Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Egy közeli tőlem is :D B196

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#7402) Kiskutya


Kiskutya
veterán

hmm...

(#7403) Tfeco24


Tfeco24
csendes újonc

B196

(#7404) zzola válasza Tfeco24 (#7403) üzenetére


zzola
félisten

B170

(#7405) miresz


miresz
veterán

Na,hogy valami pozitívum is legyen. B321-el fénykép.Szerintem elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#7406) Grecky


Grecky
senior tag

Éjszakai mód, Velencei tó, kitámasztva, b321.
[Link]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7407) hislah válasza Grecky (#7406) üzenetére


hislah
aktív tag

Azt milyen feeling van a fotón!

(#7408) zzola válasza Grecky (#7406) üzenetére


zzola
félisten

Kicsit nagyítva már nem túl jó, na de mobilos képhez képest szééép! :)

(#7409) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok!!! Nekem P8-as telefonnal ez az etalon kép sötétben. Azóta P9 van, de ha eljutok megint Budapestre azzal is megpróbálok lőni egy hasonlót :-) Ja és B200-as kép, szerintem is az volt a legjobb.[link]

[ Szerkesztve ]

(#7410) migabi24 válasza Tekergő82 (#7409) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez tényleg piszok jó

(#7411) rejtettlampa


rejtettlampa
tag

Sziasztok!
Én most egy videóval készültem nektek. Tegnap Karthago koncerten voltam. B321 alatt készült a videó. ITT megtekinthetitek. Fülessel, vagy nagyobb hangfalra kötve még jobb a hang élmény!

(#7412) elszabi


elszabi
tag

Éjjel felraktam a telekomos B323-at, de nekem nem ajánlja fel a B328-ra való frissítést. Se a beállítások alatt, se a Hi Care-ben. Valami ötlet?

(#7413) migabi24 válasza elszabi (#7412) üzenetére


migabi24
nagyúr

Gondolom még tesztüzem van

(#7414) elszabi válasza migabi24 (#7413) üzenetére


elszabi
tag

Majd vhogy szólok nekik, hogy szívesen tesztelek én is :)

[ Szerkesztve ]

(#7415) Grecky válasza zzola (#7408) üzenetére


Grecky
senior tag

Hislah, Zolar:
Köszi. :) Annyit hozzáfűznék, hogy a kép majdnem teljes sötétségben készült, csak a túlpart fényei világították meg a tavat. Jól muzsikál az rgbw szenzor, na, úgy érzem.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7416) söncö


söncö
tag

Hát sehogy sincs B328 update. Csak azt nem értem ,hogy akkor miért van az összefoglaló? :((

(#7417) NandorHUN válasza söncö (#7416) üzenetére


NandorHUN
addikt

Akiknek nem jött ki péntek estig szerintem ne számítsanak arra, hogy majd Huawei vasárnap este feltolja nekik. Legkorábban holnap, de nem lepődnék meg ha csak 1 hét múlva jönne a többi telefonra.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7418) stnorcy válasza Kiskutya (#7402) üzenetére


stnorcy
aktív tag

Vááá , de szép gyüjtüeményed van. Hol veszed őket?

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#7419) Dávid Balázs


Dávid Balázs
csendes tag

Mikor lesz letölthető formában elérhető a B328-as rom a P8-hoz ?

(#7420) zzola válasza Dávid Balázs (#7419) üzenetére


zzola
félisten

Ezt szerintem itt senki nem tudja.,..

(#7421) forgonati


forgonati
őstag

Mindenki várja ezt a B328-at mint a messiást. Annyira hiányzik? Egyáltalán mit hivatott javítani? Lesz valami előrelépés? Amúgy ez T-s rom ugye? Felrakható a B321-re?

Keelah Se'lai!

(#7422) zzola válasza forgonati (#7421) üzenetére


zzola
félisten

Persze, hogy várják! Biztosan javítottak benne dolgokat, többek között a recsegést (beszámolók alapján).

