Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) migabi24 válasza V.Stryker (#7149) üzenetére


migabi24
nagyúr

Baszki már bocs de jó hogy írod, ezt senki nem említette eddig, rühellem én is hogy eltorzítja a kijelzőt, radásul nem is lehet jobban látni szerintem, csak fel kell raknom akkor nekem is bár a böngésző miatt még agyalok, kamera az ugye nem lett rosszabb??

(#7152) Szabcsizz válasza migabi24 (#7151) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én mindig Chrome-ot használtam,és szerintem sokkal gyorsabb mint a gyári,plusz jobb is.Persze ízlések és pofonok.
Nálam nem lett rosszabb,ezzel a pro móddal csak mégjobb.

(#7153) migabi24 válasza Szabcsizz (#7152) üzenetére


migabi24
nagyúr

A gyárit csak az miatt szeretem mert energiatakarékos és full screen

(#7154) migabi24


migabi24
nagyúr

A k anyukat G8-ra 6.0.1 jött [link]

(#7155) zzola válasza migabi24 (#7154) üzenetére


zzola
félisten

Muhahahaha. Itt meg még a 6.0-át teszteljük élesben...

(#7156) migabi24 válasza zzola (#7155) üzenetére


migabi24
nagyúr

Előtte meg 5.1.1 volt nekik ami nekünk nem is volt, erre oda kellene azért figyelni szerintem

(#7157) zzola válasza migabi24 (#7156) üzenetére


zzola
félisten

Itt is beta tesztelték az 5.1.1-et és ennyi...

(#7158) djbelo


djbelo
senior tag

Egy kis érdekesség:[link]

(#7159) DJosef válasza migabi24 (#7156) üzenetére


DJosef
őstag

A Mate7 is 5.1.1-ről frissült 6.0.1-re.

(#7154)
Az EMUI viszont 3.1

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#7160) DJosef válasza DJosef (#7159) üzenetére


DJosef
őstag

6.0.0 ,bocs.

Forget about it

(#7161) zzola


zzola
félisten

v6,beállítottam, hogy a chrome ne legyen védett, tehát képernyő lezárásánál be kellene csukódni, de nem... :W

(#7162) Szabcsizz válasza djbelo (#7158) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ez nem meglepő dolog,jó készülékeket dobnak piacra,megfelelő áron.(1-2 kivétel van)

Zolar: most teszteltem,nekem bezárta képernyő zárás után. :F

[ Szerkesztve ]

(#7163) zzola válasza Szabcsizz (#7162) üzenetére


zzola
félisten

Itt nem zárja be a böngészőt, fut tovább! Ez volt az első és utolsó, hogy ilyen fos készüléket vettem... :W

[ Szerkesztve ]

(#7164) Dávid Balázs válasza zzola (#7163) üzenetére


Dávid Balázs
csendes tag

Vegyèl Iphone-t 😏

(#7165) Szabcsizz válasza zzola (#7163) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Másik böngészővel próbáltad?Vagy nem az a 321-es ROM f*s?

(#7166) zzola válasza Szabcsizz (#7165) üzenetére


zzola
félisten

OTA jött a rom.
Én csak chrome-ot használok....

(#7167) zzola válasza zzola (#7166) üzenetére


zzola
félisten

Egy app sem vedett, lezarom a kepernyot majd urainditom es fut a hatterben a chrome.

(#7168) .zSoLTi. válasza zzola (#7167) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Sztem az h fut meg h a memoriába marad nem ugyanaz. Mièrt baj az h ott pihen? Mindig bezárogatná/megnyitná sokkal több energiát fogyasztana mintha "jegelve" ott pihen.

[ Szerkesztve ]

(#7169) Másik Medve


Másik Medve
csendes újonc

gyerekek új vagyok itt mi ez a B200 meg mittomén milyen ROM
a ROM az nem a tárhely véletlenul ? ha nem bocsi éés valaki elmagyarázná mi ez az egész? :)

(#7170) Szabcsizz válasza Másik Medve (#7169) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nem rosszból mondom,de ha ilyeneket nem tudsz,először az Androidról kéne kicsit olvasgatnod.Plusz elovashatnád az összefoglalót is,a topik tetején.

