Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) NandorHUN válasza zzola (#7630) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én pont ellenkezőleg vagyok. Volt ugyan 5,5" telefonom is, de nekem még ez a 5,2" is nagy egy kicsit, pedig nincs kis kezem.
Kényelmetlen, nálam fontosabb a kényelem és a praktikusság, illetve hogy sport közben is tudjam használni, mint hogy nagy legyen a kijelző.
Hamarabb vennék egy táblát mint egy nagy "telefont".

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7652) migabi24 válasza NandorHUN (#7651) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem is tetszett amíg nem volt, szerintem ha kipróbálja rájön miről beszélünk

(#7653) NandorHUN válasza migabi24 (#7652) üzenetére


NandorHUN
addikt

Őszintén, nem is értem a koncepciót, ráadásul szerintem pont ázsiában kisebb keze is van az átlagos embereknek, mint európai vagy amerikaiaknak.
5,2" felett a telefont gyakorlatilag már nem lehet rendesen használni csak 2 kézzel, könnyen csúszik és nehéz rajta fogást találni, zsebben meg sok helyet foglal még ha vékony is. Anno szerintem a 4,7" a tökéletes méret - mondom ezt egy L"-es kesztyűméretű kézzel.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7654) zzola


zzola
félisten

Elégedetlen voltam a B321-gyel,visszatettem a 200-ast. Jött azonnal az értesítő, hogy van frissítés (B321). Tehát már a Hicare nélkül és elérhető a B321!

(#7655) migabi24 válasza zzola (#7654) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem soha nem volt fent V6 csak B200 megnéztem a frissités menüt semmit nem mutat

(#7656) zzola válasza migabi24 (#7655) üzenetére


zzola
félisten

Passz. Eddig nekem csak a Hicare jelezte...

(#7657) tanzara válasza forgonati (#7649) üzenetére


tanzara
csendes tag

Köszi a részletes összehasonlítást. Nekem a kamera a legfontosabb ebben az árkategóriában, és a P8 képei elég meggyőzőek. Ujjlenyomat szenzor nem érdekel, szvsz P8 lesz.

(#7658) ctrlshift válasza s1ru2 (#7650) üzenetére


ctrlshift
csendes tag

Szerintem a Strava rossz (nálam pontosan ugyanazt művelte, amit leírtál), a Runtastic dettó - Endomondo nálam hibamentes. (Mondjuk a Strava ~1 évvel ezelőtt az előző telefonomon - P6 - egyik frissítés után nem ismerte fel a GPS modult, amit pár héttel későbbi frissítéskor ismét sikerült neki - és a supportjuk simán el is ismerte, írtam nekik annó...)

(#7659) #76385920 válasza NandorHUN (#7653) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ezzel részben egyetértek, én is féltem először az 5,2"-től, de mára már megszoktam, bár ennél nagyobbat már nem szeretnék.

Ázsiában akkora péklapátokkal járnak-kelnek az emberek, mint a fejük. :DDD

(#7660) adamsauvage válasza #76385920 (#7659) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

B200 vagy B321a, melyiket használjam, szombaton repülök el egy hétre és jó lenne valami stabil lábakon álló rendszer, ami nem merül le pár óra után és folyamatosan fut

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7661) migabi24 válasza adamsauvage (#7660) üzenetére


migabi24
nagyúr

Természetesen B200 nem is kérdés

(#7662) adamsauvage válasza migabi24 (#7661) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

a linkben lévő b200-at nem lehet letölteni nem indul el, valakinek nincs fent driveban vagy valahol?

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7663) .zSoLTi. válasza migabi24 (#7661) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Háát nem vágnám így rá. Nekem b200 visszakerült múlt hèten. 3 napig bírtam vele, kilèpkedett appokból, elis hasalt fèlpercre. Rátoltam b321a-t ès azóta nincs igazán bajom. Az üzemidő sztem szinte ugyanaz, sőt most èjszaka 2%-ot merült a tel. Wifi, 4g offal. Szval fene tudja....

(#7664) adamsauvage válasza .zSoLTi. (#7663) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

b321a-n tapasztalsz olyat hogy amikor rákötöd gépre hogy pl. zenéket tegyél rá csak a nemrég átmásolt fájlokat mutatja? mert nekem többször előfordult már

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7665) zzola válasza adamsauvage (#7662) üzenetére


zzola
félisten

huawei-info.de -n megtalálod...

(#7666) .zSoLTi. válasza adamsauvage (#7664) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Rádugtam most gèpre, fájl módot választottam ès hibátlanul látja az összes zenèt a külső sd-n. B200-on pl hiába dugtam gèpre csak tölteni tudtam.. Nem működött semmi átvitel.