(#7423) Szabcsizz válasza zzola (#7422) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én inkább már a 6.0.1-et várom.Azért ott nem kis dolgokat javítottak/fejlesztettek.Talán ez a B328 után,már az fog következni..fő az optimizmus.😂

(#7424) zzola válasza Szabcsizz (#7423) üzenetére


zzola
félisten

Én is várom, de sajnos itt még a 6-ost reszelik, míg máshol már kiadták a 601-et... :((

(#7425) hislah válasza zzola (#7424) üzenetére


hislah
aktív tag

Hogy tudom szervizbe eljuttatni a készüléket a leggyorsabban? Budaörs személyes meglátogatása nélkül. :)
Tmobilos. Az is fontos lenne, hogy hamar visszaérjen.

(#7426) zzola válasza hislah (#7425) üzenetére


zzola
félisten

Postán feladod, másnapra odaér.

(#7427) hislah válasza zzola (#7426) üzenetére


hislah
aktív tag

Közvetlenül a telemaxhoz Budaörsre címezve?

Ja és mennyi időn belül ér vissza?

[ Szerkesztve ]

(#7428) zzola válasza hislah (#7427) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Otthon dobozolod a készüléket, kitöltöd a bejelentő lapot (postán is tudnak adni), majd csomag feladáshoz állsz a postán. Ingyen elviszik a TMX-hoz 1 munkanap alatt-és vissza is hozzák ingyen- (mondani kell, hogy Huawei készüléket küldenél szervizbe, nem kell megijedni,lehet Samsungos zacskót adnak)...de nem minden postán lehet feladni, Huawei oldalán nézz körbe, vagy a telefonodon a Hicare app-ban is megtalálod a postákat, ahol fel lehet adni. Nekem 2x volt szervizben, 1 hét volt a hosszabb...

[ Szerkesztve ]

(#7429) hislah válasza zzola (#7428) üzenetére


hislah
aktív tag

Köszönöm!

(#7430) ataman válasza söncö (#7416) üzenetére


ataman
aktív tag

Lehet, hogy most is limitálták a letöltések számát.

Megjegyzem az Összefoglaló is a fórumban közzétett, megbeszélt témák alapján készült. Ami nincs a bejegyzésekben, nincs a fórum összefoglalójában sem. Köszi a megértést!

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7431) zzola válasza ataman (#7430) üzenetére


zzola
félisten

B327 Telekom? :DDD Rossz a fejlec.

[ Szerkesztve ]

(#7432) ataman válasza zzola (#7431) üzenetére


ataman
aktív tag

:D Kösz!

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7433) #76385920


#76385920
törölt tag

(#7434) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Srácok !
Ti konkrétan milyen memóriakártyát használtok ?
Mert felmerült bennem, hogy az enyém sz@r. (egy 16 GB-os kártya, talán Kingston) Már eddig is voltak furcsaságok vele másik telóban, de most ennél a telcsinél is előjött. (néha egy-egy fénykép nem jeleníthető meg, mintha hibás lenne a file. Persze ezek végül elvesznek ill. törlöm is őket)
Múltkor csináltam videókat vele és akadoztak lejátszás közben. (persze csinált jókat is később) Arra gondoltam, hogy lehet, hogy ez is a memóriakártya miatt van. Lehet ezt valahogy tesztelni ?
Azt hallottam, hogy a Samsung memóriakártyái elég jók. Valakinek tapasztalat esetleg ?
Gondolom érdemes a lehető leggyorsabbat megvenni hozzá !? (Class10 vagy van már gyorsabb ?)

(#7435) sarszegi14 válasza FeZ... (#7434) üzenetére


sarszegi14
csendes tag

Nekem egy class 4-es Sony kártyám van, hibátlan darab, csak sajna lassú szegény. Tudomásom szerint jelenleg az U3-as a leggyorsabb, és én a következő márkákban bízok: SanDisc, Sony, Kingston, Samsung.

Ha megvan a blokkja a kártyádnak, és kingston, akkor vidd vissza, a kingston kártyákra örök garancia van (a doboza szerint)

Nexus 7 (2013) - Huawei P9 - Huawei Watch W1

(#7436) djbelo válasza FeZ... (#7434) üzenetére


djbelo
senior tag

Erre a márkára esküszöm. [link]Most egy 64gb van benne hibátlan. Régebben 32gb is volt több telóba, nem volt gond vele.