Zolar: az nem baj,hogy ott van.Teszteld le úgy,hogy megnyitsz pár appot amik nem védettek,lezárod a képernyőt,aztán ha feloldás után újratölti,akkor bezárta rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#7171) ataman válasza zzola (#7161) üzenetére


ataman
aktív tag

Hmm. Nálam sem zárja be a védettnek jelölt appokat tényleg. Sőt minden utoljára megnyitott appot jelez a rendszer újraindítása után is, igaz csak akkor tölti újra őket, ha ismét megnyitom őket. Ha viszont az Optimalizáló minialkalmazás parancsikonját megnyomom, akkor viszont csak a védetteket tartja bent a Memóriában...

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7172) Másik Medve válasza Szabcsizz (#7170) üzenetére


Másik Medve
csendes újonc

csak dióhélyban kérném ezt az egészet nem kellene rá szánnod csak 2 percet h felvilágosítsál
mert pont ezt a telefont akarom megvenni és kiváncsi vagyok mi ez a 200b mert ebben a topikban sok ember ezzel van elfoglalva és kritizálja

akkor a P8 egy rossz vétel lenne?
(bocsánat tényleg keveset tudok)

(#7173) ataman válasza Másik Medve (#7172) üzenetére


ataman
aktív tag

Itt a cikk végén néhány alapfogalom:
http://mobilarena.hu/tema/huawei_p8_tema_osszefoglalo/hsz_7-7.html

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7174) Másik Medve válasza ataman (#7173) üzenetére


Másik Medve
csendes újonc

köszi!

Még lenne egy kérdésem van esetleg egy olyan fórumtopic amelyikben csak a huawei p8 fényképei vannak? Csak azért mert meg szeretném nézni, hogy milyen fotók lőhetők vele.

(#7175) zzola válasza ataman (#7171) üzenetére


zzola
félisten

Bal felul, sarga ikon. Figyelmeztet, hogy nagy fogyasztasu alkalmazas talalhato. Chrome energiat fogyaszt a hatterben. Azert fogyaszt, mert folyamatosan fut a hatterben, hiaba nem vedett.... :W

(#7176) ataman válasza zzola (#7175) üzenetére


ataman
aktív tag

Nálam ilyen mostanában nem jelent meg. Ezt a figyelmeztetést be lehet valahol kapcsolni?

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7177) zzola válasza ataman (#7176) üzenetére


zzola
félisten

Ezt magától csinálja.Most délután nyomtam egy FR-t a szerviz menüből, szóval érintetlen az egész...

(#7178) ataman válasza zzola (#7177) üzenetére


ataman
aktív tag

Ez az Akkumulátor kezelő ikonja, az biztos.

Áhh... meg is van az Akkumulátor kezelő beállításai között:

Telefon-kezelő / Akkumulátor kezelő / Fogaskerék ikon a jobb felső sarokban (Beállítások)
- Figyelmeztetés nagy fogyasztásra
valamint
- Nagy energiaigényű alkalmazások bezárása

Talán itt a megoldás...

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7179) nemesg86 válasza ataman (#7176) üzenetére


nemesg86
tag

Telefonkezelő > Akku kezelő > jobb felső sarokban fogaskerék > figyelmeztetés nagy fogyasztásra

Sorry, látom már megvan.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gábor

(#7180) zzola válasza ataman (#7178) üzenetére


zzola
félisten

HA kikapcsolom az értesítőt, abban mi a megoldás?

(#7181) forgonati válasza zzola (#7180) üzenetére


forgonati
őstag

Most lényegében mi is a gondod? Az a probléma hogy gyorsan merül a telefon? Azért szeretnéd hogy bezárja? Vagy csak simán zavar hogy nem zárja be. Mert ha az utóbbi a gond, akkor nem értelek. Azért van benne 3GB RAM, hogy ne kelljen mindig bezárnia az appokat, így ha legközelebb megnyitod, akkor onnan folytasd ahol abbahagytad, és ne kelljen mindent újra betöltenie. Ha minden programot bezáratsz vele erőszakkal akkor mi értelme ennyi RAM-nak?

