Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) migabi24 válasza söncö (#7850) üzenetére


migabi24
nagyúr

Azért nem ennyire szörnyű a helyzet, én nem is vágyom arra a bugos 6-os droidra mióta kijött minden topikba panaszkodnak, nem csak itt vannak gondok, én a B200-al is beérem amíg nálam lesz a teló, de még fél év után sem érzem, hogy el kellene adjam, hibátlan nekem

(#7852) Grecky válasza migabi24 (#7851) üzenetére


Grecky
senior tag

Nálam meg a b321a hibátlan, nem merül, nem bugos.
Eleinte valóban volt, hogy az android rendszer sokat fogyasztott, nem engedte alvóba menni készüléket, de a Google Backup kikapcsolása megoldotta a problémát.
Ez a Google hibája (play szolgáltatások bug), nem a Huawei-é.
Az tény, h lehetne még csiszolgatni rajta ezt azt, de nekem már így is tökéletesen megfelel.
Bízom benne, hogy a jövőben jön még frissítés hozzá, legalább egy emui 4.1-et várok még rá, azzal lesz sztem tökéletes (a ROG módot kipróbálnám).

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7853) DJosef válasza söncö (#7850) üzenetére


DJosef
őstag

Nem fenékig tejfel más márkánál sem a 6.0, de még a Nexus 6P-nél is vannak bug-ok: 6.0.1 (MMB29Q) - Bluetooth
6.0.1 (MMB29Q) - Mikrofon
6.0.1 (MMB29Q) - Kamera, pedig az stock droid.

Olvass bele a Sony fórumba, nem egy hozzászólás kezdődik így "hogy tudnék visszamenni Loli-ra?"

Az meg, hogy a régebbi készülékek hamarabb kapták meg inkább lojális mint bosszantó szerintem.

Bár itt jegyezném meg, hogy a HiCare féle frissítés elég későn derült ki itt a fórumon.

Nem tökéletes ez a készülék, vagy az Emui sem de mindent összevetve (anyagminőség, specifikáció) pláne a jelenlegi használt áron szerintem nincs alternatívája.

Ja minden amit leírtam természetesen csak az én véleményem.

Enjoy the sun!

(#7852)
A P8 nem kompatibilis a Doze móddal.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#7854) Grecky válasza DJosef (#7853) üzenetére


Grecky
senior tag

"A P8 nem kompatibilis a Doze móddal."
Nem beszéltem a Doze módról egy szót sem.
Ha a Google Backupros dologra gondolsz, annak semmi köze a Doze módhoz (amit nem értem miért hagytak volna ki, mi a bizonyíték, arra hogy nincs a B321-ben?)
Nézz körül kérlek, S7, S6, G4, P8 lite, G8 fórumban, mindenhol írják, hogy a Google elcseszett valamit eléggé, emiatt többeknél a Google Backup nem engedi alvóba a készüléket, ergó marhára merül a telefonjuk.
Leginkább a 6.0-n fordul elő, de a lollipopnál, sőt kitkatnél is olvastam, hogy gond van/volt.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7855) DJosef válasza Grecky (#7854) üzenetére


DJosef
őstag

Most, hogy írod beugrott a google backup is.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#7856) csipszikutya válasza AngeloDivina (#7848) üzenetére


csipszikutya
senior tag

1 indokon kívül megbántam már, hogy P8-at vettem. Az az 1 dolog a szépsége, mert szerintem eddig ez a legszebb telefon, de amúgy a mindennapokban szopat. Nem vagyok számtech guru, hogy olyanokat csináljak vele amit nem kellene, csak használnám. De vicces, hogy van neki 3 giga ramja de mindig újra és újra tölti a weblapokat, ha wifiről-mobilnet közötti kapcsolat után most már eléggé gyakran be kell zárogatni az appokat vagy különben nem reagálnak...
Jajj és azt nem is mondom, hogy 10/1x nem reagál a telefon ha hívást kapok...
HR volt, újra pakoltam a B200-at, úgy, hogy szoptam a B323-al is és egyszerűen nem megy, sajnos.
Használnám de nem tudom és még 1 évet ki kell vele húznom

(#7857) #76385920 válasza DJosef (#7853) üzenetére


#76385920
törölt tag

Egyedüliként a frissítések hiányát tartom nagy negatívumnak. Máshol azért jönnek hibajavítások, stb. (Nem is tudom melyik topicban olvastam (talán HTC 10), hogy a HTC M8 most kapott valami hibajavító csomagot...)

Na itt ilyenről szvsz csak álmodozni lehet. :)

Zolar melyik topicban van most? Szivesen beleolvasnék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7858) DJosef válasza #76385920 (#7857) üzenetére


DJosef
őstag

Vadászok rá én is. :)

A frissítéssek lemaradásával egyetértek.

