Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ZyXEL NSA325 v2 - Téma összefoglaló és FAQ

Kérlek olvasd el az összefoglalót, mielőtt írnál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69) FefeeX válasza MarQs (#67) üzenetére


FefeeX
veterán

Ehhez annyit, hogy nem voltam analfabéta programozásból, mert tanultam is anno, azonban mikor egy ilyenbe belekezdesz x év után, főleg ha előtte nem linux-oztál, akkor azért az messze nem csak ennyi. Tehát ez szép és jó így leírva, mit lehetett volna, meg aki ért hozzá, de szerintem aki alapból ért hozzá az nem ide jön.
Annak idején a linuxolást pont azért hagytam abba, mert a sok önmagát túlbecsülő nolifer kocka nem volt hajlandó senkinek segíteni, hanem elküldte az embert guglizni meg tanulni.
Mi lenne, ha a bróker meg elküldene, hogy fektesd be te a pénzed személyesen, amibe akarod, az orvos meg azt mondaná, hogy gyógyulj meg magadtól? Az ilyen hozzáállásúaknak felesleges lett volna fenntartani egy fórumot, mert arcoskodni az irc-n is lehetett...

Szóval ami gyakori telepítés, azt érdemes kiírni, ha meg nincs benne valami, azt megkérdezik, esetleg mivel már sokadik topic, ami gyakran előjött a másikba kérdés, az belekerülhet mint új infó. Jobb ha több infó van benne, mintha kevesebb, amennyiben nem érdekel, Te könnyebben átugrod, mint az megkeresné a gugliban, akinek meg pont jól jönne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.