Keelah Se'lai!

(#7182) ataman válasza zzola (#7180) üzenetére


ataman
aktív tag

És ez az opció?

"- Nagy energiaigényű alkalmazások bezárása"

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7183) zzola válasza forgonati (#7181) üzenetére


zzola
félisten

Az zavar, hogy a beállítás ellenére sem zárja be az appokat, így feleslegesen fogyasztanak! A telített memória sosem zavart, én kinőttem már abból a korból, hogy ezzel foglalkozzak....röviden ennyi.
Ez a készülék egy szoftveres zsákutca...

(#7184) forgonati válasza zzola (#7183) üzenetére


forgonati
őstag

A "szoftveres zsákutcát" mondjuk erősnek érzem, de ha te így érzed talán próbálj átmenni Nexusra. Ott érintetlen romot kapsz, azzal lehet elégedett leszel. Vagy ha mazochista vagy ajánlom a windózt.

Engem sosem zavart hogy nem zárja be, egyszerűen kikapcsoltam az értesítést, és nem foglalkoztam vele hogy mi fut a háttérben. Használtam a telefont és kész. Estig mindig elment simán, este 11-kor még még mindig volt benne 30-40% így nem nagyon izgatott hogy a háttérben futó appok mennyivel rántják meg az akkut. De gyanítom hogy azért nem túl sokkal.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#7185) zzola válasza forgonati (#7184) üzenetére


zzola
félisten

Tavalyi csúcskészülékre májusban még reszelőzsírral reszelik a 6.0--t (nem 6.0.1-et! ), na puff!
Egyébként meg nem kell, hogy egyet értsünk....
Miért kellene mást kipróbálnom? Én előre kifizettem a pénzt a készülékre, cserébe pedig nem azt kaptam,amit elvárna az ember...

Akinek kirakat a készüléke, annak biztosan nem számít! Nekem reggeltől estig nagyon jó esetben seggencsúszva kibírja az akku, általában du. már töltenem kell....

[ Szerkesztve ]

(#7186) djbelo


djbelo
senior tag

Nálam is hasonló reggel 8-tól este 23-ig 40-45%az akku. Bár most B321 vagyok tegnap este óta, kicsit gyorsabban merül, de gondolom kell neki pár nap, hogy beálljon. Ennek ellenére továbbra is azt kell, hogy mondjam nem bántam meg a frissítést hasit az Emui4. :D

(#7185) Zolar!
Akkor ott tuti akku gond lesz! Normál használatnál lehetetlen, hogy délután már töltened kell.

[ Szerkesztve ]

(#7187) zzola válasza djbelo (#7186) üzenetére


zzola
félisten

Én nem mondtam, hogy normál a használat.... :)

Na, itt be is fejezem a vitát! :D :R

[ Szerkesztve ]

(#7188) forgonati válasza zzola (#7185) üzenetére


forgonati
őstag

Nem kell, hogy egyet értsünk, tudtommal nem is írtam ilyet.
Nem kell mást kipróbálnod, csak egy tipp volt. Akkor maradj a P8 mellett és bosszankodj. Ha neked így jobb.
A 6.0.1 miatt lehet sírni, de nem lesz tőle hamarabb, az itt fórumozók ebben nem tudnak segíteni neked.
Persze valahol megértem hogy bosszant. Én ugyanígy voltam az Oneplus X-el. Először áprilisra ígérték a 6.0-t, de még most is csak 5.1 van rá, és az is bugos mint az állat. Jött rá 2 alibi update ami kb. semmit nem javított. Pár hónapig még esélytelen a Marshmallow, hisz még az Oneplus 2-re sincs officiális MM. Hát eladtam a retekbe, ahelyett hogy idegeskedtem volna miatta. És többet nem veszek telefont tőlük, így jártak. Ha nem bírsz megbarátkozni vele, tedd te is azt, ennyi. Ezek csak készülékek, én nem hagyom hogy megnehezítsék az életemet.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#7189) zzola válasza forgonati (#7188) üzenetére


zzola
félisten

:)

(#7190) NandorHUN válasza zzola (#7175) üzenetére


NandorHUN
addikt

Vagy használj másik böngészőt. Pl. Dolphint.