[ Szerkesztve ]

(#7667) adamsauvage válasza zzola (#7665) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

Köszönöm :)

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7668) adamsauvage válasza .zSoLTi. (#7666) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

belső tárhelyre gondoltam, nem használok mem kártyát

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7669) .zSoLTi. válasza adamsauvage (#7668) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Arról nem tudok nyilatkozni. Èn appokat belső tárhelyre rakom, kèp zene stb külsőre megy.

(#7670) #76385920 válasza .zSoLTi. (#7666) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nekem ez B200-on simán működött...

(#7671) .zSoLTi. válasza #76385920 (#7670) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Az èrdekessège, hogy nekem is 2 alkalommal. Aztán állatkertes kèpeket akartam levenni ès megszünt működni. Nyomhattam èn fejlesztői módot mindent...

(#7672) BenQhunria


BenQhunria
tag

Egy olyan kérdésem lenne , hogy erre van garancia?
Olvastam 12 hónapot, de ez mire vonatkozik, nem találtam törésre utaló pontot.(Media Markt)

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#7673) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Nahm..B323-mal megvolt az első recsegős tapasztalatom.Ma olyan helyen tartózkodtam,ahol LTE hálózatra kellett váltanom,mivel 3G nincs.Így ahogy hívtak,recsegett is a hangszóró.Eddig meg ugye ezt a sávot nem használtam soha,mindig a 3G aktív.Ami amúgy fura,mert legjobb tudomásom szerint LTE hálózaton nem lehet telefonálni,rögtön átvált 2G-re,ahogy hívnak/hívunk.(jelen esetben)
Tehát a lényeg,hogy 3G hálózaton lógva soha nem jelentkezett ilyen probléma.(nálam)

[ Szerkesztve ]

(#7674) zzola válasza BenQhunria (#7672) üzenetére


zzola
félisten

Gondolom nem magától tört be. Törésre nincsen, hacsak nincsen készülék biztosításod...

(#7675) BenQhunria


BenQhunria
tag

Nem magától, de nem is azért mert leesett vagy ráesett valami.Hát az nincs , cserélni lehet ezt valahogy?Vagy befolyatni valamit a repedésbe?

[ Szerkesztve ]

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#7676) .zSoLTi. válasza BenQhunria (#7675) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Komplett gyári új ház az ebay-en 3500Huf környékén mozog. Csak legyen aki átköltözteti :K

[ Szerkesztve ]

(#7677) BenQhunria válasza .zSoLTi. (#7676) üzenetére


BenQhunria
tag

Hát ez az , mert itt környéken nem hiszem , hogy megcsinálnák, másik meg hogy mennyiért csinálnák meg?

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#7678) Másik Medve válasza BenQhunria (#7677) üzenetére


Másik Medve
csendes újonc

hogy törött be?

(#7679) söncö válasza BenQhunria (#7672) üzenetére


söncö
tag

Van Garancia Plusz Gold biztosításod?
Ha nincs akkor sajátból finanszírozod.
Amire te gondolsz az a 3+3+3 garancia ,de az csak a P9-nél van.
Milyen garipapírt kaptál Ingram Micro ,vagy Bravophone?

(#7680) forgonati válasza BenQhunria (#7672) üzenetére


forgonati
őstag

+.zSoLTi.

Miért kéne komplett házat cserélni? Külön is cserélhető, csak szét kéne nézni egy kicsit... Ali-n szaréhúgyé dobják. De Ebayen is van, ott mondjuk egy picivel drágább, de még az is csak pár 100Ft tétel...

Aliexpress

Ebay

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#7681) BenQhunria válasza Másik Medve (#7678) üzenetére


BenQhunria
tag

Ráültem , életemben nem szoktam a hátsó zsebembe rakni, csak sok cucc volt nálam és hirtelen oda raktam, aztán leültem egy kis kavicsra és hallottam hogy valami nem oké.
Ezt én ki tudnám cserélni ragasztva van ez gondolom.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#7682) Szabcsizz válasza BenQhunria (#7681) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Esetleg ha meglett a csere,írhatnál pár szót,hogy nehéz volt e,mit hogy csináltál.Sajna a kocsikulcs "valahogy" odakerült a telefon mellé,és lett is egy nagy karc a kamera mellett. :W

(#7683) Másik Medve


Másik Medve
csendes újonc

még azt szeretném kérdezni, hogy a úgynevezett "hello emui where are you"-t hol kell bekapcsolni?
és hogy a kijelző super-amoled?

koszonom elore is! :)

(#7684) forgonati válasza Másik Medve (#7683) üzenetére


forgonati
őstag

Ezt a super amoled-et komolyan kérdezted? Kicsit mondjuk utánanézhetnél a telefonnak, esetleg az sem ártana ha a tesztet elolvasnád, sok felesleges kérdést megspórolnál magadnak.

