Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) mexel válasza hungobungo (#4099) üzenetére


mexel
veterán

És ez az általad linkelt "Coolpad_F1_EMUI_3.0_v2_HUN.zip" ez milyen? Ezt feltehetem nyugodtan? ( olyanoknak lesz a telefon akik nem nagyon értenek hozzá, használni szeretnék és fontos lenne a jó kamera)

(#4102) hungobungo válasza mexel (#4101) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Igen, én már kiszedtem ami gyanús volt belőle.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#4103) janaman01 válasza dale74 (#4100) üzenetére


janaman01
addikt

Eg3sz jó kis rom az is , tulajdonképpen a hangerő kevés...viszont nagyon gördülékeny full magyar rom
Hungi magyaritott 018 ból a multitaskingot hiányolom csak..egyébként ezer köszönet a munkádért!

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#4104) erik88


erik88
aktív tag

Valakinek nincs véletlen eladó fóliája vagy üveg kijelző védője eladó? :)

(#4105) mexel válasza hungobungo (#4102) üzenetére


mexel
veterán

Ez tulajdonképpen az ami a bevezetőben van csak kigyomlálva?

(#4106) slezakimi válasza hungobungo (#4099) üzenetére


slezakimi
senior tag

Az orosz emui 3.0 akkor gondolom nem az :)
Mert tenneék vele egy próbát :)
:)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4107) erik88


erik88
aktív tag

Ma szétszedtem a telefont. Hát meglepődtem, hogy milyen igénysesen ossze van rakva a telefon. Mellé raktam az s4-et szétszedve és azt kell, hogy mondjam a coolpadot több csavar több kis porvédősipkával és erősebben, igényesebben van összerakva, ezen a telefonon nem is látszik szinte, hogy kínai. És esküszöm az s4 nincs így összerakva. Ja meg az s4-ről simán lepattintottam a középső keretet ezen meg véletlen eltörtem a szélét egy picit mert egyszerüen nem akart lejönni pedig sok telefont szétszedtem és ilyen még nem volt velem.

(#4108) Hrabci válasza mexel (#4105) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nem. A kezdőn az egy 2.3-as emui. A hungobungoé az egyik (ha nem) a legfrissebb 3.0-ás magyarosított és gapps-esített változata és funkcionálisan gyakorlatilag mindennapi használatra teljesen alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#4109) Hrabci válasza slezakimi (#4106) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Az orosz emui forrása számomra rejtély, de nagyon pöpecül ki van pucolva, csak egy kangviptool van benne (kicsi gravitybox szerű cucc pár hasznos vagy annak tűnő beállítási lwhetőséggel), viszont kb. semmi extra emui funkció és csak a play van benne, mint min. gapps.

(#4110) slezakimi válasza Hrabci (#4109) üzenetére


slezakimi
senior tag

Köszönöm :)
Teszek vele egy próbát asszem :)
:)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#4111) ekrisztian válasza Hrabci (#4109) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nálam is az fut most.Minden megy kivéve, hogy kinyírta a root-t, de lehet béna voltam, meg a fényerőszab bolondul meg néha.
Amúgy zsír :)

:R

(#4112) TedThomas válasza mexel (#4101) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Bátran ajánlom. Eddig minden rommal volt bajom (még a gyárival is) itt meg két napja leesik az állam folyamatosan.
Még szoftveres 3G váltás is van a SIM-ek között.

szerk: Full magyar ráadásul. Rootolt.

[ Szerkesztve ]

(#4113) fa4hu válasza TedThomas (#4112) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez melyik is pontosan?

(#4114) mexel válasza TedThomas (#4112) üzenetére


mexel
veterán

Közben prógáltaom :) nekem is nagyon tetszik :)
Pár kérdés:
- a boot hangot hol lehetne kilőni, hol a fájl amiit pucolni kellene?
- a magazin záróképernyő nagyon tetszik, hol lehetne kikapcsolni a sokszor ott megjenő kínai szöveget?
- van benne pár kínai app, azok mik? Azokat talán még érdemes kinyírni.
- Huawei app center és társai nem sokat érnek, jegeltem ezeket, van egy olyan hogy Huawei azonosító. Ez mi lehet?
Fényképezővel nincs viszonyítási alapom, ha valakinek van és használja ezt a romot leírná ez kb hol helyezkedik el a legjobbhoz képest?

