Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Én SW "light-fan"-nak tartom magam, első megismerkedésem a világgal még '82-ben volt: Birodalom visszavág az Alfa moziban, akkor szippantott be nagyon A hangulat.

Az alaptrilógiát szerintem vagy 100x láttam és ha manapság is megy TV-ben ott ragadok és végignézem.

A '99-es Baljós Árnyak-nak a közepébe konkrétan belealudtam a moziban és a fogathajtó versenyt meg a filmvégi kardpárbajt leszámítva először néztem is, hogy mi ez a sz*r... (A gunga királyság meg konkrétan olyan volt, mintha már akkor a Disney csinálta volna). Később elfogadtam, hogy ez már az Y generációsok Star Wars-a és a II.-III. részt már élvezni is tudtam és amikor újranéztem az első részt, azt is nézhetőbb volt már számomra.

A 7.-8. rész, az számomra kritikán aluli és nemcsak az össze-vissza kusza (nesze semmi, fogd meg jól) történet miatt, hanem egyszerűen szinte egyik karakter sincs jól eltalálva (egyszerűen nem jó színészeket választottak az adott karakterekre, a színészi játék meg passzolna egy vígjátékba, de nem egy (illetve AZ) űroperába), a román vendégmunkás fejű Adam Driver meg marha jó egy művészfilmbe vagy egy drámába, de az SW világában semmi keresnivalója. Az anno sokat szídott Hayden Christensen fényévekkel jobb nála...

Viszont, kövezzetek meg, de nekem a spin-off részek tetszettek, hozták az SW hangulatot, már a Zsivány Egyes is nagyon tetszett, de ami igazán megelepően jó volt, az a Solo (főleg a kritikákat olvasva), én a Disney helyében ezt a vonalat lovagoltam volna meg a trilógia folytatása helyett...

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.