Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) AxBattler válasza Lord Myn (#25) üzenetére


AxBattler
félisten

Ébredő Erő - egész frankó új kezdés, némi újrahasznosított script-el, jól működő karakterekkel, ami alapvetően "lendületbe hozta" az új érát. Az előzménytrilógiát simán meglépi színvonalban. Egyébként az egész filmes univerzum egyik legjobban felépített, és eljátszott karaktere szvsz Darth Sidious - az a párbaj Mace Windu-val, és a másik két Jedi mesterrel fantasztikusan el lett találva.

Zsivány Egyes - még frankóbb háborús / kém film, Jedik / Sithek nélkül (végre), jól integrálva a történetszálba. Az a SW film, amire régóta vártam!

Utolsó Jedik - hihetetlenül felszínes, ostoba, átgondolatlan, elkapkodott folytatás. A Birodalom Visszavág ellenpontja, a Kihagyott Ziccer. Így, nagybetűvel.

Solo - meg sem néztem, majd otthon, TV-n.

Szvsz a legnagyobb érvágást akkor kapta a frencsájz, amikor Lukács bá' ráült az eredeti trilógia sikereire, és hagyta veszni a 80-as, 90-es éveket. Nem felújított kiadással kellett volna foglalkoznia, hanem hogy legkésőbb a 90-es évekre kihozza megfilmesítve a Thrawn-trilógiát.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.