Tényleg szép ez a rom és sok jó funkció van benne.

Ja, Screenfiltert telepítettem, de valahogy nem működik tökéletesen.

(#4115) TedThomas válasza fa4hu (#4113) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Pontosan az amire válaszoltam :D

Coolpad_F1_EMUI_3.0_v2_HUN.zip

(#4114) mexel:
- zár képernyőn felfele húzod -> Beállítások -> Előfizetésekben kipipáltam mindent és az automatikust is kikapcsoltam.
- Minden Huawei-s appot kilőttem kb
- Kamera nem tűnt rosszabbnak a 4.2 gyárinál. (4.4 gyári a csúcs eddig nekem)

Ezt a segélyhívást hogy lehet eltüntetni vajon a zárképernyőről? [link]

(#4116) mexel válasza TedThomas (#4115) üzenetére


mexel
veterán

Ha az előfizetéseket és a frissítést is kikapcsolom akkor épp a lényeg veszik el :) Tök jó képeket ad :) Az a baj néha szöveg is jön kínaiul :DDD

(#4117) Hrabci


Hrabci
csendes tag

Superlight atx... :-)
http://pan.baidu.com/wap/link?uk=1109748163&shareid=2675943165&third=0

(#4118) hungobungo válasza Hrabci (#4117) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Akkor már inkább ez az új mokee keretrendszerrel integrált, multitaszkos verziót teszteld :)

EZEK MIND-MIND kínai csomagok, nem teszteltem őket, nem nyúltam hozzájuk, érintetlenek!!!:

Letöltés:

nagyobb hangerő patch (felrakás előtt érdemes megnézni, hogy kell-e egyáltalán...):
http://pan.baidu.com/s/1mgMaRJq

WCDMA patch (KELL NEKÜNK!!!):
http://pan.baidu.com/s/1gdFzqD1

EMUI 3.0 ROM v3:
http://pan.baidu.com/s/1i3gj5L7

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#4119) Hrabci válasza hungobungo (#4118) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Bingó, ez szerintem ugyanaz... :) és van benne kangviptool.

Már csak azt nem tudom így séróból, hogy mi az a mokee.. :)

legújabb a nagy K- 11.23 B251-becslései transzplantáció (nagy köszönet K)
önellenőrzés, Bluetooth, kamera, wifi, jel, stb normálisak
először rendszerindítás alapértelmezett csengőhang lehet néma, indítsa újra a telefon
támogatja az USB háttértár funkció
be van kapcsolva Huawei DTS hang ( A telefonról modell kijelző G750-T01, nem változnak, nem befolyásolja használatát)
is korszerűsíteni egy csomó haszontalan programok, mint például optimalizálása készenléti
üzemmódban, és megőrzi a vezetési hangon asszisztens funkciót
adni a tökéletes root jogokat, hozzátéve busybox Instruction Set
Jellemzők:

. A piaci szereplők Customize
Ideje Center (ha az üzenet automatikusan elrejti)
kernel támogatást init.d script (amely beépített root)
. A állapotsor a valós idejű sebességgel
. Multitasking osztott képernyős módban
. módosított változata a képernyőn asszisztens, hogy a funkció több gyakorlati haszna simábban:
Press összes gomb válassza ki a műveletet, a következő lehetőségek közül:
elemlámpa | Helyi menü | screenshotok | Locker | felfüggesztését program | Speciális beállítások | Voice Assistant |
végéig a jelenlegi program | volumene plus | hangerő le | menü gomb | Minimum A képernyő asszisztens | Nincs intézkedés

növeli a képernyő segítő funkciót minimalizálás (via hosszú megnyomásával elérni), filmnézés, vagy játék is megjelenik, mint egy kis pont
képernyő memória asszisztens helyzet és egy zárt helyzetben a mérkőzés előtt (miután újra a telefont zárás után újra megnyitja ami azt illeti)
, hogy csatlakozzanak ZTE screenshotok (via hosszú megnyomásával elérni), amikor a lövések közvetlenül lábtörlő, graffiti

gomb rezgés erősségének beállítása (beleértve klikk és hosszú gombnyomás)
. 3 gomb a képernyő alatt a hosszú nyomja meg a funkció Custom ...
- -------------------------------------------------- --------------------------------------------------
Új funkciók és optimalizálása a következők:

1, a status bar opció, lehet középre és rejtett.
2. Nyomja meg a funkciógombot lehetőség
3, akkumulátor ikon csomagnak az alábbi lehetőségek közül:
Default
nem jelenik százalékos.
mutatják, csak egy százaléka.
Rejtett százalékos és az ikonok.
toroid ikonra.

