennyi :C :DDD

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#174) Giovan! válasza bunfi (#172) üzenetére


Giovan!
addikt

Mégis mi lenne a linkelt cikkben a "baszakodás"?

Ha külső, vagyis a Google nem ellenőrzött forrásból telepít appot valaki, azért a Google nem vállal felelősséget, következésképpen ha ilyen appot rak fel valaki, azt csak saját felelősségre teheti. Nekem ez logikusnak tűnik.

Meg amúgy az Epicet szerinted nem a profit érdekli? Csak míg a Google nem más boltjába megy be vergődni a profitért, addig az Epic pontosan ezt teszi.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#175) #30786816


#30786816
törölt tag

Nem érdekel, hogy igazuk van-e, az Epic steames húzása után remélem csődbe megy a kínai kémvackaikkal együtt.

(#176) bunfi válasza Giovan! (#174) üzenetére


bunfi
őstag

Második bekezdés:

The message appears to be new and unique to Fortnite searches - looking for other popular titles that aren't available on Google Play and/or Android phones doesn't result in the same warning. The warning also does not appear when searching the Google Play store through a Web browser.

Tehát itt nem az a standard üzenet, hogy biztonságos forrásból telepíts szoftvert, hanem az, hogy nem elérhető, amire persze rálfoghatjuk, hogy teljesen ártatlan, de a sorok között olvasva annyi volt a cél, hogy az egyszeri felhasználó ebből azt értse ki, hogy nincs, így nyomást gyakorolva az Epicre. Ami sikerült is, mert a számok az utóbbinál azt mutatták, hogy kénytelenek bevinni a Play Storeba és megfizetni a sarcot.

Ne érts félre, egyiket jobban utálom, mint a másikat, legyen az Epic, Google, Apple vagy bármelyik másik görény, aki hülyének néz, lehúz vagy tudatosan szart ad a pénzemért, hogy megvegyem a következőt. Nincsenek illúzióim, csak az lényeg, hogy adjam a lóvét és mosolyogva tegyem azt, ami nekik a legjobb. De az eseményeket kronológiai sorrendben nézve, itt most nem az Epic a legnagyobb görény.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#177) Giovan! válasza bunfi (#176) üzenetére


Giovan!
addikt

Itt sem látok baszakodást. Nem azt írták ki, hogy nincs Fortnite droidra, hanem azt, hogy a Playben nincs fent. Ez tényszerűen igaz volt (illetve most ismét az lett).

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#178) bunfi válasza Giovan! (#177) üzenetére


bunfi
őstag

Igen, azt, de CSAK ÉS KIZÁRÓLAG akkor, ha arra kerestél rá, hogy Fortnite. Ezt a keresési eredményt kézzel állították be erre.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#179) exedoc válasza Giovan! (#174) üzenetére


exedoc
senior tag

Ez így van. A Fortnite-on keresztül szereznek pénzt, hatalmat, és ennek érdekében bárkit félretesznek. Az Epic terjeszkedése nagyon agresszív lett az elmúlt 5 évben. Imádom a motorjukat, dolgozom is vele, de vicc amit művelnek. Mindenkibe belekötnek, beleokoskodnak mit hogy kellene vagy nem kellene csinálni, ha éppen nem fenyegetőznek valakivel. Ez a Fortnite egy rohadt betegség, ezt tudják ők is, és tolják át mindenen. Szerintem undorító. Meghallom valakinek a szájából ezt a fost megyek is el onnan.

(#180) Giovan! válasza bunfi (#178) üzenetére


Giovan!
addikt

Igen, és? Kézzel beállítva sem valótlanság, hogy a fortnite Playes jelenlét-métere jelenlevőről nem jelenlevőre váltott. Szerintem ez még a user szempontjából jobb is így, mert legalább nem keresgélte tovább a storeban, hanem ha nagyon kellett neki, ráguglizott, hogy hogyan tudja feltenni alternatív forrásból.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#181) bunfi válasza Giovan! (#180) üzenetére


bunfi
őstag

Nem volt előtte Play Store-ban. Nem volt ilyen gyakorlat sem előtte, sem utána. Attól, hogy úgy teszel, mintha nem akarnád megérteni, szerintem nem csak nekem nyilvánvaló, hogy mi volt a motiváció a Google oldaláról. Ha az Applenek fizetsz, nekünk is fogsz.

(#179) exedoc
Teljesen igaz, de van jó oldala is. Olyan mint az a kínai ragacsos billentyűzettisztító zselé. Magához szippantja az idegesítő mozsákat és koszt :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#182) Giovan!


Giovan!
addikt

Közben redditen tökéletesen összefoglalták, mit csinál az Epic:


Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#183) exedoc válasza Giovan! (#182) üzenetére


exedoc
senior tag

És a leggenyóbb mondat ott a végén. Mert igazából engem ez irritál a legjobban. Tudják, hogy a célközönség nagy része 18 éven aluli, ezen belül jórészt gyerek. Milliárdos üzlet ez a fos játék.