Sokkal jobb mint a Chrome.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7191) FeZ... válasza NandorHUN (#7190) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Mondjuk ez ízlés és igény kérdése. Lehet, hogy nem akar másikat. Én pl. jópár böngészőt kipróbáltam, de mindig visszatérek - a hibái ellenére - a Chrome-hoz. Az jön be és kész. :-) Más is ragaszkodhat egy adott programhoz, ha megszokta, ha az tetszik neki, vagy......mert csak. :-)

[ Szerkesztve ]

(#7192) Másik Medve


Másik Medve
csendes újonc

a HUAWEI P8 tulajdonosait kérdezem megvagytok elégedve az előlapi kamerával?

(#7193) zzola


zzola
félisten

Honor 7-re is minap érkezett meg a v6, szintén Hicare app keretein belül... :Y

(#7194) Szabcsizz válasza Másik Medve (#7192) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Megmondom őszintén,én sokkal rosszabbat vártam.Szerintem marha jó az előlapi kamera.Lehet vele minőségi szelfiket készíteni,ha erre gondolsz.😉

FeZ...:én is ugyanígy vagyok ezzel.A Chrome a maga egyszerűségével a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#7195) söncö válasza migabi24 (#7146) üzenetére


söncö
tag

Megoldódott ,az egyik témában volt benne amit letöltöttem csak nem ez volt az alapértelmezettje.
Az onlineba rakja a témák háttereit.
Hosszan nyomsz kezdőképernyőn->Háttér->Online
:DD

(#7196) Szabcsizz válasza söncö (#7195) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ha olyasmi témákat fabrikálsz,amik változtatják például a betűtípust,vagy a státusz bár ikonjait,azokra vevő lennék. :DD
Mint ahogy itt látod.

[ Szerkesztve ]

(#7197) söncö válasza Szabcsizz (#7196) üzenetére


söncö
tag

Pont ilyesmire gondoltam.
Bár nem ebben az ikon családban. Ha lesz egy használható nem béta vackom akkor linkelem.
Bár szabad idő nem nagyon van rá de szépen lassan.

Amúgy ahogy elnézem lassan sportot csináltok ebből a vegyünk új telefont mert szar. Munkámból adandóan már akkor kipróbáltam pl.: a galxy s7-et mikor még el sem rajtolt. Arra jutottam hogy jójó ,de mi a fenének. P8-am is csak azért van mert éppen ez volt raktáron.
Nincs olyan telefon a földön amivel meglehet elégedni.
Szoftveres támogatás? Kész vicc. Nincs gyártó a földön aki kitudja elégíteni a vásárlók igényeit. Meg minek is adjon ki updatet? Úgyis egy év és jön a következő P. :K

(#7198) Szabcsizz válasza söncö (#7197) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én/mi türelmesen várok/várunk.😉 VISZONT!Óva intek attól mindenkit,hogy v6 alatt olyan témát alkalmazzon ami megváltoztatja a betűtípust,ugyanis képtelen vagyok a gyárit visszaállítani.Ugye MM alatt már nincs lehetőség font cserére.Eddig úgy néz ki,hogy csak egy reset fog segíteni,amihez nagyon nincs múdom...😡 Persze mindenféle ötletet szívesen fogadok.
Ehhez a szoft.frissítés témához meg csak annyit,hogy joggal várhatjuk azt el,hogy erre érkezzenek hamarabb a frissítések,ne ilyen középkategóriás G8-ra,meg P8 Lite-ra.R áadásul a G8 6.0.1-et kapott..nokomment.Persze aki folyamatos update-eket szeretne,arra ott a Nexus széria..de akkoris.

(#7199) migabi24 válasza söncö (#7195) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nálam nincs ilyen, de akkor meg is oldódott

(#7200) #76385920 válasza Másik Medve (#7174) üzenetére


#76385920
törölt tag

Flickr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.