4, a jelzés látható, a hálózati forgalom valós időben, a következő lehetőségek közül:
. elrejtése
Mutasd csak feltölteni a forgalom
, hogy csak a letöltési forgalom.
Ugyanakkor azt mutatják, a feltöltési / letöltési forgalmat.

5, módosított ZTE képernyőn asszisztens (lásd a konkrét hatásai a rajzok):
Minden művelet hosszú nyomja meg a gombot, hogy kiválassza
a 6., hozzátéve, közelről tone kapcsoló, letiltja a Google-szolgáltatások és egyéb lehetőségek
7, legördülő restart újraindítási lehetőséget adunk Recovery / FastBoot módban.
8, a hatalom, hogy testre menük és hozzá zseblámpák és screenshotok opciót
9, a legördülő értesítést bar naptár megjelenítési
legördülő értesítést bar:
Kattints az ideje, hogy adja meg a riasztási beállításokat, nyomja meg a dátum beállításokat
. Kattints egy időpontra a naptárban nyomja be a dátumot beállítás

10 idő helyzetben, hogy csatlakozzon az értesítést bár láthatatlan bekapcsoló gomb, testre szabhatjuk meg, hogy használja.
11., hozzátéve szereplők szabni a megjelenítési beállításokat.
12, az új kötet kulcs ébresztési opció (nem kell módosítani bármelyik gombot)

13, csatlakozott APP üzemmód ablak, akkor is elkezd több app ablakot, és tudod mozgatni a zoom ablak méretét és pozícióját.
(Főleg átültetett mokee, Cikkhivatkozás kódot F-dúr nagy KÖSZÖNET F)
elindítása után ablakos módban, a program jelenik meg a bal három gomb:
Nyomja meg és tartsa lenyomva a gombot az alján az ablak méretét lehet arányosítani
, és tartsa a középső gombot, hogy ablak helyzetben
kattintson a tetején a gombot, hogy bezárja az aktuális ablakot

osztott képernyős multitasking jelenleg még WIP (work in progress) Néhány app nem támogatja, nyomon követése továbbra is nyomon követi ...

(#4120) mexel válasza hungobungo (#3980) üzenetére


mexel
veterán

Tesztelgettem még ezt a romot, még egy észrevétel:
Próbáltam operával és dolphinnal is az időkép.hu oldalát, és az időkép térkép szétcsúszik vízszintes csíkokra ( kb mint mikor pc-n ramhibás a vga)
A másik F1-re AOSP V4 leak17 v3 van felrakva, ott hibátlan. ( még fel kellene tenni egy másikra is hogy vga hibát kiszűrjem, bár szerintem az nem jellemző )
Aki használja a Coolpad_F1_EMUI_3.0_v2_HUN romot megnézné ezt?

Nagyon tetszene ez a rom ha minden jól müxene :)

FM rádió megy, megnéztem.

(#4121) TedThomas válasza mexel (#4120) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Kipróbáltam, becsíkozódik. Ha jól látom ez azért van, mert ott egy webm fájlt jelenítenek meg, amit nem nagyon eszik a mobil böngésző: [link]

Ez inkább időkép hiba. De ha tetszik az időkép, van egész jó appja.

