Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) adamsauvage válasza forgonati (#7799) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

en mashogy vagyok vele, ugyerzem hogy most odatettek magukat, a kiallo kamera modul nekem kifejezetten tetszik azokat az idoket idezi mikor meg s6om volt es nagyon szerettem, a belso hardwarr oke tenyleg, egyedul a 3000es akksit tolhattak volna meg bar akkor nem lenne ilyen kecses, de hat kompromisszumot kell kotni, en szerintem amint normalizalodik a szallitas koruli mizeria benevezek egyre, a p8at meg vagy eladom vagy nem, azt meg nem tudom, software teren szerintem ez lesz az a referencia keszuleke a oneplusnak amit eloszor eletukben nem fognak leszarni es "karbantartjak" ha lehet igy fogalmazni :)

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7802) forgonati válasza adamsauvage (#7801) üzenetére


forgonati
őstag

És miért csak ezzel a telefonnal kezdik a "karbantartást"? Ha jól tudom ott van még az OP2 ami a tavalyi csúcsmodelljük volt, és elég drágán kezdett, ennek ellenére tiszta bug, a beígért MM pedig jópár hónap késéssel jött meg rá, ráadásul az sem tökéletes.
Ott az OPX amit megintcsak megvett sok ezer ember, az is bugos, a MM-t áprilisra ígérték, most június közepe, és híre-hamva sincs, még bétának se.
Az eddigiek alapján nincs jó előérzetem. Nem tudom miért gondolod hogy ez majd más lesz. Végülis összesen 4 azaz NÉGY telefonjuk van, az utolsó kettő tavaly jött ki. Azokkal is foglalkozni kéne...

De legyek rossz jós, és ne így legyen. De mondom, amilyen mostohán bánnak a többi telefonjukkal szoftverileg, az nem jelent jót.

A kidudorodó kamera ízlés dolga, viszont azt tényleg nem értem hogy a kamera miért lépett vissza. Lett újra NFC, hát úgy érezték hogy cserébe el kell venni valamit?

Nem offolom tovább a topikot, bocsi mindenkitől.

Keelah Se'lai!

(#7803) migabi24 válasza zzola (#7795) üzenetére


migabi24
nagyúr

Helyes legalább meglátod, hogy másik teloval se fenékig tejfel az élet, Zuk Z1 lett?

(#7805) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

Nem is rossz B321a

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7806) Grecky válasza Grecky (#7793) üzenetére


Grecky
senior tag

Na sikerült megoldani a téma betűtípus gyárira visszaállítását Emui 4.0 alatt.
Ezen a linken keresztül tölthető a téma fájl, csak alkalmazni kell, majd mehet a tetszőleges gyári témára visszaállítás.
Remélem egy pár embernek spóroltam egy factory resetet. ;)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7807) feloman válasza Grecky (#7806) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi! Ez nagyon jó dolog, végre a régi betűtípus lett, egyszerű megoldás révén :)

felo

(#7808) Grecky válasza feloman (#7807) üzenetére


Grecky
senior tag

Szivesen, örülök, hogy segíthettem. :)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7809) hori-zoli


hori-zoli
tag

Üdv.

Ilyen telefonra váltottam LG G3-ról, remélem nem bánom meg!!??

(#7810) migabi24 válasza hori-zoli (#7809) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem hiszem

(#7811) hori-zoli


hori-zoli
tag

A telefon jelzett egy 550Mb-os frissítést,leszabad tölteni?
Jelenleg 5.0 rom van rajta.

(#7812) DJosef válasza hori-zoli (#7811) üzenetére


DJosef
őstag

Ha szeretnél 6.0 akkor igen, ha elégedett vagy a jelenlegi rendszerrel akkor hagyd.

Forget about it

(#7813) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

P8-nál átlag mekkora egy fénykép mérete? Tesztekben a mentett képek mérete 2.1-3.7mb lementve. G4-n 3.5-9.5mb között van nálam. Ennyivel nagyobb jog tömörítést használ a Huawei?
Illetve képminőségben hozott javulást a 6.0? Csak 5.x teszteket tálaltam.

(#7814) Goxi válasza Csende S (#7780) üzenetére


Goxi
tag

Végtelenül ratyi lett a 6.0. Akuidőben, kameraminőségen, hálózati jel stabilitásban. Már rég visszaraktam volna 200-at ha értenék hozzá.

(#7815) AngeloDivina válasza hori-zoli (#7811) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Szolgáltatós vagy független? Nekem gyári telekom van mèg mindig (b196) ès nem fogom frissíteni. Tökèletes!