(#184) bunfi válasza exedoc (#183) üzenetére


bunfi
őstag

Tudják, hogy a célközönség nagy része 18 éven aluli, ezen belül jórészt gyerek. Milliárdos üzlet ez a fos játék.
Ez a Call of Duty sorozatról is elmondható, sőt.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#185) Noukoum válasza exedoc (#183) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez baromira nem fair. Az egész app store, google play áruház erről szól ott nem zavar hogy kisgyerekek is vásárolnak? Sőt az egész játékipar, gondolom az sem zavar. Itt is csak azért zavar mert nem szereted a játékot. Divat szidni tudom, bár ennyi erővel az összes játékot lehetne szapulni. Mondom ezt úgy hogy 1 órám nincs a játékban.

bunfi: alapvetően az összes játékra elmondható.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#186) Giovan! válasza exedoc (#183) üzenetére


Giovan!
addikt

Mondjuk itt megint előjön, hogy kár lelkiismeretet várni egy profitorientált cégtől. A társadalom feladata lenne fellépni az ilyen magatartás ellen, dehát kényelmesebb hagyni a gyereket békén telefonozni, addig sem kell vele foglalkozni. Persze nem akarok én elítélni senkit (elvégre rengeteg oka lehet az ilyesminek, én nem ismerek minden esetet), csak rámutatni, hogy nem az Epic az egyedüli hibás ebben a történetben, sőt, ő csak él a lehetőségekkel...

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#187) exedoc válasza bunfi (#184) üzenetére


exedoc
senior tag

Azokat is rühellem, de a Fortnite ilyen óvodás, epítkezős, táncolgatógagyikarakteres fosba rejti a játékát, de a CoD-ról jobban tudod, hogy ez most "lövős". A Fortnite meg inkább rajzfilmszerű, és pont ez a csábító benne, rá lehet kattani, miközben mikrotranzakciókkal, vagy éppen nagy összegekkel a havi fizetésed is belekergetheted. Nem egy szülő YT videóban csapkodja a saját kölkét, mert a megjegyzett bankkártyával a gyermek csak úgy lopja le róla a pénzt, és veszi a sok értelmetlen szart.

(#188) Ezekiell válasza exedoc (#187) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azért ilyen esetekben járna a szülőnek a f*szkorbács: miért is van megjegyzett bankkártya Fortnitenál...?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#189) bunfi válasza Ezekiell (#188) üzenetére


bunfi
őstag

Vagy bárhol máshol... Manapság minden ezköz biztosított, hogy a gyerek pénzügyi tudatosságát növeljük, csak energiát kellene belefektetni. De az ilyen történetek, videók, mint a legutóbbi 20 ezer dolláros Twitch adomány... sokkal több kérdést felvet, mintsem csak azt, hogy miért volt az automatikus kitöltés bekapcsolva.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#190) _cHAos_


_cHAos_
aktív tag

A LÉNYEG sztem az, hogy az egész Fortinte story egy bleh , videojátékos szemszögből magyarul nevezhetjük akár okádéknak is. ;) (Itt bocsánatot is szeretnék kérni a tíz évesektől ezért a kijelentésért.)
És igen az sem változtat ezen a tényen, hogy egy milliárd dolláros üzlet.
Komoly dolog ez a Fortnite és ezt tudja az Apple és a Google is. :D

mod: kicsit visszaolvasva, úgy tűnik sokan ezen a véleményen vannak. :)

Másrészt a Mobile (vécé :DDD ) Gaming a gyengék fegyvere, piaci részesedéstől függetlenül igénytelen szórakozás szvsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#191) Norb79 válasza Ezekiell (#188) üzenetére


Norb79
őstag

Nem a fortnitenál van, hanem az apple accon. És még csak nem is feltétlen pistike iphoneján, hanem apáén, vagy anyáén, aki az apple családi csoportban a "családfő". Nekem is vett már húgom így filmet az itunesban, hogy sms-ből tudtam meg, hogy költi a pénzem. A különbség annyi, hogy amikor a fortnite appban pistike elveri anya vagy apa pénzét, akkor az apple azt vissza tudja szedni, ha rajta keresztül ment a tranzakció, ha meg az epic saját fizetési rendszerén, akkor nem. Máris nem csak üres frázis, hogy az ügyfelek részére biztosítja az ezt meg azt azzal, hogy erőszakolja a monopóliumát, ugye?

(#192) Ezekiell válasza Norb79 (#191) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem állítunk be kártyát azonosítás nélküli vásárlásra, ez alap. Aki mégis, az megérdemli. Az meg, hogy az Apple majd visszatéríti, az önmagában röhej (ja, ezerből egyet, talán), az Epic pont ugyanekkora eséllyel térít vissza. Hamarabb chargeback...

