Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3081) Dwatti válasza bestpixel (#3075) üzenetére


Dwatti
addikt

3 hétig teszteltem hasonlítottam össze a Pace és a Garmin V3 órát. mert szerettem volna lecserélni a Pacet .

Paceval gondom volt a pulzus a magasság és szintkülönbség méréssel., nem volt pontos nagyon eltért a két óra mérése egymástól.

A 2.xx v rom-al szinte azonosak lettek a mérések , pulzus is javult kb 1-2 bpm eltérés van.
Magasság mérés is hasonló , szintkülönbség még néha eltér de már közel jár . Pulzusméréshez már használható mellkaspánt is.

Garmin óra nem volt kompatibilis a Huawei készülékkel , szinkronizáció folyton megszakadt. Értesítések sem jöttek át.
V3 a műanyag és fémkerettel nem igazán utcai viselet. Igaz sportban többet tud de végül is amióta a Pace szoftveresen javult így azt megtartottam.
Alap dolgokat tudja, GPS utvonalat is jól rögzíti, pulzus mérés is elfogadható. ha többször kitakarítom a barométer nyílást akkor a magasság is jó. Sport tevékenység előtt az iránytűt kalibrálom és megvárom a megfelelő magasság adatokat is , akkor szinte pontos.
Egyedül a kalória számítás tér el nagyon , szerintem sokkal kevesebbet számol. De ezzel együtt tudok élni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.