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#7816) hori-zoli válasza AngeloDivina (#7815) üzenetére


hori-zoli
tag

Lefrissítet b194-re tegnap, full alapon volt a rendszer. Eddig hibátlanul teszi dolgát a ketyere!! Független a telefon. Szerintem maradok ennél a frissítésnél egyelőre.

(#7817) migabi24 válasza t.imi (#7813) üzenetére


migabi24
nagyúr

4-5Mb átlagba egy kép nálam, de azt ne feledd, hogy a G4 16Mpx

(#7818) t.imi válasza migabi24 (#7817) üzenetére


t.imi
addikt

Szia.

Köszönöm!
Tisztában vagyok vele, csak furcsa volt a ~1/3 file méret. A7000-n voltak 2mb-os képek, kezdtem megijedni :(

(#7819) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

P8, B200. Miért tölti újra a gyári böngésző azt a 2-3-4 oldalt ha kb. 30 perncél többet pihen a telefon? Mindent amit tudtam beállítottam, hogy ne zárja be a böngészöt stb, de ez a kis ********* állandóan újra tölt és szívja a mobilnetet ezerrel... Nem zárogatom be az appot, mindig van 1-1,5 giga szabadon, nem kapcsolom ki a telót, újra sem indítom.
Mit csináljak vele? Mert lassan földhöz fogom verni ha így folytatja.
Ja, amúgy ha 16 oldal van megnyitva és nem kapcsolom le a kijelzőt vagy csak rövid időre akkor egyiket sem tölti újra....

Köszi

(#7820) #76385920 válasza csipszikutya (#7819) üzenetére


#76385920
törölt tag

Védett alkalmazások közt van?

(#7821) DJosef válasza csipszikutya (#7819) üzenetére


DJosef
őstag

Én Chrome-ot használok, azzal nincs ilyen gond.

Forget about it

(#7822) blasi19R


blasi19R
csendes tag

Sziasztok! Párom sikeresen lejtette kedvelt P8as telefonját, a kijelző teljesen be "pókhálósodott", viszont működőképes, nem folyt szét. Tudtok valamit ajánlani, ahol jó áron meg lehetne csináltatni?!

Köszönöm!

(#7823) hislah válasza blasi19R (#7822) üzenetére


hislah
aktív tag

Keress meg priviben.
Zsolti

(#7824) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Annyit megosztanák a kedves kolegákkal,azon belül is azokkal,akik B323-at használnak,hogy WCDMA/GMS-re állítva nincs jelen a recsegés.Tehát csak LTE hálózaton jelentkezik a hiba.Remélem hasznos volt!

(#7825) moszabolcs


moszabolcs
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a Huawei magyarországi képviseletének az e-mail címét meg tudnátok adni? Volna egy-két kérdésem hozzájuk, csak a google nem találja a keresett adatot.
Előre is köszi!

(#7826) sarszegi14 válasza moszabolcs (#7825) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Szerintem facebookon egyszerűbb írni nekik, én úgy írtam nekik, ha valami kérdés volt.

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#7827) moszabolcs válasza sarszegi14 (#7826) üzenetére


moszabolcs
csendes tag

Köszi, ott megtaláltam őket.

(#7828) csipszikutya válasza #76385920 (#7820) üzenetére


csipszikutya
senior tag

igen. mindent kipróbáltam már....

(#7829) V.Stryker válasza moszabolcs (#7825) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

mobile.hu@mail01.huawei.com és/vagy ugyfelszolg@mail01.huawei.com

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7830) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Közben én is jelezném, hogy búcsúzom a csoporttól. Tegnap elvitték a P8-am. Jó volt, szép volt, de egy visszautasíthatatlan lehetőségem volt Xiaomi Redmi Note 3 Pro -ra.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7831) DJosef válasza V.Stryker (#7830) üzenetére


DJosef
őstag

Sok sikert a szijámijáúhoz!:)

Ha majd belaktad visszatérhetnél egy kis beszámolóval.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#7832) forgonati válasza V.Stryker (#7830) üzenetére


forgonati
őstag

Hát, ha a kamera nem fontos neked, akkor OK. Mert hogy abban pl. közük nincs egymáshoz az biztos. Természetesen a P8 javára.

Keelah Se'lai!