Jó lenne ha úgy jönnének ide is a frissítéssek mint a Blackberry Priv-re.

Forget about it

(#7859) feloman válasza DJosef (#7858) üzenetére


feloman
aktív tag

Huawei P8lite fórumban láttam pár napja :)

http://mobilarena.hu/tema/re_huawei_p8_lite_nem_visszafogott_jellem/hsz_11251-11300.html

felo

(#7860) Synaptic válasza Synaptic (#7844) üzenetére


Synaptic
senior tag

Erre tud valaki valami okosságot ?

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#7861) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Nekem a frissítések sem hiányoznak, mert működik minden rendesen. Lekopogom...eddig nem volt bajom vele, pedig még gyári b196. Szerencsésnek érzem magam, hogy ennyire jó a teló és legalább ezért nem kell bosszankodnom és újabb költséges lutriba belemennem.
Akármire is váltanak innen az emberkék, az is csak lutri lesz. Ha újabbat vesz azért, mert még nem tudni milyen bajai lesznek, ha régebbit vesz akkor meg az lesz a baja, hogy nem jön rá több frissítés.
Ezzel a hardverrel ez a telefon még sokáig megállja a helyét. Legalábbis az Én igényeimnek meg fog felelni.

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#7862) pepetech válasza #76385920 (#7857) üzenetére


pepetech
őstag

Zolar megjelent egy kis időre a p9 topicban de még úgy nyilatkozott hogy nincs új telefon. De nem tudom :). A szívünkhöz nőtt :). Vagyis úgy írta, hogy talán P9 :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7863) djbelo


djbelo
senior tag

B321 nálam is teszi minden nap a dolgát.Nem hiszem, hogy most 1 évesen le kéne cserélnem. Valaki írta, hogy nem ismerik ezt a márkát........hát nem gondolnám, hogy nekünk egy kicsit is szégyenkezni valónk lenne mert egy P8-at tartunk a kezünkbe! Sőt!! :C

(#7864) söncö


söncö
tag

Meg komolyan, megvettem a telót ,beindítom és mi ez a förtelmes gyári téma?
Emberek 2016 és nem tudnak ennyi pénzért egy olyan terméket kiadni ami gyárilag el van látva normális UI/témával.
Lehet jönni azzal ,hogy jójó tölts témát meg hogy anyagminőség meg blaba. A rendszert használom és nem csak azért van nállam hogy valami húzza a zsebem.
Töltenék ha lenne egy olyan amire azt tudom mondani ,hogy ok. Ehelyett totalcommander,paint.net,gimp trióval b@szakodok mióta megvettem.
Első ránézésre kijelző bekapcs után fullra az jött le mint a sok kínai szemétnél. Semmi rendezettség google alkalmazások ikonja luxus. Egy csomó alkalmazásé is.
Úgy éreztem nem ért ez meg 130 lepedőt.
Ehez jön az ingadozó ámbár de néha meglepő teljesítményű emuinak nevezett rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#7865) djbelo válasza söncö (#7864) üzenetére


djbelo
senior tag

130 lepedőt? :) 155-ért vettem s nem bántam meg. Az Emuiról csak annyit, hogy Én nagyon szeretem ezt a rendszert. Lg,Sony,Samu, nálam kuka :)

[ Szerkesztve ]

(#7866) migabi24 válasza djbelo (#7865) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem is a legszebb ui a piacon, persze nem a gyári témával

(#7867) migabi24


migabi24
nagyúr

Nekem pl nagyon tetszik így

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7868) pepetech válasza migabi24 (#7867) üzenetére


pepetech
őstag

Igaz nekem már P9 van 6.0-val de a gyári felület is igen szépen testre szabható. [link]

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7869) <>jana<> válasza szato18 (#7849) üzenetére


<>jana<>
senior tag

Ki nem próbáltam őket, nekem nincs szükségem rá. segítség képpen kerestem rá.

(#7870) .zSoLTi. válasza söncö (#7864) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Vegyél csicsa-picsa csamcsung tácsvízt ott lehet berakni csecse témákat.. ;]

(#7871) djbelo válasza migabi24 (#7867) üzenetére


djbelo
senior tag

Nekem is hasonló van, nem tudom ezzel pl mi a baj? :F Nagyon is jó és szép is ez a téma.

[ Szerkesztve ]

(#7872) AngeloDivina válasza söncö (#7864) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Szerintem tök szubjektív amit írsz. Páromnak SGS6 van ès ahányszor elkezdem valamièrt nyomkodni, annyiszor tudnám elhányni magam. Pedig az drágább volt mint a HP8.

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#7873) adamsauvage válasza pepetech (#7868) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

ezt a p9-es gyári témát nem lehet valahonnan leszedni p8-ra?