[ Szerkesztve ]

(#4122) mexel válasza TedThomas (#4121) üzenetére


mexel
veterán

Igen, ezt tudom, ezért is teszteltem ezzel oldallal. Nem az időkép a lényeg hanem a hiba. Ahogy írtam, ugyanilyen telefon ( több van most itt amit tesztelgetek) az AOSP V4 leak17 v3 rommal nem csinálja ezt.
Tehát próbálgatom az EMUI_3.0_v2_HUN romot és annak a hibáit próbálom keresni. Magyarul ha minden rendben van akkor kell mennie az oldalnak így valószínűleg a webm-nek is.
Ezzel a rommal nem megy, így nagy eséllyel sok oldalnál lehet ilyen gond, nem biztos hogy 100-as lesz a portolás. Azért írom le, ha valaki használni akarja akkor erre is számíthat :)
Az opera egyébként (elvileg) támogatja a webm-t de ezen a huawi porton nem megy.
Nagyon kár hogy valami ilyen tökéletes rom nincs még a telefonra, mert ebben a huawei-esben nagyon kafa dolgokat találtam, és a telefon is jónak tűnik eddig, bár az akksiidő még kérdéses lehet :)

Egyébként az összes androidos motyón megy a dolog ami itt van ( van egy pár :D ), gyorsan megnéztem. Azt tudom hogy egy samu svalahányon nem ment amikor nem volt tökéletes rom rajta teszteléskor, azért is néztem meg mint "tesztoldalt".

[ Szerkesztve ]

(#4123) janaman01 válasza mexel (#4122) üzenetére


janaman01
addikt

van tökéletes rom, csak angolul:) mégpedig a gyari....azon megy tökéletsen :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#4124) ekrisztian válasza mexel (#4120) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Melyik térkép? Nem látom a hibát :?
F1 emui 3.0 11.16 rom van fent.
:R

(#4125) mexel válasza janaman01 (#4123) üzenetére


mexel
veterán

A francba :DDD
Más: Coolpad_F1_KK_018_HUN_v2.zip ez milyen? Ebben jó a fotó és akksi? Ezt is megnézem azt hiszem ha érdemes.

Egyébként az EMUI 3.0-ban nem sok hibát találtam, mondjuk még kártya egyikben sem volt.
Az AOSP V4 stabilnak tűnik, de nem szép és nagyon hiányzik belőle az a pár jó kis huawei alkalmazás :D

Az EMUI 3.0-ban engineer módot sem tudom indítani a MUT-ból, és a tárcsázóba beütött kóddal sem megy. Hmm.
A G szenzor valahogy mintha nem lenne tökéletes, letöltöttem próbára a realracing3-at hogy megnézzem mennyire melegszik, de kicsit elhúz a gép. Vagy elviszem futóműveshez, vagy nem jó a G szenzor.

ekrisztian: Az időkép honlapján az időkép pl. A hőmérsékletes az jó, azt hiszem még a radarkép sem jó.
Pontosan melyik rom van fent neked? ( linkkel ha lehet :) )

(#4126) janaman01 válasza mexel (#4122) üzenetére


janaman01
addikt

ja...ne a beépitett böngészővel nézd...cm browser pl tökéletewsen viszi..ne ragadj le ennyire egy "hibánál"

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#4127) mexel válasza janaman01 (#4126) üzenetére


mexel
veterán

Most nem értelek :)
Nem beépített böngészővel nézem hanem néztem opera/dolphin/chrome stb-val. Azon a telefonon amin a linkelt hungobungos- emui 3.0 van azon nem működik. Ugyanilyen telefonon még próbáltam, amin aosp 4.4 van vagy gyári 015-ös azokon működik minden böngészővel. Más androidos kütyükön ( telefonok és tabletek, azokon is működik)
Tehát ennél a romnál fennál ez a hiba. És mivel ezt megtaláltam, gondoltam leírom, hiszen ennek a telefonnak a topikja :) Én nem ilyen telefont használok, csak tesztelem mert érdekel
Ha valaki még csiszolgatja ezta romot talán tud rá megoldást.
Mivel nem csak ez az időkép oldal készül így, lehet több oldalon is előjön. Ez is fontos lehet szerintem.
Pl nem tudom az engineering módot sem elindítani ezzela rommal, nem tudom ezt megnéznéfd MUT-ban hogy nálad megy-e?

Gondolom sokak keresnek hibátlan és stabil romot. ( ráadásul mivel ahogy írtam ajándékba adok pár ilyen telefont, szeretném nagyon-nagyon stabil rommal átadni hogy nelegyen belőle bosszúság, ezért kell találnom valamit ami szép is :) Az AOSP alap android felülete sajnos nem erről híres :) Én nem ilyen telefont használok, csak tesztelem mert érdekel is )

[ Szerkesztve ]

(#4128) dale74


dale74
tag

Coolpad_F1_EMUI_3.0_v2_HUN :
- 3G nem indul; kártyát látja, wcdma patch fenn van, apn beállítva
egyéb ötlet esetleg?