(#7833) szato18


szato18
újonc

Helló! Érdeklődnék esetleg létezik olyan program a p8-hoz mint pl az iphoneknál is van alapbeállításban, hogy hívásnál a kamera vakuja villog??? Ilyet keresek p8-hoz hogy létezik e :D Köszi előre is :)

(#7834) <>jana<> válasza szato18 (#7833) üzenetére


<>jana<>
senior tag

(#7835) bexinho23


bexinho23
őstag

Barátnőmnek nézegetek telefonokat, és valószínű, hogy a P8-asra fog esni a választás. Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Nézegettem már az árakat (használt), de nem elég nagy a szórás. Véleményetek szerint mennyit ér egy függő (telekom) vagy független készülék (természetesen hibátlan, karcmentes állapotú)?

(#7836) Tibry válasza bexinho23 (#7835) üzenetére


Tibry
csendes tag

Olyan 60-65e körűl mennek! De láttam már drágábban is!

(#7837) V.Stryker válasza bexinho23 (#7835) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én 72-ért adtam el az enyémet... 14 hó garival, karc és kopás mentesen, új állapotban, minden tartozékkal, plusz tokokkal, fóliákkal. Más innen 69-ért adta el. Szóval ekörül mennek.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7838) DJosef válasza V.Stryker (#7837) üzenetére


DJosef
őstag

Múlthéten vettem a családba egyett ami 65.000-ért volt hirdetve, és 50.000 hoztam el.

Októberig garis, megkímélt állapotú Telekomos.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#7839) Promi


Promi
aktív tag

Enyém makulátlan, nagyon jó fajta Panzer Glass üvegfóliával, oldalra nyíló gyári tokkal, de én 80 alatt ki nem venném a fiókból (mivel nem használom) igaz nem is árulom. Tartaléknak jó.

(#7840) migabi24 válasza bexinho23 (#7835) üzenetére


migabi24
nagyúr

65-nél többet ne adj érte, mivel elég nehezen eladható (alig ismerik az emberek ezt a tipust) így aki venni akar nyerő helyzetbe van, alkudj

(#7841) Tibry válasza bexinho23 (#7835) üzenetére


Tibry
csendes tag

Én pont elakarom adni! Ha érdekel írj priviben!

(#7842) bexinho23


bexinho23
őstag

Köszönöm. Az 50-60 közötti árat korrektnek tartom. Ár/érték arányban pedig verhetetlen telefon.

(#7843) csipszikutya válasza <>jana<> (#7834) üzenetére


csipszikutya
senior tag

hát én 3at is felraktam, de nem működnek. Kezdek hozzá szokni, hogy amennyire biztam a droidban, annyira nagyot csalódok mint kb low-end user....

(#7844) Synaptic


Synaptic
senior tag

B321 alatt hogyan lehet rávenni a jelzőfényt hogy működjön? Be van kapcsolva de semmit nem jelez :(

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#7845) Goxi


Goxi
tag

Kedves Fórumtársak!
Segítséget szeretnék kérni B200-ra való visszatéréshez (HiCare-n frissítettem, most 321). Az összefoglalóban csak meg van említve, de nincsen részletesen taglalva enne folyamata. Kérlek segítsetek, hogy hogy tudom ezt megtenni, honnan tudom biztonságosan letölteni a szükséges Firmware-t és mit kell csinálnom a rollbackkal.

Köszönet előre is.

[ Szerkesztve ]

(#7846) csipszikutya válasza Goxi (#7845) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Teljesen úgy csináltam ahogy le van itt írva. SD kártyára a B200 azt jónapot! 100%ban működik

(#7847) mukurisho


mukurisho
tag

jó estét!
ma megváltunk egymástól a P8-al.
köszönöm mindenkinek a segítséget.
:R

(#7848) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Egyre jobban fogy a csapat. Mit tudnak az újak, amit ez nem? Mièrt èrdemes újra "százezreket" költeni?

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#7849) szato18 válasza <>jana<> (#7834) üzenetére


szato18
újonc

Esetleg ebből a pár darabból tudnál is irni? :D Mert én egyet sem tudok sajna :)

(#7850) söncö válasza AngeloDivina (#7848) üzenetére


söncö
tag

Talán van normális frissítési ráta másnál vagy legalábbis nem kell egy régebbi (5.0) rendszert használj ahoz hogy működjön normálisan mert az új (6.0) vagy recseg vagy merül a semmibe. Meg milyen bosszantó már ,hogy a régebbi begatyásodó készülékekkel foglalkozik a gyártó ,erről meg tudomást sem akar venni hogy a világon van. Hát fcku huawei.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.