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#7874) pepetech válasza adamsauvage (#7873) üzenetére


pepetech
őstag

V6 alatt lehet témázni ha frissíted gondolom megoldható. Emui 4.1 lehet hogy kell hozzá.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7875) söncö


söncö
tag

Médiába 130-ért vettem.
Csecsebecse Samsung. Nem mondtam hogy Samsung ,nem tudom honnan szedtétek. De ha mr feljött róla a szó ott nincs ezen a téren szégyenkezni valójuk mert értelmesen megcsinálták.
Itt van szégyenkezni való a rendszeren hogy az európai vonalat ilyen szélesben lesz@rják.

(#7876) pepetech válasza söncö (#7875) üzenetére


pepetech
őstag

S7 edglt adtam el hogy p9-et vegyek. A samsung a 4gb rammal is laggol mint a szar meg merül mint a titanic...

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7877) Promi válasza pepetech (#7876) üzenetére


Promi
aktív tag

Vagy csak amit Te vettél. Szerintem nem kellene általánosítani.

(#7878) DJosef válasza pepetech (#7876) üzenetére


DJosef
őstag

Tegnap beszéltem egy kollégával akinek S7edge van, és a merülést ő is mondta.

Az S6 óta mondjuk ez tudható.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#7879) pepetech válasza Promi (#7877) üzenetére


pepetech
őstag

Nem álltalánosítok. Az s7edge fórum katasztrofális volt amíg ott voltam hiba, hiba után... több embernél is.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7880) Promi válasza pepetech (#7879) üzenetére


Promi
aktív tag

Akkor szerencse, hogy sima S7 -re váltottam P8 -ról, és ezt a P8 topicban beszéljük ki. :C :DDD

(#7881) pepetech válasza Promi (#7880) üzenetére


pepetech
őstag

Ja :D.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7882) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék. Akkoriban sikeresen lefrissítettem a telót B323-ra, ám sajnos nálam is jelentkezett a hívás közbeni recsegés dolog. Nem mindig, de általában pont akkor jelentkezik mikor fontos hívást intéznék. Az alábbi kérdéseim lennének:
1. ha a gyári alapszoftvert vissza raknám, akkor OTA-n frissítene-e a telefon android 6.0-ra és ha igen melyik szoftververzióra?
2. Amennyiben az első pont nem járható, akkor a B321-et hol találom és melyik módszerrel tudnám felrakni a telóra?
3. Gondolom a B328 még mindig nem elérhető széles körben.

(#7883) tomi7711


tomi7711
aktív tag

Sziasztok!

Az Endomondo alkalmazás miatt Intelligens-ről Teljesítmény-re váltottam az energiagazdálkodásban... Van arra ésszerű magyarázat, hogy így érezhetően többet bír a telefon akkuja? Valaki tapasztalt már ilyet?

(#7884) csipszikutya válasza S3RIOUS (#7882) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Letöltöd, rárakod az sd kártyára és felmegy. én se végtam, hogy kell, de nagyon jól le van írva a össze foglalóban!

(#7885) migabi24 válasza tomi7711 (#7883) üzenetére


migabi24
nagyúr

Érdekes amit írsz, majd kipróbálom én is, nem lehetetlen, ha nagyobb a teljesítmény gyorsabban végezhet a feladatokkal

(#7886) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Kértétek,hogy írjak tapasztalatot, hogy a Xiaomi Redmi Note 3 Pro milyen a P8-hoz képest.

Néhány dolog pár nap után:
- A P8 kamerában egyértelműen sokkal jobb.
- Akkuban egyértelmű a Xiaomi előnye... több, mint két napot bír.
- Fülhallgatós hangminőségben és FM rádióban valamivel jobb a Xiaomi. Külső hangszórót használva szerintem a P8 kicsit jobb volt.
- Az EMUI kiforrottabb a MIUI-nál, annak ellenére, hogy sok a hasonlóság a két szoftver között.
- Frissítést illetően a Xiaomi sokkal jobb.... 4 napja van meg, tegnap este jött a második !!! frissítés, amely javításokat tartalmazott. Szóval foglalkoznak vele.
- Hátrány még, hogy egyenlőre nincs B20, így pl vodásoknak a 4G szívás lehet. De épp ma olvastam,hogy lehet szoftveresen engedélyezik és lesz, de egyenlőre nincs.
- P8 -ra két év gari van, a P9-re már három év.... a Xiaomira 1 év.
- Alap, hivatalos szoftvernél a Xiaomiban nincs magyar nyelv és mint tulaj nem is tudod tartózkodási helynek Magyarországot választani. Én épp cseh vagyok. :D
- 32Gb belső memória, 2 sim-es lehetőség, bővíthető memória az egyik sim kárára, ebben a Xiaomi jobb.
- Van újlenyomat olvasó, ami hibátlanul és nagyon gyorsan oldja fel a telót...ez k.rva jó! Megkockáztatom,hogy az előző iPhone 6-osoménál is gyorsabb.