(#4129) mexel válasza dale74 (#4128) üzenetére


mexel
veterán

Odáig én még nem jutottam el hogy kártyát tegyek bele, megnézem ezt is hamarosan. Ha viszont ez nem lesz jó akkor kár is tovább molyolnom vele :)

(#4130) janaman01 válasza dale74 (#4128) üzenetére


janaman01
addikt

megy ...lehet ha vodás vagy akkor a vitamax ot töröld elöl..
de én nem raktam wcdma pecset ahhoz nem kell. vagy igen .? de nálam megy...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#4131) ekrisztian válasza mexel (#4125) üzenetére


ekrisztian
senior tag

http://m.prohardver.hu/tema/re_hungobungo_coolpad_f1_bemutato_magyar_aosp_egy/hsz_4028-4028.html

Itt van az eredeti link.
Nekem a harmadik van fent.
Chrome ha lefrissíted nem megy full képernyőn.
Fényerőszabályzás megbolondul időnként.
Led 3 szinű.
:R

(#4132) dale74 válasza janaman01 (#4130) üzenetére


dale74
tag

ott a megoldás! kösz :)
nordtelekom, de vodától jön

lehet patch nélkül is ment volna, előbb feltettem ,mint kérdeztem

[ Szerkesztve ]

(#4133) TedThomas válasza dale74 (#4128) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Beállítások -> Sim Kártya kezelés -> Mobil engedélyezés?
Beállítások -> Sim Kártya kezelés -> Alapértelmeztetett jó kártyára van állítva?

APN tuti jó?
Jó kártyánál írtad át az APN-t?
És utána ki is választottad?
Próbálj meg újat hozzáadni.

Szerk: Közben látom megoldódott de általában ezeket kell átnézni.

[ Szerkesztve ]

(#4134) mexel válasza ekrisztian (#4131) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Az mit takar hogy full kipucolt? Magyar nyelvű?

Közben látom a 3g nem probléma, megnyugtató :)

[ Szerkesztve ]

(#4135) ekrisztian válasza mexel (#4134) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Magyar, megy 3g is cserélni is tud a simek közt.
De nincs benne gapps.
Én az összefoglalóban talállható full gapps tettem rá.

(#4136) mexel válasza ekrisztian (#4135) üzenetére


mexel
veterán

Mindjárt próbálom azt is :)
Az összefoglalóban nem 4.2-es gapps van?

[ Szerkesztve ]

(#4137) mexel válasza ekrisztian (#4135) üzenetére


mexel
veterán

Na feltettem. Valóban ki van pucolva, a huawei-es cuccok sincsenek benn. Ezek közül viszont hiányzom a Huawei telefonkezelőt ( HWsystemmanager.apk) Ezt nem lehet valahonnan megszerezni és feltenni? A másikból kiszedtem de nem megy :(

Ami változás a hungobungo által linkelttel szemben: a fényképező megjegyzi a hang-ki beállítást, az övében nem lehetett a klikk hangot kikapcsolni.
Az operát nézem, mivel nincs gapps-om így máshogy teszem fel.

Valami olyan gapps nincs ehhez ami csak gmail-play párost tartalmaz? Más google-s dolog nem nagyon érdekel.

(#4138) JoinR


JoinR
senior tag

EMUI 3-ban ezt a lekerekített sarkú négyzet ikonokat le lehet valahogy cserélni? Elég gagyin néz ki a zöld háttér pl. egy Dropbox ikon mögött.
Plusz valami fekete profilt be lehet állítani a menükhöz?
Amúgy a gyári Gallery a háttérképet (Apex launcher-nél) nálam hosszában félbetöri és megcseréli a két felet :DDD De ES File Explorer-rel jó.
Plusz nem a szolgáltató nevét írja ki, hanem a hálózatét (laek tudta, hogy Blue vagy Tesco Mobile, nem pedig Telekom vagy Vodafone).

[ Szerkesztve ]

(#4139) janaman01 válasza hungobungo (#4118) üzenetére


janaman01
addikt

bocsi a kiigazátisért de ez a hangerö pecs

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#4140) ekrisztian válasza mexel (#4137) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Total commander file list (co
pa_gapps-modular-full-4.4.2-20140608-signed.zip

Sztem ez a wonderfull emui mellett volt.