Keelah Se'lai!

(#7685) Másik Medve


Másik Medve
csendes újonc

mivel sehol se látom h az lenne ezért ugyérzem nem super amoled

(#7686) zzola válasza Másik Medve (#7685) üzenetére


zzola
félisten

Jól érzed...

(#7687) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nekem egy ideje a B321 elfelejtett töltőn az értesítés LED villogni. Valamelyiknél akkor is villogott, de bizonytalan vagyok, hogy nem-e a B323-nál. Nálatok hogy működik? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7688) zzola válasza V.Stryker (#7687) üzenetére


zzola
félisten

A B200 óta szoftveres zsákutca az egész! Sőt B200-on a G photo nem hajlandó szinkronizálni , feltölteni a képeket.
Kezd tele lenni a hócipőm vele. Pedig nincs televerve a készülékem appokkal, sőt egy tört sincsen rajta...

(#7689) Pazolini


Pazolini
senior tag

Sziasztok!

2 kérdés:
- intelligens módra váltás teljesítményről mennyi készenléti időt hoz a konyhára? (Tudom, próbáljam ki, de nyilván megtettétek már páran...)
- 'Biztonsági mentés' oldalon mind az "Adatok biztonsági mentése", mind az "Automatikus helyreállítás" be van kapcsolva; ezek kinyomása végül jelentett előnyt az akksiidő terén? Érdemes kinyomni?

(#7690) .zSoLTi. válasza V.Stryker (#7687) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Nekem villog ha töltès közbe jön valami..

(#7691) downcore válasza Szabcsizz (#7682) üzenetére


downcore
csendes tag

Talaltam egy videot, ahol leszedik a hatso reszt, annyire nem tunik neheznek. bar egy vekony lapocskaval a kijelzo mellett... Batorsag azt biztos kell hozza! :D

(#7692) Grecky válasza BenQhunria (#7675) üzenetére


Grecky
senior tag

Lehetséges a csere, bár egy kicsit feszegetni kell, meg számolj vele, h szilánkonként tudod majd kiszedni.
Segítség hozzá:
https://www.youtube.com/watch?v=vuBtW-GG6AE

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7693) ataman válasza zzola (#7688) üzenetére


ataman
aktív tag

Nekem a kezdetek óta nincs gond a Google Photo szinkronizációval. Nem lehet, hogy valahol máshol van a gond?

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#7694) zzola válasza ataman (#7693) üzenetére


zzola
félisten

De hol máshol? v5 alatt van csak gond.

(#7695) #76385920 válasza .zSoLTi. (#7690) üzenetére


#76385920
törölt tag

Szintén (B321) . B200-on csak világított.

(#7696) PietPunto


PietPunto
tag

Sziasztok! Biztos emlékeztek rá (ha nem, akkor egy kis előzetes jön) hogy érdeklődtem hogyan lehet a P8 hátlapját cserélni, mivel leejtettem és lett egy csúnya deformáció a készülék jobb alsó sarkánál. Arra jutottam hogy a gyártói szervizben végeztetem el a javítást, kerül amibe kerül.

Hétfőn leadtam egy átvevő ponton, a hibabejelentő lapra ráírtam hogy kifejezettem kérném a hátlap cseréjét. Persze azt is felvezettem hogy tisztában vagyok vele: ez térítésköteles javítás.

Srácok, ma ugye csütörtök van és a telefon itt figyel az asztalomon vadonatúj hátlappal, frissített software-el, és mindezt teljesen díjmentesen elvégezte a Telemax. :C

Nagyon meglepett, mert számítottam rá hogy 8-10e ft lesz a javítás. :U

Szóval, respect a Telemaxnak! :R

(#7697) zzola válasza PietPunto (#7696) üzenetére


zzola
félisten

8-10k-ba nem állt volna meg...

(#7698) PietPunto válasza zzola (#7697) üzenetére


PietPunto
tag

Mennyi lett volna? :Y

(#7699) migabi24 válasza PietPunto (#7698) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem is 20-30 közt lett volna, rendesek voltak

(#7700) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Ma lettem boldog tulaja egy P8-nak. Nagyon frankó kis teló.
Viszont ami egy kicsit furcsa, hogy mintha nem kezelné jól a fehéregyensúlyt a fényképező. Már a kép készítése előtt is látni, hogy kissé túlszaturáltak a színek, főleg a piros. Narancssárga tárgyakat elég pirosba hajlóan jelenít meg, és a kijelzőn is úgy adja vissza. Próbáltam a színhőmérsékletet állítani, de nem azzal van probléma.
Valami ötlet esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.