Annyit tudok mondani, hogy vannak dolgok amiben az egyik jobb, a másik meg másokban erős. Kinek mi fontos, azt tudja jobbnak ítélni. Én nem bántam meg a cserét.

Egy dolog zavar igazán... hogy mivel 5,5 colos, bal kézben fogva a hüvelykujjam nem éri el a vissza gombot. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7887) DJosef válasza V.Stryker (#7886) üzenetére


DJosef
őstag

Thx az objektív összehasonlítás!

Forget about it

(#7888) hislah


hislah
aktív tag

Nálatok is előfordul, hogy mondjuk viberes hangos beszélgetés közben jön egy bejövő GSM hívás, ami azonnal megszakítja a mobilnetet? Furcsa...

(#7889) hislah


hislah
aktív tag

Illetve még egy kérdés. Ismertek olyan telefont, amely jobb, vagy hasonlóan kiemelkedő minőségű kamerával rendelkezik, és nem P9 a típusa :)

(#7890) #76385920 válasza hislah (#7889) üzenetére


#76385920
törölt tag

Szvsz, a Galaxy S7, G5 jelenleg...

A HTC 10 annyira nem, szerintem forma-forma. :)

[ Szerkesztve ]

(#7891) pepetech válasza hislah (#7889) üzenetére


pepetech
őstag

P9 :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7892) zzola válasza V.Stryker (#7886) üzenetére


zzola
félisten

Az a baj, hogy sokak által javításnak ítélt dolgok alapban működnek más gyártóknál! Heti frissítések azért jönnek, mert ótvar a rom, hemzseg a hibáktól... A Xiaomi azoknak való, akik szeretnek pöcsölni a romokkal, meg hetente imádkozni, nehogy a pénteki frissítéssel nehogy elrontsanak valamit...
+ a china stable csak ami hivatalosnak mondható, többi sajnos csak tákolmány lásd xiaomi.eu és vagyuláék...

[ Szerkesztve ]

(#7893) V.Stryker válasza zzola (#7892) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Erről szó nincs ilyen szinten, amiről te beszélsz. Mellesleg gyakorlati tapasztalat nélkül... :N

A magyar nyelv hiányát, egy itthon hivatalosan nem forgalmazott készüléknél, meg tudomásul kell venni. Az nem hiba.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7894) zzola válasza V.Stryker (#7893) üzenetére


zzola
félisten

Én nem a magyar nyelv hiányáról beszélek, illetve neked akkor nincsen tapasztalatod-ezek szerint.
De nem is ezért néztem be, nyilván ha neked megfelelő, akkor nincs miről beszélni! :B

[ Szerkesztve ]

(#7895) V.Stryker válasza zzola (#7894) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Pont van tapasztalatom, hisz majd egy hete használom. Ezért nem értem miről beszélsz. Nem érzékeltem eddig semmi bug-ot, hiába jött frissítés... se előtte, se utána. Az emui-hoz képest pár funkció hiányzik vagy másképp van, de igazából nagy gondok nincsenek vele. Annyi van, amit írtam. De lehet,hogy te vagy megint kötekedős hangulatban, ahogy azt néha már tapasztaltuk. :P

Vagyula meg Svájcban van azt hiszem. Ezért nem fordít már.

Na, jó hétvégét.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7896) #76385920


#76385920
törölt tag

Kedveltem, hogy B200-on a névjegyek a kedvencekkel kezdődtek. B321-en egy külön fül a kedvencek, de ha kilépek nem jegyzi meg hogy a kedvencek fülön zártam be...
Másnak is ilyen vagy csak engem tisztel meg? :)

(#7897) #70516736 válasza V.Stryker (#7886) üzenetére


#70516736
törölt tag

azok a frissítések csak a miuit érintik de ott is ami az egyik héten megy az a másikon nem biztos
android verziót csak új készülékkel kapsz a (redminél biztos nincs, a mi-nél lehet hogy lesz verzió frissítés is)

(#7898) kis habo


kis habo
csendes tag

sziasztok
olyan segítséget szeretnék kérni hogy nem rég frissítettem b323 ra helyi frissítéssel. A recsegés néha nálam is jelentkezik de az a fő gondom hogy néha nem tudok hívni. Tárcsázok nem hallani senkit majd szét kapcsol ujra indítom és jó ha gondol egyet csinálja. Mi lehet a baj ?

(#7899) DJosef válasza kis habo (#7898) üzenetére


DJosef
őstag

Ha az előző szoftverrel nem jelentkezett a hiba, akkor a B323 a hibás valószínűleg. Ha igen akkor hardveres a gond.

Forget about it

(#7900) Goxi


Goxi
tag

Tudtok küldeni linket bevált, jól tapadó kijelzővédő üvegről? Már kettőt próbáltam, de mind hulladék volt :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.