(#4141) mexel válasza ekrisztian (#4131) üzenetére


mexel
veterán

Na még egy kis teszt: Ez majdnem ugyanaz mint a hungobungo féle, csak nincsen benne egy-két huawei motyó sajnos. Azoktól volt jó a másik rom :). Viszont magyar, benne van viszont a kangvip ( vagymi).

Ebben működik a webm ( időkép amit fentebb írtam)

Hungobungo romjában airdroiddal nem tudtam a külső sd-re másolni, nem engedte, itt megy. Ez egyelőre kicsit stabilabbnak tűnik, csak jó lenne visszatenni a huawei cuccokat. Erre nem tud valaki valami megoldást?

Méga fényképezőt kellene tesztelni kicsit, a Leak V4 aosp-ban jó beállítási lehetőségek vannak és talán jobb képeket is csinál, de ezt még tesztelnem kell.

A gapps-ot megoldottam, ahelyett végül is simán feltettem egy play szolgáltatást, onnan meg már megy a többi. ( ez elég lehet egyébként?)

[ Szerkesztve ]

(#4142) attila_78 válasza Lomha 8V (#2086) üzenetére


attila_78
csendes tag

Nekem se rootolja:

A Vroot nem találja a telefont. A framaroot #9 hibát ír ki, ha próbálom recovery módban installálni az összes fellelhető root.zipet, akkor is leáll és abbahagyja...

HELP!!! :(
segítsetek légyszi' tanácsatalan vagyok :(

[ Szerkesztve ]

(#4143) janaman01 válasza attila_78 (#4142) üzenetére


janaman01
addikt

probáld ezzel stock (gyari ) recovery böl ( kipacsolt állapotban power+ hangerő fel egyszerre , install update

másold az sd gyökerébe és onnan tallózd be neki....

a hangerő pecs nem megy fel, twrp ből...úgy nez ki mintha de nem...ezért kiszedtem a cuccot a 21 modositott gyáriból , tehát akinek a hüvej rom halk lenne annak..itt a megoldás

data\nvram\APCFG\APRDCL\Audio_ver1_Vol_custom kitörölni bemásolni jogokat megadni restart...és már hangosabb is a hüvej v2 hun rom :) mind hátsó hangszoró mind a füleden lévő...

a kinaiból nem tudtam kiszedni mert levédte pass al...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#4144) tope válasza attila_78 (#4142) üzenetére


tope
addikt

Esetleg ezzel még Rootolhatod

(#4145) attila_78 válasza tope (#4144) üzenetére


attila_78
csendes tag

janaman01 és tope örök hála nektek! :)

Működött a zip, megmentettétek a napot, kiROOTolta, óriási!!!!

Thx :)

A. :R :R :R :R :C

(#4146) janaman01 válasza attila_78 (#4145) üzenetére


janaman01
addikt

szivesen ;)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#4147) tope válasza attila_78 (#4145) üzenetére


tope
addikt

Nincs mit, a megfelelő eszközökkel pikk-pakk megy.

UI: Ideje lenne már beleírni az Összefoglalóba (tudom készül).

(#4148) nash13 válasza hungobungo (#4118) üzenetére


nash13
aktív tag

Az emui 3.0 v2 romodhoz is jó ez a hangerő patch? Nagyon halk a 2.3-hoz kèpest. Köszi

iPhone 7

(#4149) Cyborg


Cyborg
őstag

Csak kamillázok, annyi rom jelenik meg mostanság, nem tudom követni:)

Most melyik a legjobb, magyarul tudó, mindenben tökéletesen működő, kínai cuccoktól mentes ROM?
Ha jól tudom, az EMUI 2.3 még mindig a legjobb, de javítsatok ki, ha nem.
Ha a 2.3, akkor most melyik, a bevezetőben lévő wonderfulos, vagy a Liutao féle Coolpad F1-EMUI2.3-9.30_4.4.2?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4150) TedThomas válasza Cyborg (#4149) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Én eddig erre esküszöm. Magyar.
[link]
Záróképernyőn lévő magazin kínai de amúgy eddig minden ment benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.