(#7437) NandorHUN válasza FeZ... (#7434) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem egy Kingstone class 10 64 GB-os van benne, semmi baja.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7438) FeZ... válasza sarszegi14 (#7435) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszi nektek az adatokat ! :)

A gari miatt kérdeztem, hogy lehetne-e ezt valahogy tesztelni, mert ritkán jelentkezik a hiba, valamiért az az érzésem, hogy nagy ívben kivágnának vele, ha kipróbálják és működik akkor éppen. :B

(#7439) AngeloDivina válasza FeZ... (#7434) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Samsung Evo 32Gb

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#7440) zzola válasza AngeloDivina (#7439) üzenetére


zzola
félisten

+1 a Samsung EVO-ra! Nekem is az van és hasít a készülékben!

(#7441) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Jehuuu...., új rekord :) b196

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#7442) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Nekem 3 nap nyúzás után csak nem f@sza a b200. Már legalább 4x fagyott meg alkalmazás pl chrome, messenger. Google play kilèp idönkènt. Nehogy repüljön vissza b321. Azzal a 2 ès fèl hónap alatt nm volt ennyi gebasz..

(#7443) .zSoLTi. válasza .zSoLTi. (#7442) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Újabb anomália, hogy nem tudom usb mód választót előcsalogatni. Hiába dugom fel a telt gépre csak töltés megy. Hibakeresési módot ugyancsak nem tudom bekapcsolni mert nem engedi. Volt restart, és hard reset is. :W Másolnám fel a dload mappát és nem birom. :(

(#7444) zzola válasza .zSoLTi. (#7443) üzenetére


zzola
félisten

Te sem vagy jobb tőlem! Nemrég még a B200 volt az isten, előtte meg a 321... :DDD

(#7445) DJosef


DJosef
őstag

Üdv mindenkinek!

Visszatértem közétek a Mate7-ről.

Hiába a nagyobb kijelző, és a nagyobb akksi, meg az ujjlenyomat olvasó, de nem volt annyira pörgős a készülék mint a P8.

Forget about it

(#7446) FeZ... válasza .zSoLTi. (#7443) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nekem B196-on csinálta (és csinálja) ezt a dolgot a telefon. Mondjuk nálam egy Hard reset (wipe data/factory reset) visszahozta, de uncsi.

(#7447) NandorHUN válasza .zSoLTi. (#7443) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez az USB-s probléma nekem is előjött annak idején b200 alatt. Nekem a teljes gyári visszaállítás oldotta csak meg.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7448) .zSoLTi. válasza zzola (#7444) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

De komolyan nem jo valami. Első nap jó volt, de folyamatosan jönnek elő a dolgok..

#7447: Akkor holnap az lesz, ès megy fel a b321a

[ Szerkesztve ]

(#7449) Grecky válasza sarszegi14 (#7435) üzenetére


Grecky
senior tag

Olyan nincs, hogy örök garancia, a Kingstonok élettartam garanciásak, ami a gyártó által előre meghatározott futási idejét jelenti (ameddig kapható a termék). Ezt általában 5 évben határozzák meg.
Nálam most 32GB-os Sandisk Extreme U3 van a készülékben, hibátlanul teszi a dolgát. Ezelőtt Kingston 32GB U3 (piros feliratos) volt benne, ráadásul 2 db-ot is próbáltam, mindkettőnél előfordult, hogy időnként kiírta az sd kártya váratlanul el lett távolítva, úgyhogy emiatt váltottam Sandiskre.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7450) söncö


söncö
tag

Kingston kártyán márpedig örök garancia van. Veszel egyet ,csomagolást elteszed amin az artijust matrica is található ,meg persze a blokkot is. Ha azt a szériát már nem gyártják amit te vettél viszont halott a kártya akkor is kötelesek egy sebességben megfelelő ugyan akkora kapacítású kártyát biztosítani a vásárlási helyen ,ártól függetlenül.
Ha örök garancia ,az miért lenne az ha nem cserélik? Muszáj cseréljék mert ez nem a bolt védjegye hanem a márkáé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.