Szóval de, üres frázis még mindig az Apple védekezése, hogy user experience meg security meg hasonlók. A 30% kell nekik, ennyire egyszerű. Ha nem így lenne, akkor nem azok lennének az appstore szabályai, amik egy subscription servicenél - nézz utána.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#193) Noukoum válasza exedoc (#187) üzenetére


Noukoum
veterán

Van olyan játék amit szeretsz? Mert az biztos tökéletes.

Utálod a mikrotranzakciós játékokat, de gondolom az hogy 20-30 ezer forintért megveszünk egy játékot az természetes. Végülis a fortnite ingyen van, a másik meg 20-30ezer forintba kerül. Ja még ezután még rendszerint költhetsz is a játékra, sőt nem csak költhetsz hanem ha jó is akarsz lenni akkor muszáj költened... Ez nem baj?
Igen az ingyenes játékokban a havi fizetésedet elköltheted a játékra, amivel nincs is baj ameddig nem befolyásolja a játékmenetet.. Miért fáj neked ha valaki skinekre költ?
Ha valaki nem tud gyereket nevelni, akkor mi a fenének szülte meg. De imádom hogy ilyenkor is a gyerek a hibás, hiába a szülő a gyökér...
Ja és amúgy az összes játék “értelmetlen szar”.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#194) Giovan! válasza Ezekiell (#192) üzenetére


Giovan!
addikt

Mondjuk az tényleg ott van, amire az idézett reddit komment is utalt, hogy az Applenek igenis veszélyezteti az önmagáról a userek fejében felépített képét, ha a külső, nem ellenőrzött forrásból felrakott appok elkezdenek “rakoncátlankodni”. Márpedig ha az Epic eléri amit akar, és erőszakkal lebontják a rendszer zártságát, az megnyitja a kaput a szutyok előtt is.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#195) bunfi válasza Ezekiell (#192) üzenetére


bunfi
őstag

A Refund Policy szerint virtual currency és a skinek nem visszatéríthetőek az Epic Storeban.

(#194) Giovan!
Azért ez így barokkos túlzás. Volt precedens ennek az ellentétére is: https://insanelab.com/blog/sales-and-marketing/i-am-rich-worlds-strangest-mobile-app/

Ráadásul ebben az ominózus esetben alapvetően nem szegték meg a ToS-t, csupán annyi történt, hogy felkapták a lapok. De a nyolc vásárlóból, csak kettőnek adták vissza a pénzét. Szóval amellett, hogy természetesen az image is szerepet játszik a döntésekben és alapvetően jogukban áll megtenni, nem egy esetben a könyörtelen uralom (cenzúra?) és profitabilitás fenntartása a cél, mint például, a Steam vagy az xCloud esetében. De van amikor a konkurencia gyengítése a cél, pl. Spotify.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#196) Norb79 válasza Ezekiell (#192) üzenetére


Norb79
őstag

Ezt miből szűrted le, hogy azonosítás nélküli vásárlásra volt beállítva a kártya?

(#197) Ezekiell válasza Giovan! (#194) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igen, ez teljesen jogos érv. A serpenyő másik oldalán is vannak legalább ilyen jogos érvek, épp ezért lesz ez egy érdekes per.

(#195) bunfi egy gyors Google keresés szerint Fortnite skineket/vbuckot (vagy minek hívjék) lehet refundoltatni Epic Storeban (persze nem akárhányszor). De mivel sose játszottam vele (és nem is fogok), így többet nem tudok hozzátenni :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#198) Ezekiell válasza Norb79 (#196) üzenetére


Ezekiell
veterán

Apa/anya telefonjáról volt szó, amivel a gyerek játszott, és vett skint/mittoménmit. Na most vagy azonosítás nélküli, vagy apa/anya odaadta a jelszót/beállította a gyerek ujjlenyomatát is, és akkor apa/anya megintcsak failelt egy szép nagyot.

Gyerek telefonján meg ugye nincs mentett payment semmi sehol, ez alap.

De komolyan, nem bonyolult: paymenthez kapcsolt account credentialjait senkinek nem adjuk meg, ha meg mégis, akkor nem panaszkodunk, ha vásároltak is vele.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#199) Norb79 válasza Ezekiell (#197) üzenetére


Norb79
őstag

Jól értem, hogy a kis butusok az epicnél kiírják a saját honlapjukra, hogy ők ugyan nem refundolnak vbuckot, de kigugliztad, hogy tévednek? :)
Nekem nincs is több kérdésem a témában. :D

(#200) bunfi válasza Ezekiell (#197) üzenetére


bunfi
őstag

Én is csak Googleből vagyok okos, engem sem vettek meg az ingyen játékaikkal, amik vagy már megvannak már vagy nagyjából biztosan soha nem játszanék velük.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.